Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2011., 10:47   #61
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
Koliko ono love dobije ako se razvede?
Jebes lovu,kad dica njemu ostaju...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 10:49   #62
ja isto ne bih, ni slučajno...
možda na dan-dva čisto iz znatiželje da vidim kako izgleda takav život i mislim da bih onda bila još sretnija što ne živim tako...
prvenstveno zbog te "slobode", ne mislim na to da ne smije psovat ili imat svoje mišljenje, nego na sve obaveze i protokole koje mora "odradit"... biti će joj svaki dan, 24h isplaniran kad gdje mora biti, ići, što raditi: domjenak onaj, rezanje vrpce tamo, organizacija ova, udruga ona, susret s ovim i onim... ok, reći ćete pa i mi moramo svaki dan na posao, da, ali ja nakon što u 16h izađem iz ureda mogu sa svojim životom i vremenom apsolutno što me volja...
čitala sam negdje davno, još za princezu Dianu, imala je u danu određeno vrijeme tipa sat-dva za "druženje sa svojom djecom", užas, jebote!
i bez brige nije da gušta po wellnessima i putuje po svijetu gdje i kad ju je volja(ok, možda jednom godišnje) ostalo je sve "po planu, programu i protokolu"...hvala lijepa
da, divno je imati tolike novce i bogatstvo, ali meni veću vrijednost ima "prdnut" kad hoćeš i gdje hoćeš bez da u roku 24h to objave svi svjetski mediji i još komentiraju da ti pritom frizura nije bila baš najbolja...hvala lijepa
to se općenito odnosi na sve poznate bogate, filmske, glazbene i ine zvijezde, iskreno, meni ih je žao na neki naćin... e sad, neki apsolutni anonimus bogataš, vlasnik, direktor nećega... e to je već sasvim druga priča

edit: i da , ovo po pitanju predbračnog ugovora vezano za djecu je pak glupost za sebe na koju nikad ne bih pristala da mi drže nož pod vratom...
maratonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 10:49   #63
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
I dedine uši
I dedin ukus za zivotnu ljubav.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:30   #64
A ne!
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:31   #65
nebi se nikad mjenjala,to si vezan lancima cijeli život.A ovaj ugovornebi nikad dala svoju djecu,ali kužim ugovor ipak je to kraljevska obitelj i treba im nasljednik.To mora bit žena koja stvarno voli takav život i prije svega voli njega jer izlaza iz braka nema.Kako je samo Diana završila
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:33   #66
ne bih. ne sviđa mi se takav način života a ni princ mi nije zgodan.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:36   #67
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Bidna cura u kakvu familiju ulazi, sve s koca i konopca .
pametno pametno

mama od mladozenje pijana zavrsila u nekom jarku u parizu, za vrijeme prabake napravljeni prvi koncentracioni logori u svijetu, brat od mladozenje se na tulumima oblaci u nazi svabu, o tati carlsu trebal ista reci...cijela imperija izgradjena na ropstvu i krvlju neduznih..
a mlada je potpisala da djeca u slucaju razvoda ostaju kod oca.. ona je jos najgora od njih

od zla oca i od gore majke
nece to na dobro izaci
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:36   #68
A zakaj vi to s djecom gledate kao oduzimanje djece?
Da u ugovoru piše da njoj idu djeca u slučaju razvoda jel bi to isto bio problem?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:37   #69
naravno da bi
princ je prezgodan ,a i tko nebi htio biti princeza ^^
__________________
pusti srce da se smije.
bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:39   #70
meni to doslovno onak grubo zvuči: djeca su Kraljevska obitelj, a ona danas je - sutra nije, ko te je***

pripremili teren da je se mogu rješit ako ne bude po volji babi(ko Diana )
maratonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:42   #71
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A zakaj vi to s djecom gledate kao oduzimanje djece?
Da u ugovoru piše da njoj idu djeca u slučaju razvoda jel bi to isto bio problem?
hm..radi se o tom da je ona u stvari to kao instrument u koji ce princ posaditi svoje dragocjeno sjeme da bi imperija prezivjela.. i ona je tu samo inkubator.. ljubav? to ce proci.. princ vec celavi..a kad naidje pokoji dobar sofer (svekrva je sama imala iskustva sa takvima) onda ce kuja mahnuti repom..
dalje kad dodje do razvoda onda ce feministicke udruge ( koje nemaju nista drugo raditi) organizirati prosvjede protiv kraljevske kuce koja samo misli na sebe..
ja kad idem u banku i potpisujem nesto, svjestan sam da za svoje cine trebam odgovarati...
sve je to farsa
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:45   #72
rekoh djevojčice! Barem onih kojima su mame čitale priče i bajke...

p.s. ja svojoj bajke znam nekad završiti - i živjeli su sretno dok on nije počeo ostavljati prljave gaće i čarape po podu, a ona kuhat, prat, peglat, dok se nisu počeli svađati oko xxxxxx... hehehe...
mala me zna čudno gledati, ali odšuti...
nekad mi zna i reći da sam ja Snjeguljica jer isto radim ko i ona...
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:47   #73
i u čemu je problem?
Ne djeluje mi ko tuka koja ne zna u kaj se upušta (za razliku od prethodnice, ona mi je uvijek djelovala ko tuka).
A turistički promotori su im
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:50   #74
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
i u čemu je problem?
Ne djeluje mi ko tuka koja ne zna u kaj se upušta (za razliku od prethodnice, ona mi je uvijek djelovala ko tuka).
A turistički promotori su im
naravno da je prosla bila tuka (tako je i zavrsila)
ni ova nema sanse..moze biti inteligentna koliko hoce protiv nje stoji jedna institucija koja ce se sluziti svim pravnim (i nepravnim ) sredstvima da dosju do cilja...dobra je dok njih slusa..ako pokusa ici uz vjetar "babo ce vecerati"
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:58   #75
Pa htjedoh u stvari reči da mi se čini da ovoj to savršeno odgovara i da je to njen plan. Hoće li ga uspjeti ostvariti do kraja ne znam. Ali vjerujem da ima tu želju i da joj neće bit problem.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 12:01   #76
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa htjedoh u stvari reči da mi se čini da ovoj to savršeno odgovara i da je to njen plan. Hoće li ga uspjeti ostvariti do kraja ne znam. Ali vjerujem da ima tu želju i da joj neće bit problem.
jesi ti cula pjesmu arsena dedica o jednoj Gildi u kinu Sloboda..eh kako je ta Gilda drugacije razmisljalja od tebe ( ovo nije nikakva uvreda samo zapazanje)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 12:06   #77
Da čula...

Jel ti misliš da su to moja razmišljanja zato što govorim o tome kako mislim da ona razmišlja?
U stvari, kad promislim...djevojčice odrastu...
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 12:13   #78
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Izgleda mi kao oštrokondža, pa još pučanka.
Meni izgleda ko Bjanka Matkovic. Pljunuta.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 12:29   #79
ja mislim da se ljude pita da bi li se za iciji zivot minjali da bi odgovori bio negativan
svakome njegova sranja smrde najmanje.....a ja stvarno virujen da zenska kuzi usta se upusta i da to oce...znaci da je ostvarila sta je tila....
 
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 12:39   #80
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A zakaj vi to s djecom gledate kao oduzimanje djece?
baš tak, pa djeca će pripast ocu, nije da ih daje u sirotište
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.