Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2010., 16:53   #61
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Torpedirat će ih Villa i zasluženo osvojiti i Zlatnu loptu i Zlatnu kopačku. BOŽE, KAKVO POJAČANJE!
Eto to. Samo to i 4:0 za španjolce.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 08.07.2010., 17:00   #62
Quote:
Modrić kaže: Pogledaj post
fejspalmaj si doma. kontriraj ili ne davi. previše gurate villu u prvi plan. još samo fali masovno izdrkavanje na tog polunapadača. neinteligentan je koliko je i zabio golova.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 08.07.2010., 17:19   #63
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Najveće pitanje koje se nameće prije ove utakmice je može li za Španjolsku na ovom prvenstvu zabit gol netko tko ne nosi dres Barcelone? Pet komada Ville i po jedan od strane Puyola i Inieste. Barcelona stvarno je na pragu osvajanja Svjetskog Prvenstva
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Villa je igrač Barcelone, postao prije početka svjetskog
Barcelona dominira svjetskim nogometom u svim segmentima zadnjih par godina Osvojili su i EURO prije dvi godine
napisao si koji ne nosi dres barcelone, a moram priznat da ga nikad na nekoj utakmici nisam vidio da ga nosi.
Veko32 is offline  
Old 08.07.2010., 17:19   #64
Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post
fejspalmaj si doma. kontriraj ili ne davi. previše gurate villu u prvi plan. još samo fali masovno izdrkavanje na tog polunapadača. neinteligentan je koliko je i zabio golova.
znači dijeli prvo mjesto neinteligentnosti
Veko32 is offline  
Old 08.07.2010., 17:21   #65
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
napisao si koji ne nosi dres barcelone, a moram priznat da ga nikad na nekoj utakmici nisam vidio da ga nosi.
Niti sam ja napisao da ga je nosio u nekoj utakmici, samo da ga je nosio

Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
znači dijeli prvo mjesto neinteligentnosti
sa Sneijd'Orom
Ono is offline  
Old 08.07.2010., 17:48   #66
Quote:
Modrić kaže: Pogledaj post
Točno 161 gol u Premieri
Najbolje da mu niko ne doda loptu
makni villi sve suigrače pa ćeš vidjet kolko će zabit
Serse is offline  
Old 08.07.2010., 17:50   #67
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
znači dijeli prvo mjesto neinteligentnosti
bilo je upućeno@modriću koji je kao argument naveo broj golova što ih je villa zabio u primeri. sve to u okviru priče kako uz rezultat španjolske, a i budući rezultat barcelone stoji prije svega villino ime, čime se pak "proslavio" djetinjasti @queen. na ovakvu demagogiju naiđeš samo na forumu. ono, ja sam villin fan i zato je on najbolji.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 08.07.2010., 18:46   #68
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nitko se protiv Španjolaca nije naigrao previše, teško im Nizozemska može parirati. Vjerujem da će to Španjolska riješiti u 90. min.
Ne očekujem pretjeranu razliku u posjedu u korist Španjolske. Općenito je Španjolska igrala bolji nogomet od Nizozemske na SP, stoga je blagi favorit.
juanpablom is offline  
Old 08.07.2010., 18:55   #69
Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post
bilo je upućeno@modriću koji je kao argument naveo broj golova što ih je villa zabio u primeri. sve to u okviru priče kako uz rezultat španjolske, a i budući rezultat barcelone stoji prije svega villino ime, čime se pak "proslavio" djetinjasti @queen. na ovakvu demagogiju naiđeš samo na forumu. ono, ja sam villin fan i zato je on najbolji.
Neznam jel smo se mi dobro skužili.
ovo kaj sam ja odgovoril kaj je zabil 160 golova u Premieri nije upučeno tebi, nego @lukavg koji kaže da on ovisi samo o Xaviu i Iniesti, a svi znamo da u Valenciji ne igra Xavi a ni Iniesta al Villa i dalje zabiva

Ja velim da je Villa kvalitetan igrač, i fajsplamao sam tvoje di kažeš da je on glup. neznam šta je tu glupo
E sad šta če bit u Barci čemo vidit.
__________________
S poda nemožeš pasti!!!

Zadnje uređivanje Modrić : 08.07.2010. at 19:06.
Modrić is offline  
Old 08.07.2010., 19:16   #70
I šta se tiče teme, Howard Webb če sudit finale.
__________________
S poda nemožeš pasti!!!
Modrić is offline  
Old 08.07.2010., 19:19   #71
Quote:
Modrić kaže: Pogledaj post
Neznam jel smo se mi dobro skužili.
ovo kaj sam ja odgovoril kaj je zabil 160 golova u Premieri nije upučeno tebi, nego @lukavg koji kaže da on ovisi samo o Xaviu i Iniesti, a svi znamo da u Valenciji ne igra Xavi a ni Iniesta al Villa i dalje zabiva

Ja velim da je Villa kvalitetan igrač, i fajsplamao sam tvoje di kažeš da je on glup. neznam šta je tu glupo
E sad šta če bit u Barci čemo vidit.
glupo i korisno mogu ići jedno s drugim u nogometu. nisam pratio villu u valenciji, ali lijepo se vidi na sp-u kako on ne prati igru dobro. opravdao se golovima i to je ok. no puno je prikladnije llorente momčadski odigrao onih pola sata, nego villa na cijelom turniru.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 08.07.2010., 19:38   #72
Quote:
Modrić kaže: Pogledaj post
I šta se tiče teme, Howard Webb če sudit finale.
Imran is offline  
Old 08.07.2010., 19:44   #73
Da, Howard Webb
__________________
S poda nemožeš pasti!!!
Modrić is offline  
Old 08.07.2010., 19:54   #74
Quote:
Modrić kaže: Pogledaj post
Kud njega majkumu
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 08.07.2010., 19:54   #75
Quote:
el grapadura kaže: Pogledaj post
Ako Spanjolci dobiju finale u regularnom vremenu ili produzecima (dakle ne racunajaci eventualne penale), Novi Zeland ce biti jedina neporazena reprezentacija na ovom SP.

Goalkeeper is offline  
Old 08.07.2010., 20:17   #76
Navijam za Oranje, ali ne bi mi bilo mrsko i da Furija dobije. Dvije ekipe koje simpatiziram su došle u finale

I nisu mi jasni ovi koji zbore da je Nizozemska na guzove ušla u finale. Šest pobjeda, 0 poraza. Gdje su tu guzovi?

Čak bi mi jasnije bilo da se to zbori za Španjolce - tri nokaut pobjede, tri puta 1:0
bluntman is offline  
Old 08.07.2010., 21:23   #77
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Pa prilično mnogo nas je tu pre početka SP prognoziralo Španjolsku u finalu .Ja sam recimo prognozirao Španjolska-Brazil.Nizozemska me zeznula.

Dakle, Španjolska u finalu ipak nije iznenađenje, Nizozemska je iznenađenje.

Mislim, da Španjolska uzima.A i ako pobijedi Nizozemska, bit će zasluženo, jer jedini nisu izgubili ni jednu utakmicu i izbacili su Brazil.
Zašto bi Nizozemska u finalu bila iznenađenje? Igrala je najbolji nogomet na Euru prije dvije godine,i konstantno je u vrhu svjetskog nogometa. Istina je,da ni Nizozemska,a ni Španjolska ne igraju kao prije dvije godine,ali nije iznenađenje da su one u finalu.Bili su u krugu favorita i prije SP-a.
dragec is offline  
Old 08.07.2010., 22:23   #78
Španjolci osvajaju, a Villa najbolji strijelac
Roberto 1 is offline  
Old 08.07.2010., 22:47   #79
Quote:
bluntman kaže: Pogledaj post
Navijam za Oranje, ali ne bi mi bilo mrsko i da Furija dobije. Dvije ekipe koje simpatiziram su došle u finale

I nisu mi jasni ovi koji zbore da je Nizozemska na guzove ušla u finale. Šest pobjeda, 0 poraza. Gdje su tu guzovi?

Čak bi mi jasnije bilo da se to zbori za Španjolce - tri nokaut pobjede, tri puta 1:0
Pa da nabrojim pobjede Nizozemske u nokaut fazi:
- Slovačka 2:1 (njih je Paragvaj tuko 2:0, al je ovdje sve čisto, bili su bolji)
- Brazil 2:1 (gubili 1:0, Brazilci ih skoro masakrirali u prvom pol., u nastavku Melo igrao za njih, iz jedne akcije zabili dva gola, može se reć guženje)
- Urugvaj 3:2 (5-6 sudačkih pogrešaka na štetu Urugvaja, čisto guženje)

Uglavnom, zabijaju iz odbijanaca, nekoliko autogolova i sl., ak to nije guženje, onda neznam, kaj je.

Po guženju me podsjećaju na Talijane '94.

Za pohvalu, imaju jak karakter, i to im je možda bitna razlika u odnosu na prijašnje generacije.
kawaguchi22 is offline  
Old 08.07.2010., 22:55   #80
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
jel koeficjent na više od 3 prešao 100
tek sad vidim
Ono is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.