Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 18:09   #381
Kupila sam pivski kvasadc u DM od biofarm,zanima me da li je kvalitetan ako ne koji je najbolji. VIdjela sam da imaju i neki u prahu, zanima me da li se on moze stavljati na lice kao maska. Hvala
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 18:18   #382
Stavila sam taj Encianov jednom na kozu, uzasno ju je iziritirao. Mislim da je jos netko na forumu opisao slicno iskustvo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 14:54   #383
Meni su Natural wealth vitamini za kosu ok, ne smrde mi i ne povraća mi se od njih, ne osjetim im ni okus ni miris.
Jedino što sam primjetila da mi pomažu više za kožu nego za kosu, no i kosa kao da je nekako zdravija.
Samo ne treba biti nestrpljiv nego pričekati mninimalno 2 tjedna, a najbolje mjesec dana da bi se rezultati očitovali.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 14:56   #384
Mozda su preformulirali, ja sam ih uzimala u ljeto 1999. jer mi ih je preporucio dermatolog (no kosa mi je opadala zbog hipotireoze, tako da mi vitamini nisu ni mogli pomoci).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 15:03   #385
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Kupila sam pivski kvasadc u DM od biofarm,zanima me da li je kvalitetan ako ne koji je najbolji. VIdjela sam da imaju i neki u prahu, zanima me da li se on moze stavljati na lice kao maska. Hvala
Može! Slobodno! Pomiješaš s malo vode i po potrebi ukapaš malo ulja koje ti odgovara. Kvasac je inače malko agresivniji od gline pa ga ne treba držati dulje od 15 min, bar po mom iskustvu. Jednom sam pretjerala pa mi se lice crvenilo, no iduće jutro je bilo puno čišće! Probaj!
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:57   #386
Postoje i vitamini za kosu iz DM-a, probao netko?
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 11:05   #387
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
Postoje i vitamini za kosu iz DM-a, probao netko?
Ja ih nisam vidjela, u kojem dm-u ih ima? I kolko dođu?
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 12:59   #388
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Ja ih nisam vidjela, u kojem dm-u ih ima? I kolko dođu?
Pa ima ih u importane centru, piše haur vital il tak nešto, jeftini su, 20 i neš kuna mislim ... ja sam kupio vitamine za oči u DM i nisu loši.
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 13:07   #389
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 13:54   #390
E, ti il su novi ili nema u svakom dm-u.
Znam jer sam prekopala policu prije 2 tjedna i nasla samo haut vital. Pila sam ih prosle godine, nisam nis primjetila na kozi.


Bas cu pogledat te haar vital, s dm cinkom i c vitaminom, i magnezijem sam jako zadovoljna.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 13:56   #391
Ja vise ne znam sto sam vidjela u hr, sto u Sloveniji, a sto u Austriji...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:36   #392
Ja sam nekad pila Natural Wealth vitamine za kosu, kožu i nokte. Tada nisam pridodavala preveliku pažnju tome djeluju li (a sve i da jesam, ne sjećam se sad ), gutala sam ih ko bombončiće
Uglavnom, u zadnjih par mjeseci kosa mi opada rapidno, gotovo pa zabrinjavajuće brzo i mnogo pa me zanima može li mi netko preporučiti kakve vitamine ili preparate iz ljekarne koji učinkovito djeluju? Ima li smisla da ponovno pijem NW ili se nešto drugo pokazalo mnogo boljim (naravno, radi se o vašim iskustvima)?
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 16:51   #393
Quote:
antonio87 kaže: Pogledaj post
Bez ikakve bojazni možeš koristiti oboje u isto vrijeme.
I to mislim na doze koje pišu na pakiranju (3 KAL-ove i 2 Merz dražeje).
Ti koristiš i manje od toga...
Bolje na pretjerivati s vitaminima i ne prelaziti preporučene dnevne doze. Organizam ionak ne može sve posrkati odjednom, nego nešto uzme, a drugo se izluči i bezveze se natrpavati s ogromnim količinama. Vitamini i minerali su ionak sivo područje, neki u velikim količinama mogu biti izrazito štetni. Umjerenost prije svega. To je moj stav.
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:54   #394
koristi možda netko Forcapil? jako sam zadovoljna, ali pri kraju mi je zadnja bočica, a čula sam da je u nekim ljekarnama skuplji, a u nekima jeftiniji. platila sam ga 120kn, a navodno je negdje u ZG i po 70-80kn.
blue~angelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 10:29   #395
blue angelina, za što je taj Forcapil?
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 11:01   #396
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Kupila sam pivski kvasadc u DM od biofarm,zanima me da li je kvalitetan ako ne koji je najbolji.

ja sam ga pila u kapsulama i uprasila se u samo 3 tjedna 3-4kile
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:45   #397
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
blue angelina, za što je taj Forcapil?
sadrži miks nekoliko vitamina, minerala i aminokiselina protiv opadanja kose, jačanja noktiju i smanjenja mašćenja kose i kože. jako sam zadovoljna. po gradu je u različitim ljekarnama različita cijena. molim one koji su kupovali ovaj proizvod da podijele samnom informaciju gdje je jeftiniji da ne obilazim svaku ljekarnu posebno
blue~angelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 20:56   #398
Quote:
blue~angelina kaže: Pogledaj post
sadrži miks nekoliko vitamina, minerala i aminokiselina protiv opadanja kose, jačanja noktiju i smanjenja mašćenja kose i kože. jako sam zadovoljna. po gradu je u različitim ljekarnama različita cijena. molim one koji su kupovali ovaj proizvod da podijele samnom informaciju gdje je jeftiniji da ne obilazim svaku ljekarnu posebno

Ovo zvuči odlično, tim više što imam i masnu kožu i masnu kosu koja opada u enormnim količinama (bojim se da ne poćelavim ) Ajde mi pliz još samo reci ide li to na recept i da li je u spregi s nekom drugom medicinom tj. tabletama? I kolika mu je okvirna cijena?
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:55   #399
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Ja sam nekad pila Natural Wealth vitamine za kosu, kožu i nokte. Tada nisam pridodavala preveliku pažnju tome djeluju li (a sve i da jesam, ne sjećam se sad ), gutala sam ih ko bombončiće
Uglavnom, u zadnjih par mjeseci kosa mi opada rapidno, gotovo pa zabrinjavajuće brzo i mnogo pa me zanima može li mi netko preporučiti kakve vitamine ili preparate iz ljekarne koji učinkovito djeluju? Ima li smisla da ponovno pijem NW ili se nešto drugo pokazalo mnogo boljim (naravno, radi se o vašim iskustvima)?

i meni jako otpada kosa u zadnje vrijeme, imam i perut, radim kombinaciju vichy šampona za masnu perut + nutrival vitamini za kosu i nokte. Meni stvarno pomaze, nova kosa raste, perut nestala za mjesec dana a kosa fino sjajna
ti mozeš probati vichy šampon protiv ispadanja kose i vitamne
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 10:37   #400
Quote:
dobardan kaže: Pogledaj post
i meni jako otpada kosa u zadnje vrijeme, imam i perut, radim kombinaciju vichy šampona za masnu perut + nutrival vitamini za kosu i nokte. Meni stvarno pomaze, nova kosa raste, perut nestala za mjesec dana a kosa fino sjajna
ti mozeš probati vichy šampon protiv ispadanja kose i vitamne
A i moj je problem perut
Ma joj, mislim da sam dobila najgoru moguću kombinaciju; masna, tanka kosa prepuna peruti koja otpada u enormnim količinama...jedino mi se boja sviđa
Koliko dođu ti Nutrival vitamini?
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.