Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2005., 14:39   #121
Quote:
magic kaže:
josh malo pa ce pochet pjati letit po kuhinji
Nece. Ja svoj pjat ne dam, u njemu je nesto fino za razliku od Keminog. Ona svoj moze baciti, ionako ce me fulati Al bojim se da nece bacat nista jerbo bi onda morala navecer posegnuti za ekpres loncem a to ona svom zelucu ne zeli uciniti!
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 14:57   #122
kemo jede dobru hranu! mi kolege kemicari ne smijemo diplomirati dok ne naucimo dobro kuhati


daklem, kolega kemik je samo htjela reci sljedece:
fora je u tome sto postoji mogucnost da se pri kuhanju na temperaturama vishim od 150 C mogu dogoditi neke kemijske reakcije ciji produkti imaju nesto drukcija kem. svojstva od onih koji se dobiju kuhanjem na 100

"drukcija kem. svojstva" su jako sirok pojam

ono sto se se pokefali za vitamine:

opcenito govoreci, na 150 se mogu raspasti i molekule koje bi duljim kuhanjem na 100 stupnjeva ostale nepromijenjene. kaj je je.

vit C ionako ode na 38
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 14:59   #123
Quote:
violent_femmes9 kaže:
kemo jede dobru hranu! mi kolege kemicari ne smijemo diplomirati dok ne naucimo dobro kuhati


daklem, kolega kemik je samo htjela reci sljedece:
fora je u tome sto postoji mogucnost da se pri kuhanju na temperaturama vishim od 150 C mogu dogoditi neke kemijske reakcije ciji produkti imaju nesto drukcija kem. svojstva od onih koji se dobiju kuhanjem na 100

"drukcija kem. svojstva" su jako sirok pojam

ono sto se se pokefali za vitamine:

opcenito govoreci, na 150 se mogu raspasti i molekule koje bi duljim kuhanjem na 100 stupnjeva ostale nepromijenjene. kaj je je.

vit C ionako ode na 38



JEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS.....

ma cekam tebe ili lucu cijelo vrijeme da dodjete stat na moju stranu, a vi negdje dangubite...

__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:04   #124
Quote:
kemik kaže:
JEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS.....

ma cekam tebe ili lucu cijelo vrijeme da dodjete stat na moju stranu, a vi negdje dangubite...

A tebi treba neko pojacanje jer se sama ne osjecas dovoljno snazno? Violent odgovori nam, jel nebriga za zeludac, jesti hranu iz ekpresnog lonca? Da li je klasican nacin kuhanja nuzno i zdraviji? Dali kemo jede dobru hranu, znati cemo tek kad nam saopci sto to uopce jede (osim ako nije prevelika tajna).
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:10   #125
Quote:
dodouprolazu kaže:

1. Violent odgovori nam, jel nebriga za zeludac, jesti hranu iz ekpresnog lonca?
Da li je klasican nacin kuhanja nuzno i zdraviji?

2. Dali kemo jede dobru hranu, znati cemo tek kad nam saopci sto to uopce jede (osim ako nije prevelika tajna).
1. pojma nemam, ali kemin strah ima teorijsko uporiste. btw. ja nemam pretis, muzh kuha a on voli polako

2. kemo ima dovoljna znanja o prehrani da ti moze napisati sasvim uvjerljiv odgovor o tome kako se hrani zdravo, sve i da jede samo big macove cijeli zivot.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:13   #126
Quote:
violent_femmes9 kaže:
1. pojma nemam, ali kemin strah ima teorijsko uporiste. btw. ja nemam pretis, muzh kuha a on voli polako

2. kemo ima dovoljna znanja o prehrani da ti moze napisati sasvim uvjerljiv odgovor o tome kako se hrani zdravo, sve i da jede samo big macove cijeli zivot.

1.daj mi link na tu teoriju, kaj se polakog kuhanja tice, ja volim brzo skuhati (isto i ja kuham) a onda mi ostane vremena za neke druge stvari srediti polako
Jer da ga jebes, nemozes raditi puno radno vrijeme, kuhati svaki dan dugo i polako i jos imati vremena za hobije, seks itd.
2.znanje o prehrani i sam se zdravo hraniti su dvije potpuno razlicite stvari, jer bi u protivnom svi nutricionisti bili vitki, zdravi i elasticni. Osim toga kemik nema nikakve koristi mene uvjeravati ni u sto, mnogo je bitnije kako se zaista i hrani.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:21   #127
Na 2 svjetska jezika, kad se unese u trazilicu pojam ekpresni lonac, izlaze stranice (ne samo od proizvodjaca tih lonaca, nego od lijecnika, zdrastvenih grupacija itd.) od kojih svaka sadrzi izjavu, kako kuhanje u takvom loncu stedi vitamine. Jel moguce da svi oni lazu?
I ako lazu, zasto se nitko godinama nije potrudio opovrgnuti tu laz?

Evo sto nam susjedi kazu- na svakoj stranici gdje se ocitava schnellkochtopf: Vitaminschonend ist die Zubereitung im Schnellkochtopf, Wok oder Römertopf.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:24   #128
pa teorija ti je objasnjena i od strane kemik i od mene: stabilnost organskih molekula ovisna je o temperaturi na kojoj se nalaze. to mosh naci u svakom udzbeniku organske kemije.
a evo ti kemini linkovi:

http://www.ifr.bbsrc.ac.uk/Materials/cmillspressure.htm


http://www.cookingvillage.com/cv/kw/...%3D446,00.html

a ono drugo - pa ti kazes da ces znati jede li kemo dobro ako ti ona kaze sto jede. ja ti kazem da ti ona moze rec bilo sto

najopcenitije: zdrava prehrana nije nuzno vezana za pretis, netko ima vise vremena, netko ima skrinju, a netko jede potpuno svjeze povrce.

nitko ovdje ne tvrdi da je kuhanje na vishim temp. opasno, samo smo agnosticki kemicarski ustvrdile da nismo ziher koje kem. reakcije se zbivaju u tom slucaju.

ne mislim da tvoji izvori lazhu, ljudi jednostavno ne znaju tocno i ne mogu biti sigurni.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:29   #129
Imam pretis, Lagostinu sam imala pa mi je mater maznila sad imam neki, pojma nemam koji al ima gumu.
Strah me kupit bolji da ne dobije noge

Ja u njemu jako puno kuham, slazem se da je ukusnije kad se polako krcka i sve to ali mi je jedina alternativa vikendom nakuhat pa smrznut.

Ne znam sto je gore odmrzavat ili pretisirat
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:32   #130
Znatizeljan kakav jesam, pogledao sam kod 2 strana foruma (isto imaju kutak za gastronome) tam pisem ponekad, tamo vjeruju da je kuhanje u ekpresnom loncu zdravije od klasicnog. (upravo zbog toga jer se kuha krace). Ili su podlegli kapitalistickim reklamama ili imaju manje predrasuda od nas.

Quote:
to mosh naci u svakom udzbeniku organske kemije.
Ne znam sto si po struci ali brijem da si prirodoslovac. Ne znam jel ti poznato al ne drze svi u dnevnom boravku ili na radnom stolu knjigu organske kemije. Za takve poput mene (koji se izvan vlastite struke informiraju na netu) google tvrdi nesto suprotno vama dvjema. Pa se ja pitam, zar toliko kompanija smije toliko godina lagati ili prezentirati netocne informacije? Naivan sam, nema mi spasa
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:39   #131
Quote:
dodouprolazu kaže:



Ne znam sto si po struci ali brijem da si prirodoslovac. Ne znam jel ti poznato al ne drze svi u dnevnom boravku ili na radnom stolu knjigu organske kemije. Za takve poput mene (koji se izvan vlastite struke informiraju na netu) google tvrdi nesto suprotno vama dvjema. Pa se ja pitam, zar toliko kompanija smije toliko godina lagati ili prezentirati netocne informacije? Naivan sam, nema mi spasa
pa jebote dodo vise jesi me lijepo pitao za referencu za teoriju o temperaturnoj ovisnosti molekula

i ja ti rekla udzbenik organske kemije

a ima teorija i teorija

no, kao ni kolega kemo, ne tvrdim da je kuhanje u pretisu stetno - stvarno ne mogu znati. ali znam nesto drugo - kuhanjem na vishoj temp. stvaraju se kemijski spojevi drugaciji od onih koji se stvaraju na temp. od 100 C.

znamo sa sigurnoscu da su drugaciji, no ne znamo da li su i stetniji.

jebena stvar ta kemijska intuicija, kemo ubit cu te
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:42   #132
ja odoh prozhdrt svog bunceka izoblichenih molekula nachetog kemijsim procesima nastalim podvrgavanjem temperaturi iznad sto stupnjeva i povishenim tlakom, pamtite me bar do popodne
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:47   #133
Quote:
penelop@ kaže:
Ne znam sto je gore odmrzavat ili pretisirat
baš

ja mislim da je još najgore od svega razmišljati o hrani na ovakav način jer ovakvo analiziranje, sukobljavanje teorija i općenito analiziranje namirnica, hrane, prehrane itd. dovodi do puno veće štete po organizam nego kuhanje u pretisu ili bez pretisa

to se zove - jesti pod stresom
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:48   #134
Quote:
magic kaže:
ja odoh prozhdrt svog bunceka izoblichenih molekula nachetog kemijsim procesima nastalim podvrgavanjem temperaturi iznad sto stupnjeva i povishenim tlakom, pamtite me bar do popodne


evo dodo, ovako se slusha i uci

magicna sve pohvatala

magic sreco, sve je dobro dok ne prozdires przeno

koje su to temp, nebu pod oblake

al tlakovi normalni, nes vjerovat
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:52   #135
Quote:
violent_femmes9 kaže:


evo dodo, ovako se slusha i uci

magicna sve pohvatala

magic sreco, sve je dobro dok ne prozdires przeno

koje su to temp, nebu pod oblake

al tlakovi normalni, nes vjerovat
Ma moze i przeno, bitno je to sve dobro sagorjeti Mislim da je Magic i taj dio vec savladala Hm, sto se ucenja tice, pada mi na pamet stara narodna, starog konja se....
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 15:55   #136
ja bih samo lijepo prosila da me se prestane zvat KEMO!!!!

znam nekoliko ljudi kojima je to pravo ime i onak, ajd se zadrzite na mom pravom nicku, nemojte mi vi radit nadimak od nadimka

a propos zdrave hrane, ja smatram da ona ne postoji. sto god da jedes, nezdravo je (ako nikako drukcije, a ono termodinamicki). kako se ja hranim: onako kako meni pase. nisam opsjednuta zdravom hranom, jaja pecem na teflonskoj tavi i ponekad mi se zalomi da jedem cips.

cijelo vrijeme u ovoj raspravi ja govorim samo jednu stvar: da nisam sigurna koje su posljedice kuhanja namirnica na tako visokoj temperaturi, te da iz tog razloga JA ne kuham u pretis loncu. niti jednom nisam dala savjet da se u njemu ne kuha, jel rekoh, svako u svojoj kuhinji radi sto hoce.

magic, mislim da nema brige da ces krepnut od tog svog bunceka. then again, ja znam tipa (znala sam, actually) koji je umro od palacinke. pa si ti misli...

PS: vf, kolke su temperature kod przenja? ne da mi se trazit...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 16:06   #137
Quote:
ponekad mi se zalomi da jedem cips.
wow, strahota!

Nisi li ti rekla da si gotova sa mnom a nekako mi se cini da se bas meni sad obracas. I ja sam cuo za tipa koji je izasao iz zgrade, pala mu neka tegla na glavu i umro. Ljudi nemojte saditi cvijece, to je NEZDRAVO
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 16:08   #138
przenje valjda ne ide preko 190-200

ali to je temp. ulja, a kolika je temp u komadima hrane uronjenim u to ulje ne znam. tj. znam da je nesto niza

imas pravo, nije u redu da ti mijenjamo nick u kemo. jedan je kemo

bi li ti vise odgovaralo lučo salim se
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 16:46   #139
E, šta mi naprave od topica... Pretvorili ga u obračun pro-ekspres i pro-obična-teća kuhara...

Nego, zaboli me đoka sa pičvajz, deder mi recite kakakav i za koliko para ekspres lonac da kupim? I gdje?
Brzo!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 16:48   #140
Quote:
te@ kaže:
E, šta mi naprave od topica... Pretvorili ga u obračun pro-ekspres i pro-obična-teća kuhara...

Nego, zaboli me đoka sa pičvajz, deder mi recite kakakav i za koliko para ekspres lonac da kupim? I gdje?
Brzo!

sorry...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.