Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2015., 15:21   #3141
Bok curke,

htjela bi promijeniti ginekologa ("dr" Banović, sa Srednjaka ), pa ima li netko kakvu preporuku za pouzdanog ginekologa, a da baš nije van tramvajske zone Zagreba?
Ima li možda netko iskustva sa dr. Pavić Lugović (na Pešćenici)
__________________
Slasni recepti naših baka http://www.bakinakuharica.com/
KRIS za svaki dan http://www.kuharicareceptisavjeti.com/
mooonshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 15:39   #3142
Borovje, ne Peščenica.

Meni ona vodi trudnoću i ja sam prezadovoljna. Imam tretman bolji nego kod privatnika. Ginekologica je divna.

Minusi: naručivanje je tri, četiri mjeseca unaprijed, sestra se ne javlja na telefon osim u određenom terminu, naizgled je grozna (sestra), ali meni je super.

Ako je nekaj hitno primit će te naravno taj dan, samo ćeš morati čekati.

Plus jest i što imaš ogroman parking koji se ne plaća, meni je to recimo bitna stavka.

Ona mi je treća socijalna ginekologica, imala sam i dvije privatne, ona mi je daleko najbolja od svih. Sad su na godišnjem mislim do 15.8.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 16:46   #3143
jel ima neko da je kod dr. obrad-sabljak u dz crnomerec? iskustva? prima nove pacijente?
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 22:26   #3144
Quote:
musta-leski kaže: Pogledaj post
ja sa dr. boras nisam zadovoljna, prespora je, i kontaminirala mi je uzorke cervikalnih briseva i moram ih ponavljat :/ ok kontam da ne zna kako radi hzzo sustav jer je bila privatnik, ali da ne zna uzet uzorak bez da ga kontaminira to mi nije jasno :/ jel ima neko preporuku dobrog ginekologa koji prima nove pacijente?
Ja ti savjetujem da se još ne prebacuješ jer kad sam ja zadnji put bila tamo (početkom mjeseca), to još uvijek nije bila "njena" ordinacija - još sam i pitala sestru o tome jer sam skužila da na nalazu piše samo da je dr. Boras izdala nalaz, a nositelja ordinacije nema. Oni onda još nisu znali hoće li ona ostati ili možda dolazi druga osoba na njeno mjesto, ne ovisi o njima, ona je još uvijek službeno tamo samo kao zamjena nakon dr. Belić. Mislim da će znati nakon godišnjih, a to je poslije 10.8. Možda će ti odgovarati osoba koja dođe ako dr. Boras ne ostane. Neka me netko ispravi/nadopuni ako ima novijih informacija.

Btw, meni je dr. Boras okej, ništa posebno, ali nije mi bila ni dr. Belić. Ipak, ja bih puno radije da promijene sestru jer dr. Boras može pohvatati HZZO sustav, barem je ljubazna, ali ta sestra sigurno neće postati manje napadna i jezičava, a da ne počnem o njenim bapskim savjetima i komentarima iz srednjeg vijeka.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 17:44   #3145
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Ja ti savjetujem da se još ne prebacuješ jer kad sam ja zadnji put bila tamo (početkom mjeseca), to još uvijek nije bila "njena" ordinacija - još sam i pitala sestru o tome jer sam skužila da na nalazu piše samo da je dr. Boras izdala nalaz, a nositelja ordinacije nema. Oni onda još nisu znali hoće li ona ostati ili možda dolazi druga osoba na njeno mjesto, ne ovisi o njima, ona je još uvijek službeno tamo samo kao zamjena nakon dr. Belić. Mislim da će znati nakon godišnjih, a to je poslije 10.8. Možda će ti odgovarati osoba koja dođe ako dr. Boras ne ostane. Neka me netko ispravi/nadopuni ako ima novijih informacija.

Btw, meni je dr. Boras okej, ništa posebno, ali nije mi bila ni dr. Belić. Ipak, ja bih puno radije da promijene sestru jer dr. Boras može pohvatati HZZO sustav, barem je ljubazna, ali ta sestra sigurno neće postati manje napadna i jezičava, a da ne počnem o njenim bapskim savjetima i komentarima iz srednjeg vijeka.
Ja sam jos prije nego je dosla dr.Boras zvala u hzzo u Jukicevu zena koja je zaduzena bas
Za DZ Podsused mi je rekla da ce definitivno dr.Boras preuzeti ordinaciju dr.Belic,ali dok se to ne sredi da cemo se voditi pod Tim bez nositelja...vec sam pisala o tome prije... jedino ako mi zena nije muljala....bas sam nekidan trazils neke nslaze jos s pocetka kad je dr.Belic tek picela raditi isto na nalazu pise Tim bez nositelja...

Dr.Boras je ljubazna,na zalost ne cini mi se bas da je previse strucna,naknadno sam saznala da mi je dala neke netocne informacije u vezi pretraga(tocnije da mi ona ne moze dati uputnicu za provjeru prohodnosti jajovoda,a kolegica mi kaze da ju je ona bez problema dobila od svoje ginekologice)...

Sto se tice sestre prema meni do sad nije bila neugodna,uvijek bi pristojno popricala samnom...puno me vise smeta nejavljanje na telefon...
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 12:17   #3146
Quote:
majacujica kaže: Pogledaj post
Ja sam jos prije nego je dosla dr.Boras zvala u hzzo u Jukicevu zena koja je zaduzena bas
Za DZ Podsused mi je rekla da ce definitivno dr.Boras preuzeti ordinaciju dr.Belic,ali dok se to ne sredi da cemo se voditi pod Tim bez nositelja...vec sam pisala o tome prije... jedino ako mi zena nije muljala....bas sam nekidan trazils neke nslaze jos s pocetka kad je dr.Belic tek picela raditi isto na nalazu pise Tim bez nositelja...

Dr.Boras je ljubazna,na zalost ne cini mi se bas da je previse strucna,naknadno sam saznala da mi je dala neke netocne informacije u vezi pretraga(tocnije da mi ona ne moze dati uputnicu za provjeru prohodnosti jajovoda,a kolegica mi kaze da ju je ona bez problema dobila od svoje ginekologice)...

Sto se tice sestre prema meni do sad nije bila neugodna,uvijek bi pristojno popricala samnom...puno me vise smeta nejavljanje na telefon...
Onda okej, bar dobro da znam da će ostati. Meni ne smeta. Zasad. Tnx na info.

Mislim da to nije pitanje stručnosti, već njene neupućenosti u sustav uputnica, dijagnoza, bolovanja itd., kad je dosad radila samo privatno (bar jedno dulje vrijeme). Mene to ne brine jer ima sestru za to, a i pohvatat će s vremenom. Vjerojatno nije znala da ti može dati, inače možda bi - meni je npr. bez problema dala uputnicu na TORCH (nakon što je pitala sestru može li to) koju inače puno ginekologa ne želi dati jer je skupo. Inače je kao ginekologinju koja radi privatno hvale, bar sam dobre komentare pročitala o njoj i ovdje i na naj.doktor. A i nekako sumnjam da bi tako dugo uspijevala biti zaposlena u privatnom sektoru, tj. da bi je netko držao, da baš nema pojma, pogotovo jer je bila u boljim privatnim ordinacijama.

Meni od nje, iako sam trudnica, ne treba ništa posebno, na stručnom osposobljavanju sam pa mi neće trebati ni komplikacije u trudnoći, ni bolovanja, ni porodiljni - samo nek bude dovoljno stručna da uoči ako nešto ne štima na pregledu i UZV-u, na anomaly scan oko 20. tjedna sam ionako još mislila privatno.

Vidim da se svi ovdje žale na to nejavljanje na telefon, ali meni je to gotovo jedino što mi štima kod sestre - pisalo je vrijeme predviđeno za pozive, ako se ne varam prvih i zadnjih pola sata radnog vremena, ja tako zovem i uvijek ih bez greške dobijem od prve. I posve shvaćam da ostatak vremena ima isključen zvuk/telefon jer i sama radim s ljudima i znam kako je to kad se želiš posvetiti klijentu, a telefon zvoni svakih 5 minuta, ne možeš ništa obaviti.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 16:59   #3147
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Onda okej, bar dobro da znam da će ostati. Meni ne smeta. Zasad. Tnx na info.

Mislim da to nije pitanje stručnosti, već njene neupućenosti u sustav uputnica, dijagnoza, bolovanja itd., kad je dosad radila samo privatno (bar jedno dulje vrijeme). Mene to ne brine jer ima sestru za to, a i pohvatat će s vremenom. Vjerojatno nije znala da ti može dati, inače možda bi - meni je npr. bez problema dala uputnicu na TORCH (nakon što je pitala sestru može li to) koju inače puno ginekologa ne želi dati jer je skupo. Inače je kao ginekologinju koja radi privatno hvale, bar sam dobre komentare pročitala o njoj i ovdje i na naj.doktor. A i nekako sumnjam da bi tako dugo uspijevala biti zaposlena u privatnom sektoru, tj. da bi je netko držao, da baš nema pojma, pogotovo jer je bila u boljim privatnim ordinacijama.

Meni od nje, iako sam trudnica, ne treba ništa posebno, na stručnom osposobljavanju sam pa mi neće trebati ni komplikacije u trudnoći, ni bolovanja, ni porodiljni - samo nek bude dovoljno stručna da uoči ako nešto ne štima na pregledu i UZV-u, na anomaly scan oko 20. tjedna sam ionako još mislila privatno.


Vidim da se svi ovdje žale na to nejavljanje na telefon, ali meni je to gotovo jedino što mi štima kod sestre - pisalo je vrijeme predviđeno za pozive, ako se ne varam prvih i zadnjih pola sata radnog vremena, ja tako zovem i uvijek ih bez greške dobijem od prve. I posve shvaćam da ostatak vremena ima isključen zvuk/telefon jer i sama radim s ljudima i znam kako je to kad se želiš posvetiti klijentu, a telefon zvoni svakih 5 minuta, ne možeš ništa obaviti.

Ma nista . Za navedenu pretragu nije niti pitala sestru,vec mi je to sama konstantirala da tek kad udjem u postupak da me onda oni salju na provjeru prohodnosti.Malo glupo da daje beticne informacije bez da ih provjeri.Valjda ce se uhodati.Meni je dr.Belic bila super i ne mogu je prezaliti :/ .

Ociti si imala srece s pozivima.Ja sam zvala u predvidjeno vrijeme i nikako ih dobiti,a bilo mi hitno,samo sam htjela provjeriti mogu li doci.Na kraju sam otisla tamo rekla sestri.problem,ona mi je onak malo bahato rekla da ce me dr primit ako stigne i nek cekam.Tad je jos bila dr.Belic i bez problema me primila i pregledala.Nekako imam osjecaj da je ordinacija neorganizirana zbog sestre.
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 13:01   #3148
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Mozes poslat mail na hzzo sa upitom koji ginovi su slobodni
Treba im neko vrijeme da odgovore ali dobijes popis svih koji primaju

sent using cute robot
Malo kasnim s odgovorom ali hvala na informaciji Tweety
taraa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 22:49   #3149
Pozdrav! Imate li
preporuku za dobrog ginekologa na istoku grada ili u centru? Hvala
Marija1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 18:29   #3150
vjerovatno je već pitano milijun puta ali sam tak isfrustrirana potragom za ginekologom da više ne znam što je istina što ne ... naime trebam novog ginekologa jer je moj u drugom gradu i odlazi u penziju.... pikirala sam dz na trešnjevci (zapad) ali jedan ne izdaje kontracepcijske zbog priziva savjesti, a druga dr ne prima više pacijentice, pa su me slali na malešnicu ili maksimir ... maybe netko zna nekoga oko centra ili trešnjevke - črnomerca za preporučit? treba mi više-manje zbog kontracepcijskih
prtsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 12:37   #3151
Quote:
Marija1986 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imate li
preporuku za dobrog ginekologa na istoku grada ili u centru? Hvala
Dr Ana Zovak, umiljata, ljubazna, nježna, jedina mana je što moraš čekati 100 godina. Žao mi je što više ne mogu ići kod nje.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 13:05   #3152
Quote:
prtsc kaže: Pogledaj post
... pikirala sam dz na trešnjevci (zapad) ali jedan ne izdaje kontracepcijske zbog priziva savjesti, a druga dr ne prima više pacijentice, pa su me slali na malešnicu ili maksimir ... maybe netko zna nekoga oko centra ili trešnjevke - črnomerca za preporučit? treba mi više-manje zbog kontracepcijskih

Pa što je do toga već došlo?! Kae ovo, bible belt?!
Prijaviti Komori pa Strasbourgu.
Baš me zanima imaju li u svojim privatnim ordinacijama priziv savjesti.

Probaj poslati upit u vezi ginekologa koji primaju pacijentice.

Ili Trešnjevka, Šarengradska.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 14:41   #3153
Quote:
dimlight kaže: Pogledaj post

Pa što je do toga već došlo?! Kae ovo, bible belt?!
Prijaviti Komori pa Strasbourgu.
Baš me zanima imaju li u svojim privatnim ordinacijama priziv savjesti.

Probaj poslati upit u vezi ginekologa koji primaju pacijentice.

Ili Trešnjevka, Šarengradska.

hvala, poslala sam upit, a budem zvala Šarengradsku

jep, priziv savjesti hzzo smjena ujutro , isto popodne smjena privatno mislim da ne čuje duha svetog da mu šapuće kak je kontracepcija grijeh
prtsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 12:54   #3154
Quote:
taraa24 kaže: Pogledaj post
Malo kasnim s odgovorom ali hvala na informaciji Tweety
Na koji mail se šalje upit?
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 16:15   #3155
Prijavljena sam kod dr. Franulovića i ove sam godine prvi put išla kod njega.
Preporučam ga. Mislim da ga se nije spominjalo nešto na temi.
Isto imam primjedbu na sestru, ne znam zapravo koja mi je gora, prijašnja ili sadašnja. Ova komentira pacijente, ne javlja se na telefon kad je vrijeme naručivanja i sva je nekako čudna, ali doktor je super!
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:59   #3156
Pozdrav svima, novopečena sam trudnica i čekam prvi pregled pa imam pitanje za cure koje su pacijentice doktora Zlatka Topalovića u Mirogojskoj. Od samog početka trudnoće imam jake mučnine koje traju cijeli dan, uz povremene bolove/probadanja u donjem dijelu trbuha i leđa. S obzirom da mi je ovo prva trudnoća i da smo se dugo trudili prije nego sam ostala trudna, htjela bih na čuvanje trudnoće pa me zanima kakva su vaša iskustva, kakav je doktor sa otvaranjem bolovanja? Na poslu mi je jako stresno, radim sa strankama i sjedim 8 sati dnevno i ne bih htjela ničim ugroziti svoju trudnoću.
tobago is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 23:54   #3157
Dr Boras me se nije dojmila. dosla sam s hrpom problema a ona mi je na to sve rekla da ne jedem slatko. i da nezna sto je to al da ce me poslat u kliniku ako ne prodje od antibiotske kreme (koju sam koistila vis eputa dosad i ima ucinak tic taca) i onda smo se malo posvadjale jer ona nezna ni sto ce mi ni u kojoj klinici raditi i sto ona nemoze ovdje propisati koju god pretragu?
ali spomenula je da dr na malesnici prima. medjutim zab sam kako se zove. ako neko ima info kak se ove i dal prima moze i cjeli zapadni dio
hvala
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:08   #3158
Quote:
sanchopanza kaže: Pogledaj post
Dr Boras me se nije dojmila. dosla sam s hrpom problema a ona mi je na to sve rekla da ne jedem slatko. i da nezna sto je to al da ce me poslat u kliniku ako ne prodje od antibiotske kreme (koju sam koistila vis eputa dosad i ima ucinak tic taca) i onda smo se malo posvadjale jer ona nezna ni sto ce mi ni u kojoj klinici raditi i sto ona nemoze ovdje propisati koju god pretragu?
ali spomenula je da dr na malesnici prima. medjutim zab sam kako se zove. ako neko ima info kak se ove i dal prima moze i cjeli zapadni dio
hvala
Koliko znam sestra je nekoj zeni koja se htjela upisati kod njih rekla da prima dr.Novak na Malesnici.Ne znam sad nakon ovog komentara mi se sve manje svidja dr.Mene je inace dr.Belic narucivala svakih 6mj na papu jer sam prije imala problema.Sad mi ova kaze da ne zna kad da dodjem.Da misli da je dosta jednom godisnje.Cudila se kako je nestao hpv,kao ne moze to,onda kad je vidjela po nalazima da je stvarno negativan ,onda me cudno gledala i nije znala sto bi rekla. Vidim da je hvale na onoj nekoj stranici no iskreno mislim da nije bas neki preveliki strucnjak.Komentar sto nisam ostala trudna u god.je bio ajd sad cemo okrivit stitnjacu i sl.Pa hallo ti si dr.valjda me trebas slati dalje na pretrage i biti sigurna u svoje tvrdnje.Ne znam sto revi.Osim da ako netko ima preporuku za kvalitetnog soc.ginekologa javi.
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:10   #3159
Da li je dr Klepac Pulanić na godišnjem i do kada udući da ju nikako ne mogu dobiti na tel. ?
Hvala!
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:02   #3160
Quote:
davegahan kaže: Pogledaj post
Da li je dr Klepac Pulanić na godišnjem i do kada udući da ju nikako ne mogu dobiti na tel. ?
Hvala!
Je, al ne znam do kad točno. Možda čak i cijeli 8. mj
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.