Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2013., 22:42   #81
Quote:
Antonio667
Bok svima, zanima me iskljucivo misljenje djevojaka. Sto mislite o tom jer imam nausnicu na lijevom uhu ofc. nesto ovako
http://http://userserve-ak.last.fm/serve/500/73106252/Theo+Hutchcraft+theo3.jpg
meni je ovo

Quote:
slafko
Kučke koje će ti srat za naušnicu će ti srat i za pravopis, a s takvima ne želiš imat posla.
haha pametno
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 20:26   #82
joj, meni su muškarci s naušnicom u uhu seljasti. svi mi vuku na gusare. al u obrvi mi je to jaaako seksi
__________________
Kad žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
krvnijevoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:53   #83
Pozz

Obožavam rock stil, kožnjake i sve što ide uz to, pa me zanima ovakve naušnice, nemam iskustva s time pa da pitam.

https://s18.postimg.org/i00bggld5/13...52830359_n.jpg

https://s18.postimg.org/qv15r2xbt/22...69598415_n.jpg

https://s18.postimg.org/khc2nuv0p/ph_jbj5.jpg

Ova zadnja slika Bon Jovi jesu li to ženske naušnice ili je to univerzalno?? ili su sve takve ženske hh

Najviše mi se sviđa ta druga slika, takvu naušnicu bi ja, znači deblja okrugla srebrna, valjda to nije toliko skupo? i je li moram tražiti žensku
takvu naušnicu ili ima muških takvih? hmm

zlatnu ne bi nikad, to ne volim ..

Ovaj tjedan bi probušio uho pa da znam neke osnove .. valjda takva naušnica što ja želim nije više od 100 kn .. xD , a opet ne bi ni neke
najeftinije ..

U rock bar u koji često zalazim vidim tipove s dugim kosama da imaju takve
slične srebrne okrugle naušnice i dobro im stoji ..

plugove ne bi nikad, to mi se ne sviđa .. ali ta druga slika, to mi je savršeno .. klasika

hvala na pomoći ..
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 16:00   #84
Bolje nemoj jer je katastrofa. A ne znam ni kome je to muževno

Plugovi su sto put seksi ali znaš i sam da kad rastegneš previše resicu,nema natrag osim šivanjem... Al i to je drugi par cipela.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:17   #85
Ovakvi komentari mi stvarno ne trebaju , meni su plugovi užasno ružni, pogotovo oni veliki, ne mogu to ni vidjeti, vidiš ukusi se razlikuju od
osobe do osobe ... a predivno mi je ta okrugla na dužu kosu.
Na jedno uho ću staviti, tako mi se sviđa. Barem takvu kao na prvoj slici, ne znam kako ti to može biti ružno, normalna naušnica, ali dobro ...
ne da mi se raspravljati o stilovima, svi smo različiti .. takve kao što Ville Valo ima mi je super, ova zadnja slika Bon Jovi to mi se ne sviđa niti malo,
em je zlatna, em prevelika.

Pitanje nije bilo što netko voli, nego potpuno drugačije, fulala si skroz. Kako mrzim kad svaki put isto na forumu, pitaš nešto, i uvijek
ode u krivom smjeru .. gle većina rokera nosi takvu, ako se to tebi ne sviđa, ne komentiraj i to je to, jer sigurno neću promijenit
mišljenje kad mi predivno izgleda ta naušnica na prvoj slici .. plugove mrzim pa isto ne serem ljudima i govorim im da je katastrofa jer
razumijem da ne možemo svi isto voliti, a isto bi tako mogao komentirati koji k.... će ti rupetina na uhu, to je neprirodno, ali neću.

Znači koliko je otprilike takva naušnica? i je li to univerzalno .. ne bi baš volio da moram nositi žensku naušnicu.

Zadnje uređivanje Stranger FX : 13.11.2017. at 18:04.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:30   #86
Ako stavljas nausnicu koja ce ti stalno biti u uhu, mozda bi ipak trebao uzeti zlato (bijelo). Jedna nausnica ce sigurno kostati oko 300 kn, ako je kvalitetniji materijal. I ovisi koliko je teska.

Mozes i srebro, to ti je jeftinije.

Samo nemoj bizuteriju da ti ne izbije osip ili crvenilo.
Imas muskih nausnica iako ti je to sve isti drek. Alkice mozes i zenske uzet, nitko nece skuzit.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 02:19   #87
Najbolje ti je otic u piercing/ tattoo salon neki, sigurno ih imas u blizini. Oni ti probiju iglicom, izaberes nakit koji ces nosit dok ti to ne zaraste, kojih mjesec dana, i onda si kupuj sta oces dalje. Ako hoces, mozes uz resicu odmah pirasti i penis ili bradavicu.
Fatality Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:48   #88
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Pozz

Obožavam rock stil, kožnjake i sve što ide uz to, pa me zanima ovakve naušnice, nemam iskustva s time pa da pitam.

https://s18.postimg.org/i00bggld5/13...52830359_n.jpg

https://s18.postimg.org/qv15r2xbt/22...69598415_n.jpg

https://s18.postimg.org/khc2nuv0p/ph_jbj5.jpg

Ova zadnja slika Bon Jovi jesu li to ženske naušnice ili je to univerzalno?? ili su sve takve ženske hh

Najviše mi se sviđa ta druga slika, takvu naušnicu bi ja, znači deblja okrugla srebrna, valjda to nije toliko skupo? i je li moram tražiti žensku
takvu naušnicu ili ima muških takvih? hmm

zlatnu ne bi nikad, to ne volim ..

Ovaj tjedan bi probušio uho pa da znam neke osnove .. valjda takva naušnica što ja želim nije više od 100 kn .. xD , a opet ne bi ni neke
najeftinije ..

U rock bar u koji često zalazim vidim tipove s dugim kosama da imaju takve
slične srebrne okrugle naušnice i dobro im stoji ..

plugove ne bi nikad, to mi se ne sviđa .. ali ta druga slika, to mi je savršeno .. klasika

hvala na pomoći ..
Ne mogu trenutno otvoriti slike s linka, ali čini mi se da misliš na ovakav ring:



Njih drže u piercing salonima, kirurški čelik ili titan, koštaju negdje 60-100kn, ovisno o veličini. I ako već nisi probušio uho, odi u piercing salon. Više ćeš platiti, ali bit ćeš siguran da je sve bilo sterilno i da je rupa ravna, a ne podnosi ni svačje uho medicinke.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:05   #89
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Dali volite kad dečki nose naušnice i općenito nakit?
Nausnice ne. Sat na muskoj ruci mi je ljepse vidjeti nego bilo koji drugi komad nakita na njemu.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 13:40   #90
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post

Ne mogu trenutno otvoriti slike s linka, ali čini mi se da misliš na ovakav ring:



Njih drže u piercing salonima, kirurški čelik ili titan, koštaju negdje 60-100kn, ovisno o veličini. I ako već nisi probušio uho, odi u piercing salon. Više ćeš platiti, ali bit ćeš siguran da je sve bilo sterilno i da je rupa ravna, a ne podnosi ni svačje uho medicinke.
Da, ali ja mrzim male ringove ili veći ili ništa, imam sad neke naušnice doma, ne sviđaju mi se uopće -.- .. ne nosim ih xD

u potrazi sam za ovakvom .. ovo mi je dovoljno velika, jer mi je sad kosa kraća pa i ne bi baš preveliku stavljao ..

https://s9.postimg.org/vcg91v0ov/181...49298885_n.jpg hm ne izgleda kao ta tvoja baš ..

evo ovo je nešto veći ring, gledao sam po web shopovima, i nigdje za takvu naručiti , u zlatarnama teško da ovakvu imaju, tamo samo šminka, što me ne zanima .. jedino to što kažeš u piercing studio otići ako ima takva ali da je veća .. gledao sam i online piercing shopove i nisam našao takvu,
i ova na slici čini mi se da nema tu kao lopticu što piercing imaju ..

ma kad mi kosa bude duža, stavit ću baš veću okruglu

kao Zele u mladim danima



ovo mi je predobro


a pogle Slasha, i dan danas nosi ogromnu naušnicu lol



ovo volim ali na ženskama mi je to lijepo viditi, za muške ipak manja okrugla kao Zele Lipovača ..

ne mogu vjerovati da je Slash nosio ovakvu ogromnu kao da je žena neka

da ne bi bilo sad opet bespotrebne rasprave o ukusima, kome se ne sviđa neka ne komentira, lijepo molim .. mene samo zanima ta prva slika gdje
da takvu kupim? ... ili da jednostavno zaustavim ove alternativce po gradu i pitam ih gdje to kupuju .. jer često viđam po gradu da nose
takve naušnice, i muški i ženske .. uglavnom metalci itd.

Zadnje uređivanje Stranger FX : 26.12.2017. at 14:01.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 13:51   #91
bilo koja zlatarnica/srebrnarnica. opiši što trebaš ili pokaži fotku. ako ne nađeš u prvoj, u drugoj ili trećoj sigurno hoćeš
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 13:57   #92
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post

bilo koja zlatarnica/srebrnarnica. opiši što trebaš ili pokaži fotku. ako ne nađeš u prvoj, u drugoj ili trećoj sigurno hoćeš
A-ha ma najbolje pokazati sliku .. sutra ću obići par mjesta, jer ove naušnice što imam su mi totalni šit ... ok tnx.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:02   #93
kad je prekoocean u pitanju,
na ravno, imam dva bisera,
: pa tak si ih stavim tad,aaa i tak:
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 11:48   #94
Osobno ih nosim, ali samo te okrugle i to samo srebro ili celik i da su full okrugle, nikakva kopcanja da strsi i te gluposti. Tri kom ukupno.
Kad za promje u stavim tocke (ono moderno ko Ronaldo) onda se svi zgrazaju, a ni meni se ne svida. Samo najobicnije alk(ic)e

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 03:38   #95
Quote:
miamica kaže: Pogledaj post
s obzirom da si imao dioptriju - a ona se svakako popravlja protokom vremena i da nisi nosio naušnicu vid bi ti se "popravio" jer kako stariš dioptrija ide u +. To što ti je barba rekao su čiste gluposti. Oprosti ali tako je ...ja lično ne volim videti muškarca sa naušnicom niti sa bilo kojim drugim nakitom. Venčani prste, eventualno neki sat naravno ne digitalni. Ja smatram da smo za naušnice predodređene mi žene i da to treba i da ostane naša "privilegija"


Hej društvo!!
Lijep pozdrav.Evo da se javim da sam od zadnjeg posta 6 godina stariji,još uvijek nosim naušnicu,još uvijek mi nisu potrebne naočale i još uvijek se čudim kada netko kao miamica pametuje o dioptriji i uspoređuje kratkovidnost sa dalekovidnošću.

Ajd’ pozdrav!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 02:11   #96
Nedefinirana sam po tom pitanju, s jedne strane mi djeluje seljacki, a druge ima frajera kojima fakat dobro stoji, narocito kad imaju duzu kosu ili poludugu i izbrijanu

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 13:41   #97
Probušio sam bio uho

ali ovo nigdje naći ..

https://www.ebay.com/itm/Stainless-S...-/253385684923

@Krekushka ne takav ring!! to je piercing koji je svugdje iste debljine i rekli su mi tamo da bi trebao proširiti rupu malo da mi prođe, ja to
ne želim .. vidiš da je to predebelo.

u svim salonima imaju samo te piercing ringove iste debljine, meni treba kao u tom linku u biti naušnica, ali izgleda kao piercing ball.



taj 2 cm moram nabaviti, ovo gdje ide u uho je normalno tanko, kao i kod svih naušnica, jebo piercing.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 14:48   #98
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Nedefinirana sam po tom pitanju, s jedne strane mi djeluje seljacki, a druge ima frajera kojima fakat dobro stoji, narocito kad imaju duzu kosu ili poludugu i izbrijanu

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
slažem se s boldanim, naušnice idu jedino uz rockerski image, inače su
andrea88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 00:36   #99
@stranger
Da,ono je pirs di je svuda isto. Ne to, bas moras imat rupu za to,jbs to xD
Ima ovakvih, i bas stainless steel. Takve i ja imam pored srebrnih. Iste. Samo bez kuglice. Ti bi bas s tim? Ima i toga.
Zasto kuglica?
Koje velicine tj promjer?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2018., 23:45   #100
[QUOTE=Stranger;70854177]Probušio sam bio uho

ali ovo nigdje naći ..

https://www.ebay.com/itm/Stainless-S...-/253385684923

Danas stigle bas takve, 16mm inner, s takvom kuglicom. Interesamtne, fora su

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.