Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2015., 10:59   #61
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Ova hypa na neviđeno gore od forumaša

Ne zna mnogo o seriji, ne zna ništa o radnji, možda bude i film ali zna da je zabavno
Pusti ih, vidiš da ponovo proživljavaju svoju mladost
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 14:41   #62
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Masako Nozawa je zakon. Žena ima 78 godina i još uvijek posuđuje glas Gokuu .
Nadajmo se da ce izgurat do kraja Super serijala


Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pusti ih, vidiš da ponovo proživljavaju svoju mladost
?
Mislis da je serija trash? Sorry kaj ne esamo na one CW pekmeze.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 15:49   #63
I dalje se naježim kad se sjetim onog trenutka kad sam prvi put vidio da se Goku pretvara u SSJ...
Od svih saga zadnja sa Buuom mi je bila najdosadnija
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 15:54   #64
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
I dalje se naježim kad se sjetim onog trenutka kad sam prvi put vidio da se Goku pretvara u SSJ...
Od svih saga zadnja sa Buuom mi je bila najdosadnija
Povodom Krilinova ubojstva.
I meni je to bio jedan od najboljih trenutaka sage.
I onda Freezin izraz lica nakon te transformacije.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 17:40   #65
I kada kaže Gohanu da napusti Namek
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 23:51   #66
Ajme ajme pa to je jako dobra vijest !
cleaning-lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 23:52   #67
Ajme morat cu se podsjetiti malo XD
cleaning-lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 06:06   #68
Zanimljiva novost ali i logicna - Upcoming "Dragon Ball Super" Anime Gets a Manga Adaptation
Quote:
Dragon Ball Super, the first Dragon Ball TV anime in 18 years, is hitting the airwaves in Japan this July. There's also a manga adaptation in the works according to the latest issue of V-Jump, which has the adaptation teaming original creator Akira Toriyama up with Dragon Ball Heroes manga author Toyotarō.

The Dragon Ball Super manga will run in V-Jump. Here's the translated page via ShonenGameZ:
Zbilja se trude oziviti ovu sagu staru 20ak godina na vise nacina.
Mislim da sam negdje procitao da ce biti i DBS filmova.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 10:40   #69
Da, to smo otprilike već svi znali, samo je pitanje hoće li anime pratiti mangu (kao u većini slučajeva) ili obratno.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 21:07   #70
Vidjet cemo ovaj mjesec ili iduci kada vise detalja izadje. Koji god redosljed bio, vjerujem da ce bit kvalitetno i jedno i drugo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:28   #71
https://www.youtube.com/watch?v=7GfFmEffYTw

Pogledajte najnoviji borbu između gokua i gold frieze
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:30   #72
Hebemu taj film pokusavam naci za skinut cijeli, ali nema jos nigdje
Super borba protiv Golden Freeze. Koja komedija od filma
I vidi se cak i na tom camripu da je animacija napredovala.

Vidit cemo u seriji kad pocne sta ce dalje bit nakon Resurrection of F.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:17   #73
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Hebemu taj film pokusavam naci za skinut cijeli, ali nema jos nigdje
Super borba protiv Golden Freeze. Koja komedija od filma
I vidi se cak i na tom camripu da je animacija napredovala.

Vidit cemo u seriji kad pocne sta ce dalje bit nakon Resurrection of F.
Malo mi je zao sto ipak vegeta nije bio taj koji je dovrsio freezu..al najbolja scena mi je bila kada vegeta kaze "ti si unistio planet vegeta,kako mozes ocekivati da cu sluziti za tebe " pretvorio se u super saiyan god...te onda kaze whis beerusu " zar se i ti nisi slozio sa unistenjem planeta vegete" a ovaj sa onim izrazom lica mu govori da šuti hahaha,drago mi je sto su konacno vegetu priblizili gokuovom levelu,ako ne i izjednacili.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:23   #74
Cini mi se da je Vegeta izjednacim po snazi sa Gokuom u tom filmu.
Sve scene mi super sa spamanjem raznih piz* koje su imali. Primjerice i kad Freeza radi rafal na SSGSS Vegetu dok mu prilazi.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 23:52   #75
Dragon Ball Super will 'Beat all Expectations'; Opening and End Theme Song Titles Announced
Quote:
Though there is lot of anticipation about what the story of Dragon Ball Super will be, it still remains a mystery. However, the report reiterates something more surprising. It says that the story will "no doubt exceed everyone's expectations".

All we know is that Dragon Ball Super will be broadcast on Fuji TV. It will make its debut in July on Sundays at 9:00 am in Japan.

Opening and End Theme Song Titles Announced

The company behind the production of Dragon Ball Super, Toei Animation, revealed the names of not only the artists, but also the opening and ending theme songs for the upcoming anime TV show.

The opening title song will have the title, "Chozetsu Dynamic!". In Japanese, Chozetsu means transcendence. Kazuya Yoshii, a singer and songwriter belonging to the hard rock genre, will be performing this piece. Players can expect it to be on the heavier side. This will be Yoshii's first Dragon Ball venture, reported Saiyan Island.

The end theme song will carry the title, "Hello Hello Hello", and Japanese rock band Good Morning America will perform the song. This group has previously worked on the Dragon Ball series. They provided the ending theme of Dragon Ball Z Kai.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:46   #76
Quote:
Dragon ball kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=7GfFmEffYTw

Pogledajte najnoviji borbu između gokua i gold frieze
Cini se kako cemo moci pogledati cijeli ''Resurrection of F'' film uskoro, jer stize u Ameriku ovog ljeta - 'Dragon Ball Z: Resurrection Of F' US Release Date Is Set For Summer 2015
Quote:
Dragon Ball Z: Resurrection of F debuted in Japan on April 18 and will be released in North American markets this summer, the official web site from Funimation confirms.

Dragon Ball Z: Resurrection of F is the 19th movie in the Dragon Ball franchise, and the 15th Dragon Ball Z movie. Funimation hosted the world premiere of Dragon Ball Z: Resurrection of F together with Toei Animation on April 11, in Japanese with English subtitles, at the Egyptian Theatre in Los Angeles, California.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 19:08   #77

Manje mase, više definicije!
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 22:28   #78
Hm, nisam bas odusevljen izgledom. Lici mi na klinca.
Puno mi bolji bio u Resurrection of F, i mislio sam da ce takav i u seriji bit.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 09:25   #79
Izgleda bezveze
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 12:40   #80
Ne vjerujem da ce Goku bit takav i u seriji. ovo je gore art za mangu.

Goku From Dragon Ball Super Manga Promotion Unveiled
Quote:
An image of Goku from Toyotarō's manga version of the upcoming Dragon Ball Super television anime series debuted on Thursday.
.......
Although V Jump is using this art of Goku by Toyotarō to promote the Dragon Ball Super manga, it also appeared in the Dragon Ball Z: Fukkatsu no F promotion.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.