Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2010., 17:32   #2021
10 kg u 30 dana?! To mi se čini previše

Ja bi bila zadovoljna i da izgubim 1 kg u mjesec dana
__________________
Srećica
somewhere in time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 17:37   #2022
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
kayla pa to je super
Dosta centimetara,ja inače gledam samo centimetre,vaga mi nije neki pokazatelj.

Nego,jel se meni čini ili sam negdje pročitala da sa tetom JM se izgubi 10 kg u 30 dana. Nije li to malo previše
ma da,previše je to,iako nebi se bunila,kad sam u trunoći mogla u zadnja dva miseca dobit deset kila zašto ih ne i izgubit..nego htjela sam pitat vas koje vježbate sa tom JM..jeli vi to svaki dan po uru vremena,ili tri puta tjedno ili kako..ja evo za po ure idem na taebo i satare me tamo teta još osjećam mišiće od prekjučer,pa ne znam,da ubacim tu JM u ove ostale dane
jer ja sam više za vježbanje tip,a manje za djete..
 
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 17:56   #2023
Ovo vježbanje s JM ti je planirano svaki dan.
Imaš 3 levela, pa bi svaki level trebalo radit 10 dana. Traje negdi 20ak min, pola sata max.
__________________
Srećica
somewhere in time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 19:10   #2024
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
kayla pa to je super
Dosta centimetara,ja inače gledam samo centimetre,vaga mi nije neki pokazatelj.

Nego,jel se meni čini ili sam negdje pročitala da sa tetom JM se izgubi 10 kg u 30 dana. Nije li to malo previše
jasam za malo po malo, nije mi u interesu izgubiti naglo 10kg, nego pomalo, osim toga kažu da dojenjem se dnevno izgubi 500 kalorija, ako još uz to vježbam ode i do 800, što je super...ja sam se navukla i sad ne stajem do 6 mjeseca to je cilj, do skidanja u bikini, a nakon ljeta bi htjela zadržati tri puta tjedno i to je to...možda je iznad svega ipak to da imam hrpu energije...
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 20:30   #2025
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
ako na orbiju staviš veliko opterećenje, zapravo radiš anaerobno i naravno da nabijaš mišiće
staviš na minimalno opterećenje i radiš 45 min i nabijaš jedino kondu, a izbijaš dupe i bedra
moram to reći frendici jer je prestala vježbati na njemu pošto je dobila listove kao Ivica Olić.

Inače što se tiće dijete ja sam isto više za vježbu nego za nekakve rigorozne dijete ali svima koje to mogu izdržat osobito kad cijeli dan trebate bit samo na voću ili samo na povrću ili vodi, ja ne znam jel bi to mogla jer kad sam gladna onda .
mila26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 23:37   #2026
svakako je bolje vježbati i jesti sve u normalnim količinama nego nevježbati i loše jesti.

mogu biti gladna samo kad sam ekstra uzbuđena... a to je fakat rijetko.
kad imam ispit na faksu naprimjer...onda ništa ne jedem. osim čokoladica. i kave.

mrzim biti na dijeti. fuj to. fuj. fuj.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 08:00   #2027
Moram se pohvalit da je moja vaga ostala na 76 unatoč činjenici da smo sinoć bili na rođendanu! Tako mali uspjeh, a tako čovjeka razveseli
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:04   #2028
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Moram se pohvalit da je moja vaga ostala na 76 unatoč činjenici da smo sinoć bili na rođendanu! Tako mali uspjeh, a tako čovjeka razveseli
:klap::klap:
Ja sam isto jučer bila na rođendanu, bili su super kolači i još mi mama poslala kolača za kući pa sam to jela i sinoć u 10 tako da mi jutros vaga nije bila blagonaklona ali kila i pol do dvije gore dolje to je normalno.

Zato ću danas za vježbu imati više motivacije.
mila26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:13   #2029
Ma ja sam prezadovoljna što sam pojela kolača koliko mi je realno bilo dovoljno. Fino se osladila, a da to ipak nije rezultiralo nazadovanjem
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 10:02   #2030
Quote:
Usagi kaže: Pogledaj post
Gle, kreme za salon su puno jače. koncentriranije i ima rezultata, ali ne mreš se cijeli život masirat i razbijati to. Kao i sa vježbanjem, ne mreš utegnuti tijelo i ne održavati se. Omlohaviti ćeš. Mislim da ipak nije baš svejedno sa čime se maže, postoje neki osnovni sastojci (cimet, cekropija, blabla), ali da, najbitnije je da se jako izudara celilitić. No, definitivno bu se vratio. Kužiš, ja koja se mogu stalno masirati, ne masiram se, jer me to boli, a peder je i dalje pod kožom. No, budem počela da ipak na more ne odem totalno mlohava. No, nisam opterećena i nije mi bed kaj ga imam.

Moj point je da svi imaju celulit, žena je (SVAKA) jednostavno tako građena, ima masno potkožno tkivo, i glupo je to uvjeravanje kak nema. Bajdvej, i Ramona ima celkić, ima sjatku kvrgavu guzu kad ju nosim na kupanac i sva mi je medena s time.
hvala na stručnom odgovoru!

a koliko masaža bi bilo potrebno da se stanje malo dovede u red?


prije, kada sam imala slobodnog vremena, sam se sama trackala pa su mi 3-4 anticelulitne masaže bile dovoljne prije mora. bar da se na fotkama ne vidi iz aviona!

doduše, sada mi je fakat ravno, uopće me celulit ne hebe ko prije kad se sjetim koliko sam love trošila na te kreme.....uuuuuuu


pa ubitačna kombinacija. natrackam se s jednom kremom, omotam prozirnom folijom, debela trenirka i odem vježbati. nakon vježbanja tuširanje uz masažu s onim bockavim, pa trackanje s drugom kremom.... i tako svaki dan i onda još uz to par masaža i rezultata je bilo.


sad mi se to ne da. radije dođem tu i trkeljam na forumu
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 10:06   #2031
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
hvala na stručnom odgovoru!

a koliko masaža bi bilo potrebno da se stanje malo dovede u red?


prije, kada sam imala slobodnog vremena, sam se sama trackala pa su mi 3-4 anticelulitne masaže bile dovoljne prije mora. bar da se na fotkama ne vidi iz aviona!

doduše, sada mi je fakat ravno, uopće me celulit ne hebe ko prije kad se sjetim koliko sam love trošila na te kreme.....uuuuuuu


pa ubitačna kombinacija. natrackam se s jednom kremom, omotam prozirnom folijom, debela trenirka i odem vježbati. nakon vježbanja tuširanje uz masažu s onim bockavim, pa trackanje s drugom kremom.... i tako svaki dan i onda još uz to par masaža i rezultata je bilo.


sad mi se to ne da. radije dođem tu i trkeljam na forumu
pa da bi celulit bio manje primjetan učvrsti mišiće na dotičnim mjestima.
evo cure hvale orbitrek da bilda mišiće na nogama.

ja ne vjerujem u sve te kreme.
jedino mi se one masaže i anticelulitni programi u kozmetičkom salonu čine ok... ja nemam volje masirati noge svaku noć po sat dva pa najbolje da muža zaposlim da mi masira bedra i guzicu nakon kaj mi izmasira stopala. hahahahaha
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 10:11   #2032
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
pa da bi celulit bio manje primjetan učvrsti mišiće na dotičnim mjestima.
evo cure hvale orbitrek da bilda mišiće na nogama.

ja ne vjerujem u sve te kreme.
jedino mi se one masaže i anticelulitni programi u kozmetičkom salonu čine ok... ja nemam volje masirati noge svaku noć po sat dva pa najbolje da muža zaposlim da mi masira bedra i guzicu nakon kaj mi izmasira stopala. hahahahaha
imam sobni bicikl i steper (a sada nemam i mjesta u stanu pa su ostali kod mojih) i isti problem ko blacklotus. ako vježbam na njima noge mi postanu ko nogometaške. kvadricepsi budu oooogromni i tvrdi

ja svog ponekad zaposlim, bez problema, hoće on... samo kaj to onda završi ovako


a ja i dalje na početku
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 10:46   #2033
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post

ja svog ponekad zaposlim, bez problema, hoće on... samo kaj to onda završi ovako



pa neka.
i to je dobro u borbi protiv celulita.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:20   #2034
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
imam sobni bicikl i steper (a sada nemam i mjesta u stanu pa su ostali kod mojih) i isti problem ko blacklotus. ako vježbam na njima noge mi postanu ko nogometaške. kvadricepsi budu oooogromni i tvrdi

ja svog ponekad zaposlim, bez problema, hoće on... samo kaj to onda završi ovako


a ja i dalje na početku


isti problem imamo! ni ja nemam mjesta u kuci za jos neke spravice, a kad mm masira.... zavrsi ko i kod tebe!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:26   #2035
inace, ja sam jucer vjezbala 4.dan levela 1 sa JM. i bilo je malo lakse nego proteklih dana, nema novih bolova. jedino sam gresku napravila jer sam pogledala level 2 i 3 pa sam se zbedirala da ja to nikad necu moc!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:32   #2036
nekako mislim kako ja nisam za te vježbe
imam problema s kralježnicom i više sam tip za pilates, jogu i šetnje po prirodi
__________________
švrljbrlj
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:34   #2037
ja imam mjesta za orbitrek ili sobni bic...ali to mi tak nakaradno izgleda u stanu...osobito u ovom mom stanu... s 5 milijardi zavjesa , starinskim ormarima i slično. totalno nemoderan stan. ni lcd tv se ne uklapa u čitavu sliku.
ma bilo kakav tv se uopće ne uklapa.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:36   #2038
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post


isti problem imamo! ni ja nemam mjesta u kuci za jos neke spravice, a kad mm masira.... zavrsi ko i kod tebe!
hahahahha..razumim vas u potpunosti..uostalom i to je vježba koja meni fali punooo..
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:37   #2039
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ja imam mjesta za orbitrek ili sobni bic...ali to mi tak nakaradno izgleda u stanu...osobito u ovom mom stanu... s 5 milijardi zavjesa , starinskim ormarima i slično. totalno nemoderan stan. ni lcd tv se ne uklapa u čitavu sliku.
ma bilo kakav tv se uopće ne uklapa.

nabavi klavir i opremu za vezenje te konja za jahanje
__________________
švrljbrlj
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 11:41   #2040
Quote:
RazmaŽena kaže: Pogledaj post
nekako mislim kako ja nisam za te vježbe
imam problema s kralježnicom i više sam tip za pilates, jogu i šetnje po prirodi
to je isto kul.

uz pomoć joge i šetnje sam jednom bila smršavila oko 5 kila u dva mjeseca.
normalno sam se hranila.

ali ove lude vježbe su mi također ok zato kaj nabrijavaju totalno.
makar je meni trčanje osobno prekul.
ali ne bih ga preporučila nikome više od 3 puta tjedno jer oštećuje zglobove.
a imala sam i fazu trčanja.
to sam mršavila luđački a žderala sam ko stoka.
doslovno. 5-6-7 obroka dnevno ali ono da se baš najedeš. i sve sam jela. i čokoladu i čokolino i meso i kruh. ali kile su mi sam opadale dolje.
i svaku noć bi otrčala po 10-15 kilometara jer sam nakon mjesec dana uhodavanja došla do te mjere da nakon pola sata trčanja više ništa nisam osjećala i mogla sam trčati do besvijesti bez da osjetim umor.
celulit mi se također smanjio i mišići su mi se učvrstili.


ah...to su bili dani...moram opet... ali mi je bed onak to kaj bih ja trčala na savskom nasipu a to mi je daleko.
maksimir mi je blizu ali se bojim silovatelja.
trčanje na traci mi je fejk.

ne znam kaj ću. tj. znam. mogla bih onak tamo oko 6 navečer odvuć muža i klinca sa sobom... i muž neka nosi maloga u klokanici dok ja trčim po nasipu sat vremena.
i tako jedan dan ja. drugi dan on.
dobra ideja.
samo je pitanje hoće li muž pristati na to.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.