Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2011., 21:27   #81
Napokon sam i ja od jučer ponosna vlasnica Wildfire-a. Svi pričate o bateriji pa da i ja kažem svoje iskustvo. Napunila se za 2 sata ( neki pričaju da je pune po 5-6 sati) cijeli dan sam prćkala po mobu, slikala, snimala i sad je baterija već pri kraju. Ali imam jedan problem nemogu naći gdje piše koliko je baterija napunjena, osim ikonice u gornjem desnom kutu.
duda32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 21:31   #82
Quote:
duda32 kaže: Pogledaj post
Napokon sam i ja od jučer ponosna vlasnica Wildfire-a. Svi pričate o bateriji pa da i ja kažem svoje iskustvo. Napunila se za 2 sata ( neki pričaju da je pune po 5-6 sati) cijeli dan sam prćkala po mobu, slikala, snimala i sad je baterija već pri kraju. Ali imam jedan problem nemogu naći gdje piše koliko je baterija napunjena, osim ikonice u gornjem desnom kutu.
Battery Indicator...
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 21:41   #83
Thumbs up

Quote:
iForce kaže: Pogledaj post
HVALA!
duda32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 17:33   #84
Imam ja jedno dumy pitanje. Kako pobogu ugasim ove ¨prijedloge¨ riječi kad pišem poruku? Hoću da mi da mi ne nudi ništa osim slova koje želim....
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 18:56   #85
opcije > jezik i tastatura > TalkBack > i onda dolje negdje prikazivanje prijedloga
trebalo bi ti kod wildfireS isto tako bit? =/
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 11:06   #86
Sori ako nisam upućen ili dovoljno načitan (nemam vremena svih 65 stranica čitati ovdje)- ili ako ovo (nedobog) nije mjesto za ova pitanja... ali dobio sam na poklon Wildfire S- ali je u Bonbon paketu.
Kako sam ja na Tele2, pitam gdje otići na otključavanje (prijedlog, iskustva). U Tele2 dućanu u Maksimirskoj mi veli frajer oko 200, 250 kn- i da nije niti siguran mogu li taj kao novi S uopće otljučati, da nisu do sad, bla...
Frajer na Zavrtnici u mob. dućanu veli oko 150-200 kn ako ide preko programa, a ispod 150 kn ako ide po nečemu već ustaljenome (kodovima ili koji vrag).

Vidim da je S- u prednost nad običnim to što ima više RAMa i novi Sense, ima li još nešto u dvitri riči?
(do sad, bajdvej- nisam imao iskustva s Wildfireom, samo sa najjednostavnijim Tattoo-om).
Fala unaprijed
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 11:18   #87
Osim ovog u servisima, možeš i pogledati na eBayu. Imaš ljudi koji prodaju kodove za 50- 60 kuna (samo pazi na rating i pitaj ih podržava li tvoj mobitel/operatera).

S ima veću rezoluciju, što znači da će na njemu raditi puno više aplikacija (skoro sve) i malo brži procesor (i više RAM- a i Sense, što si napisao).
Ostalo je isto- jer su to bile jedine mane "originalnog" Wildfirea.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 12:04   #88
Hvala ti, ali mi je opcija baš da mi neko to otključa, a ne da se sam s tim zaje*.
A da me ne dođe 250kn.
Thnx još jednom za savjete.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 12:13   #89
Ovo s kodom je jednostavno.
Najveći problem je naći nekoga tko prodaje kodove koji ti odgovaraju.
Znači, pošalješ IMEI, dobiješ kod, ubaciš u mobitel karticu koja nije bonbon/T- mobile, upišeš kod- mobitel je otključan.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 14:33   #90
Thnx. Zvuci kao dobar deal ako me neko ne odluci zeznuti s tim kodom.
Razmislit cu...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 18:02   #91
Quote:
Scept kaže: Pogledaj post
opcije > jezik i tastatura > TalkBack > i onda dolje negdje prikazivanje prijedloga
trebalo bi ti kod wildfireS isto tako bit? =/
Zahvaljujem!
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 10:33   #92
Mene zanima kako da namjestim email na mobitelu.Koristim msn windowslive.
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 19:59   #93
I kako da isključim vibriranje tipkovnice.
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 10:34   #94
Quote:
slavonka101 kaže: Pogledaj post
I kako da isključim vibriranje tipkovnice.
Postavke > Jezik i tipkovnica > Touch Input > Unos teksta > Vibriraj prilikom tipkanja
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 00:14   #95
ok,hvala.A ovo pitanje o mailu,nisam na googleu našla nijedan koristan odgovor.
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:36   #96
@slavonka https://motorola-global-portal.custh...id---msn-email
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 12:26   #97
Quote:
spužvabob85 kaže: Pogledaj post
dakle, pišite svoja iskustva s baterijom. koliko drži uz određeno korištenje, čitao sam jako loše stvari o bateriji na ovom mobitelu pa me zanima kakva su vaša iskustva. hvala!
ja sam kupio aparat prije 3 dana. mobitel je odlican i meni se jako svida ali jedina mana mu je slabiji zvucnik za naprimjer pustat glazbu, a baterija meni traje jedan dan, tj. stavim ga punit preko noci i drzi mi cjeli dan.

Quote:
envoy kaže: Pogledaj post
Imam ja jedno dumy pitanje. Kako pobogu ugasim ove ¨prijedloge¨ riječi kad pišem poruku? Hoću da mi da mi ne nudi ništa osim slova koje želim....
hahahahahahahahhaha vidis to i mene zanima

Zadnje uređivanje assassin : 12.09.2011. at 17:15. Reason: Koristi tipku Edit ili Multiquote
sanki97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 13:15   #98
Quote:
Scept kaže: Pogledaj post
opcije > jezik i tastatura > TalkBack > i onda dolje negdje prikazivanje prijedloga
trebalo bi ti kod wildfireS isto tako bit? =/
hahahhahahaha pa ima odgovor odmah ispod pitanja.... .-.'
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 12:46   #99
Quote:
Scept kaže: Pogledaj post
opcije > jezik i tastatura > TalkBack > i onda dolje negdje prikazivanje prijedloga
trebalo bi ti kod wildfireS isto tako bit? =/
Dodatno pitanje uz ovo. Naime, predlaganje teksta je vrlo korisno kad pamti svaku novu riječ, tako da ja sad imam popriličan broj hrvatskih riječi memoriran i puno brže mi je sad s prijedlozima. I sad tu dolazi pitanje, jel postoji mogućnost definiranja prioriteta prijedloga?
Npr. kad pišem veznik "i", on naravno ima i, ali ima i engleski I, i taj I ima prednost, pa moram svaki put stiskat na malo i pokraj u prijedlozima.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 13:59   #100
evo, sad sam probao sa nekim riječima, primjerice s veznikom "i"
ako staviš na hrvatski jezik, on ti ne nudi ništa englesko (nikakvo "I") ni slično, nego samo hrv i one tvoje riječi
jedostavno: opcije > jezik i tastatura > Touch Input > internationalna tastatura > tu staviti štrihir na hrv (ako već nije)> onda nazad > dvojezični prijedlozi > ne (ovo nisam gledao na Wildifire, već na sensation i na njem jeziku, pa je i prevedno, znači možda se koja opicja drugačije zove)
i kad pišeš sms prebaciš jezik na HR i to bi bilo to
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.