Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 22:27   #121
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Pa mogu ti reći da prije i nisam znao za homeopatiju i te stvari dok ti nisi poceo pisati o tome ali mislim da postoje mnogo gore stvari od toga što ti promoviraš zašto si se baš toga uhvatio?
ja ih ne promoviram, ja samo pokazujem što oni tvrde i onda to obrazlažem. to što govore sranja, pa ja to (ne samo ja...) otkrijem, njihova stvar.

je, postoje puno gore stvari, ali eto, netko i ovo mora. nemoj misliti da su ovo rijetkosti. to je veliki problem društva koji se skriva više od recimo, alkoholizma.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 23:53   #122
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ja ih ne promoviram, ja samo pokazujem što oni tvrde i onda to obrazlažem. to što govore sranja, pa ja to (ne samo ja...) otkrijem, njihova stvar.

je, postoje puno gore stvari, ali eto, netko i ovo mora. nemoj misliti da su ovo rijetkosti. to je veliki problem društva koji se skriva više od recimo, alkoholizma.
ti znaš koji su veliki problemi društva....sigurno si ti mjerodavan, čvimbasti debeli tekut koji sjedi po cijele dane u svojoj sobi...a jesi posto i sociolog preko noći... ti si problem ovog društva jer si svakom loncu poklopac, ohladi malo i pusti druge neka pričaju što žele,sloboda govora, a ako ti je do ispravljanje neistine održi predavanje na nekom sveučilištu...međutim nemožeš jer još pišaš u gaće i misliš da si popio svu pamet svijeta....
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 00:50   #123
Quote:
fiki21 kaže: Pogledaj post
r još pišaš u gaće i misliš da si popio svu pamet svijeta....
I ne samo da piša i sere....sere....
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 01:40   #124
Quote:
fiki21 kaže: Pogledaj post
ti znaš koji su veliki problemi društva....sigurno si ti mjerodavan, čvimbasti debeli tekut koji sjedi po cijele dane u svojoj sobi...a jesi posto i sociolog preko noći... ti si problem ovog društva jer si svakom loncu poklopac, ohladi malo i pusti druge neka pričaju što žele,sloboda govora, a ako ti je do ispravljanje neistine održi predavanje na nekom sveučilištu...međutim nemožeš jer još pišaš u gaće i misliš da si popio svu pamet svijeta....
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:34   #125
Quote:
I have always had a fascination with kooks. When I was a kid, I was into UFOs, telepathy, and all that new-agey stuff, but like most sane individuals, I realized before long that most of it was crap. For some individuals, the matter of spirits, flying saucers, spoon-bending, or forcasting the future is a lifelong obsession, almost a religion. For others, it **IS** a religion.

Luckily, most kooks in life are entertaining and harmless, and you can enjoy them for free. TV news magazines love them, and so don't tabloids like the National Enquirer and World Weekly News. How can you not love these people? Kooks have always been with us, from the village idiot of medieval times, to the weird people that you see talking to statues or pidgeons. Though some kooks definitely cannot help being kooky (and we should feel sorry for some of them), others are proud to be kooky. I love all kooks, for without them, we would have nothing to laugh at.
http://www.weirdcrap.com/links/strange.htm

o da. pogledajte koliko ima linkova.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 00:04   #126
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
u jesi ružan!!! uplaši me...
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 00:34   #127
je, fiki, ok, tvoj penis je najveći, idemo dalje.



http://www.watchingyou.com/woowoo.html

novi izraz, woo woo
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 00:43   #128
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
7. Memorize all the sci-babble terms used in the Star Trek series. They are very useful if you get cornered by a skeptic, and you need to come up with some sort of "scientific" explanation. e.g., Inertial Dampeners. (Thanks to SkepticReport.com for the Star Trek terminology correction!)

Well... I don't agree.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 00:57   #129
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
7. Memorize all the sci-babble terms used in the Star Trek series. They are very useful if you get cornered by a skeptic, and you need to come up with some sort of "scientific" explanation. e.g., Inertial Dampeners. (Thanks to SkepticReport.com for the Star Trek terminology correction!)

Well... I don't agree.
je, jackrabbit, zna se dogoditi. rijetko, ali zna se dogoditi.

evo nešto što je obvezno štivo. apsolutno pročitati.
http://www.watchingyou.com/newage.html
Quote:
Here's another startling fact: New age is a very selfish belief system practiced by well-fed white people who only care about "me". "Oh my life is terrible. I need Pranic Crystal Healing and transformational healing wisdom to bring clarity to my quest for soul retrieval." New agers are such friggin' WHINERS!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 01:03   #130
Transcendental Masturbation:

ovo mi je sljedeći nick
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 01:31   #131
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
Transcendental Masturbation:

ovo mi je sljedeći nick
you got it
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:14   #132
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Podforum se zove Na rubu znanosti i ti na tom području stojiš jednom nogom na nekom imaginarnom rubu a drugom tapkaš u nepoznatom. Naravno da nam znanstvene ćinjenice trebaju čuvat leđa ali bi to trebale biti ćinjenice sa ruba znanosti koje večina prirodnih znanstvenika ne priznaje, a do njih su došli isto znanstvenici (oni sa ruba znanosti)(koliko si puta ćitao neku knjigu sa temom, koja se lako moze nać na ovom podforumu, pa ti iznosi puno dokaza koji su uvjek u sukobu s starom znanosti).
Npr. kada se govori o psihokinezi. Dokaz koji kaze da je dvorana puna ljudi utjecala na to u koju će se staklenku spustiti frenje (iz nekih slozenih kanalića), mora uzet kao toćan bar tu na rubu znanosti.
Ovo bi moglo stat i tu. Neka iz zle boce iziđe sve "šta me ide" al meni se neda prepirat ko Pilence.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:24   #133
Treba razlikovat nešto što je rub znanosti od nečeg što je pizdarija. Psihokineza je, recimo, pizdarija. Rub znanosti je, primjerice, trenutno traženje razloga zašto je ona zvijezda imala duplu supernovu pa sad ekipa nastoji utvrditi je li nakon prve eksplozije proizvođena antimaterija. E, to bi bio rub. Rub je po definiciji uzak, nema tu mjesta za SaiVisiBabe, Plečke, 30 koloidnih srebrnjaka, chemtrailere i ostale bolesnike...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 10:21   #134
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Treba razlikovat nešto što je rub znanosti od nečeg što je pizdarija. Psihokineza je, recimo, pizdarija. Rub znanosti je, primjerice, trenutno traženje razloga zašto je ona zvijezda imala duplu supernovu pa sad ekipa nastoji utvrditi je li nakon prve eksplozije proizvođena antimaterija. E, to bi bio rub. Rub je po definiciji uzak, nema tu mjesta za SaiVisiBabe, Plečke, 30 koloidnih srebrnjaka, chemtrailere i ostale bolesnike...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:43   #135
Čekajte ljudi vi gledate emisiju a mislite da je 90% tema glupost. Heh. Pa nemojte je gledat i pustite da "ludi" na ovom forumu mirno vode svoje rasprave.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:58   #136
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Baš mi je pala na um jedna pomisao.
Jedan pošten šarlatan svjestan je da mu verbalne sposobnosti moraju biti vrhunske da bi mogao obrlatiti svoje mušterije. Da bi se one razvile, potreban je trening (citat iz igre Worms Armageddon: Practice makes perfect.).
Tu nastupa problem. Šarlatan će u svojem početku češće ispadati budala nego spiritualac pa postoji rizik da ga ljudi zapamte kao idiota. Zato je megakorisno prilikom treninga imati skriven identitet, a to je najlakše uz pomoć Interneta.
Uglavnom, pretpostavio sam da kookovi ovamo dolaze na izobrazbu. na svojevrsni nauk za borbu protiv onih koji nekog vraga znaju.
pravo pitanje je :ŠTO OVDJE RADE KOJI MISLE KAKO TO ŠTO JOŠ NIJE POTVRĐENO TJ DOKAZANO (ILI JEST SAMO NE SLUŽBENO-OD STRANE MEDIJA ILI AKADEMIJE) JEST SIGURNO KRIVO ?

a pritom tu nije riječ o nečemu što je opovrgnuto

dakle-to je umobolest -misliti da ono što još nije potvrđeno (a nije ni opovrgnuto) jest sigurno krivo. dubinu te umne bolesti može samo neki vrhunski psihijatar pojmiti
sanity assasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 16:20   #137
Endimione ajde mi plz odgovori na jedno pitanje: Jeli moguće od atoma kisika dobiti Al dodavajući određeni broj neutrona, protona i elektrona?
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:55   #138
Emix se vraća kući

Di ste braćo!
Je li vam bilo ružno bez mene?
Vidim da ste obradili more tema
samo naprej...
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 19:24   #139
baš sam malo gledao ovaj podforum.
strašno.

ok, ima to s meditacijom itd., to je ok, ali ima par threadova na kojima stoji ista neka ekipa i obmanjuje male nevine curice (koje nalete, želeći se "informirati") pričama o energiziranju vode i prostora "osjetilnim frekvencijama" i ostalim mumbo-jumbo sranjima.
nisam primijetio da im itko puše u njihove kartonske kućice, premda bi to tamo bilo najkorisnije činiti...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.