Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2016., 17:20   #181
Kriste mili, šta, ovoj seriji nisu bile dovoljne Emma i mama koje loše glume, sad su još morali dovest i oca koji glumi još i gore? Casting directoru otkaz.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 09:19   #182
Lik fkt očajno glmi
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 19:10   #183
super epizoda! Brooke mi prirasta srcu
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:07   #184
Brooke je skroz super.

Napokon su svi otkrili da je Jake mrtav. BTW, super mrtvac. Nit se tijelo raspada nit smrdi, ništa. Seli ga ubojica ko da je zamrznut.

Novi likovi su prestrašni, onaj sin od policajca i Kieranov bratić

BTW gledanost nikad gora, pali su na 200 000 gledatelja, sad ih sele s ponedjeljka na utorak. Moje predviđanje - ukidanje na kraju sezone.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:12   #185
Od groznog tinejđerskog slasher horrorčića napravili još i seriju s glumcima amaterima ! Bolju glumu je moguće vidjeti i na seoskim predstavama...
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 14:24   #186
ja ih volim i dalje. nadam se da ih nece otkazati

odlican party i kad se oni 2 (tj.3) krenu zvaliti awkward, a tek onaj bolesni "carrie" kraj

p.s. zamalo zaboravih-brooke
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 17.07.2016. at 14:42.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 16:31   #187
Op, op, ipak je Kieran bio Piperin pomoćnik. Pomalo i očekivano s obzirom da je bilo između njega ili njegovog bratića, a veći šok efekt bi stvorio Kieran.

Nekako sumnjam da će bit treće sezone (stvarno bi me iznenadili ako bi naručili s obzirom na gledanost), al zapravo je i OK završilo. Jedino se pravimo da nema onog poziva na kraju epizode (a to vjerojatno i je originalni Brandon James).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 19:46   #188
Ja sam na Kierana sumnjala još onda kad se niotkud pojavio u onom napuštenom karneval parku kad su Noah, Emma i Audrey bježali od ubojice.
Btw, malo mi je čudna zadnja epka, pogotovo ona scena gdje Kieran u autu priča sa Emmom na mob i onda već u sljedećoj sceni u kostimu napada Emmu nožem. Prebrzo nekako da bi to sve sam stigao. Znam da je to serija, ali opet.
Ana Paula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 01:49   #189
Nema vijesti za treću sezonu, ali dobivamo Halloween specijalnu epizodu. Možda im i ovo posluži za series finale?

http://tvline.com/2016/08/17/scream-...son-3-renewal/
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:51   #190
Aj neka ne snimaju treću sezonu i poštede nas sviju ovih gluposti.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 17:53   #191
Ja sam sinoć pogledao zadnje tri epizode u komadu i doslovno sam više gledao u mobitel nego u laptop. Inače do sada mi je serija bila zanimljiva i sve ali ne znam što im se desilo sa zadnje tri epizode (možda zato što sam slučajno pročitao spoiler tko je ubojica pa eto ). Zadnje dvije epizode su mi previše napuhane sa svim tim kaosom. Npr. meni bi bilo logičnije da su Audrey i ova druga ostale u lisicama kad je ubojica ubio policajku jer nema šanse da su mogle ikoga ubiti sa lisicama na rukama. Uopće ne bi došlo do te protjere i svih tih sranja. Također radnja se prebrzo odvija. Jednu scenu si tamo i nakon tri sekunde ovdje... Ne znam. Kraj nije bio toliko loš sve u svemu. Neka naprave još ta Halloween specijal i neka završe seriju jednom za svagda.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:25   #192
gledam danas i jucer od 2x06 i kad se gleda u komadu tocno se da skuziti da je kieran, osim emme koja nikako da skuzi i stalno mu odaje gdje je i sto radi presavrseno se ponasao, divan decko, trci je tjesiti u 3 ujutro itd. i uvijek bi se pojavio i nestao u pravom trenutku.
plus sto je i u filmu bilo slicno.
bratic je isforsan kao glavni sumnjivac, tako da je on otpao, a i bilo bi bezveze da su on ili stavo () kao novi likovi ubojice. (mozda iduce sezone ?! jedan od njih ili serif, zbog maske )


samo ne kuzim zasto je takav su*ak pa je ubio noinu curu. opet. dobro onu proslu je mozda piper, ali stvarno jadan noah kako nema srece.

sad emma i audrey mogu biti zajedno

brooke i dalje divna
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 18.08.2016. at 22:43.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 00:27   #193
Nedobog da mi ubiju Brooke u Halloween specijalu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 15:28   #194
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Aj neka ne snimaju treću sezonu i poštede nas sviju ovih gluposti.
Pa jel te iko tjera da gledas,
Zaibidji seriju i gotovo.
Volio bih da bude i trece sezone, ali da ubojica bude Brandon James i onda bi mogli savrseno zaokruziti pricu
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 23:36   #195
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Pa jel te iko tjera da gledas,
Zaibidji seriju i gotovo.
Volio bih da bude i trece sezone, ali da ubojica bude Brandon James i onda bi mogli savrseno zaokruziti pricu
Ma stvar je u tome šta mi je bila dobra serija ali posli mi se pokvarila ,baš ono glupava mi je postala
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 21:10   #196
Najava za Halloween specijal.

https://www.facebook.com/mtvscream/v...0383898763463/
Ana Paula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 16:56   #197
Oukay, nisam ovo očekivao. Osim Halloween specijala, dobili su i treću sezonu od 6 epizoda.

http://tvline.com/2016/10/14/scream-...3-details-mtv/
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 12:01   #198
Odgledali Halloween specijal? Same old, same old. Doveli nove likove, doveli stare, ubili sve nove (izuzev Audreyine nove cure) i tak, sad slijedi krš s novim/starim ubojicom.

Bar smo se riješili Kierana za sva vremena.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 21:53   #199
Kamo vi gledate taj Speciala,tražim po Kodiju ali nema.Otkud se može pogledati?
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 22:01   #200
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kamo vi gledate taj Speciala,tražim po Kodiju ali nema.Otkud se može pogledati?
Probaj pronaći kao Scream 2x13.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.