Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 08:57   #2241
Gladnice moje, nadam se da ste izdržale mjesečinu
Ja sam zadovoljna što i nakon vikenda stojim na 75. To mi je najniža kilaža u zadnjih 3 godine i super se osjećam. Jučer sam stavila nove hlače, grudnjak koji nije za dojenje, našminkala se i otišla na pivicu s dečkima! I baš sam si bila cool!!!!!!
Jest da smo morali trčat kući jer su klinci plakali za nama pa nas se zvalo, al ipak- opet sam žena, a ne samo mama
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:15   #2242
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Gladnice moje, nadam se da ste izdržale mjesečinu
Ja sam zadovoljna što i nakon vikenda stojim na 75. To mi je najniža kilaža u zadnjih 3 godine i super se osjećam. Jučer sam stavila nove hlače, grudnjak koji nije za dojenje, našminkala se i otišla na pivicu s dečkima! I baš sam si bila cool!!!!!!
Jest da smo morali trčat kući jer su klinci plakali za nama pa nas se zvalo, al ipak- opet sam žena, a ne samo mama
samo naprijed ženo!tako i treba!
ja napravila vodu i limun i polagano pijuckanje...jeste da završava večeras u 17:39 al ja nemam namjeru nešto pojesti jerbo sam navikla...a i ne želim kvarit đenje ujutro na vagi
ajmo mjesečarke,gdje ste?!
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:37   #2243
evo nas

Nadam se da neću odustat ili se skljokati
Idem i ja napraviti limunov sok. Nego jel smijem kavu bez šećera i mlijeka?


Ferarri Ficho pa naravno da nisi samo mama. E sad svako malo si daj tako oduška,klinci će sve više prihvaćati tvoju odsutnost pa neće plakat za tobom.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:40   #2244
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
evo nas

Nadam se da neću odustat ili se skljokati
Idem i ja napraviti limunov sok. Nego jel smijem kavu bez šećera i mlijeka?


Ferarri Ficho pa naravno da nisi samo mama. E sad svako malo si daj tako oduška,klinci će sve više prihvaćati tvoju odsutnost pa neće plakat za tobom.
pa ja ju tako pijem i nema nikakva utjecaja na dijetu ma neš se skljokat,šta ti jeeeee
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:17   #2245
evo i mene!
da vam se javim još dok ne krepam
ja moram doručkovat , ovo ostalo nije bed kaj ne jedem, ali doručak
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:17   #2246
jel ima kaj korisno od tog limuna? jel bum bar mrvu mislila da sam nekaj pojela
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:33   #2247
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
da vam se javim još dok ne krepam
:


Limun,hm pa malo će ti zavarati želudac.

Ajme kad će 17:37
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:36   #2248
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post


Limun,hm pa malo će ti zavarati želudac.

Ajme kad će 17:37
kaj nije 17:39
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:54   #2249
Evo i mene...glad me je prošla, sad bi mogla duuuugo bez hrane. Al sam isto jedva odoljela kašici od banane (moje malo zlato je pojeo samo pola, pa mama to inace dovrši). Ručak sam sremila i jos samo da preživim vrijeme ručka, dok mm bude jeo i sve 5. Ma, brzo će 17:39
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:18   #2250
još 4h 20min
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:53   #2251
Evo i mene, živa i još na nogama i najbitnije od svega: Nisam gladna. Jeeeeej. Imam veći problem trenutno. Užasno mi je hladno, meni je to popratna pojava ako ne jedem neko vrijeme redovno. To me ubija. Glava me ne boli, kavu nisam pila, sad kuham čaj da me malo ugrije.
Odustala sam od filea u bijelom, previše mi je to posla moram probati dok se umak kuha tu i tamo. Peći ću ćevape večeras i njih ću jesti, to brzo napravim. Krećem s pripremom u 17:30 taman da se malo ohlade dok budem jela. Mm će pojesti nešto iz frižidera, ima ostataka od jučer od ručka.
Jutros sam se izvagala prije posla, imala sam 900g manje nego jučer ujutro, sad kad sam došla doma sam valjda radi vode vratila 500g gore. Ne očekujem na vagi ujutro neka čuda, bila bih sretna da imam manje tih 500g.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:17   #2252
Ma nije njima toliki problem bit bez nas- veći je problem što nam se čuvalicama ne da čuvat
Al sam se ja ulovila da mogu izać iz kuće u robi u kojoj jesam i bez šminke i bez da se čak i počešljam pa sam poludila. I sredila se i otišla.
Izašli bi mm i ja češće i onsda bih imala više volje za sve, pa i za mršavljenje, al čuvalise su nam malo preko qurtza.....
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 00:06   #2253
nigdi nikog..Nije valjda da ste pokleknule prije 17:39

Eto,prošla i mjesečeva,ništa strašno,dobro sam se osjećala.
A trbušina je tu i nakon gladovanja,strašno kak izgleda.

Nego,di je DOA? Da vidim jel se što smanjio trbuh s atkiviom?
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 00:09   #2254
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post

Nego,di je DOA? Da vidim jel se što smanjio trbuh s atkiviom?
kažu 4 tjedna treba da počne djelovati ali ja se već osjećam bolje nego inače u području trbuha i crijeva.
jednu dozu dnevno pojedem.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 00:16   #2255
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
kažu 4 tjedna treba da počne djelovati ali ja se već osjećam bolje nego inače u području trbuha i crijeva.
jednu dozu dnevno pojedem.
jel imaš inače drugih simptoma osima napuhnutosti?
Ono,lijena crijeva,bolovi u želucu...Jer meni je samo napuhan,nemam drugih tegoba,osim što ne idem svakodnevno na wc.

Ništa,onda sutra krećem s activiom
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 10:13   #2256
jutar.....
prijavljujem -1kg!!!!! ajmo drage,di ste mi?izvješća na stol
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 11:37   #2257
I dalje 75....
Al sam gricnula malo čipsa sinoć. Pristojnu malu količinu, manje od pola male vrećice
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 12:02   #2258
i ja prijavljujem -1 ,
to je moja procjena da bi tak zastvarno moglo biti, jer vaga tak kaže a jučer sam se prazna vagala a danas puna (prije wc-a i nakon kaj sam se nalila čaja jer sam bila žeeeeedna kad sam se ustala)

jučer mi se nije dalo niš kuhat pa smo naručili klopu. kad je tip došao ko da sam ne znam kaj vidla, onak ko u crtiću sam vidjela pred očima samo veeeeliki odrezak mojoj sreći nije bilo kraja!!!!

najviše mi je bio bed jer dojim ali mala nije kužila. više joj nije cica ni inače za najest se pošteno a koliko joj je trebalo je bilo. dala sam joj bananu više nego inače (ekstra međuobrok) i super je prošlo. da je bilo u neko drugo vrijeme mislim da nebi mogla. ovak od pol do pol dana nije bio bed

mislila sam da se to još teže izdrži
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 12:45   #2259
23.02. krenula na UN .. 2,5 kg manje
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 13:12   #2260
nakon mjeseceve samo pola kg manje
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.