Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 15:30   #9301
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
vjenčanica kaparena
ohoho, divno! gdje, kakva je?
kad je vjencanje?
moram se sada i ovdje ufurati i pohvatati ko kad sta gdje kada itd
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:39   #9302
Quote:
nestinaree kaže: Pogledaj post
Drage žene, imam jedno pitanje koje ne uključuje organizaciju. Nisam vidjela temo o funkcionalnom vjenčanom rublju pa me zanima koja su vaša iskustva sa samoljepljivim grudnjacima? Naručila sam si 4 različite vrste, za sada mi je najbolji jedan od prvih, samo 2 "krila" koja se spoje na sredini. Onaj leptirasti sa instagrama na vezice se previše vidi, tzv, U plunge koji sam naručila mi je prevelik, a zadnji sa klasičnim košaricama i ljepilom na bočnim "krilima" mi je previše špičast na košaricama.
Meni su košarice bile ušivene, jer su mi leđa bila otvorena. To su mi u salonu napravili.
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:06   #9303
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
ohoho, divno! gdje, kakva je?
kad je vjencanje?
moram se sada i ovdje ufurati i pohvatati ko kad sta gdje kada itd
26.5

nancy

gola leđa, gore čiška, dolje til, mali dekolte.

htjela sam jako jako jako princezu ali na mojih 156 cm mene tako velika haljina cijelu pojede
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:19   #9304
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
26.5

nancy

gola leđa, gore čiška, dolje til, mali dekolte.

htjela sam jako jako jako princezu ali na mojih 156 cm mene tako velika haljina cijelu pojede


Waaaa, bit ces prekrasnaaa
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:21   #9305
Jos 6 dana

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:55   #9306
Evo, vratili smo se s bračnog putovanja i dajem najsvježiju moguću informaciju vezano za vidljivost promjene prezimena. Znači, svećeniku smo rekli da je pošalje u zadnji tren, tako da smo mirni tjedan dana. I vjerujem da je on to i učinio, al u matičnom su izgleda već u petak kad su to dobili, odmah i registrirali i kako su umreženi, bilo je vidljivo odmah.
Na povratku me žena na carini u zračnoj luci Split pitala jesam nedavno mijenjala prezime, a ja šokirana što se VEĆ vidilo. Srećom, ona je bila dobre volje pa sam dobila samo upozorenje i čestitke. Inače, za ove koje idu dalje, ne bih se zafrkavala. Samo ne znam koje je onda rješenje, ako jedino možemo nakon pira putovati. Kad onda predati zahtjev? Mislim, ovo je suludo.
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:23   #9307
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
Samo ne znam koje je onda rješenje, ako jedino možemo nakon pira putovati. Kad onda predati zahtjev? Mislim, ovo je suludo.
Slazem se, na kraju krajeva zove se bracno putovanje
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:43   #9308
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Slazem se, na kraju krajeva zove se bracno putovanje
Da, ali bračna putovanja inspirirana američkim filmovima nažalost nemaju veze s realnošću i zakonima.

Imate više opcija:
1. Putujte po lijepoj našoj.
2. Uplatite putovanje nakon što promijenite dokumente (uvijek možete uzeti žurnu putovnicu).
3. Nemojte promijeniti prezime (ili to radite naknadno).
4. Riskirajte pa vidite.

Da se razumijemo, ja puno putujem ali realnost je takva da u ponedjeljak imam slikanje i da je u utorak praznik. Tako da i odnesem sve dokumente u pon vjerojatno mi ništa ne bi bilo gotovo do navečer (a ne znam kada bih i pokupila zbog slikanja). I ništa, idemo u utorak turneju po Hrvatskoj, a naknadno ćemo na neki duži put. Da li će to biti za mjesec, dva ili više ovisit će o destinaciji, budžetu i eventualnoj trudnoći. I vjerujem da neće biti ništa manje "bračno" ako je kasnije. Gdje god da odete i kada god da odete to je vaše putovanje i bit će vam super.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:54   #9309
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Da, ali bračna putovanja inspirirana američkim filmovima nažalost nemaju veze s realnošću i zakonima.

Imate više opcija:
1. Putujte po lijepoj našoj.
2. Uplatite putovanje nakon što promijenite dokumente (uvijek možete uzeti žurnu putovnicu).
3. Nemojte promijeniti prezime (ili to radite naknadno).
4. Riskirajte pa vidite.

Da se razumijemo, ja puno putujem ali realnost je takva da u ponedjeljak imam slikanje i da je u utorak praznik. Tako da i odnesem sve dokumente u pon vjerojatno mi ništa ne bi bilo gotovo do navečer (a ne znam kada bih i pokupila zbog slikanja). I ništa, idemo u utorak turneju po Hrvatskoj, a naknadno ćemo na neki duži put. Da li će to biti za mjesec, dva ili više ovisit će o destinaciji, budžetu i eventualnoj trudnoći. I vjerujem da neće biti ništa manje "bračno" ako je kasnije. Gdje god da odete i kada god da odete to je vaše putovanje i bit će vam super.

Je, sve to stoji, al iskreno meni se nije dalo ic na godinji zbog svadbe pa onda se vratit na poso na tjedan dana i ic opet na godisnji da negdje otputujem, a najvise mi je bilo zao mojih zivotinja koje moraju ic na cuvanje pa bi ih vozikala sto puta sim-tam. Ovak sam smrdljivce otpeljala na cuvanje mi smo se pozenili, otisli na put, vratili se i donjeli smrdljivce doma

Ali evo u mom primjeru ni zurna osobna ni putovnica nebi nis promjenile jer smo se mi zenili u petak i u nedjelju otisli. A i nekak mi je prvo putovanje ipak prvo :/
isto tako mi dosta planinarimo i dost smo presli lijepe nase, a za medeni smo odlucili otic i potrosit novce koje inace nebi sigurno potrosili, a ovako smo rekli pa ajde za bracno putovanje cemo ipak dat

evo to je moj osobni stav, naravno svako ima svoje zelje i nekom je prakticnije ovak il onak, al bas s obzirom na tu razlicitost bi nam trebalo bit omogucena i jedna i druga varijanta, pa kom kak pase

Zadnje uređivanje Tram11 : 25.09.2017. at 14:12.
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:40   #9310
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Je, sve to stoji, al iskreno meni se nije dalo ic na godinji zbog svadbe pa onda se vratit na poso na tjedan dana i ic opet na godisnji da negdje otputujem, a najvise mi je bilo zao mojih zivotinja koje moraju ic na cuvanje pa bi ih vozikala sto puta sim-tam. Ovak sam smrdljivce otpeljala na cuvanje mi smo se pozenili, otisli na put, vratili se i donjeli smrdljivce doma

Ali evo u mom primjeru ni zurna osobna ni putovnica nebi nis promjenile jer smo se mi zenili u petak i u nedjelju otisli. A i nekak mi je prvo putovanje ipak prvo :/
isto tako mi dosta planinarimo i dost smo presli lijepe nase, a za medeni smo odlucili otic i potrosit novce koje inace nebi sigurno potrosili, a ovako smo rekli pa ajde za bracno putovanje cemo ipak dat

evo to je moj osobni stav, naravno svako ima svoje zelje i nekom je prakticnije ovak il onak, al bas s obzirom na tu razlicitost bi nam trebalo bit omogucena i jedna i druga varijanta, pa kom kak pase

Mi npr. idemo turu po Hrvatskoj (iako smo ju prošli) ali skroz laganini. Samo odmor i hrana

A onda nešto aktivnije mislimo definitivno poslije. Em ne putujem agencijama i apsolutno sve sama organiziram i ne bi mi se to još dalo uz svadbu. Ovak ćemo to kasnije. Evo upravo se vratili sa Santorinija krepani nakon 7 dana. Nema šanse da bi takav tempo puta izdržala nakon svadbe. Ali naravno, svatko ima svoje Mi ćemo svakako barem mjesec, dva kasnije kada točno posložimo financije, avionske karte, vize, termine i godišnje doba za odabranu destinaciju i slično. Ići ćemo na cca 15-20 dana, tura posvuda i sigurno poprilična svota novaca pa ipak to zahtjeva malo više angažmana. A naravno, uvijek se može desiti i da nas svadba financijski dokrajči pa da se to sve mora ipak odgoditi radi troška. U svakom slučaju sve ću vidjeti nakon sudbonosnog da. Nekako sam si posložila: sala odabrana, fotograf odabran i sad biramo bend. Onda kupujemo stan i stajemo sa svime oko svadbe na skoro godinu dana te smo skroz u uređenju stana. I onda biramo cca 6-8 mj prije vjenčanicu, odijelo, pozivnice, poklone i cvijeće. Odradimo svadbu, fotkanje, turu po Hrvatskoj i vidimo di stojimo i onda malo veći put. Ja sam to organiziranje sebi etapno podijedlila - neda mi se odjednom plus lakše mi je financijski Ovako polako guštam.

Zadnje uređivanje ribic : 25.09.2017. at 14:50.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:01   #9311
Curke nije me dugo bilo na pdf-u, brojim 12 dana! Gdje naci cipele za mladozenju, nasao je lani u Aldu al sad mu se ne svidjaju? Help

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:27   #9312
Galileo ima lijepe

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:08   #9313
https://www.booking.com/s/13_6/d1aaec23

Evo link ako će netko rezervirati smještaj preko booking.com. Popust od 10%. Potrebno je samo rezervirati direktno preko ovog linka.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:46   #9314
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Jos 6 dana

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Sretno, uzivajte, zabavite se, volite se i ljubite se, to je vas dan!
A nama obavezno dojmove i detalje
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:34   #9315
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Imate više opcija:
1. Putujte po lijepoj našoj.
2. Uplatite putovanje nakon što promijenite dokumente (uvijek možete uzeti žurnu putovnicu).
3. Nemojte promijeniti prezime (ili to radite naknadno).
4. Riskirajte pa vidite.
Meni recimo, nikako nije bila opcija RH, jer smo već sve proputovali i nismo si mogli priuštiti razgledavanje Like i Gorskog kotara, Plitvica, Krke ili Dubrovnika itd. po 117. put. Znači, ako već trošimo određene novce, onda želim iskoristiti priliku i vidjeti nešto novo. Sve što mi je u dometu kuće, unutar granica, meni nije vizija bračnog putovanja. Godišnjeg sam imala pet dana i nisam mogla uplatit putovanje nakon promjene. Niti smo imali budžet za dva putovanja do kraja godine.
Da nismo sad otišli van granica, sljedeće slobodne dane bih imala možda za Božić. Ili sam trebala radit petak popodne, udat se u subotu, pon nazad na posao i tek za tjedan, dva kad promijenim prezime putovati. Pa ko bi to izdržao Bila sam u groznom stresu, od kojega će mi trebati još tjedni da dođem sebi i preživjela sam, među ostalim, i samo zato što sam se fokusirala na zasluženi odmor koji me čeka nakon pira.
Meni je sve to suludo. Mislim da se to na neki drugi način treba regulirati, al eto, ja sam imala sreće pa sam dobila samo upozorenje.
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:44   #9316
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
Meni recimo, nikako nije bila opcija RH, jer smo već sve proputovali i nismo si mogli priuštiti razgledavanje Like i Gorskog kotara, Plitvica, Krke ili Dubrovnika itd. po 117. put. Znači, ako već trošimo određene novce, onda želim iskoristiti priliku i vidjeti nešto novo. Sve što mi je u dometu kuće, unutar granica, meni nije vizija bračnog putovanja. Godišnjeg sam imala pet dana i nisam mogla uplatit putovanje nakon promjene. Niti smo imali budžet za dva putovanja do kraja godine.
Da nismo sad otišli van granica, sljedeće slobodne dane bih imala možda za Božić. Ili sam trebala radit petak popodne, udat se u subotu, pon nazad na posao i tek za tjedan, dva kad promijenim prezime putovati. Pa ko bi to izdržao Bila sam u groznom stresu, od kojega će mi trebati još tjedni da dođem sebi i preživjela sam, među ostalim, i samo zato što sam se fokusirala na zasluženi odmor koji me čeka nakon pira.
Meni je sve to suludo. Mislim da se to na neki drugi način treba regulirati, al eto, ja sam imala sreće pa sam dobila samo upozorenje.

Jbg, zakon je zakon i to je tako. Ovo su opcije, a na svakome je da odabere svoju. Moja će uvijek bit poštivanje zakona al ne osuđujem nikoga tko neće tako Iako, meni osobno i da nije do zakona bi čekala jer idemo ipak na malo duži put.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:44   #9317
Tik tak 1 dan
Hvala na lijepim zeljama

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:56   #9318
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Tik tak 1 dan
Hvala na lijepim zeljama

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Sretnoooo!

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:52   #9319
Weeeee. Sve je gotovo. Presretna sam jer je sve super ispalo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:00   #9320
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Weeeee. Sve je gotovo. Presretna sam jer je sve super ispalo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Divnooo! Mi nastupamo u subotu. Nadam se da cu se tako i ja osjecati u pon, to je to

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.