Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2004., 14:57   #61
Quote:
Billi kaže:
super, provjeri ili mi posalji neki link.
sto je leclerc?
E.Leclerc je francuski hipermarket.

Znam, da kad se je otvorio je bila unutra (u tom kompleksu) i trgovina od Yves Rochera. Ali sad vec neko vrijeme nisam bila tamo, pa nisam sigurna, dali je jos. Pitat cu prijateljicu, pa cu javit.

Link za njihovu trgovinu nemam tj. nisam nasla, mogu ti staviti samo link za Leclerc, da vidis lokaciju.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 15:06   #62
sergio, hvala puno!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 13:20   #63
Quote:
Billi kaže:
sergio, hvala puno!!
Nemam dobre vjesti za tebe. Trgovinu Yves Rocher su zatvorili oko Nove godine, tako da je nema vise tamo.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 19:52   #64
ja sam prije nekih 10 dana pocela koristiti normaderm, kupila sam onaj exfoliating gel i kremu, za drugo nisam imala novaca. i za sada ne vidim nikakve rezultate, cak mi je krema losa kao podloga za sminku, koliko god je stavim premalo ju je, puder mi se pocne mrvit.. Ili to nije ni predvidjeno kao podloga za sminku? I vec se istrosila, 130 kn dat svaki tjedan, hm
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 21:35   #65
koliko to mililitara ima kad je gotova za tjedan dana? Meni kremice od 50 ml traju preko mjesec dana a mazem i ujutro i navecer.

Ako je krema "preslaba" nece pomoci vece kolicine te iste neadekvatne kreme.

Treba mijenjati kremu a ne kolicinu.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 22:48   #66


Meni krema od 50 ml traje najmanje 4 mjeseca, mazem i ujutru i navecer (ok. ne mazem 'dekolte' podrucja, mozda zato ). Za podrucje oko ociju koristim drugu kremu, zato sto je tamo koza tanja pa je dobro imati njezniju kremu.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 23:02   #67
[QUOTE]sergio kaže:
[B]

Meni krema od 50 ml traje najmanje 4 mjeseca, mazem i ujutru i navecer (ok. ne mazem 'dekolte' podrucja, mozda zato


Ti si strasno stedljiva.Meni traje kao i Winoni mjesec dana tj.imam nocnu i dnevnu tako da mi traju dva mjeseca
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 23:12   #68
Quote:
cheghanna kaže:
, koliko god je stavim premalo ju je, puder mi se pocne mrvit.. Ili to nije ni predvidjeno kao podloga za sminku?

to znači da krema ne odgovara tvojoj koži, meni se to puno puta događalo pa sad uvijek tražim uzorak prije nego kupim kremu
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 23:41   #69
Quote:
Rhea kaže:

Ti si strasno stedljiva.Meni traje kao i Winoni mjesec dana tj.imam nocnu i dnevnu tako da mi traju dva mjeseca

Pa mislim, da nisam stedljiva. Ako mislis zato, sto ne mazem dekolte podrucje Tamo se natrackam sa kremom po tusiranju sa kremom koju inace koristim za tjelo, tak mi je prakticnije.

S kremom za lice si mazem lice i vrat ujutro i navecer, i nis ne stedim, namazem onoliko koliko mi lice upije kreme.
Sad koristim Biotherm, prije sam koristila jednu od Elizabeth Arden i jos prije Diorovu i sve su mi trajale toliko Ako imam posebnu nocnu i dnevnu, jos duze.

Kajaznam mozda je potrebna razlicita kolicina za razlicite kreme?

Da, zimi koristim serum+kremu dok traje sezona grijanja.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 08:43   #70
Ma ne mazem ni ja sa kremom za lice dekolte,ali mi ipak nijedna krema nije toliko dugo trajala.Mozda je stvar u kremi mada cisto sumnjam posto ja vec godinama koristim Vichy sa povremenim izletima u Clinique isl.,ali svejedno kremu potrosim za nekih mjesec dana(dobro,moze varirati u par dana)
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:21   #71
Jucer sam uzela tester za normaderm. Jednostavno sam morala kad je toliko dizete u nebesa pa da probam i ja to cudo. Necu je kupiti sigurno jer vec imam kremu koja mi savrseno odgovara (strah me vise eksperimentirati nakon svih sranja - jucer mi je frendica rekla kak imam lijep ten, bez ijednog pristica a cak trebam dobiti mengu).

Meni krema od 50 ml traje nesto oko mjesec i pol - dva. Mazem lice i vrat, jednom do dva puta dnevno.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:39   #72
I ja sam si kupila Normaderm kremu i gel za pranje lica.

Popravio mi se ten, istina živa (samo pitanje je da li je to od kreme), samo što je meni ta krema preslaba tj. kad se namažem s njom lice me i dalje zateže.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:56   #73
Pise na kremi "obilno nanijeti", mozda sam ja to predoslovno shvatila a bas sam velike nade polagala u taj normaderm, koliko ga svi hvale, sad mi je totalni bed sta mi uopce ne odgovara kozi
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:01   #74
Ja mislim da meni ta krema ne bi bila loša ispod pudera, ali u zadnje vrijeme ne koristim puder, a ona sama mi je definitivno premalo.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:03   #75
koliko dodje?
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:05   #76
Hm, koliko .. oko 200 kuna krema i taj gel za čišćenje .. zaboravila sam koje koliko košta.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:35   #77
[QUOTE]Rhea kaže:
[B]
Quote:
sergio kaže:


Ti si strasno stedljiva.Meni traje kao i Winoni mjesec dana tj.imam nocnu i dnevnu tako da mi traju dva mjeseca
ives rocher ima kreme 40 ml. ja sam imala nocnu i dnevnu od polovce 9 mjeseca do prije koji dan. jako se dobro razmazuju.

oni nemaju duc ni u veneciji a tam idem next week . ali cu za bec u 4 pa cu valjda tam naci!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:57   #78
Quote:
verica kaže:
Hm, koliko .. oko 200 kuna krema i taj gel za čišćenje .. zaboravila sam koje koliko košta.
120kn je krema, nikak da zapamtite
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:11   #79
[QUOTE]Billi kaže:
[B]ives rocher ima kreme 40 ml. ja sam imala nocnu i dnevnu od polovce 9 mjeseca do prije koji dan. jako se dobro razmazuju.

Sve mi se cini da se ja bahatim sa kremom Ma bez zeze,nema sanse da meni krema toliko traje pa koja je da je
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:55   #80
ja očekivala čuda nakon silnih hvalospjeva ovdje...

prošla dva tjedna, koža mi nije nimalo bolja, štoviše mislim da se čak pokvarila...ali koristila sam i masku koju inače ne koristim ap ne znam od čega..

I ja imam stvarno masnu kožu, ali mi nje dovoljno hidratantna...kad se idem umivati točno pod rukom osjetim kako mi je koža jadna žedna i isušena.......

A kao krema ispod pudera uopće ne funkcionira...

Ako uskoro ne napravi neko čudo sigurna sam da ju neću ponovno kupiti..

Stara Normaderm Adult mi je puno više odgovarala
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.