Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 22:18   #61
sto je muskarac bez brkova?

odustao u 18. krugu zbog krepavanja auta, eto to je
__________________
we sing of only blood or love
karnivor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 08:00   #62
još da je obrija obrve izgleda bi ka čovik. vidi san mensla negdje 1999,2000 isto bez brkova -ali već se dosta bi užmika use nisan ga prepozna. misli san da je trgovači putnik koji prodaje masellovu autobiografiju, jer je prodava neke knjige na nekom štandu. pa sam kupi onu šta je napisa jeremy shaw o mansellovim danima u indycaru. dobra knjiga
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 12:01   #63
pogledao utku na portugalskom, glasao za kvit iako ne za 0:0 vise mi je 1:1 jer je senna stvarno vozio najipresivnije do odustajanja ali prost je takodjer bio bez greske i pobijedio pa nikako nemoze biti losiji od senne.

Mclareni mi djeluju najmocnije razocaran alboretom ,zadovoljan bergerom iznenađen boutsenom

Pošto mi je kišni dan pogledat cu iduću već danas ali necu nis reci, pls ako netko ima link za utrku na talijanskom bio bih vrlo zahvalan moze i na pp
__________________
One day my dreams will be reality yeah Like Bobby said to me, Hey Mr Marley sing something good to me This world go crazy It's an emergency
R Nesta Marley is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 12:25   #64
Trenutno smo u nezgodnoj situaciji: Prost-kvit 6:6.

Ako ostane neriješeno, brojat ću samo one koji su objasnili zašto su glasali onako kako su glasali.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 13:00   #65
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Trenutno smo u nezgodnoj situaciji: Prost-kvit 6:6.

Ako ostane neriješeno, brojat ću samo one koji su objasnili zašto su glasali onako kako su glasali.
zašto smo u nezgodnoj situaciji?

dakle imaš

6 x 1 za Prosta

i imaš

6 x 1 za Prosta i Sennu -tj. obojica dobivaju 6 x 1

znači imaš 12:6 za Prosta

ti si u startu zajeba stvar jer si stavio opciju kvit -trebao si staviti opciju da se može dat glas i jednom i drugom

i onda bi imali čistu sliku
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 13:36   #66
Da, stvar je čista ko suza
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 14:19   #67
U prvom postu predložio sam kako ćemo ocjenjivati ovaj momčadski dvoboj, da bih u sljedećem postu napomenuo da su svi prijedlozi dobrodošli. Nitko nije reagirao. No, mogli bismo sada onda doraditi neke stvari. Možemo onda u slučaju izjednačenosti opcije kvit s opcijom jednog od vozača onda tom vozaču dodijeliti pobjedu u momčadskom dvoboju. Zadržao bih nedodjeljivanje pobjede u slučaju (naj)većeg broja glasova za opciju kvit. Dakle, da kojim slučajem sutra sa zaključenjem ove ankete opcija kvit ima 8, a opcija Prost 7 glasova, omjer nakon forumaške analzie ostao bi 0:0. No, ako ostane 6:6, omjer će biti 1:0 za Prosta. Što mislite o tome?
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 14:22   #68
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
U prvom postu predložio sam kako ćemo ocjenjivati ovaj momčadski dvoboj, da bih u sljedećem postu napomenuo da su svi prijedlozi dobrodošli. Nitko nije reagirao. No, mogli bismo sada onda doraditi neke stvari. Možemo onda u slučaju izjednačenosti opcije kvit s opcijom jednog od vozača onda tom vozaču dodijeliti pobjedu u momčadskom dvoboju. Zadržao bih nedodjeljivanje pobjede u slučaju (naj)većeg broja glasova za opciju kvit. Dakle, da kojim slučajem sutra sa zaključenjem ove ankete opcija kvit ima 8, a opcija Prost 7 glasova, omjer nakon forumaške analzie ostao bi 0:0. No, ako ostane 6:6, omjer će biti 1:0 za Prosta. Što mislite o tome?
ma ne kompliciraj fortin. piši 12:6 za prosta

mislim nemre bit izjednačeno, čak i da kvit dobije 8 glasova -nemre -jer kvit znači glasi i jednom i drugom -ili nitijednom

a prost još pored toga ima 6 čistih

a senna 0 nula čistih

mislim da se ovo jedino može zaključiti kao

1:0 za prosta i idemo dalje

to da je ova šestorica koji su glas dali za kvit, glas dali za sennu -e onda bi mogli diskutirat

ali ovako i tih 6 je dalo djelomično glas prostu i djelomično senni . znači samo tih 6 djeliti možemo. ali prost još uvjek ima svojih čistih 6, nasuprot senninih 0
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 14:48   #69
sad kužim, ti želiš dati kvalitativnu komponentu ocjenjivanju. jer što bi značilo suhoparno 1:0, a recimo sljedeću utrku senna uvjerljivo odnese pobjedu, recimo 8:2. i onda bi ukupno bilo 1:1 (kada bi gledali samo te dvije utrke), ali to u zbilji nebi bio relevantan skor......

hm.....da, ne bu ovak dobro.....
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 14:55   #70
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
sad kužim, ti želiš dati kvalitativnu komponentu ocjenjivanju. jer što bi značilo suhoparno 1:0, a recimo sljedeću utrku senna uvjerljivo odnese pobjedu, recimo 8:2. i onda bi ukupno bilo 1:1 (kada bi gledali samo te dvije utrke), ali to u zbilji nebi bio relevantan skor......

hm.....da, ne bu ovak dobro.....
bude sve ok. piše se 12:6 za prosta

ili ajmo reć da ti opcija kvit donosi 0.5 bodova

onda je 9:3 za prosta

eto mislim da je to najbolje i da s tim rezultatom možemo ići prema Imoli
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 16:01   #71
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
bude sve ok. piše se 12:6 za prosta



ili ajmo reć da ti opcija kvit donosi 0.5 bodova



onda je 9:3 za prosta



eto mislim da je to najbolje i da s tim rezultatom možemo ići prema Imoli

Mada, ali onda ovisiš o broju glasača, a taj broj neće uvijek biti isti....
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 16:21   #72
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Mada, ali onda ovisiš o broju glasača, a taj broj neće uvijek biti isti....
Ja opet ne vidim gdje je problem. Neka iskaze rezultate u postotku.

Znaci prost ima 9/12 sto bi znacilo da ima 75% a senna 25%
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 17:59   #73
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
U prvom postu predložio sam kako ćemo ocjenjivati ovaj momčadski dvoboj, da bih u sljedećem postu napomenuo da su svi prijedlozi dobrodošli. Nitko nije reagirao. No, mogli bismo sada onda doraditi neke stvari. Možemo onda u slučaju izjednačenosti opcije kvit s opcijom jednog od vozača onda tom vozaču dodijeliti pobjedu u momčadskom dvoboju. Zadržao bih nedodjeljivanje pobjede u slučaju (naj)većeg broja glasova za opciju kvit. Dakle, da kojim slučajem sutra sa zaključenjem ove ankete opcija kvit ima 8, a opcija Prost 7 glasova, omjer nakon forumaške analzie ostao bi 0:0. No, ako ostane 6:6, omjer će biti 1:0 za Prosta. Što mislite o tome?
Igramo ti i ja šah. Ja pobijedim šest partija, šest je remi. Tko je od nas dvojice prvak? Neriješeno svakako nije.

I nema veze koliko je pobjeda uvjerljiva, pobijediš sa sekundom ili minutom prednosti pred drugim, bodovi su isti.

Dakle, 1:0 za Prosta.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 18:40   #74
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Igramo ti i ja šah. Ja pobijedim šest partija, šest je remi. Tko je od nas dvojice prvak? Neriješeno svakako nije.

I nema veze koliko je pobjeda uvjerljiva, pobijediš sa sekundom ili minutom prednosti pred drugim, bodovi su isti.

Dakle, 1:0 za Prosta.
Prost će svakako dobiti u onoj krutoj kategoriji u kojoj se gleda sam rezultat (omjer u utrkama) svoj bod.
I ovdje nije riječ o partiji šaha. Imamo situaciju u kojoj 6 osoba misli da je Prost bio bolji vozač na VN Brazila te šest ljudi koji se ne bi složili s time (tj. koji tvrde da su Senna i Prost bili izjednačeni). Upravo zbog toga i jesam uveo opciju „kvit“, kako bismo doznali koliko su izjednačeni bili Prost i Senna. Vjeruj mi da bi meni kao navijaču Prosta bilo najlakše (i drago) dodijeliti njemu ovaj bod, ali se bojim da na neki način ne bih ispao objektivan. Zato i raspravljamo sada ne bismo li došli do kakvog takvog sporazuma. A opcija Prost, nažalost, još uvijek nema većinu. Opcija koju većina izglasa bit će službena odluka naše analize.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 20:25   #75
ako glasovi za prosta i glasovi za kvit budu izjednaceni, kao sto je recimo u ovom trenutku slucaj, onda neka prost dobije bod (jer ipak nitko nije glasao samo za sennu, a 6 osoba je glasalo za prosta), a ako opcija "kvit" bude imala najvise glasova, onda daj obojici bod, ili nemoj dat nikom nijedan
__________________
we sing of only blood or love

Zadnje uređivanje karnivor : 01.02.2014. at 20:33.
karnivor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 20:30   #76
Rezultat ankete je samo očita potvrda dojma kojeg sam imao nakon što sam prvi put pročitao uvodni post teme.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 20:47   #77
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Rezultat ankete je samo očita potvrda dojma kojeg sam imao nakon što sam prvi put pročitao uvodni post teme.

A taj je?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 21:59   #78
Joža je dao dobar prijedlog.

Kvit neka se računa kao pola boda

Trenutno stanje:
Prost 8
Senna 0
Kvit 7

Dakle:
Prost 11,5
Senna 3,5
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 22:22   #79
(Pitanje za moderatore) Što ćemo s Pandinim glasom??

Prost je u laganoj prednosti, kako sad stvari stoje, tako da će vjerojatno odnijeti svoj bod. A računat ćemo i postotak glasova za svaku opciju.

Slažete li se s time?

Zadnje uređivanje fortinbras : 01.02.2014. at 22:33.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 23:20   #80
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
(Pitanje za moderatore) Što ćemo s Pandinim glasom??
Nist!
__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.