Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2007., 13:51   #81
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
nekako po mojem opazanju, kod zena kojima je seks jako bitan, nelizanje = raspad veze.
no. evo ja prva.meni lizanje nije uopće bitno.ne pali me. mogu i bez toga.radije prstiće biram. i da pušim mu, ne gadi mi se. znači ako mi nikad više neće lizat nemora.zabavno je kad je dolje al ništa neosjećam.
__________________
Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat će uvijek najljepša pjesma i stih
kvakica is offline  
Old 05.10.2007., 14:36   #82
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Sta ko ga *ebe? Pa meni se dize zeludac na taj vas miris. Jos pomjesano s mirisom iz s****. Odvratno. Ko bi lizo. Da se perete malo cesce mozda bi bilo u redu. Ja sada ne kazem da su sve takve, ali ja sam imao par iskustava i izrigao sam se skoro. Odvratan miris. O-dvra-tno!

zar jos ima takvih muskaraca?
priznajem ti tih par losih iskustava, ali radije reci curi da se opere nego da je nikad ne lizes. tuzno je ako je cura stvarno takva, ali ima ih kojima je miris stvarno jaci, neugodniji. ipak, mislim da ako ti je dobar seks cilj moras i to "pregrmjeti". jer nije dobar seks ako muskarac uziva i svrsi. svaki muskarac moze svrstiti. seks je umjetnost u kojoj moraju sudjelovati obje strane. sve do kraja, do hepi enda
Stickers is offline  
Old 05.10.2007., 15:16   #83
Kad postaneš Zagor, ližeš i gromuljice
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Old 05.10.2007., 15:25   #84
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Sta ko ga *ebe? Pa meni se dize zeludac na taj vas miris. Jos pomjesano s mirisom iz s****. Odvratno. Ko bi lizo. Da se perete malo cesce mozda bi bilo u redu. Ja sada ne kazem da su sve takve, ali ja sam imao par iskustava i izrigao sam se skoro. Odvratan miris. O-dvra-tno!

gdje si našao te žene?????

jezus.



btw, da mi muškarac izjavi da ne želi lizat dobio bi momenatalan odjeb
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 05.10.2007., 15:37   #85
Quote:
kvakica kaže: Pogledaj post
no. evo ja prva.meni lizanje nije uopće bitno.ne pali me. mogu i bez toga.radije prstiće biram. i da pušim mu, ne gadi mi se. znači ako mi nikad više neće lizat nemora.zabavno je kad je dolje al ništa neosjećam.
Mali zna znanje, nema se šta reć!
dorotea4 is offline  
Old 05.10.2007., 15:39   #86
Quote:
lavica55 kaže: Pogledaj post
btw, da mi muškarac izjavi da ne želi lizat dobio bi momenatalan odjeb
__________________
don't let me drown in you
1-2-3-KID is offline  
Old 05.10.2007., 15:40   #87
Quote:
lavica55 kaže: Pogledaj post

gdje si našao te žene?????

jezus.



btw, da mi muškarac izjavi da ne želi lizat dobio bi momenatalan odjeb
POTPIS.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 05.10.2007., 15:40   #88
Quote:
kvakica kaže: Pogledaj post
no. evo ja prva.meni lizanje nije uopće bitno.ne pali me. mogu i bez toga.radije prstiće biram. i da pušim mu, ne gadi mi se. znači ako mi nikad više neće lizat nemora.zabavno je kad je dolje al ništa neosjećam.
prvo ovaj sa smradom a sad ona ništa ne osijeća.....



dajte ljudi nek netko kaže da je ovo skrivena kamera....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 05.10.2007., 16:00   #89
Quote:
LadyBlue kaže: Pogledaj post
Pred ogledalom mi je najuzbudljivije, volim sve vidjeti, i picu i sokove iz nje.
To me strahovito uzbudi a dalje ne trebam ni pričati...sve ide doslovno vrlo glatko sa mojom igračkom.
U stanu imam popriličan broj ogledala, pa vi računajte koliko iskušenja vreba na mene.

__________________
Nema ga
CroPop is offline  
Old 05.10.2007., 16:28   #90
Men'š'čini da drkaroši otvaraju ovakve teme...
Ali opet - to sam samo ja (sumnjičava).
Beta ženka is offline  
Old 10.10.2007., 09:49   #91
Divno je slušati žene u pričama o masturbaciji, još ljepše i uzbudljivije je gledati žene dok masturbiraju. Jedna od slatkih predigrica između mene i žene je drkanje jedno na drugo, ona gleda mene a ja nju. Pobjednik igrice je onaj koji kasnije svrši nakon čega poželi svoju željicu..........brrrrrrr
Barr is offline  
Old 10.10.2007., 09:52   #92
Quote:
Barr kaže: Pogledaj post
Divno je slušati žene u pričama o masturbaciji, još ljepše i uzbudljivije je gledati žene dok masturbiraju. Jedna od slatkih predigrica između mene i žene je drkanje jedno na drugo, ona gleda mene a ja nju. Pobjednik igrice je onaj koji kasnije svrši nakon čega poželi svoju željicu..........brrrrrrr

cayenne is offline  
Old 03.07.2009., 10:58   #93
Da.....žena pri samozadovoljavanju je zaista prekrasan prizor.
Ako je pri tome iskrena i spontana, muškarci gledanjem puno mogu naučiti kaj joj najviše paše i kak će joj poslije oni moći ugoditi...da bi zajedno uživali. Pa eto curke nastavite pričice kak najslajše masturbirate......
Mellanthero is offline  
Old 03.07.2009., 13:02   #94
Quote:
LadyBlue kaže: Pogledaj post
Pred ogledalom mi je najuzbudljivije, volim sve vidjeti, i picu i sokove iz nje.
To me strahovito uzbudi a dalje ne trebam ni pričati...
moze i webcam

isto se sve fino vidi u gro planu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 03.07.2009., 13:07   #95
Quote:
Barr kaže: Pogledaj post
Divno je slušati žene u pričama o masturbaciji, još ljepše i uzbudljivije je gledati žene dok masturbiraju. Jedna od slatkih predigrica između mene i žene je drkanje jedno na drugo, ona gleda mene a ja nju. Pobjednik igrice je onaj koji kasnije svrši nakon čega poželi svoju željicu..........brrrrrrr
thx na postu, hihihi *.*
Šlus is offline  
Old 03.07.2009., 13:25   #96
joj cure ja mastrubiram 4 puta dnevno u prosjeku...ovisan sam već....a i mora se bolje to nego loš sex...napokon ja sebe najbolje znam zadovoljiti i šta mi paše.....
ma ne nema do prave stavri kada je to to....kemija strast..pogledi...ljubljenje...maženje..diranje... .i onda polako na početku pa jako jako i žestoko...strastveno...jer nikada nisam svršip u slow motionu
pa vama je bar lako nekoga naći za sex...ali da pitanje je kakv....da da..a jbga
maxi_marko is offline  
Old 03.07.2009., 14:32   #97
Quote:
maxi_marko kaže: Pogledaj post
joj cure ja mastrubiram 4 puta dnevno u prosjeku...ovisan sam već....a i mora se bolje to nego loš sex...napokon ja sebe najbolje znam zadovoljiti i šta mi paše.....
ma ne nema do prave stavri kada je to to....kemija strast..pogledi...ljubljenje...maženje..diranje... .i onda polako na početku pa jako jako i žestoko...strastveno...jer nikada nisam svršip u slow motionu
pa vama je bar lako nekoga naći za sex...ali da pitanje je kakv....da da..a jbga
ok, shvatili smo, ti drkas jer ti niko ne da picke


masturbiram i kad imam i kad nemam partnera, nije jedno nadomjestak za drugo, nego komplement
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 03.07.2009., 15:12   #98
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ok, shvatili smo, ti drkas jer ti niko ne da picke


masturbiram i kad imam i kad nemam partnera, nije jedno nadomjestak za drugo, nego komplement
nije istina da mstrubiram....jer ne mogu dobiti pičke
jer mogu ali me ne zanima sex samo tako radi reda prosječan...bezeveze itd.
stoga ne ševim se sa svakom rijeteke cure znaju šta žele itd.
nego sam ovisan op tome i to mi je prešlo u naviku svakodnevnu i kad imam i kad nemam curu...jedino vrijeme kada nisam mastrubirao je bli kada sam se s bivšom ševio po cijele dane...pa nisam imao vremena....a ni potrebe...
ali inače za laku noć...i miran i opušten san svaki put prije spavanja...itd.
niije ni meni nadomjestak u tome se slažemo
maxi_marko is offline  
Old 03.07.2009., 20:27   #99
Quote:
Crnogorac-PG kaže: Pogledaj post
Nijeste mi jasne. Cemu potreba kod vas za tim???
Makar vama nije problem, ako vec nijeste u nekoj vezi, pokupit nekog s ulice da vas odradi i da ne zamarate prstice!!
tko kaže da je ovo što ti predlažeš bolje??
raw is offline  
Old 03.07.2009., 20:47   #100
Quote:
maxi_marko kaže: Pogledaj post
joj cure ja mastrubiram 4 puta dnevno u prosjeku...
Popizdim kad procitam mastrubiranje... bas popizdim.

Ali bitno da je on ovisan.... ni ne zna o cemu...
LaTiTeA is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger