Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2004., 14:43   #81
Quote:
Rhea kaže:
Ma ne mazem ni ja sa kremom za lice dekolte,ali mi ipak nijedna krema nije toliko dugo trajala.Mozda je stvar u kremi mada cisto sumnjam posto ja vec godinama koristim Vichy sa povremenim izletima u Clinique isl.,ali svejedno kremu potrosim za nekih mjesec dana(dobro,moze varirati u par dana)
imam neki tester od vichyja, neka krema za ucvrscenje koze. i bas je teska i tesko se razmazuje i dosta je treba staviti. tocno kuzim razliku od YR. te kreme su lagane i dovoljno je ono kaj se vrhom nokta uzme. valjda zato i traju.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 12:14   #82
[QUOTE]Rhea kaže:
[B]
Quote:
sergio kaže:


Meni krema od 50 ml traje najmanje 4 mjeseca, mazem i ujutru i navecer (ok. ne mazem 'dekolte' podrucja, mozda zato


Ti si strasno stedljiva.Meni traje kao i Winoni mjesec dana tj.imam nocnu i dnevnu tako da mi traju dva mjeseca
da tako

Ali nemam uvijek nocnu, to kak mi puhne

I mazem i vrat i oci istom teglicom ( tek sam nedavno kupila prvu kremu za oko ociju) gel zapravo.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 12:21   #83
Quote:
goldberry kaže:

I ja imam stvarno masnu kožu, ali mi nje dovoljno hidratantna...kad se idem umivati točno pod rukom osjetim kako mi je koža jadna žedna i isušena.......
to je vrlo tipično za masnu, problematičnu kožu. meni se ljudi čude kad to kažem. masna a dehidrirana. to je upravo zbog tih preparata koje stavljamo a namijenjeni su masnoj koži. na duge staze je čine dehidriranom. jaaaaako je bitno da si nađeš adekvatnu hidratantnu kremu za preko dana i ispod pudera. meni je npr. Vichy Termal S1 savršena. ali nemam uvijek para za nju, a brzo je potrošim. zadnje vrijeme probavam razne testere hidr.krema od Avene mi je uništila ten sva sam se osula. Orlane active-hydro mi je izvanredna. probala sam tester, ali je ta krema užasno skupa. Holyplant NOVA verzija hidr.kreme koja još nije u prodaji mi je za sada najbliža Vichy-jevoj. kad izađe na tržište, probaj
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 22:06   #84
Koristim Normaderm već dva mjeseca i zadovoljna sam. Toliko mi je trajao tonik, sredstvo za pranje lica, a kremu sam potrošila za mjesec i pol. Koristim dva puta dnevno. Danas iznenađenje u apoteci. Za dva kupljena Vichy proizvoda dobiješ etui - izgleda ko pernica, to je kao neki priručnik o zdravlju sa hrpom testera
Živio Vichy to im je sad akcija
požurite do apoteke ako još ima
HaHa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 14:57   #85
ma živjele njihove akcije my ass!
Zbog torbice i hrpe testera se uvijek bacim u neplanirane troškove!
Dosta Vichy akcija!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 15:46   #86
Quote:
HaHa kaže:
Koristim Normaderm već dva mjeseca i zadovoljna sam. Toliko mi je trajao tonik, sredstvo za pranje lica, a kremu sam potrošila za mjesec i pol. Koristim dva puta dnevno. Danas iznenađenje u apoteci. Za dva kupljena Vichy proizvoda dobiješ etui - izgleda ko pernica, to je kao neki priručnik o zdravlju sa hrpom testera
Živio Vichy to im je sad akcija
požurite do apoteke ako još ima


A josh kad otkrijesh da imash unutra i dva bona s popustom
na naredna dva proizvoda....

Jesi dobila onu kartu - svaki osmi proizvod - besplatno. Ja vec uzela jedan Liposyne dzabe.


Ja koristim: cijelu kolekciju Normaderm (i dobila sam na osnovu njih dvije takve etui), Liposyne, Lift Activ Yeux za oci, a planiram preci i na Lipidiose za tushiranje i mackanje cim potroshim ovo shto sad koristim za te svrhe.

Od svega toga jedino nisam zadovoljna s kremom za oci - nema nikakve koristi od nje.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 16:00   #87
Quote:
iggix kaže:
Jesi dobila onu kartu - svaki osmi proizvod - besplatno.
Avene daje svaki 5. proizvod besplatno.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 16:13   #88
Quote:
iggix kaže:
[B Lift Activ Yeux [/B]
ja mislim da je to prejako za mlade cure...ko ti je to preporučio?

ja sam baš nedavno pohodila apoteke u potrazi za nekom kremom protiv borica ko očiju...

i mislim da je to prejako, osim ako si već prešla 35-tu...

možda ti zato ne odgovara...

probaj nešto blaže, a ako imaš tendenciju ka boricama mislim da bi bolje odgovarala reti C yeux...

ne znam, ja izbjegavam koristiti kreme protiv bora što je duže moguće, a više od svih krema mi pomaže nešto masno, kao ulje ili ona krema što je CJ rekla da je probala, melem...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 22:31   #89
Necesh vjerovati - to mi je prva kremica za oci protiv bora. Zbilja mi ne treba, ali me je ova tuka u apoteci uvjerila. Ono - mislim si - zna zena, ta radi u apoteci....


Naci cu neshto blago, cisto samo za osjetljivu kozu ili neshto shto hrani, meni ta sranja protiv bora zbilja ne odgovaraju.


Svidjelo mi se ovo:


Quote:
za mlade cure


Samo ti nastavi....
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 22:32   #90
Quote:
Anteaa kaže:
Avene daje svaki 5. proizvod besplatno.
nemoj mi mast vaditi. Znash da toga nema ovdje gdje ja zivim.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 00:15   #91
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 16:48   #92
Quote:
Anteaa kaže:
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 20:41   #93
[QUOTE]iggix kaže:
[B]

A josh kad otkrijesh da imash unutra i dva bona s popustom
na naredna dva proizvoda....

Jesi dobila onu kartu - svaki osmi proizvod - besplatno. Ja vec uzela jedan Liposyne dzabe.


Nisam to dobila!!
Gdje je to? U etuiu sa testerima?
HaHa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:35   #94
[QUOTE]HaHa kaže:
[B]
Quote:
iggix kaže:


A josh kad otkrijesh da imash unutra i dva bona s popustom
na naredna dva proizvoda....

Jesi dobila onu kartu - svaki osmi proizvod - besplatno. Ja vec uzela jedan Liposyne dzabe.


Nisam to dobila!!
Gdje je to? U etuiu sa testerima?
Da, bonovi su s testerima unutra, a kartu sam dobila odvojeno.

Pazi, ja nisam u Hr. Mozda ipak ima razlike u akcijama.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 16:31   #95
celulit

Žene drage, ja ovih dana na cro-a- porteru bila izložena ženskim, manekenskim nogama i guzama izbliza i to nekoliko dana zaredom.... i nakon toga svega dođe mi da odustanem od cijele te anti celulit spike.

Mislim, te su manekenčice tanke ko štapići, uređene i sređene tip top, našminkane, utegnute, uglavnom - cijele pic mic, vježbaju, piju puno vode, paze šta jedu, njeguju se blablabla i opet - svaka druga ima celulit!!!!!!!

Mislim, ako je Sunčica Lalić, koja sigurno ima love priuštiti si sve anticelulitne tretmane svijeta, pa kolko koštali da koštali, prošetala svoju boney ass s celulitom po pisti.... - I rest my case!


Nije da sam ja mislila da manekenke ili mršave cure nemaju celulita, ali mislila sam da barem one žene iz modnog bizniza ili koje figuriraju kao ljepotice koje imaju novaca za napast ga svim oružjima, da barem one nađu načina za riješiti ga se.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 16:35   #96
Re: celulit

Quote:
goldberry kaže:

Mislim, ako je Sunčica Lalić, koja sigurno ima love priuštiti si sve anticelulitne tretmane svijeta, pa kolko koštali da koštali, prošetala svoju boney ass s celulitom po pisti.... - I rest my case!


.....
pa kad jadnica bogata nije čula za afroditu
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 16:41   #97
e goldberry to sam i ja skuzila. i sorry darin na offtopicu al onak - cro-a-porter my ass. cak su i muski manekeni ful mrsavi (ok, jesu oni izbildani al su uzi od mene u struku...onak bljak).
a svaka manekenka (osim mie slogar al ona je ionako neka sportasica) imaju celulit i i uopce nisu nis posebno. iskvarcaju se i na strateska mjesta puknu sljokice i da vidis.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 17:37   #98
skužajte, ovo je trebalo ić na topic o kremama protiv celulita
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 17:56   #99
Re: celulit

Quote:
goldberry kaže:
Žene drage, ja ovih dana na cro-a- porteru bila izložena ženskim, manekenskim nogama i guzama izbliza i to nekoliko dana zaredom.... i nakon toga svega dođe mi da odustanem od cijele te anti celulit spike.

Mislim, te su manekenčice tanke ko štapići, uređene i sređene tip top, našminkane, utegnute, uglavnom - cijele pic mic, vježbaju, piju puno vode, paze šta jedu, njeguju se blablabla i opet - svaka druga ima celulit!!!!!!!

Mislim, ako je Sunčica Lalić, koja sigurno ima love priuštiti si sve anticelulitne tretmane svijeta, pa kolko koštali da koštali, prošetala svoju boney ass s celulitom po pisti.... - I rest my case!


Nije da sam ja mislila da manekenke ili mršave cure nemaju celulita, ali mislila sam da barem one žene iz modnog bizniza ili koje figuriraju kao ljepotice koje imaju novaca za napast ga svim oružjima, da barem one nađu načina za riješiti ga se.....
da se celulit moze pobijediti , ne vjerujem, mozda liposukcijom , ali vjerujem da se anticelulitnim tretmanima moze smanjiti.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 20:46   #100
Quote:
iggix kaže:
Da, bonovi su s testerima unutra, a kartu sam dobila odvojeno.

Pazi, ja nisam u Hr. Mozda ipak ima razlike u akcijama.
Ipak ima razlike Eto kak se prate svjetska zbivanja
u svakom slučaju hvala za informaciju možda i to dočekamo
HaHa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.