Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2012., 14:08   #2681
Quote:
mory222 kaže: Pogledaj post
Da li je netko koristio il koristi Avene Tolerance Extreme kremu?
Ja sam ju imala, imam dve zamjerke, prvo, stoji na koži , ne upija se , vjerojatno zbog titanium dioxida, drugo pakiranje koje kad je krema pri kraju puno ostaje u čepu a ne izlazi van
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:15   #2682
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ja sam ju imala, imam dve zamjerke, prvo, stoji na koži , ne upija se , vjerojatno zbog titanium dioxida, drugo pakiranje koje kad je krema pri kraju puno ostaje u čepu a ne izlazi van
A dal ti je išta pomogla?
Moja koža je mješovita, a dehidrirana i iziritirana od svakakvih agresivnih krema protiv prištića..
Skin recovery krema dosta pomaže, kao i losion iz iste linije, al sam mislila uzeti baš ovu, jer piše da je bez konzervansa i ostalih stvari koje iritiraju..
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:22   #2683
Quote:
mory222 kaže: Pogledaj post
A dal ti je išta pomogla?
Moja koža je mješovita, a dehidrirana i iziritirana od svakakvih agresivnih krema protiv prištića..
Skin recovery krema dosta pomaže, kao i losion iz iste linije, al sam mislila uzeti baš ovu, jer piše da je bez konzervansa i ostalih stvari koje iritiraju..
Moja je koža ista kao tvoja, ali vjeruj, nisam primjetila išta bolju hidrataciju u odnosu na skin recovery čak mi se čini i manje jer kako sam napisala, krema stoji na koži, ne upija se pa samim time ne hidratizira dovoljno.
Moja preporuka ti je A derma ili Hipp kremica
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:32   #2684
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Moja je koža ista kao tvoja, ali vjeruj, nisam primjetila išta bolju hidrataciju u odnosu na skin recovery čak mi se čini i manje jer kako sam napisala, krema stoji na koži, ne upija se pa samim time ne hidratizira dovoljno.
Moja preporuka ti je A derma ili Hipp kremica
Okej, hvala ti na info, vjerojatno ju onda neću kupit..
Skin recovery i taj losion koristim jedno tri tjedna i za sada mi pašu..

Jučer sam kupila njihovu masku i isprobala, al niš posebno ne primjećujem..
Jesi nju koristila?
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:46   #2685
Quote:
mory222 kaže: Pogledaj post
Okej, hvala ti na info, vjerojatno ju onda neću kupit..
Skin recovery i taj losion koristim jedno tri tjedna i za sada mi pašu..

Jučer sam kupila njihovu masku i isprobala, al niš posebno ne primjećujem..
Jesi nju koristila?
Jesam

ne razumijem poantu te maske , kao da sam lice namazala običnom kremom
i inaće sve te maske koje se ne ispiru mi nisu jasne, ono što dobijem od njih postigla bih i da sam namazala bilo koju kremu na lice
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:51   #2686
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jesam

ne razumijem poantu te maske , kao da sam lice namazala običnom kremom
i inaće sve te maske koje se ne ispiru mi nisu jasne, ono što dobijem od njih postigla bih i da sam namazala bilo koju kremu na lice
Haha, to i meni nije jasno i ja sad čekam da će se bar malo stvrdnut , al ništa, baš koda sam neku masnu kremu stavila na lice i to je to..
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 14:18   #2687
Wow, upravo kupih Avene Cleanance K i sad pročitah da je sunce veliki problem....

Kanio sam to samo navečer stavit, al me muči sad jel bi trebao preko dana stavljat kremu za sunčanje na lice?
breathe47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 14:20   #2688
Quote:
breathe47 kaže: Pogledaj post
Wow, upravo kupih Avene Cleanance K i sad pročitah da je sunce veliki problem....

Kanio sam to samo navečer stavit, al me muči sad jel bi trebao preko dana stavljat kremu za sunčanje na lice?
Da, obavezno
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:24   #2689
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Da, obavezno
Uvijek, čak i kad idem samo do trgovine?
breathe47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:33   #2690
Ja moram pohvaliti Triacneal. Koristim ju isključivo lokalno na bradi pošto mi je to bila bolna točka što se tiče prištiča i ožiljaka.
Koristim cca 1 mj. (samo navečer) i brada mi se lijepo očistila, nema prišteva, a ako koji i krene izbijati, krema ga "ubije" u samom početku. A što je najvažnije nema više onog crvenila, mrljica i sitnih ožiljaka koji ostaju nakon prišteva.
Koristiti ću je i dalje, prevencije radi.
Za dan koristim Hydrance legere (s uv) i to je jedna od boljih krema koje sam probala.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:37   #2691
Quote:
breathe47 kaže: Pogledaj post
Uvijek, čak i kad idem samo do trgovine?
Pa jedino ako ti trgovina nije u istoj zgradi

a gle, nije sva koža ista, možda ti ne bude ništa ali kiseline iz cleanance k stanjuju kožu pa je ona fotosenzibilna, i onda se možda riješiš akni i prištiča ali navučeš mrlje i pjege.
Ako ti je tlaka stavljati kremu sa spf onda bar izbjegavaj dugotrajan boravak na suncu ali neka ti ne bude mrsko ujutro kad se probudiš, lijepo se umiješ, namažeš nekom laganom nemasnom kremom s spf 30 ili 50 i ćao, miran si
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:40   #2692
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Pa jedino ako ti trgovina nije u istoj zgradi

a gle, nije sva koža ista, možda ti ne bude ništa ali kiseline iz cleanance k stanjuju kožu pa je ona fotosenzibilna, i onda se možda riješiš akni i prištiča ali navučeš mrlje i pjege.
Ako ti je tlaka stavljati kremu sa spf onda bar izbjegavaj dugotrajan boravak na suncu ali neka ti ne bude mrsko ujutro kad se probudiš, lijepo se umiješ, namažeš nekom laganom nemasnom kremom s spf 30 ili 50 i ćao, miran si
Ahah, pa ono, nije baš da mi se ide npr na faks ili negdje sa kremom za sunčanje na licu, onakav sav mastan.

Tnx na savjetu!
breathe47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:52   #2693
Quote:
breathe47 kaže: Pogledaj post
Ahah, pa ono, nije baš da mi se ide npr na faks ili negdje sa kremom za sunčanje na licu, onakav sav mastan.

Tnx na savjetu!
Misliš da se nama ide? Izbaci predrasude o "kremama za sunčanje" postoje ti danas tako lagane i nemasne emulzije da ih ni ne osjetiš, potraži testere u ljekarnama npr

Avene cleanance spf30 ili 50

Bioderma akn spf40

uriage hyseac spf 50 ili 30

La roche posay fluid


iznenadit ćeš se kako to nema veze s onim kremama na koje ti misliš
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 16:23   #2694
Koliko košta cleanance spf 30?
Berenice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 17:15   #2695
Quote:
Berenice kaže: Pogledaj post
Koliko košta cleanance spf 30?
Koliko sam ja vidio na netu, 120-ak kuna.
breathe47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 16:25   #2696
evo i mene sa mojim iskustvom

znači avene triacneal koristim od početka prvog mjeseca... znači na licu nema nikakvih pomaka isto je... i dalje imam prištiće koji nisu prestali izlaziti... flekice od prištića su tu, imam masnu t zonu i što je najgore miteseri kao da su mi oksidirali pa imam osjećaj da se još više vide sve u svemu užas ali naravno to se radi o mojoj koži.. možda nekom drugom je pomogla.. krema nije skupa košta oko 110 kn a mažem se svaku večer i još je ima...

prelazim sada na effaclar duo kao noćnu a za dan ću od bioderme Photoderm AKN Mat.. nadam se da će mi to više pomoći...

i ako nekog zanima http://www.farmacia.hr/bioderma-20-popust.html
vjeverkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 11:39   #2697
Za što sve koristite termalnu vodu u spreju?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 12:55   #2698
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Za što sve koristite termalnu vodu u spreju?
Nakon čišćenja lica (ujutro i navečer), nasprejam se, ostavim da se osuši il nakon pol minute prođem sa blazinicom i nakon toga kremica..
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪

Zadnje uređivanje mory222 : 26.05.2012. at 13:05.
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 13:01   #2699
Za osvježenje lica po ljeti, isto tako nakon sunčanja ako negdje izgorim jer hidratizira i umiruje, nakon pilinga lica, za hidrataciju i osvježenje prije kreme za lice...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 16:04   #2700
Je li možda netko probao novi fluid za čišćenje lica kože sklone rozaceji? Vidila sam ga neki dan u DM-u, nisu imali testere, a naravno da neću na blef dati 146 kn http://www.aveneusa.com/antirougeurs...edness_dermo_/
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.