Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2014., 15:13   #1141
A..što se tiče tih pekmeza, konkretno me Biobaza zanima ali vjerojatno nijedan nema zaštitni faktor, koliko bi bilo dobro/učinkovito namazati zaštitni pa nakon što se upije taj pekmez?
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 15:15   #1142
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
A..što se tiče tih pekmeza, konkretno me Biobaza zanima ali vjerojatno nijedan nema zaštitni faktor, koliko bi bilo dobro/učinkovito namazati zaštitni pa nakon što se upije taj pekmez?
Ja tako radim. Nemres samo taj pekmez. Brijem da bi svi izgorili, osim ako nisi prirodno tamnoputa. Mogu reci da dosta brze tamnim s pekmezom, uzevsi u obzir da prvih tjedan dana mazem faktor 50 pa onda 30, i na to pekmez.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 16:55   #1143
I znači tako se namažeš i onda komotno i u vodu i sve i bude ok?
Jako se dvoumim dal da si uzmem taj pekmez oko mene samo pozitivna iskustva, a ne ja sam sirela inače inače pijem karoten prije ove god nisam pa će zaista biti teško dobiti boju ali i s nekom podlogom bih bila zadovoljna
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 18:59   #1144
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
I znači tako se namažeš i onda komotno i u vodu i sve i bude ok?
Jako se dvoumim dal da si uzmem taj pekmez oko mene samo pozitivna iskustva, a ne ja sam sirela inače inače pijem karoten prije ove god nisam pa će zaista biti teško dobiti boju ali i s nekom podlogom bih bila zadovoljna
Jest, tocno tako. Samo, ja sam ti jako svijetloputa i volim to i jako pazim na svoju kozu, tak da kad izadjem iz mora se ponovo namazem svime. nisam bila tri godine na moru i ne zelim izgorjeti i pocrveniti, pa sam ove sve pripreme napravila, i zato uzela i marmeladu za pomoc. I mogu reci da se stvarno vidi lagana bojica, iako je spf 50.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 19:24   #1145
cure jel tko bio na spray tan? iskustva, da li ostaju tragovi ba odjeci i vide li se tragovi po tijelu?
behappy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 16:17   #1146
cure...beta karoten?kalov ili solgarov?..počela bi piti ..
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 10:04   #1147
cure, spremam se uzet neke beta karoten kapsule! koje!?

pila sam 2012. od das gesunde plus.. i sjećam se da sam za svoj rođendan koji je na samom početku svibnja bila crnaa... doduše, malo bakrenasta... malo drukčija boja od moje inače, čini mi se...
to ne bi htjela... ili ne daj bože ponarančastit!


uglavnom, koji, kojiii da uzmem? možda opet das gesunde plus... hm.
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 23:02   #1148
Bok
imam isto pitanje koje su po vama betakaroten kapsule najbolje, gledala sam od NW ima ih 100 i toliko otprilike i koštaju, dok primjerice Betatene ima ih 60, ali je i sastav bolji, slično je i s Kal-ovim, a znam i za Beta Bronze od jednog srpskog proizvođača, za koje sam čula pozitivne kritike. Ugl cilj: da ih je što više, sa sto boljim sastavom i djelovanjem
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 13:02   #1149
Ja svake godine koristim one iz dm-a, mislim das gesunde plus i zadovoljna sam. E sad, uz to zbog zdr. stanja koristim i vitamin D tako da možda iz tog razloga, a možda i ne, ali baš imam lijepu boju. Ovaj tjedan idem po beta karoten iz dm-a pa počinjem piti, tako da za kojih mj dana mogu opušteno u solarij bez problema sa narančastim tonovima.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 02:20   #1150
Ja pijem već treću godinu Betatene od Dietpharma zbog alergije na sunce, preodlične su, doslovno pocrnim nakon 15min boravka na ovom slabijem suncu, a od alergija niti traga. Samo što ste to već trebale početi piti da djeluje kako treba, pa počnite onda što prije
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 11:01   #1151
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
cure, spremam se uzet neke beta karoten kapsule! koje!?

pila sam 2012. od das gesunde plus.. i sjećam se da sam za svoj rođendan koji je na samom početku svibnja bila crnaa... doduše, malo bakrenasta... malo drukčija boja od moje inače, čini mi se...
to ne bi htjela... ili ne daj bože ponarančastit!

uglavnom, koji, kojiii da uzmem? možda opet das gesunde plus... hm.
I mene ovo zanima
Razmišljala sam uzeti te iz Dm-a, ali vidim da se u istoj rečenici spominju one i narančasta boja
U svom Dm-u ih ni ne viđam više. To je samo kod mene tako ili...?
__________________
"Baci me među vukove i vratit ću se kao vođa čopora."
LadyAriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:46   #1152
Quote:
LadyAriela kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima
Razmišljala sam uzeti te iz Dm-a, ali vidim da se u istoj rečenici spominju one i narančasta boja
U svom Dm-u ih ni ne viđam više. To je samo kod mene tako ili...?
I mene
Ne mogu se sjetiti koje sam tablete lani pila, znam samo da nisu bile te iz Dm-a. I ono, nekakvog slabog pomaka, uz trackanje sa pekmezima je ipak bilo...Inače sam ja uvijek bijela, teško pocrnim i boja mi se brzo makne. Pa me, s obzirom na bljedunjavost, malo strah da stvarno ne iziđem narančasta od tih tableta iz Dm-a

Ima još tko kakvu preporuku?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:59   #1153
na kraju sam ipak uzela betatene od dietpharma, danas popila drugu tab. ima u sastavu vit. C, E, likopen i beta karoten. valjd će nekog djelovanja biti. inače od ulja i sličnog za tamnjenje koja su vam najbolja, a pekmez jel pravi nered na licu?
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 23:06   #1154
Hej, Da li netko uzima ili je uzimao astaksantin ? Došla sam u ljekarnU po Beta karoten i ljekarnik mi je preporučio taj astaksantin koji je 10x jači. Cijena je oko 200-250 kuna pa sam još htjela čuti neka iskustva.
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 14:45   #1155
Quote:
anchi1 kaže: Pogledaj post
Hej, Da li netko uzima ili je uzimao astaksantin ? Došla sam u ljekarnU po Beta karoten i ljekarnik mi je preporučio taj astaksantin koji je 10x jači. Cijena je oko 200-250 kuna pa sam još htjela čuti neka iskustva.
isto jučer kupila od twinlaba te, pitala sam bas ciljano za te jer sam čula pozitivne dojmove, i teta u ljekarni rekla da je to najbolje kaj imaju
__________________
:)

Zadnje uređivanje Shiney : 29.04.2015. at 15:26.
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 15:06   #1156
Da li je itko uzimao Pyrus Beta karoten? Iskreno nikad čula za njih, ali dobila bespla bočicu novu, pa razmišljam, piti ili proslijediti
mateas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 12:22   #1157
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
I mene
Ne mogu se sjetiti koje sam tablete lani pila, znam samo da nisu bile te iz Dm-a. I ono, nekakvog slabog pomaka, uz trackanje sa pekmezima je ipak bilo...Inače sam ja uvijek bijela, teško pocrnim i boja mi se brzo makne. Pa me, s obzirom na bljedunjavost, malo strah da stvarno ne iziđem narančasta od tih tableta iz Dm-a

Ima još tko kakvu preporuku?
I ja teško tamnim. Jesi probala onu mješavinu maslinovog ulja, oraha i mrkve? Ove godine ću se s tim mackati i uz beta karoten se nadam da će biti pomaka, ali ne znam što bi na lice stavila
__________________
"Baci me među vukove i vratit ću se kao vođa čopora."
LadyAriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 19:41   #1158
Quote:
LadyAriela kaže: Pogledaj post
I ja teško tamnim. Jesi probala onu mješavinu maslinovog ulja, oraha i mrkve? Ove godine ću se s tim mackati i uz beta karoten se nadam da će biti pomaka, ali ne znam što bi na lice stavila
Joj, nisam. Mada i mene baš zanima bi li s tom home made mješavinom bilo kakvog pomaka...Dosad sam koristila L'Erbolario pekmez, Eveline akcelerator, i lani Biobazu sa šljokicama. Čini mi se da sam najviše bila crna s Biobazom, iako ne znam da li je to sve zasluga pekmeza s obzirom da sam lani pila beta karoten, a sva prošla ljeta ne. Ovo ljeto ću opet koristiti nju jer je još imam, a mislila sam se trackati i kokosovim uljem. Mislim da se s uljima ne može pogriješiti kod bržeg hvatanja boje.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:49   #1159
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
..Dosad sam koristila L'Erbolario pekmez, Eveline akcelerator, i lani Biobazu sa šljokicama. Čini mi se da sam najviše bila crna s Biobazom, iako ne znam da li je to sve zasluga pekmeza s obzirom da sam lani pila beta karoten,....

Je li netko koristio taj akcelerator prije solarija, ima li kakvog efekta?
Ja sam danas kupila, jer planiram uskoro krenuti u solarij, idem svako proljeće 3-4 puta, isto tako svako proljeće popijem kutiju betakarotena zbog alergije na sunce... prošle i pretprošle godine sam pila Bevital Sun.
Ovo proljeće pijem Almagea sunlove skin + , tj. ovo:
http://www.almagea.hr/dodaci-prehrani/sunlove-skin
ali samo zato jer sam to dobila na nekoj nagradnoj igri...
Ali sad vidim da piše da ima astaksantina....
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:58   #1160
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Je li netko koristio taj akcelerator prije solarija, ima li kakvog efekta?
Ja sam. Čini mi se da nema nekog posebnog efekta zbog solarija, jednako sam tamnila s njim u solariju kao i na plaži. Ali tad nisam pila nikakav betakaroten pa praktički i nisam promjenila boju tako da sam od solarija odustala nakon tih par puta i samo se mazala s njim na plaži.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.