Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2014., 00:06   #21
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Meni nije dobra nova epizoda. Ono s gljivama, daj molim te, em ono pregovaranje, nije mi uvjerljivo. Druga epizdoa zasad najbolja. A voljela bih da daju više prostora ostalim likovima.
Meni je serija i dalje dobra, mada si potpuno u pravu za ovo podilaženje stonerskoj publici, koje je grozno. A imam osjećaj da su i glumci svjesni toga, jer kad se TJ Miller vrati s onim malim spicom, sotonist je izgovorio neku glupavu repliku ("Pojeo je cijelu vreću gljiva!" ili nešto u tom stilu kretenski) tako preko kurca, da me skroz izbacilo iz gledanja.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 01:28   #22
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Meni je serija i dalje dobra, mada si potpuno u pravu za ovo podilaženje stonerskoj publici, koje je grozno. A imam osjećaj da su i glumci svjesni toga, jer kad se TJ Miller vrati s onim malim spicom, sotonist je izgovorio neku glupavu repliku ("Pojeo je cijelu vreću gljiva!" ili nešto u tom stilu kretenski) tako preko kurca, da me skroz izbacilo iz gledanja.
Yup.

Serija mi je i dalje ok ali treća epizoda za sada naj lošija. Baš što si rekao, ove stonerske fore su isforsirane a tek scena s klincem
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 11:57   #23
vas dva očite niste ni programeri ni stoneri, ali kad ste to dvoje onakvo haluciniranje po wcima je neizbježno
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 23:32   #24
Četvrta epizoda ozbiljno loša. Dosadno tapkanje na mjestu i ponavljanje stvari koje smo već apsolvirali.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:18   #25
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Četvrta epizoda ozbiljno loša. Dosadno tapkanje na mjestu i ponavljanje stvari koje smo već apsolvirali.
Je, bilo je zanimljivo vidjeti kako Veep briljira u Silicijskoj dolini, a ovi i dalje rastežu one new age namaste fore
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 14:40   #26
Ovo je sad stvarno loše.

Ok skužili smo da su socijalno retardirani, ajmo više dalje.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 14:58   #27
slažem se i ja, ova epizoda nikakva
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 12:52   #28
Vidiš, meni je bila smiješna. OK, s radnjom se nismo baš previše makli, ali mi je bilo smiješnih scena.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 16:07   #29
Opet fors. Ajd bar su se maknuli s nule.

Kad samo pomislim da je ovo zamjena za Eeastbound
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 21:32   #30
Odlična epizoda, najbolja do sada.

Ovo naravno uzimajte krajnje subjektivno jer su moji komični kriteriji ravni Hitlerovoj ljubavi prema Židovima -- nikakvi.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 12:50   #31
meni isto predobra ova epizoda
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 18:48   #32
E, ovo je baš dobra epizoda. Odlični su mi onaj plavi debeljuco i Jared. Fora mi je kako često tehnologija zakaže. A i onaj nadrogirani mulac je isto dobro sjeo.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:39   #33
Šesta epizoda najbolja do sada, odlična priča sa Tarom, sotonisticko krštenje😀😀
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:52   #34
Da dobra epizoda iako mi je fora sa Jaredom bila skroz isforsana. Ostatak
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 00:43   #35
I sad nakon one izvrsne prošle, opet šajt u novoj. Očito bi trebalo ići od epizode do epizode provjeravati tko je pisao koju.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 12:50   #36
baš
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 14:36   #37
dobar je kraj, ali pretjerali su malo s onim likom, kak mu je ime...što ide uokolo i ispituje ljude
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:20   #38
a kako bi se ti ponašao da nisi spavao 4 dana? :-)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 18:45   #39
Ja fakat ne kužim ovo, što ima jedna tvrtka poput hoolia tražiti na Tech Disruptu,
i predstavljati tamo svoje stvari. To je kao da Microsoft ode i predstavi nešto svoje. Razumijem da su pozvali Belsona da bude govornik, ali ne i da predstavlja nešto. Možda ja ne znam dosta o toj konferenciji, ali me se čini da je ovo bilo natjecanje za start-up kompanije, koje traže daljnju financijsku potporu, a hooli to sigurno nije.

Isto tako mi se ne sviđa taj njihov 'toilet' humor i završavanje epizode sa bljuvanjem, što su već drugi put napravili, pogotovo ne finala.

I fascinantno mi je da na nečem rade par mjeseci, da bi ovaj genije, to isto, u 1 noći prekodirao u nešto duplo bolje. Yeah, right.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 19:12   #40
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne kužim ovo, što ima jedna tvrtka poput hoolia tražiti na Tech Disruptu,
i predstavljati tamo svoje stvari. To je kao da Microsoft ode i predstavi nešto svoje. Razumijem da su pozvali Belsona da bude govornik, ali ne i da predstavlja nešto. Možda ja ne znam dosta o toj konferenciji, ali me se čini da je ovo bilo natjecanje za start-up kompanije, koje traže daljnju financijsku potporu, a hooli to sigurno nije.
prijavili su se tamo zato što su saznali da i PP idu isto tamo.a ako su oni mogli tamo predstavit može i hooli.nemoj zaboravit da je šef hoolia to uradio također zbog onog drugog milijardera
Quote:
Isto tako mi se ne sviđa taj njihov 'toilet' humor i završavanje epizode sa bljuvanjem, što su već drugi put napravili, pogotovo ne finala.
stres je zafrkan..

Quote:
I fascinantno mi je da na nečem rade par mjeseci, da bi ovaj genije, to isto, u 1 noći prekodirao u nešto duplo bolje. Yeah, right.
ovo što je on smislio je u potpuno suprotnosti s onim što su radili.tako je u tim eureka trenutcima..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.