Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 11:18   #41
Meni su zanimljivi ovi korejci što igraju vani. kak to funkcionira? Oni igraju u Rusiji i Japanu pa na kraju sezone dođu doma s parama? Ne kuzim. Ili recimo na okupljanjima repke, kaj pricaju suigracima, kak je u Yokohami ili Sankt. Petersburgu, što se vani misli o velikom vođi?
WHUFC is offline  
Old 09.06.2010., 11:20   #42
Tko god bude 2. u toj grupi neće mu biti lako u drugom kolu. Idu na noge Španjolcima i tu je svaka priča gotova.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 09.06.2010., 12:04   #43
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
estebane, kad pricas o tom ko je kak igro...kak je felipe melo igro? bolje od pata il ronaldinha? dunga se inati svima i zato ih nije pozvo, vrlo los izbornik i to je to...
ti si svjestan da felipe melo igra defenzivnog veznog? pa nije ti ovo pes
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 09.06.2010., 14:41   #44
brazil i ovakav je bolji od vecine,izuzmimo spanjolce,koji ove godine izgledaju jebacki
brazilu fali par igraca,ali sasvim sumnjam da bi se moglo dogodit neko iznenađenje da oni ne prođu...
a portugal mi se cini totalno skuren ove godine,vidjet cemo na prvenstvu,ali sada svakim danom sve više padaju u mojim ocima...
 
Old 09.06.2010., 15:38   #45
Brazilu ne fali ni jedan igrač, svi pozvani su tamo.

Brazil prvi, za drugo mesto klanje Slonova i Portugala.
PatriotSLO is offline  
Old 09.06.2010., 15:51   #46
Imam osjećaj kako će južnoafrička avantura Brazila završiti dosta rano za njihove standarde, negdje kao i u Njemačkoj. Momčad je to koja je danas izuzetno čvrsta, jaka u obrani i na golu, ubojita u napadu, ali je to momčad kojoj fali kvalitete na sredini igrališta i ekstra klase u vrhu napada. Dunga je napravio veliku grešku ne pozvavši Patka, a i Ronaldinho je mogao biti korisno oružje s klupe.
Grupa Queen is offline  
Old 09.06.2010., 15:56   #47
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Brazilu ne fali ni jedan igrač, svi pozvani su tamo.

Brazil prvi, za drugo mesto klanje Slonova i Portugala.
mislio sam na to da nisu pozvani
 
Old 09.06.2010., 17:26   #48
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
Meni su zanimljivi ovi korejci što igraju vani. kak to funkcionira? Oni igraju u Rusiji i Japanu pa na kraju sezone dođu doma s parama? Ne kuzim. Ili recimo na okupljanjima repke, kaj pricaju suigracima, kak je u Yokohami ili Sankt. Petersburgu, što se vani misli o velikom vođi?
ovi što igraju u japanu su ondje i rođeni. odgojeni u nekakvim pro-režimskim sjevrnokorejskim školama
hulijo đuturum is offline  
Old 09.06.2010., 17:28   #49
Ja zapravo sumnjam da će Portugal proći.
nar.kO is offline  
Old 09.06.2010., 17:30   #50
zašto svi drkaju na Španjolsku i podcjenjuju Brazil? zašto?
mitch is offline  
Old 09.06.2010., 18:15   #51
pato je jeben igrac,i to je los potez dunge sta ga nije zvao
 
Old 09.06.2010., 19:48   #52
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
zašto svi drkaju na Španjolsku i podcjenjuju Brazil? zašto?
hoćeš ti drkat za brazil za ekipu
Imran is offline  
Old 09.06.2010., 20:17   #53
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
Ja zapravo sumnjam da će Portugal proći.
Dobar je Portugal. Kakvom su samo modernom, brzom igrom rasturili BiH

Proći će sigurno, obala bjelokosti otpada. Nemaju Afrikanci još koje desetljeće što tražiti protiv europljana, a Brazil je po svima siguran.
Clint Eastwood is offline  
Old 09.06.2010., 20:23   #54
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
Meni su zanimljivi ovi korejci što igraju vani. kak to funkcionira? Oni igraju u Rusiji i Japanu pa na kraju sezone dođu doma s parama? Ne kuzim. Ili recimo na okupljanjima repke, kaj pricaju suigracima, kak je u Yokohami ili Sankt. Petersburgu, što se vani misli o velikom vođi?
Mogu oni mislit kaj hoce, njihove familije su u Sj. Koreji.
Ak malo zaseres, oni smaknu pola tvoje familije i jos pola sela (usput),...
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 09.06.2010., 21:32   #55
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Dobar je Portugal. Kakvom su samo modernom, brzom igrom rasturili BiH
Jel ovo neka zajebancija? BIH je ipak 2. klasa europskog nogometa, ne možeš sa 1 vrhunskim i još 3-4 dobra igrača tražiti nešto protiv Portugala...
Ali je činjenica da Portugal, uz Francuze, od ovih velikih reprezentacija izgleda najjadnije u zadnje vrijeme... 1/4F im je vrh u ovakvom sastavu i s ovakvim izbornikom...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 10.06.2010., 00:29   #56
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
Jel ovo neka zajebancija? BIH je ipak 2. klasa europskog nogometa, ne možeš sa 1 vrhunskim i još 3-4 dobra igrača tražiti nešto protiv Portugala...
Ali je činjenica da Portugal, uz Francuze, od ovih velikih reprezentacija izgleda najjadnije u zadnje vrijeme... 1/4F im je vrh u ovakvom sastavu i s ovakvim izbornikom...
2 klasa europskog nogometa je bolja od svih afričkih reprezentacija.
Clint Eastwood is offline  
Old 10.06.2010., 00:40   #57
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
hoćeš ti drkat za brazil za ekipu
ne, ja sam za Gauče i za Panzere... ali svi pričaju o Španjolskoj kao o nečemu dosad neviđenom
mitch is offline  
Old 10.06.2010., 00:42   #58
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
ne, ja sam za Gauče i za Panzere... ali svi pričaju o Španjolskoj kao o nečemu dosad neviđenom
Nitko ne spominje bijednih 1:0 protiv J. Koreje i 3:2 protiv S.arabije.
Clint Eastwood is offline  
Old 10.06.2010., 00:55   #59
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Nitko ne spominje bijednih 1:0 protiv J. Koreje i 3:2 protiv S.arabije.
Španjolce se hvali jer imaju kompletnu ekipu i 6-7 igrača u top formi

Španjolska nikad nije bila ovako jaka
Scipion is offline  
Old 10.06.2010., 01:01   #60
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Španjolce se hvali jer imaju kompletnu ekipu i 6-7 igrača u top formi

Španjolska nikad nije bila ovako jaka
Da je hrvatska tukla saudijsku arabiju 3:2 to bi bila nacionalna sramota.

skeptičan san što se tiče tih Španjolaca. Samo im treba uzet balun, tko to uspije( čitaj englezi, ne da se cappela dvaput prevarit) , pobijedija ih je.
Clint Eastwood is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.