Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2011., 00:35   #2281
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
@ Estee - hvala na savjetu
Ma nisam ga htjela okriviti, ali čini se da od ovog elf-a dobivam prištiće (jer ima bismuth oxychloride u sebi. Čini mi se da sam negdje čitala da taj sastojak može prouzročiti 'nered' na licu, jer od poprilično čistog lica, nakon tjedan dana marljivog svakodnevnog nošenja elf-a sam opet ko 'procvjetali tinejdžer' )
Baš sam guglala ovaj mac, ima nevjerojatnu recenziju na make-up alleyu! Nažalost prvi sastojak mu je dimethicone
Mislim da ću probati naći neki dobar tekući sa što jednostavnijim sastojcima, bar su mi tekući ugodniji za nanošenje od mineralnog u prahu
Užas, koža mi na sve reagira
A je si probala bb kreme, umjesto tekućih?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 08:33   #2282
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ovaj od ck ti je bolji od elf mineralnog pudera, imam ih oba.
Je li taj CK Subliminal Purity za suho- ili masnokošce?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 10:30   #2283
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Je li taj CK Subliminal Purity za suho- ili masnokošce?
Za masniju je kožu. Ako imaš suhu ne bi ga preporučila.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 14:20   #2284
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
A je si probala bb kreme, umjesto tekućih?
Jesam
Imala sam Mishu matte, tony molie cutie beauti 1 i innisfree eco natural i onu drugu, ljubičastu. Nisu me oduševile
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 14:44   #2285
koji puder manje steti kozi? u prahu ili u kamenu?
puppy9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 19:14   #2286
Ma sve te razvikane.poznate i skupe marke su mi bezveze!! Samo uvijek dobim još više prištića, mrlja i crvenila od njih! Koristila sam i CK ( skoro sve njihove) Dior, ma od ovih malo jeftinijih, maxfactor,pupa... ništa!

Hvala Bogu u čošku DM-a prije 3-4mj sam otkiral od Manhattana " Clearface" compact powder i oduševljena sam
Arrok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 19:24   #2287
dok nisu povukli iz prodaje moj omiljeni puder , i meni je mahattan clearface bio najbolji. ovi novi mi ne odgovaraju. sve nijanse su preblijede. sad pokušavam naći neki novi koji će mi biti jednako dobar. za sad ne baš uspješno
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 14:44   #2288
molim preporučite mi neki jeftiniji puder u kamenu za normalnu kožu, ne trebam jako prekrivanje
neutralni sam ton
samo da puder nije praškast i vidljiv na licu
__________________
<3
Roza_Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:41   #2289
Od povoljnijih pogledaj alverde pudere u kamenu i u prahu
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 08:54   #2290
Ja sam već očajna.Nikako i nikako da nađem puder koji mi odgovara.U principu imam normalnu kožu bez većih problema,s time da mi se od svakog pudra do sad zasjaji nakon nekoliko sati T-zona.Zadnji koji sam imala je bio Maybelline Affinitone i bila sam zadovoljna,osim tog sjaja koji me doslovno nervira.Trebala bi neki puder u prahu/kamenu radije,koji matira,ima solidno prekrivanje i postojanost.Do 100 kuna,znači nešto prihvatljivo.Molim vas za neke preporuke.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 11:17   #2291
Quote:
LadyM* kaže: Pogledaj post
Ja sam već očajna.Nikako i nikako da nađem puder koji mi odgovara.U principu imam normalnu kožu bez većih problema,s time da mi se od svakog pudra do sad zasjaji nakon nekoliko sati T-zona.Zadnji koji sam imala je bio Maybelline Affinitone i bila sam zadovoljna,osim tog sjaja koji me doslovno nervira.Trebala bi neki puder u prahu/kamenu radije,koji matira,ima solidno prekrivanje i postojanost.Do 100 kuna,znači nešto prihvatljivo.Molim vas za neke preporuke.
Meni je za to..bio extra Manhattan Clearface...koristila sam ga preko tekućeg Affinitone 24 h..i oko 6 sati bih izdržala bez sjaja bez ikakvog problema
Vannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 15:55   #2292
Quote:
Vannah kaže: Pogledaj post
Meni je za to..bio extra Manhattan Clearface...koristila sam ga preko tekućeg Affinitone 24 h..i oko 6 sati bih izdržala bez sjaja bez ikakvog problema
Moja frendica ga koristi bez tekuceg,znaci nanese ga na kremu i super joj prekriva kaze,al ipak mislim da ispod njega treba neki tekuci.
Nego,rekli su mi da postoji nesto zeleno (???) sto prekriva crvenilo ispod pudera,zna li itko nesto o tome?!
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:00   #2293
Zeleni korektor! Imaš u ljekarni od avene-a stick korektor, s jedne strane zeleni s druge u boji kože. Čini mi se da i catrice ima paleticu 4 korektorektora, od kojih je jedan zaleni
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:28   #2294
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Zeleni korektor! Imaš u ljekarni od avene-a stick korektor, s jedne strane zeleni s druge u boji kože. Čini mi se da i catrice ima paleticu 4 korektorektora, od kojih je jedan zaleni
Znaci samo korektor postoji? Jer meni treba za cijelo lice
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 17:18   #2295
Ima i pupa primer, koji se stavi na cijelo lice prije pudera, al taj zeleni primer nema kod nas za kupiti, morat ćeš pogledati na netu ili ako ti ga netko može nabaviti u Italiji

Isprike svima na off-u
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:14   #2296
mene zanimaju iskustva sa ArtDeco puderima u kamenu, pošto mi Sephorin nestaje ozbiljno već. konkretno Silk Touch Compact Powder
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:27   #2297
znam da za suhu kožu je bolji tekući puder, ali ja sam se navukla na pudere u kamenu
pa ako može preporuka za neki puder do sto kuna, neutralni sam podton
treba mi srednje prekrivanje
nemam prištiće, ali treba mi nešto da mi ujednači i podigne lice
hvala
saladfingers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 16:55   #2298
Ja znam staviti Avene kompaktni krem puder ili natapkam korektor u sticku pa preko njega puder u prahu.
Zasada sam probala samo jedan od Manhattan-a.

I ja imam suhu kožu. Bude ok.

Tj. uvijek se nauči nešto novo.
Forthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 08:32   #2299
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
mene zanimaju iskustva sa ArtDeco puderima u kamenu, pošto mi Sephorin nestaje ozbiljno već. konkretno Silk Touch Compact Powder
Koji sephorin imaš i jesi li zadovoljna s njime?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 12:21   #2300
@lida, Matifying Compact Powder bez spužvice (imaju 2 vrste, jedan je sa spužvicom, al briem da su unutra identični teksturom etc.).



da, jako sam zadovoljna s njim i to mi je prvi ikad, jer sam dosad koristila samo tonirane kreme ili tekuće podloge. predložila mi ga je best frendica, koja ga koristi otkad je Sephora došla kod nas. ja ga doduše nanosim sa četkicom jer ne volim onak nažbukano kako ostaje sa spužvicom (zato kupujem ovaj bez nje). al je baršunast i na licu i kad probaš tester, meni jako fin, ugl riječi pohvale. 72 kn je. pošto je matirajući, dobar je za moju mješovitu kožu koja se jako sjaji na čelu. imaju dobar izbor nijansi, čak 6 ako se ne varam. i volem jako pakiranje

ma znaš, kvragu ga daj, kupim opet ovaj , neću ArtDeco.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.