Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2013., 13:53   #2861
Sve mogu razumjeti i da su se svadjali i sve. Ali da je otisao u Jezdinu sobu to mi nikako ne ide u glavu.

Vidim da je jedno vece isto spavao u nekoj sobi do njihove bracne...
Ali sta je moglo dovesti do toga da je on u Jezdinoj sobi i da doruckuju svako na svom spratu meni nije jasno.
Jos zna koliko je Sila ljubomorna i koliko je plakala zbog Jezde i jos je trudna...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 05.02.2013., 13:56   #2862
Nemam pojma koji je to vrag s Jezdinom sobom. Baš ga prikažu u njenoj sobi ili? Možda je samo na tom katu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.02.2013., 13:59   #2863
Hm, mislim da jeste Jezdina soba (samo vise nema nicega u njoj sem kreveta i osnovnog), na spratu iznad njihove sobe, desno soba pored stepenica (gore iznad je soba Firuza i Kevser)...

A i Sila spominje Jezdu, onako kao nakon one noci kad je popila, pa nije bilo nista, pa ga naganjala po kuci i govorila Jezda...bas taj ton, taj nacin izgovora...ljubomorni i optuzujuci...

Hm, onako sa grcem u grlu, kao kad je Emir htjeo pjevati Jezdinu pjesmu, a ona se dosla izviniti agi, pa kad je to cula popizdila...bas takvo Jezda izgovori, zaklela bih se.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 05.02.2013., 14:10   #2864
Da, ako ona nju spominje, onda je valjda i u njenoj sobi prespavao. Ne znam otkud to, sad će nam se valjda netko smilovati i objasniti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.02.2013., 14:17   #2865
Hoće li biti nešto još sa Đihanovom ženom i djecom? Pretužna mi je to priča, kako ju je izbacio iz kuće, iako se vjerojatno spasila....još ne mogu vjerovati da takva gnjiga dobije takvu divnu ženicu
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje Bhea : 06.02.2013. at 14:54. Reason: brisan quote
V element is offline  
Old 05.02.2013., 14:19   #2866
Ovo sto sam ja sinoc gledala na turskom, vidim da Umu popije tablete (htjela se ubiti) i zavrsi u bolnici, pa Dziho dolazi u bolnicu i sjedi kraj njenog kreveta, a Esma pizdi.

Kasnije kad Boran rani Dzihu i kad Dziho dodje sebi, doktor kaze vjerovatno da samo jedno moze uci i Zinar kaze Umu da ide ona. Zaista je tu ispao covjek, jer je Umu bez Dzihe kao luda.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 05.02.2013., 14:23   #2867
Oho, ipak pokaže da mu je koliko-toliko stalo...

Šteta tog lika, mogli su ga i bolje razraditi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.02.2013., 14:29   #2868
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Oho, ipak pokaže da mu je koliko-toliko stalo...

Šteta tog lika, mogli su ga i bolje razraditi.
ma sumnjam da mu je stalo, više je to grižnja savjest ali ajde, barem ju ima
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 05.02.2013., 14:30   #2869
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Sta se desava u 35 epizodi, kad odvede Silu njenima, Boran na onom vijecu je sav skrusen i nikakav, a Dziho ne prestaje da drobi? Sta on drobi kad je izbacen iz plemena?
A onda aga salje Silu u Istanbul?
I pretuzan mi je na kraju sam u onoj kuci, sam u onoj sobi kad udje, a ono iznenadjenje.
Ona nije ipak otisla vec se vratila?
I koji klinac se svadjaju, on prespava opet u onoj sobi do njihove bracne (prije toga naravno bjezi golubovima).
Boran je tražio od meclisa da zaustavi Džihana i rekao da je on ubio Azada.
Džiha kaže da mu je zao zbog Azada, ali da on nije ubica, jer da je aga uradio ono sto je trebao sada se niko ne bi okupljao.Asiret i age stalno podržavaju Borana, a on stalno cini greške.Boran mu je strusio ugled, a usput je strusio asiret, a on ne želi da prhvati agu koji radi protiv asireta.
Ali aga brani Borana i kaže da ce se ova prica tu zavrsiti inace ce krv poteči, te zabranjuje da se ta tema vise otvara.
Potom Boran zove Silu i kaze joj da ce sutra doci po nju i razgovarati.
I potom guguču preko telefona
Boran joj govori da ce je poslati u Istanbul, jer nemaju drugog izlaza.Džihan ce opet pokusati napasti, Kevser joj radi o glavi, on je tu ne može zastititi.
Sila kaže da nece da bjezi, a Boran joj kaže da ce i Narin poslati za njom.
Potom Sila kaže da pazi na Narin jer se boji da sebi nesto ne napravi.
I onda on dolazi kuci i vidi Silu.Ona kaže da se vratila jer su se stvari promjenile, mislio je da je se rijesio, ali je opet pogazio obecanje, nije zastitio Narin.Boran naravno nema pojma da su Kevser i Firuz odveli Narin.
Sila implicira da ce urokati Narin, a Boran ne može da vjeruje sta cuje i samo odlazi iz sobe.
Sila ga čeka u sobi, ali on ne dolazi vec miluje one golubove.
Potom ga ona traži po kuci, on dolazi i ona ga opet napada, kaže mu da mu se nije svidjelo ono sto je rekla, Boran joj kaže da je ono sto je rekla istina, ali da ona ne dopusta da ih on stiti, ali ona nista ne shvata, samo ga okrivljuje.Ona opet kaže da ona tu ima mnogo posla, ona mora zaustaviti tore.
Boran joj kaže da ona na koncu samo voli držati velike govore, a zapravo samo pravi greške i vodi rati protiv njega.
Ali ona i dalje inati, kaze da je tu gdje treba biti, a on kaže da jednostavno sta god rekao nema nikakvog ucinka niti se to nje tice.

Ujutru ona opet o Narin, želi da je ide vidjeti.
Boran kaže da je Narin dobro i da je vise dosta sa tom pricom i ponasanjem kao da ce njegovi roditelji ubiti Narin i da bi joj bilo bolje da se brine o sebi i svojoj situaciji.I ako treba na silu ce je odvesti u Istanbul i nju i Narin, ali Sila kaže da ne može da ide ona se mora pobrinuti za sve žene i dati primjer.I nastavlja navaljivati da ide da vidi Narin, Boran joj kaze da nece ici vec da ce on usput svratiti.I svratio je, ali je nije nazvao.
I navecer je dosao kuci i ona ga je odmah napala, je li isao, sto nije zvao.
Boran kaže da je imao mnogo posla i da nije stigao.
Narin ju je pozdravila i to je sve sto joj ima reci.
Uglavnom te noci je Boran spavao u njihovoj sobi.
I ujutru su se probudili zagrljeni, ona ju je stisnuo ona se izmakla i okrenula
Eh, sada u fabrici je radila jedna Mesude i bila je zaljubljena u tog nekog lika i on je trebao da je zaprosi, ali njen brat je oteo jednu djevojku, pa je trebala da se desi razmjena mladenki.
A brat je oteo Šervanovku, tačnije kcerku od Yezdinog amidže.
Šervanovi su dosili kod Borana i Ayse je rekla Sili da je dosla Boranova rodbina, Sila je pitala je li Yezdina rodbina, a Ayse je samo šutila.
I tu Yezdin amidža kaže da je proslo dosta vremena, da je njihova bol jos uvijek velika, ali da je Boran njegov sin, njegov necak.
Boran kaže da je Yezdin ujak i njegov ujak.
Dosli su da rijese problem bez krvi, bez pistolja.
Boran kaže da sve spreme za svadbu, razmjena mladenki ce se izvrsiti.


Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Sto se aga u 36 sjeca Jezde? Ima neki povod ili sta? Prica nesto sa Sivanom.
A i ona (Sila) se nafurila na njega. Koji im je klinac.
Boran govori Šivanu da samo ceka da se sve smiri, da ce oteti Mesude i poslati je, a za to niko nece sazanti.
Odlucice poslije da li ce je zajedno sa onim likom kojeg voli poslati u Izmir, Ankaru ili Istanbul, ali ce ih zasititi.
Boran kaže da je svjesan da se Šervanovi drže obicaja, da su jak aširet i da je on bio prvi koji je oteo Šervanovima djevojku ispred nosa.
Potom se Boran sjeca kako je oteo Yezdu.
Potom su zvali iz fabrike i ispričali joj sve i da je Boran dozvolio da se obavi razmjena mladenki.Sila bjesni i kaže da ce to istražiti.
Ljuta je na Borana, uopste ga ne poznaje.
Poslije se pita da li je ljuta na odluku ili je na Yezdu.
Poslije Boranu drzi pridiku, a Boran joj kaže da su se i oni tako upoznali.Uopste se nisu poznavali, a i da radi ono sto je ispravno i nije lose.
Ona se i dalje nije promijenila, ista je, a i ona je htjela njega ubiti prvu noc, i pita je da li se kaje zbog toga sto nije.
Sila mu kaže da ako nastavi tako pricati da ce poceti da se kaje
Navecer Boran ne spava u njihovoj sobi, Sila odlazi da uzme vode (tacnije pravila je limunadu), a on je gleda sa sprata.
I on poslije pije limunadu, a ona cita knjigu i on kuca na vrata i ispred joj ostavlja casu limunade.
Ona kaže: Ne želim te napadati.Ne želim te rastuživati.
I ona uzima ono, ali kada uđe kaže: Ovo oznacava predaju i izdaju Mesude i vraca casu i zakljucava vrata.
I onda on dolazi pred vrata, a ona kaže: Ne diraj ta vrata, ako nas imalo poštuješ ne diraj vrata.
I onda se sjeca silovanja (naravno kada joj sta nije po volji sjeti se toga, a do prije par epizoda se sexala sa njim kao sva sretna, tada silovanje nije bilo ni na kraj pameti licemjerje...)

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Prije pranja nogu ona ne da ni da je dodirne. A i to pranje nogu mi se cini da je samo neku tugu i gorcinu i razocaranost kod nje izazvalo. Kao da se osjeca izdano i povrijedjeno, bas.

Ona je tu pretjerala, tacno je bila za batina.
Ona se osjeca povrijeđeno
Ma bas, pa nije on njoj rekao "mrzim te" nego ona njemu.
Poslije joj je on rekao da ne zaboravi da je ona majka njegovog sina, a ona je ispalila strijelicu: radis ovo samo zbog sina?Ne zelim da te slusam, ne govori nista.
I on je samo rekao: Dobro Sila i izasao.
Pitam se ko je tu trebao da bude vise povrijeđen.
On ili Ona?
Vjerovatno je neka nepoznata Mesude bitnija od Borana.
Da bi na koncu pred svima optuzila Borana za sve i da bi Muharem (taj momak od Mesude) povukao pištolj na Borana.
Ali Mesude je bitnija od svega.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Na zalost, zbog toga sto sam htjela produziti guste u ovom dorucku koji mi je izmamio osmijeh na lice, vidim Silu kako pizdi i spominje Jezdu.

Kako su i zasto, pobogu, od onih divota u 32 i 33 epizodi, dosli do spavanja ne u dva kreveta, vec na dva sprata (i to on u Jezdinoj sobi , ah, aga, ah, pa gdje ti je mozak) i pizdjenja Sile na Jezdu?
I zabo cega ne bi spavao u Yezdinoj sobi
Je li zabranjeno?
Vjerovatno jeste, ali zato nije zabranjeno zvati Emre i gugutati sa njim i pitati je li mu bolje, pa ga jos poslije ugosititi u kucu i dati mu malo Bedirhana da se igra sa njim.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 05.02.2013., 14:31   #2870
Mozda ga je i Zinar natjerao, jer dok ova nije popila tablete on je veselo sa Esmom skakutao okolo.
A mozda je zaista i osjetio nesto prema njoj, bar postovanje, sazaljenje...mozda je spoznao svu njenu zrtvu u takvom zivotu s njim i velicinu njene ljubavi...voljela bih, zbog nje...toliko ga zena voli (mada meni nije jasno zasto)...
Ne razumijem jezik, a na njima se nisam puno zadrzavala.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 05.02.2013., 14:39   #2871
Ja sam se samo još više nanervirala. Stvarno ne volim kad se svađaju, jer obično odaberu neki ubi Bože razlog i povuku se krivi potezi i u sekundi iz muhe nastane slon.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.02.2013., 14:42   #2872
Ne volim sto je prespavao u Jezdinoj sobi pored toliko praznih soba u kuci.
Ali ja sam imala goru varijantu.
Cak mi se cinilo da je namjerno pika ono nakon dorucka, kad mu Sivan skrene pogledom paznju da ona sve cuje dole.

Ah, sad mogu malo umirena otici kuhati rucak. Rasturice mi dom ova serija.

Hvala ti Xavi-8 jos jednom.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 05.02.2013. at 14:47.
M@3X is offline  
Old 05.02.2013., 14:47   #2873
Što mene ova SIla iznervira, samo ovako dok čitam to sve
Ali sve si mislim možda je to potrebno, za Borana da ga nekak time gure da ide još više naprijed

Umu mi je pretužan lik, još na sve što je doživjela sa tim ludim Đihanom, još ga i voli, može li gore

Ima li netko link za onu scenu sa bosiljkom? Ne mogu ga naći a gleda mi se malo ta divota <3

M@3X afiyet olsun
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje V element : 05.02.2013. at 14:56.
V element is offline  
Old 05.02.2013., 16:24   #2874
Xavi-8 da te nema trebalo bi te izmisliti, veliko HVALA na svemu sto ulazes svoj trud nama nestrpljivicama objasniti i prevesti i docarati epke koje smo gledale na turskom
Sad sam jos vise nervozna i napeta, a najvise me u drugom dijelu kad su opet u Istanbulu nervira onaj Berzen ili kak se vec zove, ako sam dobro skuzila njegova je prica slicna kao i Silina i Boranova, na silu se ozenio, silovao ju(ostala trudna), ona pobjegla i sad je on trazi nazad, a ona ne zeli(zaljubljena je u drugoga)..... ili sam nesto krivo skuzila..... ispravi me ako jesam.....
lipo is offline  
Old 05.02.2013., 16:50   #2875
Xavi-8, hvala! S posebnim guštom čitam tvoje postove....

samo ću reći jedno - sila me živcira
Audrey 2010 is offline  
Old 05.02.2013., 17:20   #2876
buduće epizode

napisah onomad kad ga je onako odbila, odbacila da me neće puno dirnuti scene koje ste pisali da će doći .. i gotovo da je tako.
Jer ruku na srce i iskreno...
-zaključili smo da se nje Đihan htio riješiti ubio bi je/kazne=smrti se ne boji,
-ona vožnja po kaldrmi- cijelo vrijeme sjedi naprijed pored njega i bude vezana pojasom/dobro i lisicama/ i onda ode sjesti otraga.. scenaristi .. tako da drn,drn cesta i poskakivanje na sicu da dovedu do krvarenja..
-psihičko maltretiranje od svekra i svekrve.. da ne osjeća trun krivnje nebi ju taklo ni po tabanu.. nek joj pušu i dižu krila..
-maltretiranje svekrve da izađe i ona izlazi... već sve napisano..njen stil "borbe za dijete i muža"

A sad vidim i dalje isti stil. Od kad je shvatila/a to je prvo shvatila/ da ima utjecaj na Borana jer je voli na njemu liječi sve svoje frustracije.. pa dokle tako .
Tako da ću opet sad napisati da me njene duševne boli kad dođe do toga neće dirati.. ili ono kad dođe ona doktorica kako pišete.
Al mi je žao što ona uzrokuje dušene boli. .. moje naravno jer nemogu ja tješiti agu
eMarina13 is offline  
Old 05.02.2013., 17:39   #2877
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
napisah onomad kad ga je onako odbila, odbacila da me neće puno dirnuti scene koje ste pisali da će doći .. i gotovo da je tako.
Jer ruku na srce i iskreno...
-zaključili smo da se nje Đihan htio riješiti ubio bi je/kazne=smrti se ne boji,
-ona vožnja po kaldrmi- cijelo vrijeme sjedi naprijed pored njega i bude vezana pojasom/dobro i lisicama/ i onda ode sjesti otraga.. scenaristi .. tako da drn,drn cesta i poskakivanje na sicu da dovedu do krvarenja..
-psihičko maltretiranje od svekra i svekrve.. da ne osjeća trun krivnje nebi ju taklo ni po tabanu.. nek joj pušu i dižu krila..
-maltretiranje svekrve da izađe i ona izlazi... već sve napisano..njen stil "borbe za dijete i muža"

A sad vidim i dalje isti stil. Od kad je shvatila/a to je prvo shvatila/ da ima utjecaj na Borana jer je voli na njemu liječi sve svoje frustracije.. pa dokle tako .
Tako da ću opet sad napisati da me njene duševne boli kad dođe do toga neće dirati.. ili ono kad dođe ona doktorica kako pišete.
Al mi je žao što ona uzrokuje dušene boli. .. moje naravno jer nemogu ja tješiti agu

Nemam neke inspiracije za pisanje tako da mi ovaj post naleti bas da ga kvotnem i slozim se.
Pogotovo ovo pod prvom,drugom i cetvrtom crticom.Treca mi je upitna samo zbog toga jer Kevserku ne mogu da gljedam,pa mi ove dode zao.
Ovaj Che Sila stil me blago receno izbacuje iz cipela,samo njemu je hrabra i na njega se istresa.Bemu misa kad si takva frajerica,a spasi najprije sebi glavu pa se bori za ravnopravnosti ostalih jadnih i potlacenih.
Sad vec jedva cekam doktoricu,nakon ovog gore Xavinog posta.
Bitno da ce ona mijenjati tore i ostale pi...darije,naravno naustrb zivota muza i djeteta.Altruizam=Sila
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 05.02.2013., 19:13   #2878
Quote:
V element kaže: Pogledaj post

Ima li netko link za onu scenu sa bosiljkom? Ne mogu ga naći a gleda mi se malo ta divota <3

M@3X afiyet olsun
https://www.youtube.com/watch?v=XN4zEmyS1rg

scena sa bosiljkom

xavi kraljice
__________________
Bože, daj mi strpljenja!
orange123 is offline  
Old 05.02.2013., 19:22   #2879
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
napisah onomad kad ga je onako odbila, odbacila da me neće puno dirnuti scene koje ste pisali da će doći .. i gotovo da je tako.
Jer ruku na srce i iskreno...
-zaključili smo da se nje Đihan htio riješiti ubio bi je/kazne=smrti se ne boji,
-ona vožnja po kaldrmi- cijelo vrijeme sjedi naprijed pored njega i bude vezana pojasom/dobro i lisicama/ i onda ode sjesti otraga.. scenaristi .. tako da drn,drn cesta i poskakivanje na sicu da dovedu do krvarenja..
-psihičko maltretiranje od svekra i svekrve.. da ne osjeća trun krivnje nebi ju taklo ni po tabanu.. nek joj pušu i dižu krila..
-maltretiranje svekrve da izađe i ona izlazi... već sve napisano..njen stil "borbe za dijete i muža"

A sad vidim i dalje isti stil. Od kad je shvatila/a to je prvo shvatila/ da ima utjecaj na Borana jer je voli na njemu liječi sve svoje frustracije.. pa dokle tako .
Tako da ću opet sad napisati da me njene duševne boli kad dođe do toga neće dirati.. ili ono kad dođe ona doktorica kako pišete.
Al mi je žao što ona uzrokuje dušene boli. .. moje naravno jer nemogu ja tješiti agu
Slazem se s ovim tvojim postom, jer "hrabrost" Sile se ocituje sto kinji muza koji je dokazano voli i bori se za nju, a ona za njega????

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Nemam neke inspiracije za pisanje tako da mi ovaj post naleti bas da ga kvotnem i slozim se.
Pogotovo ovo pod prvom,drugom i cetvrtom crticom.Treca mi je upitna samo zbog toga jer Kevserku ne mogu da gljedam,pa mi ove dode zao.
Ovaj Che Sila stil me blago receno izbacuje iz cipela,samo njemu je hrabra i na njega se istresa.Bemu misa kad si takva frajerica,a spasi najprije sebi glavu pa se bori za ravnopravnosti ostalih jadnih i potlacenih.
Sad vec jedva cekam doktoricu,nakon ovog gore Xavinog posta.
Bitno da ce ona mijenjati tore i ostale pi...darije,naravno naustrb zivota muza i djeteta.Altruizam=Sila
Ova dva posta kao da sm i ja pisala
Dodala bih jos par sitnica, jer i meni su Boranovi roditelji malo pretjerali, ali da sam ja Boranova majka ni ja se ne bih klanjala snahi, bar u sadasnjim trenucima. Osim toga taj pretjerani Silin strah da ce njeno dijete odgajati i Boranovi roditelji. Pa Borana i Narin su oni odgajali, pa nisu postali ni mucitelji, ni serijski ubojice, nego ljudi puni suosjecanja i oboje bih pozeljela za djecu
rosa967 is offline  
Old 05.02.2013., 19:47   #2880
Pozdrav drage moje
I ja sam krenula gledati Silu,tek sam na 10-toj epizodi.Svidja mi se radnja,Aga je kao zabranjeno voce ali glavna glumica nemogu reci da sam njen veliki fan Vise bi voljela da je neka druga ali tu sam radi Age a ne Aginice
Gledajuci na pocetku Silu i njeno uporno planiranje za bjezati govorila sam na glas,mene nebi ni puskom otjerali od njega
Nadam se da cu jos javljati,necu odma sa pitanjima jer vidim da ste pisale pa cu pokusati prvo iscitati.
Kendi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.