Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2009., 01:38   #1
Mršavljenje pomoću teretane? (žene)

pozdrav!
ponukana prijateljičinom idejom da krenemo u kvartovsku teretanu kako bi izgubile višak kila, istraživala sam na internetu malo o načinu vježbanja u teretanama za žene i slično. Svuda govore o nabijanju mišićne mase u teretnama, a nas to ne zanima.
Naime, naš najvažniji cilj bi bio skinuti trbuščić (izgubiti oko 5 kg) i učvrstiti malo guzu, noge i trbuh... je li to uopće moguće u teretani i s kojim programom?
Hvala unaprijed!
__________________
Photography by Eva - za zaljubljenike u umjetničku fotografiju :)
fotoeva is offline  
Old 04.02.2009., 08:30   #2
Quote:
fotoeva kaže: Pogledaj post
pozdrav!
ponukana prijateljičinom idejom da krenemo u kvartovsku teretanu kako bi izgubile višak kila, istraživala sam na internetu malo o načinu vježbanja u teretanama za žene i slično. Svuda govore o nabijanju mišićne mase u teretnama, a nas to ne zanima.
Naime, naš najvažniji cilj bi bio skinuti trbuščić (izgubiti oko 5 kg) i učvrstiti malo guzu, noge i trbuh... je li to uopće moguće u teretani i s kojim programom?
Hvala unaprijed!
Tema "Kako maknuti trbuščić" -malo iznad pa pročitaj
__________________
VIŠE NISAM UOBRAŽEN. SAD SAM SAVRŠEN.
gw13 is offline  
Old 04.02.2009., 12:11   #3
U teretani se može i mršaviti i ne dobivati mišiće ali ne sa vježbama sa teretom...
Zna se da su za mršavljenje aerobne vježbe kao trčkaranje,bicikla,steper,orbitrek,rolanje...
Znatiželjko is offline  
Old 04.02.2009., 14:03   #4
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
...
Zna se da su za mršavljenje aerobne vježbe kao trčkaranje,bicikla,steper,orbitrek,rolanje...
...a za to nemoraš u teretanu
conan12 is offline  
Old 04.02.2009., 16:01   #5
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
U teretani se može i mršaviti i ne dobivati mišiće ali ne sa vježbama sa teretom...
Zna se da su za mršavljenje aerobne vježbe kao trčkaranje,bicikla,steper,orbitrek,rolanje...
može se mršavit i sa utezima
IcedEarth is offline  
Old 04.02.2009., 17:22   #6
rekreativno se bavim bodybuildingom skoro 7 godina...
u zadnjih 2 mjeseca skinuo sam 7 kila a da nisam ni pipnuo ni bicikl, ni steper, ni išta slično već samo treningom s teškim utezima..
s time da mi je snaga pala u zanemarivoj mjeri zbog visokoproteinske prehrane znači nisam izgubio mnogo mišićnog tkiva...

dakle bilo kakva fizička aktivnost pomoći će skidanju masnog tkiva ali samo uz odgovarajuću prehranu...
ako nema pravilne prehrane džaba bilo kakav trening i isto tako možete gubit salo a da ne mrdate iz kreveta

PREHRANA!!!
Diego is offline  
Old 04.02.2009., 17:39   #7
Quote:
Diego kaže: Pogledaj post
rekreativno se bavim bodybuildingom skoro 7 godina...
u zadnjih 2 mjeseca skinuo sam 7 kila a da nisam ni pipnuo ni bicikl, ni steper, ni išta slično već samo treningom s teškim utezima..
s time da mi je snaga pala u zanemarivoj mjeri zbog visokoproteinske prehrane znači nisam izgubio mnogo mišićnog tkiva...

dakle bilo kakva fizička aktivnost pomoći će skidanju masnog tkiva ali samo uz odgovarajuću prehranu...
ako nema pravilne prehrane džaba bilo kakav trening i isto tako možete gubit salo a da ne mrdate iz kreveta

PREHRANA!!!

ti si iznimka...ja recimo bi mogao spusiti kcal i za više od 500 od neke točke održavanja i vaga mi se miče za mg bez kardia...a u teretani ubijanje
zecinjo is offline  
Old 04.02.2009., 18:44   #8
Quote:
Diego kaže: Pogledaj post
rekreativno se bavim bodybuildingom skoro 7 godina...
u zadnjih 2 mjeseca skinuo sam 7 kila a da nisam ni pipnuo ni bicikl, ni steper, ni išta slično već samo treningom s teškim utezima..
s time da mi je snaga pala u zanemarivoj mjeri zbog visokoproteinske prehrane znači nisam izgubio mnogo mišićnog tkiva..
S treningom utezima i visokoproteinskoj prehrani si izgubio misicne mase i izgubio na snazi? Ovo mi ne stima bas.
2cool4school is offline  
Old 04.02.2009., 18:46   #9
Ne znam da li štima ili ne, u svakom slučaju sve piše u top temi.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.