Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 02:15   #261
Ovakav kraj definitivno nisam ocekivao,pa ja citavu seriju mislim da ce se sve zavrsit tako sto ce se on probudit u nekoj bolnici ili psihijatriji,mislio sam da ce kraj bit nesto kao kod "Identity (2003)"...Uglavnom nisam planirao zavrsit seriju u "Wayward Pines" nego u pravom zivotu....Cudno....
Gerkhan11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:20   #262
Da prokomentiram malo bućkuriš od finala...highlight epizode: fini komad lima leti u facu malog Burkea. Bilo je i vrijeme!
Ethan pogiba?! Bilo je i za očekivati nakon dad&son spike.
P1000 terminator trenutak je jedan od boljih, jedino zamjeram što nije zadržala hladnu-luđačku facu s početka serije i zapičila metak bratecu drito u čelo.
Žalim što (s obzirom da su odustali od daljnjeg razvoja serije) nije bilo kroz seriju više akcije sa krvolocima, zgodno...a bome je i Katica pokazala umijeće.

O svemu ostalome mi se nije dalo razmišljati budući da je seriji kraj, sve ste rekli. Ono što mi je upalo u oko, jesu li i ovi mutirani-majmuni čipirani? ...eto dodatnog materijala na sve strane, a oni prekinuli snimanje. A od svega mi je najveći "šok" teleća faca "nove Pam" za koju sam mislio da je umrla u pretprošloj epizodi.
Levelrunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 09:18   #263
Svi putevi vode u Vejvard Pajns. Ali ni jedan ne vodi napolje.

Licno, zadovoljna sam sa serijom..koja je ispala kao neki spoj Twin piksa i Zone sumraka, i mozda kultne serije Dosije X ..
Verujem da nastavak sledi jer je poslednja epizoda donela dosta misterije i nametnula mnoga pitanja....Jer ipak Svi putevi vode u Vejvard Pajns. Ali ni jedan ne vodi napolje.

Podloga je ipak bila knjiga Blejka Krauca "Pajns", pa ko voli, nek procita...razlike postoje, naravno.
Nata-lija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 14:33   #264
@nata-lija Potvrdili su iz FOX-a da nema druge sezone 100%
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 12:02   #265
Bez obzira na scenarističke manjkavosti, vrlo dobra serija.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 12:49   #266
Retardiran kraj. Da su mulci sposobni voditi išta osim uništavati još bih ga podržao.
Ovako očekivati održavanje napredne tehnologije od doslovno mentalnih retarda i vođenje diktature je uništavanje kvalitetne serije u najboljem objašnjenju.
Ako izbacimo zadnje 3 minute i činjenicu da je jebenu bombu mogao baciti kroz otvor lifta serija je OK bila. Nešto jeftinih fora i nerealnih objašnjenja ali dosta zabavno.

Mislim svezajedno ima 20setak klinaca od kojih valjda samo dvojca su narcisoidni sociopati, da baš nitko tamo nema tko ih može nadmudriti (ja bi u 3 dana) ne prolazi moj suspension of disbelief.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 16:41   #267
Meni je serija odlicna,odavno nisam pogledao ovako dobru sf seriju.Jedino je glupo ispalo ono sa bombom u kamionu,ali sve u svemu jako dobra serija i jako dobar zavrsetak iste.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 21:26   #268
Da sam znao da Shyamalan ima prste u ovome, vjerojatno ne bih gledao. Serija je bila zanimljiva, ne toliko neočekivana, čak su za moj gušt prerano otkrili caku, no ipak sam zadovoljan.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 22:49   #269
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Da sam znao da Shyamalan ima prste u ovome, vjerojatno ne bih gledao.
Ima samo kao redatelj. I to mislim da samo 2 epizode. Nije on ništa pisao.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 17:31   #270
Dobra serija, ali ima wtf trenutke kao kad Pam Pilšer na trenutke (u "bazi") djeluje kao normalna osoba da bi kad postane "Nurse Pam" postala lik iz Twin Peaksa.

Usto zašto je David Pišer htio izvest operaciju na mozgu našem Etanu u prvim epizodama kad je on sam psihijata a ne moždani kirurg? I da tu je ona famozna scena kad luda Pam prijeti Etanu da će ga samo djelomično uspavat za operaciju .... meni je serije krenula nizbrdo čim je Pam postala "normalna".
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 16:33   #271
znači ovo je kraj serije? nema 2.sezone?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 18:22   #272
Tako je..
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 08:53   #273
šteta...ali pretpostavio sam to kad sam vidio da je Matt Dillon riknio..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 16:24   #274
Makar se može napraviti priča s njegovim sinom i prvom generacijom. Možda bi bilo zanimljivo.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 13:30   #275
Dobra serija za bingewatching. Super što se stvari riješe u tih 10 ep i što nema više nastavaka.
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 15:34   #276
Pogledao seriju u 2 dana, to mi je inače draži način za gledanje.
Prvo se skine cijela sezona, pa se onda gleda ( izuzetak su mi bili TD 1 i 2 ).
Kao i kod svih ( ili gotovo svih ) SF serija, osnovni problem je scenarij koji kao po pravilu uvijek bude manjkav i pun rupa kao ementaler.... ali Bože moj, ipak je to SF i tu niti ne treba i ne može biti sve logično i racionalno.
Serija je mogla biti i puno gora, ali i dosta bolja.
Moja ocjena je 6/10.

PS. Za fanove serije moguće dobra vijest, postoje naznake da bi ipak moglo doći do snimanja druge sezone.....

""Wayward Pines" renewal for season 2 is still up in the air.

Although FOX has not yet confirmed whether or not the show's second season has been cancelled, director M. Night Shyamalan has already previously mentioned that the first season's finale was not created to be continued in a second season.
.............Fortunately for fans who have been shipping for a "Wayward Pines" renewal, Cross Map has reported that Shyamalan is actually in negotiations with author Blake Crouch for a season 2.
http://www.youthhealthmag.com/articl...es-renewal.htm
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 15:56   #277
Ma ako nema Dillona nije to to.I meni je ovo putovanje kroz vrijeme totalno fejk,mislim,Pilčer u jednom momentu je u gradu a u drugom momentu je u Sijetlu priča sa onim agentom šefom od Ethana koji želi sve otkazati.Šta otkazati?Je to bio neki ekperiment ili šta,samo zbog toga bi htjela drugu sezonu da se to razjasni.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 08:59   #278
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ma ako nema Dillona nije to to.I meni je ovo putovanje kroz vrijeme totalno fejk,mislim,Pilčer u jednom momentu je u gradu a u drugom momentu je u Sijetlu priča sa onim agentom šefom od Ethana koji želi sve otkazati.Šta otkazati?Je to bio neki ekperiment ili šta,samo zbog toga bi htjela drugu sezonu da se to razjasni.
Sve je jasno, samo neki ne shvate odmah. Ovo u Seattleu je flashback, samo što to nije bilo jasno naglašeno pa je ostavljen dojam da se zbiva u isto vrijeme kad i zbivanja u Wayward Pinesu. To je namjerno napravljeno da zbuni publiku i ostavi veći dojam kad se otkrije istina.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:31   #279
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Sve je jasno, samo neki ne shvate odmah. Ovo u Seattleu je flashback, samo što to nije bilo jasno naglašeno pa je ostavljen dojam da se zbiva u isto vrijeme kad i zbivanja u Wayward Pinesu. To je namjerno napravljeno da zbuni publiku i ostavi veći dojam kad se otkrije istina.
Si siguran,jer meni još dosta stvari se ne uklapa .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:29   #280
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Si siguran,jer meni još dosta stvari se ne uklapa .
U potpunosti. Sve što se zbiva izvan Wayward Pinesa prije "velikog otkrića" zbiva se u prošlosti, ali je serija napravljena tako da izgleda kao da se zbiva usporedno sa događajima u Wayward Pinesu.

http://wayward-pines.wikia.com/wiki/Timeline
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.