Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2005., 22:09   #1
Uloga medija oko Pape

Meni se cini da malo pretjeruju,koda jedva cekaju da umre. Sve mi se to vec malo gadi ono "Tko ce prvi objavit da je umro" Dosta nehumano postupaju.Nisam vjernik,al jebemu mater bar malo postovanja prema živom bicu,još pogotovo kad je na samrti....
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:18   #2
Re: Uloga medija oko Pape

Quote:
Shadowfax kaže:
Meni se cini da malo pretjeruju,koda jedva cekaju da umre. Sve mi se to vec malo gadi ono "Tko ce prvi objavit da je umro" Dosta nehumano postupaju.Nisam vjernik,al jebemu mater bar malo postovanja prema živom bicu,još pogotovo kad je na samrti....
Natjecu se ko ce prvi objaviti da je umro.
Strasno!
Mnogi novinari su stvarno postali lesinari,ne samo u Hrvatskoj vec svugdje.
Poceli su mi se gaditi,bas kao i politicari
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:19   #3
Re: Uloga medija oko Pape

Quote:
Shadowfax kaže:
Meni se cini da malo pretjeruju,koda jedva cekaju da umre.
zvucat ce odvratno, ali ja ČEKAM da on umre. Naime, sjedim u redakciji i umjesto da se zabavljam vani i odem na vikend dogovoren danima unaprijed, sjedim ispred televizije i kompjutera i čekam...čekam da umre. Kad umre, ja cu pocet zivjeti. A ne glumiti idiota u redakciji koji čeka..fucking Godot.


A sto se medija tice, oni zive od vijesti. Normalno je da svatko zeli biti prvi koji ce objaviti vijest. Ponekad se desi i neugodna situacija kad covjeka npr.pokopaju pa onda demantiraju da je covjek mrtav. Posebno ako je 1.travnja pa Vatikan ne bi htio da Papa umre na dan budala.

meni se štošta toga gadi..od medija pa do mercedesa lokalnog popa....di bi dosli da idemo nabrajat i ispravljat nepravdu ili stvari koje nam nisu po volji.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:20   #4
Re: Re: Uloga medija oko Pape

Quote:
Constatinopol kaže:
Natjecu se ko ce prvi objaviti da je umro.
da zivis od voznje formule 1, zar ne bi zelio biti prvi?


iako bi sasvim dobro zivio i da si 2. ili 3. najbrzi vozac formule na svijetu.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:20   #5
A kaj misliš kaj ja delam JEBOTE
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:23   #6
Valjda ce objavit do 01:00 neda m ise više camit tu
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:33   #7
Quote:
Shadowfax kaže:
Valjda ce objavit do 01:00 neda m ise više camit tu
oh kolegice supatnice, jel vidis moj cut i lokaciju

zivcana sam ko pas...a taman je "umro" prije kraja moje smjene...a onda opet "ozivio".
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:35   #8
Idem spavati i kad se ujutro probudim provjeriti cu vijesti.

Na svu srecu,ne zivim od cekanja necije smrti.

Ako vam je to vec posao,radite ga s minimumom postovanja prema velikanima poput Pape
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:35   #9
A vidim,moš ga jebat

Ja isto pizdim,znaš mislim si mozda objave poslje 24:00,ipak glupo je da umre na 1. April.

Ja trebala u 22:00 isprait,al zajebo me neki tip (bože mi oprosti)
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:39   #10
Quote:
Constatinopol kaže:
Idem spavati i kad se ujutro probudim provjeriti cu vijesti.

Na svu srecu,ne zivim od cekanja necije smrti.

Ako vam je to vec posao,radite ga s minimumom postovanja prema velikanima poput Pape
Znaš kaj cu ti ja stari rec,ja njega postujem ko covjeka,al gadi mi se to licemjerstvo koje je zavladalo. Svi tolko tu zale i plaču,i prenamažu se da mi je zlo od toga. Pitam se samo Da li je itko od vas poslušao ijednu njegovu poruku koju je tokom svoje vladavine slao ili je prenio u dijelo? Ajde molim te pola vas tu sto se prenamazete,mrzi sve što nije hrvatsko ma fuj...

Starome svak cast,al i pri kraju zivota je postao malo previše konzervativan.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:40   #11
Quote:
Shadowfax kaže:
Ja isto pizdim,znaš mislim si mozda objave poslje 24:00,ipak glupo je da umre na 1. April.
a objavit ce koji sat nakon ponoci da ne bi umro na dan budala.

Jebena je bila novinarska kletva zadnjih mjesec dana "Dabogda ti Papa umro u smjeni". Tome sam se smijala, sad


Zao mi je covjeka, jebeno je, al vise mi je zao mene. srecom nisam radila kad je umro tuđman ili sadam...mislim da je tek to bila agonija čekanja.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:44   #12
O da,da,da radila sam ja kad je umro Tuđman. Još ja velim staroj nadam se da nece baš u mojoj smjeni,kad ono baš mene zapadne. Vidim da su mi suđeni takvi slučajevi.


Isparavak: Sadam je još živ.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:51   #13
Quote:
Shadowfax kaže:
Isparavak: Sadam je još živ.
ajme vidis da nisam normalna. znas na sta sam mislila
arafat jebogaja
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:54   #14
Vidim,još ja citam kakav Sadam sad ( još mi on veceras treba)

Ma dobro,kod Yassera i nije bila tolka frka,al stara moja kod Tuđmana e tu se krv pišala. Mislim da cu ja isparit iz redakcije u 00:30 Smrznut cu se ko pizdam,ja budala biciklom došla.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:56   #15
ja sam svoje zavrsio i otisao doma...moj dio redakcije nema pretjerano previse doticaja s tim, ali naravno cijela novina se strcala kad je ansa javila da je umro...nasrecu jos nije...

utjecaj medija je naravno stravican, pogledaj samo rat u iraku, imao si pred svojim tveom sve, ko da igras plejku i pucas na ljude...

zalosni dani za sve vjernike...
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:56   #16
Quote:
Shadowfax kaže:
Vidim,još ja citam kakav Sadam sad ( još mi on veceras treba)

Ma dobro,kod Yassera i nije bila tolka frka,al stara moja kod Tuđmana e tu se krv pišala. Mislim da cu ja isparit iz redakcije u 00:30 Smrznut cu se ko pizdam,ja budala biciklom došla.
da si u zgradi blizu, vozila bi te ja doma. iz susosjećanja cak i do dubrave ako treba
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 23:58   #17
Tudman,Saddam,Papa,vi ste stvarno lesinari.

Pfuj

Kakve veze ima jeli on bio konzervativan ili liberalan?

Covjek je bio na celu najvece krscanske crkve!
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2005., 00:01   #18
A havala,hvala pedalirat cu ja treba sad ovu živacnocu ispucat. Još cu i pojest nešto usput,ah bar neka korist od ovog svega. Iako me najviše nervira to iscekivanje,sjedim tu ko tuka pred monitorom i cekam.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2005., 00:03   #19
Quote:
Constatinopol kaže:
vi ste stvarno lesinari.
nisi mi odgovorio na ono s formulom?

normalno je da svi zele prvi objaviti vijest. Mediji zive od toga.
A novinari vecinom odrađuju svoj posao, bez pretjerano emocija. Zbog toga dolazi do ruznih gresaka kao sto je objava vijesti da je Papa umro, a nije. to je zalosno...slazem se.

al nazivanje novinara i fotoreportera lesinarima mi je pretjerana tvrdnja. Ljudi rade svoje posao. zele biti placeni. Sto je tu neshvatljivo?

mozda su urednici lesinari...ali ovi sigurno ne
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2005., 00:03   #20
Stara mislim da on nebu veceras,ja upravo razgovaram sa sefom i lagano mi je priopcio "BRIŠI DOMA!!!!"
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.