Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2014., 01:46   #1
Goran Marić

Jedan od rjeđih likova u HDZeu koji ima stavove slične mojim stavovima.

Pitali ga zašto nije tako savjetovao i HDZ, kaže da ga nisu puštali blizu središnjice.

Po meni radi se o socijalno osjetljivom domoljubu koji dobro detektira ekonomsku situaciju u Hrvatskoj.

Navodno da izlazi iz HDZea tako barem piše.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...eve-ideje.html

Neki će sad skakati da se radi o članku iz dnevnog, ali njegove stavove, imao sam prilike čuti više puta na tv-emisijama.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 20:49   #2
Simpatičan, elokventan, nadasve vrhunski obrazovan... sportaš...
Bio u Savjetu HNB-e (nemam link da potvrdim ali često se spominjalo) poslije izlaska iz savjeta, kao i g. jedna drugi ekonomski analitičar postao jedan od jačih i glasnijih kritičara središnje monetarne vlasti. U meni uvijek pitanje, kad god ih čujem: jesu li isto govorili i prije, kao članovi navedenog savjeta? Ako jesu - svaka čast, ali, ako nisu? Još nisam našao odgovora??
__________________
"To note a person one minute is enough, to appreciate one hour is necessary, to love one day and to forget ... a life!"
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:08   #3
Vrlo drag čovjek.
Nikad nisam čula od njega nešto s čime se ne slažem.
Samo je bilo upitno kako je on to sam sebi objasnio svoju stranku i pojave u njoj.
Inače jedan od najboljih saborskih zastupnika, primjer po raspravama, ponašanju i aktivnosti.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:10   #4
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Vrlo drag čovjek.
Nikad nisam čula od njega nešto s čime se ne slažem.
Dok su u oporbi, svi su takvi.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:12   #5
Truba.
The Gipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:13   #6
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Dok su u oporbi, svi su takvi.
On je uvijek isti.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 09:08   #7
Svaki put kad ga slušam pitam se što taj čovjek radi u HDZ-u. Tu mi nešto ne štima. Ako zaista vjeruje u ono što govori, onda nema što tražiti u HDZ-u. Moguće da ga HDZ koristi iz populističkih razloga, da privlači ljude takvih stavova i daje im lažnu nadu.
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 10:57   #8
Pa koliko znam poznat je po tome da mu ponekad kad zaviri u čašicu i pobjegne u gaće
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:18   #9
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
Pa koliko znam poznat je po tome da mu ponekad kad zaviri u čašicu i pobjegne u gaće
Odlično. Čovik je.
Nebi volio da zaviriva u fondove i da mu pobjegne u džepove, if you know what I mean.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:47   #10
Quote:
Negromant kaže: Pogledaj post
Svaki put kad ga slušam pitam se što taj čovjek radi u HDZ-u. Tu mi nešto ne štima. Ako zaista vjeruje u ono što govori, onda nema što tražiti u HDZ-u. Moguće da ga HDZ koristi iz populističkih razloga, da privlači ljude takvih stavova i daje im lažnu nadu.
Reko je da ga nisu slušali, jebiga, i sirotinja kad dobi pravo glasa, glasuje za nekog koji radi za najbogatije.

Recimo da se kandidira Kolinda i Pernar, Kolinda koja predstavlja NATO, pomela bi Pernara koji se fizički pojavi ljudima u njihovim najtežim trenucima, deložacije su sve češće i sve je više sirotinje, ali i ti ljudi će rađe dat glas Mimici ili Kolindi, nego nekom tko bi se borio za njihove interese!

Na SDPeovoj listi najjači je Mimica, što sirotinja vidi u Mimici????

Na HDZeovoj listi najjači je Plenković, što domoljubi vide u njemu, što sirotinja vidi u njemu , ali takvi izbore dobivaju.


Sirotinja daje glas ili korumpiranim političarima ili političarima na vrhu visoke politike koji uopće nemaju osjećaj za malog čovjeka!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 04:05   #11
Goran Marić nekako naslućuje da samo zaokret u liberalno društvo i pravu slobodnu kapitalističku ekonomiju može biti izlaz iz socijalističkog živog blata i bijede koje vlada naročito od 2 000 godine do danas.
Čudim se da su mu socijalisti iz HDZ-a uopće dali do riječi ??? To mi je zapravo misterija...

Uz malo doškolovanja kojih 10-15 godina, čovjek bi čak i prije penzije mogao pretstavljati ekonomskog komentatora na prigradskim krugovalnim postajama.
__________________
Kada se stvori kritična masa meni sličnih, obrazovanih, pametnih i lijepih, takva će Hrvatska i biti.Dokle god imamo ružne glupe, i ljigave glasače, dotle imamo ružnu, glupu i ljigavu hrvatski politiku
Ložač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 12:58   #12
Netipični hadezeovac.Nije glup,a ne čini se lopov.
Kočiš Čičak Jak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 13:25   #13
Kako je rekao za balvandžiju Grčića - prorok unatrag!
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 13:27   #14
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Kako je rekao za balvandžiju Grčića - prorok unatrag!
Crka san od smija kad je to reka
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 11:55   #15
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Kako je rekao za balvandžiju Grčića - prorok unatrag!
Grčića nije teško izvrijeđati.On je promašaj kao i Jakovina i Zmajlović.Ne možeš ne vidjeti trulost u nesposobnosti i nemaru tih osoba.
Kočiš Čičak Jak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:36   #16
Quote:
Kočiš Čičak Jak kaže: Pogledaj post
Grčića nije teško izvrijeđati.On je promašaj kao i Jakovina i Zmajlović.Ne možeš ne vidjeti trulost u nesposobnosti i nemaru tih osoba.
Jovanović je još veći promašaj, a još je nesposobniji i bahatiji od ovih nabrojenih.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:55   #17
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Jovanović je još veći promašaj, a još je nesposobniji i bahatiji od ovih nabrojenih.
Meni ne.On je odlučan u namjeri.Griješi li?Da.Ali nije najgori.
Kočiš Čičak Jak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 07:54   #18
TITS
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:24   #19
Quote:
Kočiš Čičak Jak kaže: Pogledaj post
Netipični hadezeovac.Nije glup,a ne čini se lopov.
Kradezeovac iz Gruda

http://dalje.com/hr-sport/jedvaj--i-...i-sudac/402299
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 21:01   #20
Držim da ga ne zarezuju baš, kolege "pravi" hdz-ovci..

Mislim da mu je najteže palo kad su donijeli odluku, da nitko ne smije javno istupati, davati izjave, a da ne priupita za dopuštenje u središnjici..
Ne znam jel' im to još vrijedi..
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.