Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2019., 22:00   #10021
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Onda nemoj brisati svoje postove . Ne vidim onaj u kom si napisala da se zidic vec gradi.

Vodoravno=horizontalno.

Ono su gornji ormarici, nisu li...
Kakve ladice?
Da ovo su gornji elementi. Ne kuzim kako staviti ladice na gornje elemente? Poskupljuju i ovi podizni elementi cijenu, kao sto to radi i kutni element ali meni osobno lijepo izgledaju kad su poredani jedan uz drugi.

Mislila je vjerojatno okomito.. Oni su jeftiniji od vodoravnih/horizontaonih jer imaju podizni sistem koji je skuplji od obicnih okova.
Arienrhod is offline  
Old 04.06.2019., 22:03   #10022
Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Ma skuzila sam....
Valjam se od smijeha veceras na temi, a i inace (cesto)
Ja se tresem od smijeha, a mm me samo gleda.
Obje imate '2' u nicku a ja zurim s moba... mos si mislit. Ahahaha kazes ne gradis zid. odoh
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 04.06.2019., 22:03   #10023
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ja rušim zidić koji sam zatekla, u dosta većem prostoru. I ona će, dajte joj vremena.
Ona nema zidic vec ga hoce napravit

Bi li netko trebao otvoriti novu temu, ova je na 502. stranici...?
hours is offline  
Old 04.06.2019., 22:07   #10024
Quote:
hours kaže: Pogledaj post
Ona nema zidic vec ga hoce napravit
Napisala je da je u gradnji vec i da ce bit nesto kao sankic, nije valjda da sam samo ja to vidjela, sad se vec ko voajer osjecam
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 04.06.2019., 22:10   #10025
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Napisala je da je u gradnji vec i da ce bit nesto kao sankic, nije valjda da sam samo ja to vidjela, sad se vec ko voajer osjecam
Nisi samo ti vidjela, bio je post u kojem piše da su cigla i mort za zidić već na lokaciji.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Old 04.06.2019., 22:15   #10026
CSI Izrada kuhinja (i zidica)
fjaka02 is offline  
Old 04.06.2019., 22:17   #10027
Iliti glavom kroza zid (ić)
hours is offline  
Old 04.06.2019., 22:32   #10028
Mazohizam u svakom slucaju
fjaka02 is offline  
Old 04.06.2019., 22:51   #10029
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Vodoravno=horizontalno.


Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Napisala je kokos svasta na ovoj temi:


Quote:
hours kaže: Pogledaj post
Bi li netko trebao otvoriti novu temu, ova je na 502. stranici...?
interijeri se moderiraju?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 04.06.2019., 23:15   #10030
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Nisi samo ti vidjela, bio je post u kojem piše da su cigla i mort za zidić već na lokaciji.
U onom sta sam ja vidjela ne spominje se ni cigla, ni mort, vec zidic u gradnji, i sank.... dakle 2 posta, ili mijenjan sadrzaj pa opet brisano. Cudna zena
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 05.06.2019., 00:45   #10031
Da, napisala sam da se zidić već gradi i da nisam tražila savjete oko zidića već konkretno oko elemenata..

A ako vas to toliko veseli i nasmijava, samo dajte.. drago mi je
kokos_2 is offline  
Old 05.06.2019., 01:00   #10032
Gle, zao mi je ali stvarno mislim da si pogrijesila. Nadam se da si ostavila dovoljno mjesta da ti kuhinja bude nekako prohodna i funkcionalna.
Znam koliko si dugo i pazljivo birala stan, zeljela bih da ti bude najbolji moguci.
hours is offline  
Old 05.06.2019., 08:12   #10033
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
E ove vaše postove o zidiću ću isprintat i pokaza svima iz RL, koji su me uvjeravali da sam luda što rušim zidić (iz 60ih) između bivše kuhinje i dnevnog. Već je srušen i još mi tu i tamo netko kaže: eh, tu si mogla imat onaj šankić/zidić i gore na njemu XY stvar.
Pa cak i moja mama (sa svojih 65 godina) je srusila taj zidic u svojoj kuci jer ga je smatrala bespotrebnim modnim hitom prije vise decenija. Uvijek se na njega spustalo i sto treba i sto ne treba.
trdlo is offline  
Old 05.06.2019., 08:36   #10034
Isto ko i naš. Ogroman širok sa pločom od armiranog brušenog betona, na kojeg su se uvijek odlagali tanjurići, čaše, vrećice, naočale, mobiteli, daljinski, torbice, ... Svi susjedi su žalili da ćemo to srušti... Pa kao samo ga malo obucite u knauf ili u drvo ili nešto...
Sad kad su prostorije prenamijenjene još je više izgubio svrhu jer bi pregradio dnevni i blagovaonu. Prostor je sad baš lijep i velik bez njega. Jedva čekam da bude sve gotovo i namješteno.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.06.2019., 09:58   #10035
Quote:
kokos_2 kaže: Pogledaj post
Da, napisala sam da se zidić već gradi i da nisam tražila savjete oko zidića već konkretno oko elemenata..

A ako vas to toliko veseli i nasmijava, samo dajte.. drago mi je
Kakav pobogu savjet ocekujes dobiti vezano za finese kad je ocito da si fulala u startu.
Sretno s otvaranjem vrata perilice, a bogme i pecnice ako majstori slucajno fulaju precizan pravi kut kod izrade zidica
fjaka02 is offline  
Old 05.06.2019., 12:15   #10036
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Jedva čekam da bude sve gotovo i namješteno.
vjerujem da još nas ovdje to jedva čeka, tako da možemo gledati nove fotografije tvog stana!
požuri s uređenjem.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.