Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2013., 23:30   #1
Matrica sna

bok forumasi, nov sam ovdje... ispricat cu vam jedan dogadjaj: neki dan u ducanu, pridje mi jedna zena, pomogao sam joj u pronaci neke artikle koje me trazila (naime, ja sam radnik spomenutog ducana). Nakon sat vremena, zena se vratila s papiricem u ruci, postavivsi mi pitanje znam li ja sto je matrica?! Rekoh da znam, pri cemu nismo mislili na istu stvar. Spominjala je san, kako cemo se nas dvoje naci u snu ukoliko ja procitam kombinaciju brojeva i slova ispisanih na papiricu, pri cemu je skracena sifra napisanog, x. Rekla je da to procitam i izgovorim na glas... Ostao zbunjen, sokiran, nisam citao sta je pisalo na papiricu, samo sam uocio brojku 3 i slova O i P, ostalo ne. Papiric sam bacio, no svejedno mi ni nakon googlanja nista ne dolazi sta je to matrica i sto bi se tocno dogodilo da sam ucinio ono sto mi je rekla! Molim za pomoc

Zadnje uređivanje bluerrain : 01.12.2013. at 23:44.
bluerrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:26   #2
Gledala žena Inception

ILi zabrijala na dreamhackerse, ili sve pomalo
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:54   #3
sta god da je, totalno je zbunjujuce i ful me zaintrigiralo da nadjem odgovor, ako netko zna nesto vise o tome ili je citao, bilo bi mi drago da napise :/
bluerrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 01:12   #4
čitaj Castanedu ili ako su ti noviji termini draži, proguglaj malo dreamhackerse.

Matrica u snu jednaka onoj u nazovimo stvarnom životu. Brdo iluzija stvorenih da bi okupirale naš um i odvlačile ga od prave stvarnosti ma kakva god ona možda i neugodna bila.

Sad o toj matrici sna je dosta pisano na forumu mislim, bar koliko se sjećam, nije me dugo bilo. Uglavnom postoji ideja o tome da je ta matrica sna u biti potpuno ista za svakog čovjeka, uklopljena u nekakvu mješavinu arhetipova za koju svatko od nas misli da je posebna, ali griješi. Netko će reći da je sanjao crkvu, a neko hram, neko manastir... u biti stvar je ista...arhetip. Ideja koja mi je totalno zanimljiva je ta da u stvari svaki od tih arhetipnih osoba ili mjesta koja sanjamo je svakome od nas upravo na istom mjestu u tom imaginarnom svijetu snova. Dakle svi sanjamo jedan te isti grad jer je u svačijem snu sve na istom mjestu. Sad ako netko poznaje taj grad dobro, poznaje umijeće sanjanja ne vidim razlog zašto te nebi i posjetio u snu, zar ne

Uf iskoprcavam se lagano. Smotam duvan i odmotam misli malo..
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.