Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2010., 19:41   #1
Stara cigla

Pozdrav svima,

Molim malu pomoć. Naime obnavljamo staru kuću nedaleko Zagreba i odlučili smo na pod staviti staru ciglu. Htjeli bi da je to ona sasvim tanka /od 3-5 cm/. bilo bi super da je i rabljena...no ako nema, može i nova. Da li itko zna gdje se to može nabaviti, odnosno da li neko ima kakvu hrpicu za prodati? Trebalo bi nam oko 20-tak kvadrata...
__________________
..ruke ne lažu kao lice..osobito kad govore..
Mocho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 20:54   #2
...imaš na "njuškalu"...čovjek doma radi, mislim da je m2 oko70 kn...
snakehunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 13:41   #3
cigla

Bok,
ja ti imam stare cigle.
Moguća je i dostava.
Javi se na privat i ostavi broj moba.
Pozz
keramičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 14:03   #4
Ovako ovih dana malo čistim jedno staro gradilište koje ću dobiti u nasljedstvo i ne znam kaj napraviti sa starom ciglom koje tamo ima ful puno. Od te stare cigle su napravljene dvije manje kućice koje obje mislim rušiti i raditi (jednog dana) novu kuću.. Ali trebalo bi prvo sve to ciglu po ciglu očistiti, međutim muči me jedno drugo pitanje. Naime ta cigla je na otvorenom, stalno kisne po njoj, ali ne znam da li bi zbog toga jer je godinama natapana kišom jednog dana mogla imati problema s vlagom od te cigle u novoj kući? Jel zna netko možda više o tome?
I kako riješiti taj problem?
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 15:20   #5
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Ovako ovih dana malo čistim jedno staro gradilište koje ću dobiti u nasljedstvo i ne znam kaj napraviti sa starom ciglom koje tamo ima ful puno. Od te stare cigle su napravljene dvije manje kućice koje obje mislim rušiti i raditi (jednog dana) novu kuću.. Ali trebalo bi prvo sve to ciglu po ciglu očistiti, međutim muči me jedno drugo pitanje. Naime ta cigla je na otvorenom, stalno kisne po njoj, ali ne znam da li bi zbog toga jer je godinama natapana kišom jednog dana mogla imati problema s vlagom od te cigle u novoj kući? Jel zna netko možda više o tome?
I kako riješiti taj problem?
ako je stara cigla,i ako su od te cigle rađene kuće i misliš to skidati ciglu po ciglu,to je gubitak vremena i ne isplati se.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.