Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 17:05   #121
Kako se ova serija srozala, prestrašno. Bolje da je sve ostalo na FOX-ovom ukidanju.

Mindy bez ikakvog pristanka nit razgovora s Dannyem (koji je u istom tv svemiru, al ga nema u seriji već 10 epizoda) krene s malim Leom na castinge za sapunicu. Dajte molim vas.

A i onaj Morgan je dosadio više i bogu i vragu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 18:05   #122
Odgledat ću još finale ove sezone i pozdravljam se sa serijom. Katastrofalna sezona. Razina lošosti - HIMYM zadnja sezona. Sve su sjebali, uništili.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 23:41   #123
Meni su sad bolji nego prije. Danny me počeo jako živcirati svojim glupostima pa mi je drago da ga nema, a Mindy je puno bolja nego što je bila prije. Jel netko zna zašto su Dannyja maknuli iz serije?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 23:45   #124
Ne zna se. Govori se da gradski filmsku karijeru, al meni prije smrdi da je bila neka svađa iza kamere. Strašno je šta su scenaristi napravili s njegovim likom i iritira me šta su se vratili na storyline iz prve sezone. Toliko su bili šeprtljasti u toj prvoj sezoni, serija se tražila i onda napokon kad se nađu, sve razjebu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 18:59   #125
Dobra epizoda iako je Danny kretenčina žešća.
Team Jody!!
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 03:02   #126
Glup sam. Rekao sam da neću pogledat premijeru nove sezone I JESAM. I opet sam se naživcirao šta su napravili od Dannyjevog lika, ovo sada nema nikakve veze s onim Dannyem Castellanom od prve dvije-tri sezone. JOOOOOJ.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 17:36   #127
Lijepo ovo privode kraju!
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:50   #128
I lijepo su završili.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.