Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 14:59   #6101
Marc na pole-u, dovi tek 9. Vanserijsko čudo bi se moralo dogodit sutra da marc ne uzme naslov.

Marcov pad još ajde , moguce je, ali dovijeva pobjeda jako teško.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:06   #6102
Dovi je napravio više od ikoga nakon Stonera na Ducattiju.


Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:50   #6103
Na kraju potpuno očekivano, malo uzbuđenja nakon marcove greške, ali dovi odma krug iza pada.

Zasluženo MM, bit ću iznenađen ako na kraju karijere ne bude GOAT.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 15:02   #6104
Jedini koji u buducnosti moze zaustaviti Marca je Zarco, Zarco na satelitskoj Yamahi radi cudesa
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 15:06   #6105
Markez sampion
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 17:54   #6106
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Jedini koji u buducnosti moze zaustaviti Marca je Zarco, Zarco na satelitskoj Yamahi radi cudesa
Zarco i Petrucci su ove sezone jako puno pokazali

Vinales najveće razočarenje, nakon njega Lorenzo
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:40   #6107
TOOOOOOOOOOOO Kesla u finalu
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:07   #6108


Tri bivsa sampiona i najbolji vozac ove godine (Trueks). Kakvo finale ce to biti!
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:38   #6109
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 01:46   #6110
Kvale:

.
2. Trueks
3. Kajl Bus
.
5. Kesla
.
.
.
9. Harvik



Jedva cekam nedelju
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:16   #6111
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Kvale:

.
2. Trueks
3. Kajl Bus
.
5. Kesla
.
.
.
9. Harvik



Jedva cekam nedelju

Kaj mislis tko bu odnio finish?, ja se nadam da bude kajl Bush

Majke ti Dmw daj pisi imena vozaca kako bog zapovijeda , za pola njih kojie si napisao neznam ni tko su , ak ke razmes
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:06   #6112
Pa ja navijam za Keslu (Brad Keselowski)

Quote:
Majke ti Dmw daj pisi imena vozaca kako bog zapovijeda
Pisem kako izgovaram (jer je tako lakse), a i ti nisi napisao Kyle vec Kajl, razmes?

I da napisao si Bush a pise se Busch, razmes?

Zadnje uređivanje dmw : 18.11.2017. at 16:27.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:20   #6113
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa ja navijam za Keslu (Brad Keselowski)


Pisem kako izgovaram (jer je tako lakse), a i ti nisi napisao Kyle vec Kajl, razmes?

I da napisao si Bush a pise se Busch, razmes?
Namjermo Dmw , namjerno frend
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:14   #6114
Gotova WRC sezona.
Neuville pobijedio 5 puta, Ogier samo puta ove sezone, al Ogier svejedno uvjerljivo prvak. I apsolutno zasluzeno, od Forda je napravio pobjednicku momcad. Ovaj naslov vise cijenim nego ona 4 zajedno s VW...
Navodno ce se mozda povlaci iz WRC-a iduce godine; 50&-50% sansa da ostaje u Fordu. Steta jer iduca sezona kontra Tanaka bila bi vrhunska...

Neuville treba biti puno mentalno jaci ako zeli osvojiti naslov, nekako mislim da ga Mikkelsen dobija iduce godine u momcadskom dvoboju...
Nadam se da ce Toyota iduce godine biti jos bolja, Citroen je ocito problematican auto, navodno postoji mogucnost da se povlace 2019-te.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 13:25   #6115
http://www.gptoday.com/full_story/vi...yota_LMP1_car/
Alonso je jutros imao premijeru u Toyotinom LMP1 autu u Bahreinu.

Sjeo je u auto iza Buemija (koji je jučer pobijedio u utrci) i ostvario oko sekundu i pol slabije vrijeme od najboljeg Buemijevog vremena.
Međutim, bolji od Alonsa za pola sekunde je bio i drugi rookie u istom autu, Laurent.
Vidjet ćemo kako će to dalje izgledati i koliko će Alonsu trebati da ovlada tim autom za borbu s najboljima.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:27   #6117
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Kvale:

.
2. Trueks
3. Kajl Bus
.
5. Kesla
.
.
.
9. Harvik



Jedva cekam nedelju
Teško se odlučiti. Sva četvorica su mi dragi. Kajla volim jer je luđak. Impulzivan i lagano kemijski neuravnotežen. Doduše ne kao njegov brat ali opet vrlo sličan.

Keđo mi je genijalan lik. Obožavam ga. Fantastičan vozač. I definitivno bi navijao za njega da mi ga DMW nije zgadio

Trulex mi je fascinantan. Zapravo puno je fascinantniji cjeli Frničr Rou tim. Varaju cjelu godinu i još ih nisu uhvatili. A to je iz mog rakursa hvale vrijedan podvig.

I na kraju Harvik. Čo'ek koji je uvijek brz. Čo'ek koji je Ričardu Čildresu rekao da je stara budala, a njegvi unuci razmažena derišta. A i to je hvalevrijedan podvig jer mu je to rekao u vremenima dok mu je Ričard bija poslodavac. Otad me Harvik osvojio. No međutim postoji ALI kod Harvika. Harvik je vozač koji u svojoj novoj sredini nit smrdi nit miriše. Izgubio je negdašnji mođo.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:43   #6118
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Gotova WRC sezona.
Neuville pobijedio 5 puta, Ogier samo puta ove sezone, al Ogier svejedno uvjerljivo prvak. I apsolutno zasluzeno, od Forda je napravio pobjednicku momcad. Ovaj naslov vise cijenim nego ona 4 zajedno s VW...
Navodno ce se mozda povlaci iz WRC-a iduce godine; 50&-50% sansa da ostaje u Fordu. Steta jer iduca sezona kontra Tanaka bila bi vrhunska...

Neuville treba biti puno mentalno jaci ako zeli osvojiti naslov, nekako mislim da ga Mikkelsen dobija iduce godine u momcadskom dvoboju...
Nadam se da ce Toyota iduce godine biti jos bolja, Citroen je ocito problematican auto, navodno postoji mogucnost da se povlace 2019-te.
Bome odlična sezona u WRC-u kad se sve pogledda ukupno. Neuville je izgubio naslov po meni, previše oscilacija i zapravo sa ona dva odustajanja na početku sezone kada je bio u vodstvu sam si je zakuho situaciju di je morao cijelo vrijeme loviti zaostatak Ogiera i na kraju "pukao" uslijed toga. No i dalje mislim da je brži od Mikkelsena, samo pitanje je konzistentnosti, a tu dajem prednost Norvežanu.
Zapravo zanimljiva je situacija u Hyundaiu, Padon i Sordo su dovođenjem Mikkelsena dobili jasnu poruku da moraju bolje, a u tom malom "ratu" dajem prednost Padonu nad Sordom.

Tanak sljedeće sezone prelazi u Toyotu. I tu će biti jako zanimljivo Latvala, Lapi i Tanak. Tri užasno brza vozača, Latvala ima godinu dana prednosti u odnosu na Tanaka. Finska momčad s finskim vozačem. S druge strane Tanak je po meni trenutno sami vrh do Ogiera i iskreno se nadam da će Toyota složiti dobar auto i da će im dati priliku za borbu za sami vrh. Lapi je još mlad, jebeno brz, ali mlad, tako da očekujem solidnu sezonu, ali s oscilacijama.

Ford, nakon što je stigla potvrda da će Ford Europe biti sljedeće godine sponzor, sve mi se više čini da je Ogier bliže ostanku, nego godini dana pauze. Sama činjenica da je Tanak pušten iz Forda vrlo vjerojatno potvrđuje to da su novci i ugovor bačeni na Ogiera, pa za Ota u tom trenutku nije bilo dovoljno? Ko će biti drugi vozač, Evans, Ostberg, Suninnen?? Evans se potencira pogotovo od britasnkih medija i to nakon pobjede u Wallesu kao najizgledniji za No2 mjesto. Ostberg? ne znam možda kao No3 ili No4. Sunninen je u istoj situaciji ko i Lapi, mlad i brz, puno toga još mora naučiti.

Citroen, Meeke se malo pribro nakon pauze, ali evo opet je razbio auto, no ne u svom stilu Breen i Lefebvre su po meni solidni vozači, No3 i No4, ali ništa više. Dakle ostaje rupa za drugo mjesto. Spominjao se povratak Loeba ne na sve rallye, nego na samo neke? Čak sam naišo na glasinu da Citroen sprema ponudu za Evansa? Nekako mi se od svih čine najviše izgubljeni u traženju vozačke postavke, ali i samog auta.

Malo se raspiso, ali po meni jedna od zanimljivijih sezona, a ako se stvari poslože kako treba mogla bi poslužiti kao podloga za još zanimljiviju.
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:59   #6119
Strasna pogibija u Macau , jedan motorist manje!, gadno je izgledalo, neki vozaci su cak plakali, vjerojatno od prizora koji su vidjeli !

Rip

https://youtu.be/dAROO3Co4RI
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:11   #6120
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Strasna pogibija u Macau , jedan motorist manje!, gadno je izgledalo, neki vozaci su cak plakali, vjerojatno od prizora koji su vidjeli !

Rip

https://youtu.be/dAROO3Co4RI
Bas ruzan sudar...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.