Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2016., 16:59   #1
obrada audio datoteke....

Pozz...

imam jedan problemcic...

Ugl, radi se o zvucnim zapisima na racunalu. Ukoliko imam dva zvucna zapisa, koje su kreirale dvije razlicite osobe, znaci svaki od njih ima odredjenu "boju". Postoji li neki "filtar", nesto u tom obliku, kroz koji mogu provuci jedan od ta dva zvucna zapisa, da bi onda on poprimio zeljenu "boju" tj slicio na drugi zvucni zapis. Znaci, ideja mi je da npr 2 osobe snime svoj zvucni zapis, jedan od ta dva zapisa provucem kroz filtar, i dobijem zvucni zapis koji je isti/slican po "boji" kao drugi zapis koji nisam filtrirao.

Da jos malo pojasnim na sto tocno mislim:

Ukratko, ako npr neki Ivan Horvat osobno snimi neku zvucnu datoteku, i ja osobno snimim neku zvucnu datoteku. Na koji nacin bi izjednacili te dvije datoteke? Znaci, zvucnu datoteku koju sam ja nasnimio, provucemo kroz filtar, a ona je nakon izlaska obradjena, te onaj tko ju slusa stjece dojam da je to glas Ivana Horvata i da ju je on nasnimio. Znaci, da jednu provucemo kroz preddefinirani filtar, i da ona nakon prolaska kroz filtar slici onoj drugoj.

Eto, nesto u tom stilu... bilo sta na tragu moguceg rijsenja...

(MODERATOR stavio sam temu na vise mjesta, posto se drugaciji profil ljudi okuplja na razlicitim podforumima.)
lord051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:47   #2
A kolko para ti das za to?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 17:48   #3
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
A kolko para ti das za to?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Tek sad vidio ovaj post

Ugl... kako nema milijune, zaobisao sam ovaj postupak, i dosao na dr nacin do rijesenja...
lord051 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.