Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2015., 16:06   #2021
Dođe mi da i ja ostavim komentar: Ničime. Al pokloni su fora pa je red da i ja svoj dojam podijelim kad ste već pitali.

Neću iz dva razloga:
1. Ne volim se tako grabit za poklone, tj nagradne tog tipa,
2. Ne čita mi se da sam fuj hejter.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 16:23   #2022
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Dođe mi da i ja ostavim komentar: Ničime. Al pokloni su fora pa je red da i ja svoj dojam podijelim kad ste već pitali.

Neću iz dva razloga:
1. Ne volim se tako grabit za poklone, tj nagradne tog tipa,
2. Ne čita mi se da sam fuj hejter.
Majicu će ziher ionako osvojit Stan
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 18:03   #2023
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Banshee, Breaking Bad, Person of Interest, Hell on Wheels, Vikings, Whispers, Killjoys, Walking Dead.....itd.

A od ostalih tu su bolje i CSI, NCIS, Bones, Mentalist......

Gledam samo zbog znatiželje i zbog samo 2 epizode do kraja. No volio bih da mi netko kaže šta je tako dobro u ovoj seriji? Zanima me
Aj, aj, priznaj da ti se sviđa serija, priiiiiiiiiiiiiiiiiiznaj!!!
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 18:38   #2024
Nego, jel znamo tko je ubio Stana?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 20:44   #2025
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nego, jel znamo tko je ubio Stana?
Bit ce neki nedefinirani Meksikanci.
Cocaine Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 22:30   #2026
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...7&postcount=47

zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 23:18   #2027
Nego, nadam se da ćemo u ove dvije epizode bar saznati zašto je bilo bitno pokazati da je policac gej, zašto je umro Stan i šta je taj jednorog
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 05:16   #2028
Ukoliko Nic pristane, TD ide po treću sezonu.

http://www.ign.com/articles/2015/07/...ctive-season-2
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 07:37   #2029
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nego, nadam se da ćemo u ove dvije epizode bar saznati zašto je bilo bitno pokazati da je policac gej, zašto je umro Stan i šta je taj jednorog
Jednorog je guzio gej pandura koji je u naletu ludosti ubio Stana

Što sve ljudi neće napisati samo za pišljivu nagradu. Jedna piše da je "opčarana" - to je, valjda, mix opčinjene i očarane.

Ako bude treće sezone, predlažen da se odmah castaju Megan Fox, Vin Diesel i Dwayne Johnson. Glavni mafijaš Chuck Norris, po prvi put u ulozi ološa
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 12:40   #2030
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Ukoliko Nic pristane, TD ide po treću sezonu.

http://www.ign.com/articles/2015/07/...ctive-season-2
Bilo bi dobro
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:43   #2031
Quote:
emanuelson1000 kaže: Pogledaj post
Meni je isto ova sezona dobra. Prva je bila vrh prvih 6 epizoda,ali kraj su usrali svjetski. Ovaj slučaj mi je čak i zanimljiviji i kompleksniji od onog koji je većini bio bolji jer se radilo o nečem nadnaravnom, tj . mislilo se da se radi.
Vince mi je u ovoj seriji dobar za razliku od komedija koje su većinom bile preloše. Uglavnom, prati se do kraja
moguće je i da će ovdje biti nadnaravno:
http://www.imdb.com/title/tt2356777/...6?ref_=tt_bd_5

ta teorija je na prvi pogled suluda, ali kad si bolje prevrtiš te sve scene ispada da i ima smisla, meni su njihovi dijalozi od samog starta čudni nekako, čak se uklapa i u dio sa uvodne špice

no opet, mislim da je izglednije da:
1. kriva sekta na čelu sa Anijinim starim koji surađuje sa Chessanijem i onim šrinkom
2. Osipe i ostala bagra ruska, čak mislim da je Frankova žena upletena u to, muti ona nekaj sa Osipom opako, mislim da ju je Osipe i smjestio Franku
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:55   #2032
umro je, umro je! iako ne znamo ništa o njemu, čak mu i ime ne znam, sve je ostalo misteriozno i nedorečeno oko njega, ali ko da je ikog bilo briga
ali valjda nas treba biti briga jer ima trudnu zaručnicu, šmrc

iznenađujuće, u ovoj epizodi najbolje scene s Vinceom, hm
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 12:33   #2033
Da, totalno retardirano. Bitno da su se Velcoro i ona muškarača pohvatali.
Vince je ispao mamojebač u ovoj epizodi. Ajde idući puta 90-minutno finale i ode serija u zaborav kao da je nikada nije niti bilo.
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 13:26   #2034
*SPOILERS*

Ne mogu reći da nemam interesa za pogledati zadnju epizodu, ali sve u svemu 6. i 7. epizoda prilično mlake. Susret između Farella i Vincea na početku 6. mi je djelovao potpuno izvještačen, njih dvojica za stolom, slika i prilika jednog drugog s pištoljima u krilu, a prave napetosti nema. Tupljenje sa Stanom i njegovom obitelji djeluje ubačeno reda radi, bez većeg doprinosa radnji. Posljednja scena s orgijama, solidno napravljena, ali opet mlaka, po najavama čovjek bi očekivao puno upečatljiviju scenu.

Gluma nije loša, Vince se popravio, ali scenarij mi je promašen, radnja usporena i bez prave napetosti, čak i kad bi se očekivala npr. u odnosima među mafijašima ili kad se pronađe mrtva ona gradska službenica. Farell i McAdams u ljubavnom klinču, opet klišejasto i mlako izvedeno, pa nakon smrti gay policajca kadar na njegovu trudnu curu koja očekuje da će se nešto loše dogoditi.

Jednostavno nema trenutaka iznenađenja i britkih dijaloga ili ideja iz prve sezona koji bi me trgnuli iz fotelje, ovdje sam uspavan gotovo pa cijelo vrijeme.

...Ali 'ajde...
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 14:28   #2035
Ko je uopce ovaj lik koji je ubil gay copa na kraju? Znam da je dosad bio vise puta prikazan al neznam ni kak se zove ni kaj radi a prelijen sam da idem googlat.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 15:22   #2036
Quote:
As Of Now kaže: Pogledaj post
Ako ima tko kakav prijedlog na bolju seriju, pišite, baš mi je dosadno i hoću si pogledati nešto kvalitetno...

Hvala
Fargo. Fenomenalna je.

Inače, baš sam ostala ugodno iznenađena ovom epizodom, nije mi se uspjelo prispavati. Da je bar cijela sezona bila takva...
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:39   #2037
Zadnjih 10-ak minuta atmosferično uz ona super svjetla i misterioznu glazbu i kamo sreće da je više takvog ambijenta u seriji bilo.

Dočekala sam napokon nakon 7 epizoda i svoj dugo iščekivani željeni sex, scena razgovora za stolom super. Colin je tako lijep

Pretpostavljam da nije i motocop fasovao gumene metke?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:51   #2038
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ko je uopce ovaj lik koji je ubil gay copa na kraju? Znam da je dosad bio vise puta prikazan al neznam ni kak se zove ni kaj radi a prelijen sam da idem googlat.
Lt Burris.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 17:51   #2039
Ubili su mi gay murjaka a nismo dobili niti jednu poštenu gay scenu. Preloše.

Na stranu mojih osobnih želja i afiniteta, ovo je još jedna dobra epizoda u nizu. Bilo je super odličnih momenata i baš sam nabrijan na finale!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 19:15   #2040
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Da, totalno retardirano. Bitno da su se Velcoro i ona muškarača pohvatali.
Da, ako postoji cliche' u policijskoj seriji gdje su glavni murjak i murjakinja onda je upravo to - kad se oni spanđaju. Nadala sam se da neće upasti u tu klopku, ali očito je baš sve moralo poći krivo.

Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
*SPOILERS*

Ne mogu reći da nemam interesa za pogledati zadnju epizodu, ali sve u svemu 6. i 7. epizoda prilično mlake. Susret između Farella i Vincea na početku 6. mi je djelovao potpuno izvještačen, njih dvojica za stolom, slika i prilika jednog drugog s pištoljima u krilu, a prave napetosti nema. Tupljenje sa Stanom i njegovom obitelji djeluje ubačeno reda radi, bez većeg doprinosa radnji. Posljednja scena s orgijama, solidno napravljena, ali opet mlaka, po najavama čovjek bi očekivao puno upečatljiviju scenu.

Gluma nije loša, Vince se popravio, ali scenarij mi je promašen, radnja usporena i bez prave napetosti, čak i kad bi se očekivala npr. u odnosima među mafijašima ili kad se pronađe mrtva ona gradska službenica. Farell i McAdams u ljubavnom klinču, opet klišejasto i mlako izvedeno, pa nakon smrti gay policajca kadar na njegovu trudnu curu koja očekuje da će se nešto loše dogoditi.

Jednostavno nema trenutaka iznenađenja i britkih dijaloga ili ideja iz prve sezona koji bi me trgnuli iz fotelje, ovdje sam uspavan gotovo pa cijelo vrijeme.

...Ali 'ajde...
Slažem se, osim za Vincea. Toliko je beživotan i mehaničan da ga se ne može gledati.


Quote:
tehom kaže: Pogledaj post

Inače, baš sam ostala ugodno iznenađena ovom epizodom, nije mi se uspjelo prispavati. Da je bar cijela sezona bila takva...
Uf...
Blago tebi, morala sam četiri puta vraćati natrag jer sam zakljucala.

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Zadnjih 10-ak minuta atmosferično uz ona super svjetla i misterioznu glazbu i kamo sreće da je više takvog ambijenta u seriji bilo.

Dočekala sam napokon nakon 7 epizoda i svoj dugo iščekivani željeni sex, scena razgovora za stolom super. Colin je tako lijep

Pretpostavljam da nije i motocop fasovao gumene metke?
Scena je odlična. I to je to za ovu epizodu.

Kao što rekoh, seks je cliche'.

I Paulova smrt malo prebanalna - mislio si da si se izvukao, ha? E nisi.
A trudna zaručnica ima neki feeling.

Pizzo, stvarno si se mogao malo više potruditi.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.