Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2008., 10:26   #21
Original vs. lažnjak - kako ih razaznati

Pozdrav!

Molim nekog stručnog da pojasni postoji li način da se propozna original Boss odijelo? Netko vam ponudi (na crno, jel) i naizgled to može biti odlično napravljeno i sve, no kako biti siguran - neki detalj ili sl.?

Hvala!
dsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 10:32   #22
Quote:
dsam kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Molim nekog stručnog da pojasni postoji li način da se propozna original Boss odijelo? Netko vam ponudi (na crno, jel) i naizgled to može biti odlično napravljeno i sve, no kako biti siguran - neki detalj ili sl.?

Hvala!

tako da ga kupis u bossovom shopu
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 15:13   #23
pitaj na www.styleforum.net

tamo imaš znalaca za muška odijela,prepoznaju stotine detalja po kojima razlikuju kvalitetno od loše skrojenog odijela i gomila savjeta koje odijelo odabrati...mnogi brandovi proizvode odijela na različitim mjestima,primjerice odijela s potpisom Gucci se proizvode u njihovoj tvornici i Sergio Rossi,i ta koja su proizvedena pod S.R. su mnogo bolja...imaš takvih freakova koji će ti znati reći od dva odijela s istim potpisom i sličnog dizajna koje je proizvedeno pod kojom licencom i kvalitetnije...nemam želju ikada sam znati razliku,ali prilikom kupnje dobro se savjetovat od onih koji znaju bolje...pa tamo pitaj!
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:30   #24
Hvala!
dsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 22:54   #25
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
tako da ga kupis u bossovom shopu
ponekad ti ni to nece pomoc. a kopije pojedinih marki su toliko usavrsene da nema sanse da prepoznas (cula od covjeka koji se time bavi)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 22:59   #26
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ponekad ti ni to nece pomoc. a kopije pojedinih marki su toliko usavrsene da nema sanse da prepoznas (cula od covjeka koji se time bavi)
da, kopije jesu usavrsene, al cisto sumnjam da u ovlastenim boss buticima prodaju kopije
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 23:03   #27
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
da, kopije jesu usavrsene, al cisto sumnjam da u ovlastenim boss buticima prodaju kopije
pa definitivno nije pravilo ali da se ne desava bas nikad - desava se
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 00:04   #28
Ako se u DIESELu nedavno bilo dogodilo da je od svih traperica, teko nekoliko original, onda se stvarno svašta može očekivati...
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 01:47   #29
baš me zvala baka telefonski i rekla da ne kupujem u dieselu jer su svi modeli lažnjaci eh,ta moja baka uvijek zove u kasne sate,malo i rakije cugne
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 09:30   #30
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
baš me zvala baka telefonski i rekla da ne kupujem u dieselu jer su svi modeli lažnjaci eh,ta moja baka uvijek zove u kasne sate,malo i rakije cugne
Imas pravo. kad netko ovako lupi kao 'nickthestripper' nema druge nego nasmijati se i ignorirati. Ali, nema tu pomoci. Ovo je valjda vec deseti put da netko ima neobjasnjivu potrebu napisati, bez ikakvih dokaza ili linkova, besmislice o laznjacima u Dieselu.
Bit ce toga jos.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 19:11   #31
original/kopija varteks 501?

jel postoji nacin da se provali je li 501 koji sam kupio
original ili fake?

zna li neko? tnx
.com is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 20:27   #32
Quote:
dsam kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Molim nekog stručnog da pojasni postoji li način da se propozna original Boss odijelo? Netko vam ponudi (na crno, jel) i naizgled to može biti odlično napravljeno i sve, no kako biti siguran - neki detalj ili sl.?

Hvala!
U principu sve ovisi o osobi koja primjerice može ili ne mora nositi Bossovo odijelo. Iskusan znalac može po držanju, stavu, pa čak i gestikulacijama nosioca predmeta determinirati njegovu izvornost, odnosno autentičnost nošenog.
__________________
Persona iza ovog avatara očito je dosta složena osoba, a sude o njoj ponajviše jednostrano!
Roony is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 08:32   #33
Kako prepoznat pravu kožu?

Pošto su danas već dosta razvijene razne imitacije kožnih materijala, zanima me dal postoji način da se prepozna prava koža tj. kad kupujem recimo kožnu jaknu, da mi ne uvale sintetiku.
Mario555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 17:52   #34
modni strucnjaci, moze pomoc jel ovo fejk ili oriđiđi?
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 18:46   #35
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
modni strucnjaci, moze pomoc jel ovo fejk ili oriđiđi?
sponza je li ovo torba za make-up ili?
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 19:23   #36
meni ovo izgleda kao one stvarcice sto dobijes besplatno kad kupis neki amount sminke, gift with purchase. ne znam tko bi ovo fakeirao
i btw, $50
fafineta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 19:24   #37
Quote:
fafineta kaže: Pogledaj post
meni ovo izgleda kao one stvarcice sto dobijes besplatno kad kupis neki amount sminke, gift with purchase. ne znam tko bi ovo fakeirao
to sam isto i ja pomislila odmah, zato i pitam sponzu da šta je to torba za kozmetiku?
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 19:31   #38
pa ne znam ni ja sta je tocno.. pise evening i make up.. al cijena mi je smijesna. ili tuzna, kao sto fafi kaze..
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 19:37   #39
ma ja mislim da je to uvaljivanje na fin način, ono original je, ali je u biti ovo što je fafineta napisala. traži dalje.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 19:39   #40
ok
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.