Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2011., 11:47   #221
Quote:
Dino007 kaže: Pogledaj post
Odakle ti ti zanimljivi podaci?
Jako puno godima skupljam informacije i znanje, jako puno ima informacija oko nas samo treba znati gdje gledati, primjećivati promjene i "znati" jer je znanje sve što nam treba.
Kažu da približavanje binarne zvijezde usporava rotaciju Zemlje , što uzrokuje klizanje naslaga zemljine kore i pojavljuju se pukotine, rascjepi u zemlji "otvaranje " Zemlje.( pojavili su se razni video zapisi koji to, sad u ovom trenutku, i dokazuju)
Pojaviti će se promjene magnetskog polja a uzrok je promjena u kozmičkom okruženju , prisutnost stranih tjela u blizini kao i unutar Sunčevog sistema.
To sve treba znati i nema straha.
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:11   #222
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Kako se to zida zvučnom frekvencijom? Živo me interesuje da znam, pa da napravm soničnu bauštelu i namlatim novaca,
Edward Leedskalnin je sagradio Coral Castle(Koraljni dvorac) u južnoj Floridi,40 tim godinam.
Izjavio je:
""I have discovered the secrets of the pyramids,
and have found out how the Egyptians and the ancient builders in Peru,
Yucatan, and Asia, with only primitive tools, raised and set
in place blocks of stone weighing many tons!"
Nažalost tajna je ponio sa sobom, nikome nije otkrio način rada. Ali izvodivo je!
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 02:16   #223
Quote:
SVJETLO BIĆE kaže: Pogledaj post
Prenosi se predmet sa točke A do točke B. Tibetanci imaju svoje instrumente , neke velike kao trube koje ispuštaju frekvenciju,zvučni ,konstantno i čine predmete bestežinskim, tako da se snjima lako manipulira
A i zidovi Jerihona su bili srušeni zvukom, čitaj malo , jako je zanimljivo uzeti i taj način kao mogučnost, zašto ne. Trebalo bi pokušati to odraditi. ukoliko budem experimentirala sa zvukom , prosvijetlit ću Vas
Kakve to imaju instrumente Tibetanci? Ja sam sticajem okolosti imao posla sa Tibetacima, mislim da bi im ova priča o tome da trubama dižu predmete bila izuzeto zabavna besmislica.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 02:23   #224
Quote:
SVJETLO BIĆE kaže: Pogledaj post
Edward Leedskalnin je sagradio Coral Castle(Koraljni dvorac) u južnoj Floridi,40 tim godinam.
Izjavio je:
""I have discovered the secrets of the pyramids,
and have found out how the Egyptians and the ancient builders in Peru,
Yucatan, and Asia, with only primitive tools, raised and set
in place blocks of stone weighing many tons!"
Nažalost tajna je ponio sa sobom, nikome nije otkrio način rada. Ali izvodivo je!
Maa da, ikome nije davao da gleda dk seto radilo, posle je pričao svašta o anti-gravitaciji, da bi na kraju sve t obavio misterijom i naplaćivao razgledaje. A na retkim slikama gradnje se vide čekrci i lanci i nešto što liči na skele. Tako i ja mogu da pobedm gravitaciju
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 02:50   #225
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Za kulturu je potrebna civilizacija. Civilizacija podrazumeva neku tehologiju. Tehnologija ostavlja neke tragove. Jednog dana ako nas ne bude neko će pronaći Kip slobode ili one planine u americi gde su isklesani ameirički predsednici. Mi nemamo ni jedan jedini dokaz o nekom nalazu koji bi uputio na drevnu civilizaciju i tu na tu priču ide tačka.
jel ti to sa kipon slobode iz planet majmuna a za ona brda sumnjam da ce biti u ovom stanju za recimo nekih 155 124 355 godina isto vridi i za kip slobode .moje je misljenje da nitko ziv nemoze znati sta i tko je prije stotinu milijuna godina zivia na ovoj nasoj planeti ili jel nas mozda neka druga inteligencija posjecivala.jesu mozda postojali gradovi prema kojima new york pari selundra ,sve je moguce ,u zadnjih 100 god. se toliko desilo na svitu a kamoli u 1 000 000 000 g.
TSWRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 13:21   #226
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Kakve to imaju instrumente Tibetanci? Ja sam sticajem okolosti imao posla sa Tibetacima, mislim da bi im ova priča o tome da trubama dižu predmete bila izuzeto zabavna besmislica.
haha, obožavam kad se o stvarima o kojima nemate informaciju nazivate besmislicama, takvi ljudi nas nevode u napredak.
može se uvijek reći da nemate dovoljno informcija ali postoji mogućnost, zašto ne.
ali stvari o kojima ništa neznate nazivati besmislicama, uvredljivo!
Sandunga se naziva tibetanski dugačak rog koji ispušta dosta jeziv zvuk. Dali ste ga čuli?
Naravno da se takove tajne ne odaju, nečete od svečenika doznati, ali informacija ako se traži uvijek se nađe,nađe put do onoga otvorenog uma.
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 13:26   #227
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Maa da, ikome nije davao da gleda dk seto radilo, posle je pričao svašta o anti-gravitaciji, da bi na kraju sve t obavio misterijom i naplaćivao razgledaje. A na retkim slikama gradnje se vide čekrci i lanci i nešto što liči na skele. Tako i ja mogu da pobedm gravitaciju
Postoje ljudi koji nikada neće napredovati, sori, baš mi vas je žao, zarobljeni na istom mjestu i nevidite dalje od onoga šta možete opipati i vidjeti. U biti nije mi žao
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 17:12   #228
Ali zato si ti napredovao. Možda bi, u skladu sa svojim silnim napretkom, trebao promijeniti ime u SVIJETLI BIĆAŠ?

(Nisam se zabunio, namjerno sam zamijenio slovo Č za slovo Ć)
gugi the lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 19:07   #229
Tibetanski rog, napravljen od ljudske kosti, naziva se kang ling. Tibetanski rog ima ime rag dung. Dung chen je dugački tibetanski rog.



Samo kakve to ima veze sa levitacijom predmeta? Čisto za tvoju informaciju kad se zida manastir i diže stupa onda se teško i naporo radi kao i na svakoj baušteli. A ne znam ta si ti duvao kad misliš da tako može da se nešto zida...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 19:08   #230
Quote:
SVJETLO BIĆE kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji nikada neće napredovati, sori, baš mi vas je žao, zarobljeni na istom mjestu i nevidite dalje od onoga šta možete opipati i vidjeti. U biti nije mi žao
Alo, mislim kako je to gradio levitacijom kad na slikama može da se vidi gradilište sa skelama, čekrcima i lancima?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 08:47   #231
Pola ih je glumilo da gradi pomoću skela, kolotura i fizikale, a druga polovica je podizala kamenje snagom moćnih i opakih misli.
gugi the lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 08:54   #232
Quote:
gugi the lizard kaže: Pogledaj post
Pola ih je glumilo da gradi pomoću skela, kolotura i fizikale, a druga polovica je podizala kamenje snagom moćnih i opakih misli.
Zar je i on gradio u socijalizmu? Istina, mi smo imali bolji omjer: jedan radi a sedam se ladi.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:24   #233
Quote:
gugi the lizard kaže: Pogledaj post
Ali zato si ti napredovao. Možda bi, u skladu sa svojim silnim napretkom, trebao promijeniti ime u SVIJETLI BIĆAŠ?

(Nisam se zabunio, namjerno sam zamijenio slovo Č za slovo Ć)
Zabavan si, ali se nepalim na takove bisere, ali ako bi da te neko švić švić malo .... naći ćemo
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:32   #234
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Tibetanski rog, napravljen od ljudske kosti, naziva se kang ling. Tibetanski rog ima ime rag dung. Dung chen je dugački tibetanski rog.



Samo kakve to ima veze sa levitacijom predmeta? Čisto za tvoju informaciju kad se zida manastir i diže stupa onda se teško i naporo radi kao i na svakoj baušteli. A ne znam ta si ti duvao kad misliš da tako može da se nešto zida...
Dali je iko pokušao razbiti čašu konstantnim izvorom iste zvučne frekvencije usmjerenim na objekt? (kako su srušeni zidovi Jerihona??) Rasturaš mu materiju na atome koji ionako titraju međusobno ali uz pravu frekvenciju postiže se bestežinsko stanje. Fokusiranje zvučnog vala, ubojito oružje!!!
A onda samo predmet usmjeravaš na željeno mjesto. Previše SF? Ne!
E da, Piramida , Velika piramida je izgrađena za 6 mjeseci! To je još jedan fascinantan podatak
Kraljičina komora obočena je kamenom vapnecem, ona je prva izgarađena u svrhe podizanja znanja,savršenost kod metoda konstrukcije zvučnim valovima.I njihovo znanje je toliko značajno naraslo od izgradnje Kraljičine komore, unutar tog perioda, da se mogla drugačije napraviti Kraljevska komora?
Kraljevska komora je obučena u crni granit

Zadnje uređivanje SVJETLO BIĆE : 08.04.2011. at 17:06.
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:34   #235
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Alo, mislim kako je to gradio levitacijom kad na slikama može da se vidi gradilište sa skelama, čekrcima i lancima?
Nagađanje, kao i da su Piramide grobnice. Kad netko upregne besplatnu energiju, primjene Piramide su neograničene.Stani unutar zračnog pola kraljičine komore i nećeš ostariti.
U svakom slučaju danas svako može izraziti svoje mišljenje, ukoliko si naučnik ali mislim da se cijela naša nauka treba vratiti nekim nepobitnim činjenicama , a onda tražiti druge puteve u dokazivanju i teoreriziranju.
Mi smo kao mrav (npr.) koji se penje uz stablo do vrha. Iz njegove se perspektive ne vidi pravi put do vrha ali on je u pokretu i onda skrene na neku granu i ode ode ode, misleći to pravi put, ali to je put koji nije put do cilja. Tu nema dalje.
Onda bi trebao vratiti se do debla, sigurnog puta i pokušati drugim putem. Niko ga nekrivi što je krenio krivim putem, ali da silom i tvroglavo nastavlja krivim putem, to nije baš pohvalno. Treba priznati, ups sori wrong way, idemo drugim..

Zadnje uređivanje SVJETLO BIĆE : 08.04.2011. at 17:20.
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:29   #236
Ne znam kako su srušei zidovi Jerihona, a ne znam ni da je ikada iko nešto izlevitirapo trubom. Niti sam ovde video išta što bi makar ukazivalo na to. A št ose tiče ovog koralog zamka, ili šta je već, nema tu nagadjanja. Ima slika gradilišta sa skelama i čekrcima.. sve jasno zar ne?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:34   #237
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Ne znam kako su srušei zidovi Jerihona, a ne znam ni da je ikada iko nešto izlevitirapo trubom. Niti sam ovde video išta što bi makar ukazivalo na to. A št ose tiče ovog koralog zamka, ili šta je već, nema tu nagadjanja. Ima slika gradilišta sa skelama i čekrcima.. sve jasno zar ne?
Daj pokreni ti kamen sa tim alatom! Čovjek je bio pedesetak kila nizak, ko perce, i sve sam dizao i navlačio, da,da. Kako se to može nekome činiti izvodivim, ajd sad da mi to neko kaže.
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 19:46   #238
Quote:
SVJETLO BIĆE kaže: Pogledaj post
Daj pokreni ti kamen sa tim alatom! Čovjek je bio pedesetak kila nizak, ko perce, i sve sam dizao i navlačio, da,da. Kako se to može nekome činiti izvodivim, ajd sad da mi to neko kaže.
Čekrl i lanac služe da se dižu velike stvari. To se vidi na slikama, dakle ... u čemu je problem?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 20:11   #239
Quote:
HappyFuneral kaže: Pogledaj post
Mnoge stvari nisu znacajno promenile nase zivote, pa ne verujem ni da bi ovo...

Slusao sam nesto i o jevandjelju po Judi, pa to opet nije nesto promenilo veru hriscana. Starost piramida bi bila jos manje bitna...
Da, pa u 19 stoljeću, kada se dokazalo da svijet nije star 6-7000 godina to je bilo nešto nevjerojatno, ali ipak smo saznali da je tako i vidjeli smo da su kosti raznih životinja stare milijunima godina i da ima hominida starih do 5 mil. godina. Kakva ogromna razlika.

Jednom u budućnosti saznat će se i za postojanje ostataka naprednih civilizacija toliko davnih da ih nijedan um tog vremena neće moći logično objasniti. Neće biti riječ o Atlantidi, već o civilizacijama bića koja su nastanjivala zemlju prije 300 000 godina a ti ostaci su sada na krajnjim sjevernim i južnim točkama gdje vlada led. Ova priča ima lovecraftovski prizvuk, ali je istina. Iako te civilizacije nisu naročito bitne za nas danas, one su postojale i bile su jako napredne. Zemlja je u to doba bila puno drugačija. I prije te civilizacije bilo je i drugih inteligentnih bića koja su odselila sa Zemlje ili se stopila sa drugima u miješanju.
Hermo Diaktoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 09:29   #240
Ajde ne spammajte topic sa limenom glazbom i čekrcima...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.