Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2016., 22:20   #1
Animal Kingdom (2016-2022)


Quote:
The series centers on 17-year-old Joshua "J" Cody, who moves in with his freewheeling relatives in their Southern California beach town after his mother dies of a heroin overdose. Headed by boot-tough matriarch Janine "Smurf" Cody and her right-hand Baz, who runs the business and calls the shots, the clan also consists of Pope, the oldest and most dangerous of the Cody boys; Craig, the tough and fearless middle son; and Deran, the troubled, suspicious "baby" of the family. Also prominent are Nicky, J's steady girlfriend, and Catherine, Baz's de facto wife and the mother of their 3-year-old daughter, Lena. It isn't long before Josh is pulled into the family's life of indulgence and excess, but he soon discovers that it's all being funded by criminal activities. Joining the family comes with more danger and excitement than he might be ready to handle.

Premijera 7.lipnja na TNT-u, a nekako procurilo i ranije

Scott Speedman ko da ne stari
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 23.06.2016. at 16:58.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 22:54   #2
Žešći šrot, ali Scott... Hjao...
Mislim da bum pogledala još koju epizodu kad krene, ionak već i sad gledam negledljivo.

Priča je zapravo američki u redu, uz bolju produkciju bi se sigurno dalo nešt izvući, ali uz ovu...lol.


Btw. onaj najstariji lik, Pope - psycho creep...:Shivers:
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 16:59   #3
Meni se sviđa. Sapunjara. I ovaj Shawn Hatosy UVIJEK igra neke žešće luđake i psihopate.

I dalje čekam neku priču oko te pljačke, hoće li ih policija krenut lovit ili šta?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 13:41   #4
Ček, ček. Jel Smurf stvarno samo rekla da je J-eva mater ikad voljela samo Baza, a da je neko deseti njegov tata, ili je s tim indirektno rekla da je Baz J-ev tata?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 16:23   #5
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Ček, ček. Jel Smurf stvarno samo rekla da je J-eva mater ikad voljela samo Baza, a da je neko deseti njegov tata, ili je s tim indirektno rekla da je Baz J-ev tata?
Ja sam isto pokopčao da je time rekla da je Baz J-ev stari. Dotle smo došli ljudi moji, da Scott Speedman glumi oca tinejdžerima. Okrutno, okrutno vrijeme.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 23:01   #6
Starimo. Hang in there.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 09:01   #7
Pogledah i ja prvu epizodu. Nije loše, moglo bi se i dalje gledat...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 10:30   #8
Ellen Barkin nije ni sluga Katey Sagal, ali ajde da i to vidimo
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 18:06   #9
Prva epizoda fantastična, druga totalni fijasko, a ova današnja zakon! Gledat će se do kraja!
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 02:07   #10
Pogledala sam četiri epizode i dobra mi je serija. Pomalo su braća predivlji. To mi nije baš silo ali općenito sviđa mi se zasad pogotovo šta su braća mora se priznati svi jako zgodni pa je i to plus čak i Speedman koji mi je uvik bija iritantan ode je hot. Štrumfeta je luda ko kupus očito ali mi je odlična kao matrona onim svojim divljacima. Pope mi je jeziv i ponaša se ko pravi psihopata.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:29   #11
Evo na kraju je ovo ipak ispala dobra serija..
Pristojno je to napisano i odglumljeno..
Zadnje dvije tri epizode su jako dobre..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 17:50   #12
Odlična je serija. Nadam se da će biti druge sezone.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 20:39   #13
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Odlična je serija. Nadam se da će biti druge sezone.
Obnovljeni su za drugu sezonu već.

Meni su još ostale 4 epizode za pogledat.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:35   #14
Pogledala. Bože, koja bolesna serija... Čekamo drugu sezonu.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 07:41   #15
Serija je za mene jedno ugodno iznenađenje, za one koji su još neodlučni hoće li gledati ili ne dobro je reći da me serija dosta podsjeća na Sons Of Anarchy ali mi je prva sezona Animal Kingdoma ipak bolja.....
Luda familija sa control freak majkom na čelu ( izvrsna Ellen Barkin ), kriminal, droga, žene.....
Inače. serija je rađena po predlošku istoimenog australskog filma iz 2010 godine sa Joel Edgartonom i Guy Piercom....
Moja ocjena 1. sezone serije je 8/10.....definitivno gledati.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:44   #16
Druga sezona imat će 13 nastavaka i kreću 30.5.

Quote:
Turner-owned US cablenet TNT has ordered an extended second season of its drama Animal Kingdom, which is based on an Australia movie.

Produced by Warner Horizon Television and John Wells Productions, the family crime series was picked up for a 10-part first season in 2015.

A second, 13-episode run has now been ordered, to debut May 30. The series is based on the 2010 Australian movie of the same name and stars Hollywood actor Ellen Barkin.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:07   #17
Jedna od rijetkih TNT serija koja mi se sviđa.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:14   #18
isplati li se ovo gledati?
nema bas puno kometara, a druga sezona je skoro vec gotova
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:16   #19
Ja gledam, ali lijen sam za komentirat. Meni je i druga sezona odlična, iako se nadam da će ubrzo krenut pad te čitave lopovske dinastije. Ili bar da ih krenu pratit policajci, malo previše glorificiraju taj kriminal, a do zadnje epizode (po Smurf) nema nikakvih težih posljedica.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:18   #20
hvala na brzom odgovoru
znaci gledam
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.