Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2011., 18:50   #41
Prejaka epizoda, sa odličnim obratom. Jedva čekam još epizoda sa "Donom".
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:52   #42
He fora epizoda (7), malo me je podsjetila na film „The Usual Suspects“ gdje Kevin Spacey detektivu priča priču o tajanstvenom kriminalcu Keyser Soze-u, a ostalo znate… U svakom slučaju dobrodošla epizoda
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 14:10   #43
Buduci da sam bila zaludjena (i dalje verovatno jesam) sa Lost, a tamo mi je omiljen lik bio Ben, glumac Michael Emerson naravno, ne mogu verovati da tek evo sada saznajem za ovu seriju. I to preko Once Upon a Time na IMdb.

Sad krecu obaveze, pa ne znam da li cu je bas sada gledati, ali u buducnosti cu joj sigurno dati sansu. Preview deluje dobro.
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 08:19   #44
Napokon sam pogledala zadnju, možda se i nastavi ta priča s mafijom.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 20:26   #45
Dobra epizoda (8) iako moram priznati nisam baš pohvatao kako spada… Kako je njegov broj došao na vrh ako o njemu nisu ništa znali zadnjih 23 godina i kako je uopće došao u USA… Ali mora mu se priznati da osim što je umalo sredio Johna, ima i dobru pljucu I što to imamo, flashbackove od Johna, moglo bi biti poučno…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 09:18   #46
Rekli su da je bio zatočen i da je prilikom transfera uspio pobjeći i doći u USA. A onda broj - kao i kod svih ostalih.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 22:29   #47
Dobra epizoda, uhh kako mrzim pauze, pa trajale one i tjedan dana… Bilo je pitanje vremena kada će detektivka biti ugrožena, ali eto, drago mi je što zna da ja John čuva… I da hmm iznenadio me je onaj ljigo detektiv, znao sam da je pokvaren ali toliiko….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:00   #48
Uh ovo je bila konkretnija epizoda (10), taman kada mi se pojavio osjećaj da je možda malo previše svaka epizoda/slučaj za sebe (a to ne volim, tipa CSI), konačno se nešto razvilo u smislu Johna i detektivke ali i općenito kod Johna… Nadam se da će malo više raditi na priči a ne na pojedinačnim i izoliranim slučajevima…

A i Finch mu je rekao u stilu ako misli njuškati o njegovom životu da bude spreman na ono što će pronaći, mutan je taj Finch, tako da bi i tu trebalo biti nešto više barem se nadam...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 20:24   #49
omg, kraj 10. epizode me iznenadio. i pjesma na kraju

kad je slijedeća epizoda?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 16:40   #50
koji zavrsetak 10. epke stvarno nisam to ocekivao a pogotovo kad su poceli rikavati koje su trebali spasiti... sve vise mi se svida ova serija,epic end
BioNQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 23:10   #51
Dobar nastavak sezone, sada se i CIA uplela, žele i oni stroj… Malo mi je sumnjiv i onaj partner od Fincha… Dobro je što nastavljaju sa likom detektivke Carter i baš joj je na fora način Finch „objasnio“ što oni zapravo rade….
I dobro je što se još uvijek John i Finch podjebavaju
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 17:35   #52
Mah, meni ova nova spika sa detektivkom Carter smrdi na onu izlizanu američku političku korektnost: mora biti malo crnaca u castu inače nas afro-ameri ne gledaju (ili mi barem mislimo da nas ne gledaju). Dojma sam da je to skoro pa nepotreban lik u seriji. Već kada su počeli mogli su detaljnije ići razrađivati priču onog korumpiranog policajca-sadašnju krticu ove dvojice protagonista.
KingUdoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 23:42   #53
Dobra epizoda…. Meni ne smeta Carter jer bilo je dobro kada ga je lovila i kada je imao detektiva Fuscoa za doušnika… No sada se sve mijenja, sada je i ona na njegovoj strani, ali opet moglo bi biti opet zanimljivo jer ni ona ni Fusco ne znaju jedan za drugoga…

I ne znam za vas ali ja bi nekako dalje, ovo je malo neobična serija, ali opet na neki način i proceduralna, a ja bi da se opet malo vrate na tu priču oko stroja….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 20:14   #54
Napokon nova epizoda, i mnogo dobra… Lijepo je opet vidjeti Zoe, nekako sam imao osjećaj da će ponovno doći a mogla bi i opet… Hmm i tko je ona tajanstvena hakerica…. U početku sam mislio da se je „stroj“ okrenuo protiv Harolda ali valjda je bi bilo prejednostavno…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 19:09   #55
Čini mi se da je hakerica neka zgodna ženska
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 10:58   #56
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je hakerica neka zgodna ženska
Uh da, čini se da je komad i pol. Iako ja sam stalno mislio da je zapravo Zoe hakerica, kosa mi pobudila sumnju

Ova serija je iz epizode u epizodu sve bolja, zbilja se zakompliciralo. Sad imamo i druge koji si slični kao naš dvojac ali se bavi ilegalnim radnjama za opće nedobro

I sviđa mi se da su počeli ekipicu skupljati. Uz originalni dvojac imamo i dvoje policajaca i sad ovu odvjetnicu.... skoro da sam odustao nakon 6-7 epizoda ali nakon toga su počeli se poboljšavati. I zanima me kakav će utjecaj imati onaj nećak ili posinak ili što god već je Finchov. Taj dio su za sada potisnuli ali činilo se da bi to moglo dobiti na važnosti uskoro
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 11:48   #57
Meni se na prvu učinilo da je hakerica detektivka

Istina, poboljšala se serija, svašta se novoga dogodilo
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 20:49   #58
Dobra epizoda; ne toliko zbog slučaja, koliko do same pozadine… Znao sam da onaj Finchov „nećak“ nije prolazan lik, i nadam se da će ipak nastaviti kopati… Napokon su malo pokazali i Det. Fuscoa, iako mi je dovoljna Carter ipak je nedostajao… Kako ga je samo primio u guzu….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 21:01   #59
Uh ovo je bila dobra epizoda (15), mračnije, nasilnije baš onako kao što su manje-više trebale biti sve epizode… Malo po malo CIA (ili šta god bili) se sve više uključuje, a trebali bi malo više flashbackova od Johna prikazivati… U svakom slučaju, ako ovako nastave, ima nade za drugu sezonu…. I skoro se riješili det. Fuscoa, srećom ostaje
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:57   #60
mr. Reese, we apparently have a new number...
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.