Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2008., 13:28   #141
i ja sam pila od natural wealtha,nisu mi ništa pomogle..
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 23:49   #142
Dali mi moze neko rec koje vitamine za kosu da kupim? koji su bar nesta bolji od drugih??
a.i.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 21:35   #143
Ja pijem Phyto, zadovoljna sam...... nisam nikad pila druge pa bi voljela promjenit malo....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 10:17   #144
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
hmmm....pocni pit minoksidil,ona rogaine s 5%..sprijecava celavljenje i uzrokuje rats kose...al prvo s emal posavjetuj s lijecnikom
O pobogu, minoksidil se ne pije zbog opadanja kose, nego se minoksidil losion (Rogaine izmedju ostalih, ali ne znam moze li se kupiti kod nas, a ako i moze, 5% ne moze bez recepta) nanosi na vlasiste. Minoksidil je lijek protiv visokog tlaka, oni koji su ga pili primijetili su manje opadanje kose, ali ga se ne daje u tom obliku samo zbog opadanja kose. Preporucujem minoksidil losion kojeg rade u apotekama, najjeftiniji je.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 10:18   #145
Quote:
eros9 kaže: Pogledaj post
Bio sam danas u ljekarni,pa mi je preporučila Natural wealthove ''Vitamine za kosu'',pa me samo zanima da li ga je netko od vas koristio i kakav se pokazao?tnx
Beskorisni i uzrokuju mucninu. Vitamini ce ti pomoci samo ako imas avitaminozu ili hipovitaminozu.

Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
dosta ljjudi je bilo mucno od njih,makar neznam zasto
Zbog zeljeza.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 12:47   #146
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
hmmm....pocni pit minoksidil,ona rogaine s 5%..sprijecava celavljenje i uzrokuje rats kose...al prvo s emal posavjetuj s lijecnikom



Ajme meni, kako ovo nisam vidjela!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 15:53   #147
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Beskorisni i uzrokuju mucninu. Vitamini ce ti pomoci samo ako imas avitaminozu ili hipovitaminozu.



Zbog zeljeza.
Zasto zeljezo izaziva mucninu?
ja pila ferrum lek+centravit vitamine i nije mi bilo mucno
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 17:10   #148
Tesko je za zeludac. Nisu svi zeluci osjetljivi.

Ako nemate manjak zeljeza, bolje da ga ne pijete.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 00:38   #149
ja sam pila zbog manjka ,na recept
a moj je zelucic valjda istreniran
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:17   #150
zanima me jel netko primjetio od curka koje koriste inneov da im se kosa masti? ja pijem te tablete već drugi mjesec i primjetila sam da mi se u zadnje vrijeme kosa brže masti,danas operem kosu,sutra već za novo pranje, pa ne znam jel to možda i zbog tableta, ali eto ne namjeravam prestati ih kupovati!
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:20   #151
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
O pobogu, minoksidil se ne pije zbog opadanja kose, nego se minoksidil losion (Rogaine izmedju ostalih, ali ne znam moze li se kupiti kod nas, a ako i moze, 5% ne moze bez recepta) nanosi na vlasiste. Minoksidil je lijek protiv visokog tlaka, oni koji su ga pili primijetili su manje opadanje kose, ali ga se ne daje u tom obliku samo zbog opadanja kose. Preporucujem minoksidil losion kojeg rade u apotekama, najjeftiniji je.
ovak:u pocetku je opadanje kose jer opada nezdrava i slaba kosa kako bi druga pocela rast...i ta koa pocinje rast ej gusca,zdravija i kosa ne opada
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:21   #152
btw,ja uopce nisan rekla da ej minoksidil sampon...tako da...
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:31   #153
Ne, nisi rekla da je minoksidil sampon, rekla si forumasu da pocne pit minoksidil.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:50   #154
ol san to rekla? omg,jesna blesava
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:51   #155
ono,stvarno sorajte,nean pojma sta mi e bilo da sna ovo napisala
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:49   #156
Moja baka je sad kupila Rougj Hair Active za jačanje korjena kose kose...
Sad joj to malo kradem baš me zanima dal to kaj valja, mislim nije ni baš jeftino, 40ml 160,00kn

Ovo su sastojci: serenoa repens, pygeum africanum, ingver, benzil nikotinat, metil nikotilat...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 20:52   #157
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Moja baka je sad kupila Rougj Hair Active za jačanje korjena kose kose...
Sad joj to malo kradem baš me zanima dal to kaj valja, mislim nije ni baš jeftino, 40ml 160,00kn

Ovo su sastojci: serenoa repens, pygeum africanum, ingver, benzil nikotinat, metil nikotilat...
a jel se more koristit za brzi rast
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 09:56   #158
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
a jel se more koristit za brzi rast
Pa to ti je sredstvo za jačanje korjena, mislim da na tržištu ni ne postoji nešto od čega će ti kosa brže rasti, nego sredstva za jačanje korjena
a meni se čini ok, nemogu točno procjeniti neda mi baka baš da ga koristim
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 19:21   #159
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Pa to ti je sredstvo za jačanje korjena, mislim da na tržištu ni ne postoji nešto od čega će ti kosa brže rasti, nego sredstva za jačanje korjena
a meni se čini ok, nemogu točno procjeniti neda mi baka baš da ga koristim
ajd ako primijetiš šta,javi,pa cu ga i ja kupit...imam kronov regenerator al fkt masti kosu,stavljam ga na tjeme buduci da e sredstvo za brzi rast...da stavin an vrhove,ne bi nis pomoglo...iako ni ovak nie bas efikasno ...u k**** san potrosila lovu
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:21   #160
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
ajd ako primijetiš šta,javi,pa cu ga i ja kupit...imam kronov regenerator al fkt masti kosu,stavljam ga na tjeme buduci da e sredstvo za brzi rast...da stavin an vrhove,ne bi nis pomoglo...iako ni ovak nie bas efikasno ...u k**** san potrosila lovu
Iskreno nisu mi jasni ti regeneratori za jačanje kose, jer se inače regenerator ne stavlja na korjen, ak neželiš da ti kosa drugi dan izgleda kao da te krava polizala
Filthy najbolji način ti je da se prestaneš tolko gledati u ogledalo, mjeriti ravnalom narasle centimetre, samo ju njeguj losionom i da vidiš kako će ti narasti
Ajde stavi sliku svoje kose da vidimo kolko ti je duga
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.