Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2006., 13:39   #201
aaaaaaaaaaa jel moze neko ovoj Neli objasnit da se ne reklamira na svakom hebenom topicu
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 03:02   #202
Quote:
hana kaže:
aaaaaaaaaaa jel moze neko ovoj Neli objasnit da se ne reklamira na svakom hebenom topicu
U pravu si, miss sporty je the best, ili možda Lorealov?Nemrem se odlučiti.Moram pogledat na top listu naj proizvoda
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 17:51   #203
jel probala koja aveneov puder u kamenu,onaj "mozaik"?onaj svijetliji je suuuper,totalno transparentan i fin,bar koliko sam vidjela i probala u ljekarni.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 13:24   #204
Quote:
hana kaže:
@ mitzy

onu koju i inace koristim ko dnevnu
Kužim Hana...samo mi je malo spooky staviti
masnu kremu za moju suhu kožu i onda gore nešto za matiranje...
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 13:27   #205
Quote:
Shtefitza kaže:
Da. Preko pudera (obicno koristim tekuci, pa puder u prahu) stavim rumenilo. Moje rumene obraze sakriju ova dva sloja pudera, pa moram rekreirat prirodu koju sam sakrila.

ako sve skupa izgleda prebrasnasto, prezbukasto, pospircaj se sitnom maglicom vode (moze evian, vichy, ali moze i obicna voda iz pipe, navlazis ruke, mrvicu ih obrises o rucnik, dok su jos vlazne pritisnes ih na lice, tako da nestane onaj brasnasti izgled).

Tenk ju...budem probala, iako mi je teško izvedivo, budem sve izbrisala...
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 13:52   #206
Quote:
mitzy kaže:
Kužim Hana...samo mi je malo spooky staviti
masnu kremu za moju suhu kožu i onda gore nešto za matiranje...
pa pusti da se masna krema prvo upije a ako se ni nakon 10tak min ne upije kako spada, onda kupi neku hidratantnu nemasnu za prije pudera
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 04:45   #207
Quote:
marija82 kaže:
jel probala koja aveneov puder u kamenu,onaj "mozaik"?onaj svijetliji je suuuper,totalno transparentan i fin,bar koliko sam vidjela i probala u ljekarni.
Imam ga ja. Meni je mrak. Ujednači boju tena, lijepo matira, a ne skuži se nikakva boja pudera.

B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 12:37   #208
Quote:
B.B. kaže:
Imam ga ja. Meni je mrak. Ujednači boju tena, lijepo matira, a ne skuži se nikakva boja pudera.

Imaš kakav link?

Dali ispod stavljaš onu toniranu emulziju?
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 12:57   #209
Quote:
B.B. kaže:
Imam ga ja. Meni je mrak. Ujednači boju tena, lijepo matira, a ne skuži se nikakva boja pudera.


joj,hvala puno .daj mi samo reci dal ti je i za ljeto ok?mislim da nije presvijetlo na licu.inace koristim aveneov tekuci,al sad kad ljeto dolazi bi samo ovaj u kamenu stavila preko dnevne kreme.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 17:23   #210
Evo ovaj lijevo dolje: Translucent mosaic powder.

Što se boje tiče, ne znam koliko sam ja dobar izvor. Naime, svijetla sam i volim takva i ostati (koristim Biodermin Photoderm Max SPF 100 ). Ali iskreno ne vjerujem da bi ti on mnogo promijenio boju na licu jer je stvarno prozračan.

Stavljam ga ili direktno poslije kreme ili nakon Aveneova tekućeg pudera.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:32   #211
PUDER U KAMENU

curke, da li je puder u kamenu i kompaktni puder jedno te isto? koristite li to.
ja stavljam samo puder u kamenu na sebe, mislite li da to može previše isušit kožu? meni je nekak masna pa najbolje odgovara. svi tekući su mi nekak teški. a vi koje koristite takuće dal ih još fiksirate s nečim ili samo tekući?

ajde da čujemo, kak si maskirate facu?
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:38   #212
u principu jesu isto. iako se kompaktni puder mže zvat i onaj koji ke k'o gusta gustta krema, kao tekući je, ali je u kutijici s ogledalcem.

imam masnu kožu i koristim pudere u kamenu i prahu. ak mi se ne da tracljat ili sam u žurbi onda se poprašim samo sa shiseido pureness puderom u kamenu (odličan je!). ako stavljam tekući, obavezno preko njega naprašim puder u prahu(manhattan, jako dobar)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 15:03   #213
e i ja imam taj manhattan, još je kao i antibakterijski jel? a shiseido, hm, kolko love? jel jaako dobar? jel ko probao od avena te kompaktne?
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 19:28   #214
Puder u kamenu nije isto što i kompaktni, u kamenu služi uglavnom za matiranje dok je kompaktni zamjena za tekući puder koji ujedno i matira. U kamenu mi je dosta dobar mf creme puff. Trenutno imam kompaktni od avene i poprilično je dobar, ali meni je tekući vichy aera teint nenadmašan, tako da mu se vraćam čim potrošim ovaj avene.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 19:39   #215
Quote:
Martinka kaže:
U kamenu mi je dosta dobar mf creme puff. .
I meni. Ali ja jedino to od pudera i koristim, samo da malo matiram.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 20:38   #216
Uglavnom koristim korektor i puder u kamenu imam L'oreal true match i revlonov čini mi se ovaj (ne da mi se sad provjeravati) i oba su
Ako mi treba jača šminka onda ispod stavim i tekući puder imam ovaj i stvarno sam zadovoljna s njim, a inače ne volim tekuće pudere.

Ima li tko kakav prijedlog za dobru toniranu kremu, da nije premasna i preteška?
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 20:44   #217
koje je to manhattan anti bakterijski?

meni je isto cream puff dobar ali ne za po zimi jer sam preblijeda onda

najbolji uvjerljivo clinique

a dobar mi je i miss sporty koji je bezbojan samo matira

ja to koristim da mi korektor "ne bjezi" i da ne sjajim
inace s puderima nikako na kraj ne izlazim pa ih zato ni ne koristim vise
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 09:16   #218
Quote:
Martinka kaže:
Puder u kamenu nije isto što i kompaktni, u kamenu služi uglavnom za matiranje dok je kompaktni zamjena za tekući puder koji ujedno i matira. U kamenu mi je dosta dobar mf creme puff. Trenutno imam kompaktni od avene i poprilično je dobar, ali meni je tekući vichy aera teint nenadmašan, tako da mu se vraćam čim potrošim ovaj avene.
tako znači. i kakav ti je taj kompatni od avena? kak se to nanosi, da li je težak na faci? imaju li oni i u kamenu?
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 09:27   #219
Quote:
hana kaže:
koje je to manhattan anti bakterijski?
ima u dm- u, stoji ti kod manhattan preparativne kozmetike. meni je baš ok
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 10:57   #220
Quote:
hana kaže:
najbolji uvjerljivo clinique

nakon njega rimmelovi puderi. radi bih probala i shiseido, ali nikako da potrefim nijansu...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.