Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2003., 10:12   #21
Čitam negdje da vani vlada prava kultura korištenja rasprodaja, recimo Francuskinje uzimaju slobodan dan za to. Istinabog, stresno je to...ali se valjda isplati!!

Biste li vi?
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 13:16   #22
U Magmi ima čak traperica i majica za 50 kuna
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 13:29   #23
Quote:
anonimna kaže:
U Magmi ima čak traperica i majica za 50 kuna

....ja imam jedne trapke iz Magme...i mogu reci samo .....los su kroj....mislim da su Miss Selfridge...i ja sam ih nesto prije platila mislim oko 200 kn...

...ali da, tam se moze naci stvarno puno lijepoga...ja sam prije ljeta kupila hrpu kratkih soseka po smijesnim cijenama....a u osmom mjesecu toplu vestu za 99 kn....bila je oko 400...


...mene jako zanima taj Replay.....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 15:01   #24
Quote:
maristella69 kaže:
Čitam negdje da vani vlada prava kultura korištenja rasprodaja, recimo Francuskinje uzimaju slobodan dan za to. Istinabog, stresno je to...ali se valjda isplati!!

Biste li vi?
ne bi, meni je slobodan dan steta iskoristiti za kupnju neke krpice ma kako povoljna bila.

Nego i ovdje za to uzimaju slobodan dan, pa se onda obuces od glave do pete u marke tipa mexx, stefanel itd. za manje od 100 € ( hlace, cipele, kosulja, majca, carape i remen )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 15:18   #25
Imaš pravo, što je previše - previše je!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 15:23   #26
Wini, ako Boga znaš, daj isprazni mailbox!!!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 15:53   #27
jesam
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 23:33   #28
Ovdje se rasprodaje obicno tempiraju za subotu i nedjelju. I najavljuju se kao "two-day sale", ili samo jedan dan: One day sale. Ili ako imamo praznike (obicno ponedjeljkom) onda imamo - pogodili ste: three day sale!!

Onda imas Labour Day Sale ili Presidents' Day SAle ili Halloween Sale ili sezonske Spring sale ili samo bez razloga: White Sale, Red Tag Sale... Nonstop su rasprodaje, tako da si bedak ako ista kupis po "normalnoj" cijeni. U stvari to bi se trebalo zvati "povisena cijena".
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 01:26   #29
Ma autlet je super stvar. Ja znam ic do Udina u jedan ogroman ducan di imaju samo potpisanu robu pa se nakupujem toga za nisku cijenu i onda jos skinem IVU i dobim sve skupa na kraju za smijesnu cijenu
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 00:26   #30
alyssa, daj malo reci koliko para, koja odjeca iz jkoje sezone i di je to tocno...moze i na pm
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 00:36   #31
Quote:
debelakrava kaže:
alyssa, daj malo reci koliko para, koja odjeca iz jkoje sezone i di je to tocno...moze i na pm


...i meni i meni....:klap:
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 01:25   #32
Quote:
debelakrava kaže:
alyssa, daj malo reci koliko para, koja odjeca iz jkoje sezone i di je to tocno...moze i na pm
Npr od prosle sezone, Max Mara, Armani, Kookai, valentino, Sisley, Alviero Martini, Moschino, Ralph Lauren, Calvin Klain i sve te jake marke ne da mi se vise nabrajat al mislim da ste shvatile .
Roba je od godinu dana u nazad i cijene se krecu od 100 eura kad nisu sconti a kad su sconti za ove prosjecne marke kao sta su Sisley npr cijene krecu od 15 eura na gore. Evo ja sam si npr sad na scontima u 9 mjesecu (dobro vec su bili prosli sconti) bila kupila Armani majicu za samo 35 eura (maja je original ima 500 tisuca certificata, codova i etiketa kao i u pravim Armani ducanima)
Cure savjetujem vam odmah do Udina
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 16:43   #33
Ovdje u WA ima Factory store - Esprit, Mexx, Gas, Mustang, Replay, Diesel, ReReserved, Nike i još masa njihovih nekih...to je sve u jednoj ko robnoj kući. Poanta je da je prošla sezona, al su sniženja 90%

Osobno ne idem tam u šoping, al vele ove moje bitches da se totalno isplati. Ali ja ne volim serijsku robu. Osim H&M-a
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 16:47   #34
Quote:
Crow Jane kaže:
Ovdje u WA ima Factory store - Esprit, Mexx, Gas, Mustang, Replay, Diesel, ReReserved, Nike i još masa njihovih nekih...to je sve u jednoj ko robnoj kući. Poanta je da je prošla sezona, al su sniženja 90%

Osobno ne idem tam u šoping, al vele ove moje bitches da se totalno isplati. Ali ja ne volim serijsku robu. Osim H&M-a
ja mislim da sam tebi nekaj rekla!(gleda HMa)
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:16   #35
outlet report

u subotu sam imala "outlet day". diesel je ok, ali dominantna ima je muska obleka. magma podsjeca na caritas i nije bas nesto. nego, jeste znali za yellow cab/cat shoes outlet kod beauty centra bozica u dubravi. odlican je ako naletite na vas broj...medjutim imaju ili bas velike ili bas male modele pa...
kupila ja levisove tenisice, skroz bijele, ok izgledaju - 150kn!
vitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 07:19   #36
Malo nize od Dizel outleta, jelda? Nemaju neki super izbor...

Inace, bas sam danas vidjela u TopShopu (nisam dugo bila) da imaju jedan zid samo sa snizenom odjecom. Mini outlet unutar samo duckasa, !

Od svih outleta u Zg jedini pravi je taj Magmin. Stvarno je odjeca okej, nabacana al boze moj, i jaaaako niske cijene.

A di je benettonov outlet? Neko je spominjao...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 10:39   #37
Quote:
Crow Jane kaže:

Osobno ne idem tam u šoping, al vele ove moje bitches da se totalno isplati. Ali ja ne volim serijsku robu. Osim H&M-a [/B]

Pa, daj, 'si đej', reci napokon - koliko tebe plaćaju da stalno reklamiraš taj H&M?!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 09:06   #38
hej CJ,vidila sam ovdje u D u HM-u kosulju na kojoj je bila cijena od 158 KR
jel to iz polske?
koliko je to €?
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 15:00   #39
Ko voli kupovati u Dieselu?
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 21:44   #40
danas bijah u playlife i benneton outletu...meni je stvarno to idiotarija...neka najobicnija benneton pamucna majca kosta 300kn...ne mogu vjerovat kako oni misle da smo glupi. i jos pitam zenu...jel to snizena cijena ona kaze da je...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.