Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 12:01   #21
atlantis ti ne kužiš ili ne želiš skužiti pa mi se više neda o tome raspravljati. Radi kako želiš i ako si ti zadovoljna, onda je sve super.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 12:25   #22
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Naiđoh na jednu meni zanimljivu hranu - Green dog holistička hrana za pse, koja osim relativno malog postotka masnoće ima još neke zanimljive karakteristike...
a kaže ovako "Green Dog Holistic Dog Food koji osigurava potpunu i uravnoteženu prehranu s ispravnom ravnotežom hranjivih tvari koje podupiru cjelokupno zdravlje i pružaju prirodnu zaštitu protiv krpelji, glista i parazita."


kako sam zainteresirana za ribu evo sastava:

TROUT,SALMON & VEG-PASTRVA,LOSOS I POVRĆE
Sastav:
pastrva 27%,losos 23%,grašak 19%,slatki krumpir 10%,krumpir 8%,leća i začinsko bilje 7%,krumpirov škrob,
lanene sjemenke,mrkva,rajčica,špinat,brusnica,ulje lososa.
Bjelančevine 23.5%,masti 13 %,vlakna 3.5%,pepeo 6.5%,
vlaga 8%.
Vitamini i minerali:vitamin A,B-kompleks,C,D,E, K biotin,
beta karoten,kolekalciferol (vit.D),kalcij,klor,krom,kolin,
kobalt,bakar,folna kiselina,željezo,lizin,metionin,magnezij,
mangan,niacin (vit.B3),fosfor,kalij,riboflavin,sečlen,sumpor,
tiamin,tokoferol,cink i drugi elementi u tragovima.
Prirodni izvori vitamina i minerala.
Prirodno očuvani.


Da li ju netko koristi ili je koristio, iskustva ?

vidim da imaju i testere što je uvijek dobro
I ja sam nedavno naletjela na tu hranu, dosta se zanimljiva čini
Mi smo se već rezervirali za testere, samo nikako otići po njih, ali javim kakvo je stanje kad malac proba
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:34   #23
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Naiđoh na jednu meni zanimljivu hranu - Green dog holistička hrana za pse, koja osim relativno malog postotka masnoće ima još neke zanimljive karakteristike...
.....

Da li ju netko koristi ili je koristio, iskustva ?

vidim da imaju i testere što je uvijek dobro
Jučer je Luna u dućanu dobila tester Turkey and brown rice, jer je ponuđene briketiće pohlepno zobala kao da su kolačići. Čim potroši sadašnju zalihu, uzimam joj Green dog. Iako dehidrat jede samo jednu do dvije porcije tjedno, nastojim izabrati kvalitetno. Samo bi me veselilo da imaju i manja pakiranja, poput Orijena i Acane.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:41   #24
Fermina-daza pa ima pakiranje od 2 kg i 12 kg, tako da je za Lunicu ok i ova od 2 kg vreca (za moje vrecica )

Moji pojedu oko 2 vrece mj acane, nesto malo vise od dvije vrece.

Inace totw je izbacio neku hranu za uzgajivace, za sada ne znam nista o sastavu i sl, al mozda bude nesto zanimljivo.
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:49   #25
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post
Fermina-daza pa ima pakiranje od 2 kg i 12 kg, tako da je za Lunicu ok i ova od 2 kg vreca (za moje vrecica )
Vidjela sam ovo pakiranje od 2 kg, ali bi mi više odgovaralo pakiranje maksimalno od 1 kg ili manje, kao što ima Orijen. No, uzet ćemo to pakiranje od dva kilograma pa zobati do Božića.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 14:27   #26
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Jučer je Luna u dućanu dobila tester Turkey and brown rice, jer je ponuđene briketiće pohlepno zobala kao da su kolačići. Čim potroši sadašnju zalihu, uzimam joj Green dog. Iako dehidrat jede samo jednu do dvije porcije tjedno, nastojim izabrati kvalitetno. Samo bi me veselilo da imaju i manja pakiranja, poput Orijena i Acane.
Ajde super i meni treba samo za jedan manji jutarnji obrok, al kako je pesonja mali i mimozica ne štedim i pokušavam pronaći što kvalitetnije.
Ako smiješ napiši gdje si dobila uzorak?
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 14:42   #27
Ovdje ima za kupiti Green dog hrane
arunar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 14:50   #28
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Ajde super i meni treba samo za jedan manji jutarnji obrok, al kako je pesonja mali i mimozica ne štedim i pokušavam pronaći što kvalitetnije.
Ako smiješ napiši gdje si dobila uzorak?
Smijem! Dobra sam si s moderatorima.

Išla sam pogledati kako se zove dućan - Pet shop Loti, Kučerina 15 (na uglu s Metalčevom, na Trešnjevci). Nedavno je otvoren i vodi ga veterinarka.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:11   #29
Imas i u Novom Jelkovcu testera, Sretne sape se zove pet shopic
Rade ti pon-pet 10-20h i subotom 10-15 h nedeljom ne rade. Pa koji ti je blize od ova dva..
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:52   #30
Mislim samo da je potrebno čuti se s ekipom iz Green dog-a prethodno, jer koliko sam skužila, trebaju rezervirati testere tamo gdje bi išli po njih.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 21:37   #31
Smijem li dati psu srdele sa rostilja kompletne s kostima? Sirove dajem redovito ali ne znam da li se smiju davati i termicki obradene ili moram micati kosti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 06:54   #32
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post

Inace totw je izbacio neku hranu za uzgajivace, za sada ne znam nista o sastavu i sl, al mozda bude nesto zanimljivo.
Masha, nije to od Towa hrana ta uzgajivace vec od Diamonda.
ivangrdic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:03   #33
Quote:
Ninaaaaaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Smijem li dati psu srdele sa rostilja kompletne s kostima? Sirove dajem redovito ali ne znam da li se smiju davati i termicki obradene ili moram micati kosti?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mozes ne bi trebalo bii frke, moje obje jedu bez problema i kuhane i pecene. Nisu to neke kosti, pa i ljudi ih jedu cijele
Emma_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:37   #34
Pozdrav životinje.

Ima li netko iskustva s NUTRIVET
(vidim da nema žitarica u toj hrani) i koja bi bila veličina tih granula.
Moj kavalirka (cavalier spaniel) je "navikla" jesti Royal Canin mini adult.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 17:41   #35
Quote:
Ninaaaaaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Smijem li dati psu srdele sa rostilja kompletne s kostima? Sirove dajem redovito ali ne znam da li se smiju davati i termicki obradene ili moram micati kosti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako su srdelice sitne možeš. Međutim ima i srdela koje su velike i mogu na gradele - ja te ne bi davala s kostima.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 10:49   #36
Opet pretjerujete! Srdelu koja ima i 10 cm ja jedem s kostima ( pećenu jel ) pa ne znam zakaj nebi pas smio/mogo. I sirovu također te veličine. Ok, možda ako je u pitanju čivava pa bi joj i sama veličina ( neovisno na kosti ) bila preveć. Makar, i to sumnjam.

Nina - daj psu s gradele koju god ribu oćeš; cijelu cjelcatu i ne brini.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 10:59   #37
Unhappy

Bog.Pišem iz vukovara.Imam haskya starog 9 mjeseci ženku i imama već duže vrijeme problema sa hranjenjem.kupovao sam jij do prije mjesec dana premium hranu ali ona to jede na rate nepojede sve od jednom i tako stalno.ptije 2 mjeseca se počela tjerati i od onda kad god -curi neće jesti skoro ništa ,pričam o suhoj hrani .neznam više šta raditi omršavila je jako a neće da jede.kad joj dajem nešto kuhano to jede ali suho ne.molim pomoć. HVALA.
thompsonvukovar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 11:14   #38
Daj psu s gradela koju god ribu oćeš? Jel ti trollas ili nemaš pojma o ribi? Mogu li ja svome psu dat šampjera od 7kila sa gradela koji ima rebrenu kost od 25cm ? Ima jedna riba, mi je u Dalmaciji zovemo špar, e ta ribica je kraljica po količini kostiju, mačke se znaju udaviti sa njom a kamoli pas.

Sent from my LG G2
__________________
''Za onoga koji čeka, sekunde izgledaju kao vječnost''
m.inic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 11:36   #39
Joj dobro, jasno da nisam mislila na kita.......šanpjera im nebi ni dala ( možda koji komadić jer je prefina i preskupa riba ); a večina ovdje i ne zna kaj je šanpjer; govori se najviše o sardelama i njih se može dat kako god oš; osim ako nisi jebeni trtaroš i vriskavac ili ako baš nemaš , kak sam rekla, čivavu. O ribama znam podosta; korjene povlačim iz Istre, redovite su na mom meniu od malena, raznorazne. E sad, špar nije naziv s kojim sam se srela ali to ionako ovisi o podneblju......no, nebitno u ovoj priči.

Nema tu drugih riba sem srdela; kad se govori o ribama friškim u prehrani pasa.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 12:42   #40
Koju točno hranu si kupio? Mislim da ćeš morati promijeniti hranu... Očito joj ova koju joj nudiš iz nekog razloga ne odgovara.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.