Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Italije:
negledljiva 1 50.00%
podnosljiva 1 50.00%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 2. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 16:39   #41


__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 18:12   #42
Quote:
fcarsenal kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa! Možda nije pravo misto, ali ne znam di bi pita, pogotovo da me neko doživi Ako sve bude u redu, idem ovu nedilju na utrku, imamo karte za stajanje i odlučili smo se ići autom u Milano. Svakako smo mislili i autom do Monze, pa ako neko može udijelit savjete oko parkigna i samog dolaska do staze. Može i na PM, da se vamo ne spama po forumu. Unaprid vam fala <3
Parkiraš tamo kod stadiona, platiš po autu nekih 10-15€ i bus te vozi do staze. Poslije te i vraća natrag do parkinga. Od busa imaš nekih pol sata hoda do staze. Nema autom do staze.
__________________
And the truth is there is something terribly wrong with this country, isnt it?
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:44   #43
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Na stazi na kojoj se vozi 75% flat out je pretežno zasluga bolida jao, jao....
Ma daj koji se klinac patiš...
Likovima kojima nije jasno da je Mečka ove sezone jasno i glasno ultra dominatan bolid u kvalifikacijama to nemreš objasnit pa makar im trakturom naljeval u glavu...

http://www.statsf1.com/en/statistiqu...ole/annee.aspx

Halo tek je pol sezone, a Mečka je već sad ušla na top listu najboljih bolida po broju PP-a svih vremena i to iako je tek pol sezone...
Onak za usporedbu pazi sad na toj listi nema jednog Brawna iz 2009 koji je eto po svima prisutnima bio dominantan bolid :klap:
a ova Mečka u pol sezone ne samo da je na listi, nego bu vrlo skoro i u top 10 svih vremena...jedino nebu ziher u top 3, e to je rezervirano za ovu istu Mečku iz sezona 2014,2015,2016
Jebat ga bila bi ova tam da i dalje imaju Rosberga da pobere PP kad se Hamilton ukenja, al na žalost njega više nema...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:51   #44
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Mercedes odvezao baš netipično malo krugova za njih, što vjerovatno znači da su zadovoljni s postignutim?
Nije nemoguće da štede motor...
Baš mi i nije jasna njihova logika uvođenja motora u Spa, bez obzira na tu prednost s obzirom na pravila o potrošnji ulja...
sad taj motor ako ga ne odmaraju sa starim motorima mora izdržat 9 utrka

Ok da mogu oni šaltat stare motore kroz vikend, no to je poprilična jebada menjat motore između FP-a i kvala, a i potencijalno sranje jer se itekak može i nekaj sjebat kod zamjene tipa ne stegnut poneki šaraf, crevo, konektor pa da vidiš pizdarija...
Baš mi i nisu jasni s tim svojim igricama...

Ferrari bu ziher pobral kaznu za TC, to je poprilično sigurno al s ostalim nebi trebali imat problema....
No Mečka bi itekak mogla imat sranja zbog ovog preranog uvođenja PU...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:45   #45
Jel itko pratio race sim vremena, kakvo je stanje ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:58   #46
Ovo je idealno za Ferrari i novi TC sada kada nema RB. Uz ostale kazne startali bi iz top10...
Force Indie bi bile jedini problem al bi ih prošli svejedno...
Sve ovo pod uvjetom da im zaista treba novi TC.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:11   #47
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma daj koji se klinac patiš...
Likovima kojima nije jasno da je Mečka ove sezone jasno i glasno ultra dominatan bolid u kvalifikacijama to nemreš objasnit pa makar im trakturom naljeval u glavu...
Jel tako bilo u kvalama i u Rusiji, Monaku i Madjarskoj?

A U Belgiji samo DVE DESETINKE brzi pa jel to dominacija majku mu?!
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:30   #48
Nekima ovdje očito nije jasno da nikad niti jedan auto u povijesti moderne F1 nije toliko dominirao kao Merc zadnjih par sezona. McLaren, Williams iz 80ih i 90ih ili Ferrari 2000ih su mala djeca za ovo što je Merc, uz blagoslov moćnika, napravio u zadnjih nekoliko sezona.
Neviđeno.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:56   #49
Ferari je bio 6 puta uzastopni konstruktorski sampion i 5 puta uzastopni vozacki sampion. Kad Mecka to premasi onda se moze govoriti o tome o cemu ti govoris.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:24   #50
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ferari je bio 6 puta uzastopni konstruktorski sampion i 5 puta uzastopni vozacki sampion. Kad Mecka to premasi onda se moze govoriti o tome o cemu ti govoris.

Ovaj samo kontrira da na forumu bude zanimljivo jer je Max opsjednut urocima što dmw navija za toga dječaka.

Više Max ima dnf nego svi vozači zajedno, pa trolla kako Ferarri ima najbolji paket, a Vettel sa dvje stepenice mekšim gumama nije mogao prestići Hamiltona na dugačkom pravcu, to normalno nije uočio sa svojim rozim naočalama, kao ni da je RBR kriminalan ove sezone po svim pitanjima.

Može Ferarriju odgovarati zavojiti sektor, ali to sve ne pije vodu kada su bolidi širi, a Mercedes na pravcu neuhvatljiv i ne može ga se čak ni uz pomoć drs aktivacije prestići.

Više mi se i gadi ova FIA i umjetna dominacija Mercedesa te pravila koja se mijenjaju kada se nekom Englezu prdne, sramota.

Ovo je Mercedesova staza, Vettel jedino može do podijuma a, Ferarri bi mogao ići na namjernu kaznu jer imaju drugi najbolji paket na gridu, dok je Mečka neuhvatljiva, a FIA time ubire ilegalnu lovu.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:32   #51
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ferari je bio 6 puta uzastopni konstruktorski sampion i 5 puta uzastopni vozacki sampion. Kad Mecka to premasi onda se moze govoriti o tome o cemu ti govoris.
Da si se referirao na 2002 ili 2004 pa ajde, no tvrditi da je Ferrari "dominirao" 1999, 2000 ili 2003 može napisati netko tko je te godine googlao i gledao na youtube. Mladiću, ti nemaš blage veze o F1.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:36   #52
@Gill01

Ajde ne seri ti kad sam ja rekao da Ferari ima najbolji paket ja stalno ponavljam od pocetka sezone da i Mecka i Ferari imaju konkurentan bolid a ovde neki prebacuju da Mecka ima dominantan bolid a Fetel vodi sto je apsurd Gile jel ti to znas???!!!

Quote:
a Vettel sa dvje stepenice mekšim gumama nije mogao prestići Hamiltona na dugačkom pravcu, to normalno nije uočio sa svojim rozim naočalama


Pogledaj intervju Hamiltona sto sam postavio u temi o Belgiji predzadnji post i objasnio je kako je zajebo Fetela pa mi onda nesto reci.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:47   #53
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
@Gill01


Pogledaj intervju Hamiltona sto sam postavio u temi o Belgiji predzadnji post i objasnio je kako je zajebo Fetela pa mi onda nesto reci.
Naivni i zeleni @dmw!

Samo čita što kaže Hamilton i engleski novinari, kojima je Palmer extra vozač, daj uozbilji se.

Sa današnjim širim bolidima i boljim PU, Mercedes je nepobjediv.

Na FP2 Mečka ima drastično bolji race pace od Ferarrija.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:49   #54
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
no tvrditi da je Ferrari "dominirao" 1999, 2000 ili 2003
Ja to nigde nisam rekao. A ti si rekao da Mecka dominira ove godine
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:52   #55
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Naivni i zeleni @dmw!

Samo čita što kaže Hamilton i engleski novinari, kojima je Palmer extra vozač, daj uozbilji se.

Sa današnjim širim bolidima i boljim PU, Mercedes je nepobjediv.

Na FP2 Mečka ima drastično bolji race pace od Ferarrija.
Pa poslusaj sta kaze Ham je lepo zajebo Fetela a posle ga je slomio jer nije dozvolio da mu udje u DRS zonu. Daj kredit Hamu umesto sto ga osporavas a rezultate pripisujes samo Mercedesu. Pa gde bi bio taj Mercedes bez Hama gde je Botas???
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:59   #56
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa poslusaj sta kaze Ham je lepo zajebo Fetela a posle ga je slomio jer nije dozvolio da mu udje u DRS zonu. Daj kredit Hamu umesto sto ga osporavas a rezultate pripisujes samo Mercedesu. Pa gde bi bio taj Mercedes bez Hama gde je Botas???
A gdje bi bio RBR da nema Maxa, koliko im je taj uzeo bodova, priznaj sam sebi da si pogriješio i ne prati više F1.

Dati kredit Hamiltonu jer je eto Max uvijek u dnf modu pa mora za Hamiltona navijati kako bi dmw bio sretan.

To je nevjerovatno da vrhunski pilot na gridu sa podjednakim bolidima ne može ući u DRS zonu sa dvije stepenice mekšim gumama.

Onda je po tebi i Bottas vrhunski vozač jer ga Vettel u Sočiu i Austriji na pravcu nije mogao dostići a kamoli prestići u drs zoni.

Stvarno si zanimljiv i šašav forumaš sa ludim idejama.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:53   #57
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
sad taj motor ako ga ne odmaraju sa starim motorima mora izdržat 9 utrka
Mogu da rotiraju 4 PU-a kako žele, tako da ne vidim problem.

Ili grešim negde?
Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 01:00   #58
Dmw je u pravu, Mercedes nema trenutno dominantan bolid , Mercedes je bio dominantan protekle tri godine ali sad nije , Ferrari je prilicno equal.

A to kaj ovdje neki nastoje prikazati Vettela tj velicati Vettelove uspjehe u kakti sporijem bolidu je prozirno.

Pa i sam Vettel veli drugacije , kaj imamo dalje raspravljati!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 01:40   #59
Ferrari bi trebao pokupiti kaznu i lako će stići do 3,4, ne misle valjda na stazama koje im odgovaraju kazne uzimati ?

Ako budu, onda teška talijanska glupost. Jebeš Monzu kad se prvenstvo gonja.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:02   #60
I naravno da se ne vozi jer pada kiša, nadam se da će prestati do kvalifikacija, koji će im kurac full wet i intermedia gume ako se nikada ne vozi po kiši.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.