Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 09:00   #41
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Opet dokaz moga blebetanja o hormonima. Kako je ljudski organizam kompleksan i zanimljiv moj Bože
Bold: I tebi u tom slučaju fali dopamina ili ti ga beta-1 receptori ne reagiraju dobro s tim tipom. Dok kod ovoga drugoga rade i više nego dobro zbog utjecaja oxytocin. Kako divno

Obožavam pametovat



Divan organizam koristiš
Hehe, a vidim da smo mi dobro došle da malo obnoviš svoje znanje. Neka ,neka.... ajde,da te pitam onda i ja nešto kad se već kužiš u te stvari. Znaš ono da se muškarcima uvijek spava poslije seksa? To je isto radi nekog hormona koji izlučuje njihov organizam,jel tako? E sad,ja se neki dan pofajtala s frendicom jer se svaki puta zakrvi s dečkom zato što je on za kurac poslije seksa i spava mu se. Ja joj probala obajasniti da to nije on kriv,ali ne mogu..tuka razmišlja da prekine s njim jer je on (zato što zaspi nakon seksa) ne poštuje kao svoju curu. Pa de me molim te prosvijetli i potvrdi mi da je ona histerična.
Rainbow Lady is offline  
Old 19.08.2009., 09:01   #42
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Piramida - get a life.

Umjesto da se iz početnog komentara napravi dobra zajebancija, uspio si usrat cijelu temu do jaja. Daj malo ohladi s tim svoj znanstveno-fantastičnim izričajem za dobrobit ostalih ljudi na forumu.
Jel za taj zajebancija komentar postoji offtopic. Ajmo lagano scrollaj dolje. Ja sam objasnio onako kako je. To što će sad netko tu nagađat da se žena brže zaljubi jer jedu manje masne hrane u meni uzrokuje smanjenje količine serotonin-a i
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:02   #43
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Hehe, a vidim da smo mi dobro došle da malo obnoviš svoje znanje. Neka ,neka.... ajde,da te pitam onda i ja nešto kad se već kužiš u te stvari. Znaš ono da se muškarcima uvijek spava poslije seksa? To je isto radi nekog hormona koji izlučuje njihov organizam,jel tako? E sad,ja se neki dan pofajtala s frendicom jer se svaki puta zakrvi s dečkom zato što je on za kurac poslije seksa i spava mu se. Ja joj probala obajasniti da to nije on kriv,ali ne mogu..tuka razmišlja da prekine s njim jer je on (zato što zaspi nakon seksa) ne poštuje kao svoju curu. Pa de me molim te prosvijetli i potvrdi mi da je ona histerična.
pa i meni se spava poslije sexa... reci joj da se ohladi i da joj bude bolje ak i ona odspava poslije...
dora5512 is offline  
Old 19.08.2009., 09:02   #44
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Jel za taj zajebancija komentar postoji offtopic. Ajmo lagano scrollaj dolje. Ja sam objasnio onako kako je. To što će sad netko tu nagađat da se žena brže zaljubi jer jedu manje masne hrane u meni uzrokuje smanjenje količine serotonin-a i
za dobrobit ove teme poručujem - odi na neki stručniji dio foruma.
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 19.08.2009., 09:03   #45
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post


Divan organizam koristiš
Mora da si puna Serotonina ili hormona sreće kako ga neki zovu. ''Hormon sreće''
u zdravom tijelu , zdrav duh
__________________
uništili su mi puno toga..ali mi krila ne mogu slomit...
vipovka is offline  
Old 19.08.2009., 09:05   #46
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Hehe, a vidim da smo mi dobro došle da malo obnoviš svoje znanje. Neka ,neka.... ajde,da te pitam onda i ja nešto kad se već kužiš u te stvari. Znaš ono da se muškarcima uvijek spava poslije seksa? To je isto radi nekog hormona koji izlučuje njihov organizam,jel tako? E sad,ja se neki dan pofajtala s frendicom jer se svaki puta zakrvi s dečkom zato što je on za kurac poslije seksa i spava mu se. Ja joj probala obajasniti da to nije on kriv,ali ne mogu..tuka razmišlja da prekine s njim jer je on (zato što zaspi nakon seksa) ne poštuje kao svoju curu. Pa de me molim te prosvijetli i potvrdi mi da je ona histerična.
Je u pravu si , objasno sam maloprije. Spava im se jer im tijelo pod opterećenjem luči Prolaktin. E sad , ne spava mu se samo zato jer mu tijelo luči prolaktin , ima tu još kemijskih reakcija jer prolaktin smiruje neurone ,koji se moraju obnovit, puno toga svega, što znači da mu se jednostavno prispava.
Nije kod svakoga isto...

kako divno pitanje

Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Daj meni tu literaturu! Bar ću naučiti latinski i manje se zamarati zakaj svi frajeri mogu jebat sve, a ja samo onog u kojeg sam zaljubljena i kojeg volim.....jedina je zeznuta stvar to kaj se u zadnjija par dana zaljubljujem u svakog koji imalo dobro izgleda, i već sam ih naredala petnaest, još samo da saznam zakaj se ja nemrem pojebat i ak sam zaljubljena i mogu.....mirno umrijet i ne pojebat se!!!
Može se to riješit jednostavno. Pravilnim unosom hrane i ostalih izvora organizmu potrebih tvari može se doć do kontrole hormona. Samo ti nije za igru.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:07   #47
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Bravo macane!
Ono što si zapravo dokazao ovim topicom je da će žene uvijek pokušavati dokazati da su one različite od onoga što netko o njima generalizira. Uvijek će se naći one koje kažu: a, ne, ja baš radim suprotno. Tako da, ako želiš nešto pojebat, samo kažeš u ženskom društvu: žene nikad ne iniciraju seks prve, i ne seksaju se bez obveza. I da vidiš akcije.
Hahaha
To je istina
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 09:14   #48
Quote:
vipovka kaže: Pogledaj post
u zdravom tijelu , zdrav duh
Prekrasno Divno
Um pod kontrolu pa će tijelo biti još zdravije, pa opet um zdraviji , kako divna uzročno posljedična veza , ha

Mod sorry , malo me multiq izdaje

Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
za dobrobit ove teme poručujem - odi na neki stručniji dio foruma.
Više volim dijelit svoje znanje s oima koji ne posjeduju isto

Quote:
Rainbow Lady mislim
reci priji da ga uvijek s pomoću Intravenske injekcije dopamina može spriječit njegovu pospanost Divno , zar ne ?

Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Piramida - get a life.
Jel se meni čini ili ti serotonin pada čitajući mene. Kako divno ime za hormon ha ?

Zadnje uređivanje Piramida : 19.08.2009. at 09:20.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:23   #49
I još jedna tema puna divnih činjenica, odličnog izlaganja od strane moje malenkosti , i puno toga naučenog može biti zaključana i predana prošlosti

Morat ću se obratit adminu za sticky temu u vezi hormona, sexualnog zdravlja , sexualno prenpsivih bolesti i spriječavanja istih te pametovanja općenito
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:27   #50
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Jednom ću shvatit , jednom ću napustat ovaj forum, doć će i taj dan , samo polako , moram uzet dopamina

Ja se ubijem da naučim nekoga nešto o hormonima, dam mišljenje a nikoga nije ni briga

Jel ovo rasprava ili tema u kojoj iznosimo opis sebe u ovom području ?
zbilja ne znam čemu se čudiš.... autor topica je u svakoj temi koju je otvorio pokazao svoju jednodimenzionalnost, kvazišovinizam, nerazumijevanje materije (žene i žensku psihu, te ljudsku psihu općenito,a sada očito i biokemiju), a ti bi sada da ga naučiš i da odreagira na tvoje postove a znaš da je nekim ljudima najlakše ignorirat činjenice koje im ne idu u prilog.

Naučio si nešto ostatak foruma, raskrinkao si kemijsku stranu priče, samo si prilično detaljno sve to objasnio, pa nisi ostavio mjesta pitanjima

OT :
Upuštaju se sex bez obaveza iz istog razloga kao i mi- imaju potrebe i sex je zabavan. Treba im bolji razlog?

....većina ljudi se slaže da žene teže odvajaju emocije od sexa nego muškarci, tako je i u mom okruženju, ali naravno u svemu postoje iznimke i pravila nema. Žene jesu emocionalna bića i emocije su njihovi osnovni pokretači, sex može biti za njih puno veća investicija i rizik nego za muškarca pa je i razumljivo da uz njega vežu veću važnost nego veliki broj muškaraca, pa tu je i odgoj koji ne treba zanemariti kao i opća društvena atmosfera koja je takva da se ženu NEPRAVEDNO i NEOPRAVDANO prikazuje kao nekoga tko jako treba paziti kome "daje" i za koju nije baš u redu da se ševi van veze jer bi mogla biti opisana kao laka, dok će muškarac biti često prikazan kao playboy, uspješni lovac, veliki frajer i slično.
I taj "strah" od društvene stigme podsvjesno uzrokuje emocionalne reakcije kod velikog broja žena, pa i radi toga naginju vezivanju emocija uz sex kako bi "opravdale"

Sve te stvari jako utječu, prije svega na podsvijest osobe i dijelom diktiraju postupke.
Evolucija. Urođene emocije. Psiha. Odgoj. Social conditioning......
Apophis is offline  
Old 19.08.2009., 09:29   #51
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Više volim dijelit svoje znanje s oima koji ne posjeduju isto
odi radije dijeli vrijeme s nekim tko fkt želi slušat tvoje pizdarije.

ali nažalost, takav ne postoji u RL stoga si došao solit pamet na podforum ljubav o jebenim hormonima

gle, nisam se ustao da bi doručkovao uz jebene hormone i cijelu prirodnu znanost. došao sam se nasmijati, zabaviti, pogledati tulave teme kao i svaki normalan ispodprosječni hrvat uz pol kile pive.

stoga, s nadom da ćeš se unormaliti, fak of.
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 19.08.2009., 09:30   #52
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
zbilja ne znam čemu se čudiš.... autor topica je u svakoj temi koju je otvorio pokazao svoju jednodimenzionalnost, kvazišovinizam, nerazumijevanje materije (žene i žensku psihu, te ljudsku psihu općenito,a sada očito i biokemiju), a ti bi sada da ga naučiš i da odreagira na tvoje postove a znaš da je nekim ljudima najlakše ignorirat činjenice koje im ne idu u prilog.

Naučio si nešto ostatak foruma, raskrinkao si kemijsku stranu priče, samo si prilično detaljno sve to objasnio, pa nisi ostavio mjesta pitanjima
Izlaganje koje nije detaljno i nakon kojega ostane pitanja nije pravo izlaganje. Ne čudim se , samo potičem forumaše na učenje i razmišljanje svojom glavom a ne da vjeruju u sve što čitaju po magazinima

Quote:
OT :
Upuštaju se sex bez obaveza iz istog razloga kao i mi- imaju potrebe i sex je zabavan. Treba im bolji razlog?
Hormoni opet, to sam i rekao i objasnio dolje

Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
ali nažalost, takav ne postoji u RL stoga si došao solit pamet na podforum ljubav o jebenim hormonima
Hormoni su uzrok ljubavi kao i kemijske reakcije istih. Ne,ne postojim u RL, ja sam bug

Zadnje uređivanje Piramida : 19.08.2009. at 09:35.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:34   #53
Piramida sunca je izrazito dosadan, i stalno me prati kao štene, pa sam sklon da pomislim, da je stvarno pas koji zna koristiti internet ili da je peder.
A ja uopste ne citam on sto on pise, jer znam prilicno i o hormonima, anatomiji i mnogim stvarima, i jednostavno nemam zivaca citati te njegove postove i raspravljati se sa njim o bilo cemu. Znam da on pise o necemu, da spominje hormone, ali je toliko dosadan i naporan, da me ne bi puskom natjerao da procitam sta pise.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 09:38   #54
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Piramida sunca je izrazito dosadan, i stalno me prati kao štene, pa sam sklon da pomislim, da je stvarno pas koji zna koristiti internet ili da je peder.
A ja uopste ne citam on sto on pise, jer znam prilicno i o hormonima, anatomiji i mnogim stvarima, i jednostavno nemam zivaca citati te njegove postove i raspravljati se sa njim o bilo cemu. Znam da on pise o necemu, da spominje hormone, ali je toliko dosadan i naporan, da me ne bi puskom natjerao da procitam sta pise.
Dokazao si da znaš o hormonima koliko ja o sastavu tla na sjeveroistoku Vijetnama. Hvala na vrijeđanju. Prijavljen si...

Out
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:38   #55
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Hormon oxytocin,koristan je jer kemijskim reakcijama oslobađa endorfin, poznatiji kao hormon sreće. Upravo zbog ovoga hormona javlja se želja za sexom ,a javlja se i ovisnost o sexu.
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Divan organizam koristiš
Mora da si puna Serotonina ili hormona sreće kako ga neki zovu. ''Hormon sreće'' ...
Vidim da si raspoložen pa ako ti nije teško ... koji je od ova dva sretniji?
Illana is offline  
Old 19.08.2009., 09:41   #56
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
zbilja ne znam čemu se čudiš.... autor topica je u svakoj temi koju je otvorio pokazao svoju jednodimenzionalnost, kvazišovinizam, nerazumijevanje materije (žene i žensku psihu, te ljudsku psihu općenito,a sada očito i biokemiju), a ti bi sada da ga naučiš i da odreagira na tvoje postove a znaš da je nekim ljudima najlakše ignorirat činjenice koje im ne idu u prilog.

Naučio si nešto ostatak foruma, raskrinkao si kemijsku stranu priče, samo si prilično detaljno sve to objasnio, pa nisi ostavio mjesta pitanjima

OT :
Upuštaju se sex bez obaveza iz istog razloga kao i mi- imaju potrebe i sex je zabavan. Treba im bolji razlog?

....većina ljudi se slaže da žene teže odvajaju emocije od sexa nego muškarci, tako je i u mom okruženju, ali naravno u svemu postoje iznimke i pravila nema. Žene jesu emocionalna bića i emocije su njihovi osnovni pokretači, sex može biti za njih puno veća investicija i rizik nego za muškarca pa je i razumljivo da uz njega vežu veću važnost nego veliki broj muškaraca, pa tu je i odgoj koji ne treba zanemariti kao i opća društvena atmosfera koja je takva da se ženu NEPRAVEDNO i NEOPRAVDANO prikazuje kao nekoga tko jako treba paziti kome "daje" i za koju nije baš u redu da se ševi van veze jer bi mogla biti opisana kao laka, dok će muškarac biti često prikazan kao playboy, uspješni lovac, veliki frajer i slično.
I taj "strah" od društvene stigme podsvjesno uzrokuje emocionalne reakcije kod velikog broja žena, pa i radi toga naginju vezivanju emocija uz sex kako bi "opravdale"

Sve te stvari jako utječu, prije svega na podsvijest osobe i dijelom diktiraju postupke.
Evolucija. Urođene emocije. Psiha. Odgoj. Social conditioning......
na sve napisano
dora5512 is offline  
Old 19.08.2009., 09:42   #57
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
A ja uopste ne citam on sto on pise, jer znam prilicno i o hormonima, anatomiji i mnogim stvarima, i jednostavno nemam zivaca citati te njegove postove i raspravljati se sa njim o bilo cemu. Znam da on pise o necemu, da spominje hormone, ali je toliko dosadan i naporan, da me ne bi puskom natjerao da procitam sta pise.
a s druge strane, meni je zanimljivo kako ignoriraš svaki moj post , jer mojim iskustvom tvoja teorija pada u vodu
__________________
uništili su mi puno toga..ali mi krila ne mogu slomit...
vipovka is offline  
Old 19.08.2009., 09:45   #58
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Vidim da si raspoložen pa ako ti nije teško ... koji je od ova dva sretniji?
Ovisno o organizmu. Nisu samo ona dva tu. Recimo da su dopamin i noradrenalin najsretniji jer uzrokuju smijeh. Dok je za vrijeme sexa endrofin ''najsretniji'' hormon kod žene. Za vrijeme sexa javljaju se serotonin, endorfin, te u manjim količinama dopamin i noradrenalin,koji stvaraju osjećaj zadovoljstva,te prolaktin nakon sexa ako se dobro izmoriš I ne zaboravimo na svima poznati adrenalin.

Radoznala Divno

Zadnje uređivanje Piramida : 19.08.2009. at 09:51.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:48   #59
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
...
....većina ljudi se slaže da žene teže odvajaju emocije od sexa nego muškarci, tako je i u mom okruženju, ali naravno u svemu postoje iznimke i pravila nema. Žene jesu emocionalna bića i emocije su njihovi osnovni pokretači, sex može biti za njih puno veća investicija i rizik nego za muškarca pa je i razumljivo da uz njega vežu veću važnost nego veliki broj muškaraca, pa tu je i odgoj koji ne treba zanemariti kao i opća društvena atmosfera koja je takva da se ženu NEPRAVEDNO i NEOPRAVDANO prikazuje kao nekoga tko jako treba paziti kome "daje" i za koju nije baš u redu da se ševi van veze jer bi mogla biti opisana kao laka, dok će muškarac biti često prikazan kao playboy, uspješni lovac, veliki frajer i slično.
I taj "strah" od društvene stigme podsvjesno uzrokuje emocionalne reakcije kod velikog broja žena, pa i radi toga naginju vezivanju emocija uz sex kako bi "opravdale"

Sve te stvari jako utječu, prije svega na podsvijest osobe i dijelom diktiraju postupke.
Evolucija. Urođene emocije. Psiha. Odgoj. Social conditioning......
Dobro rečeno.

Iako mi nikad neće biti jasno što to ne valja s emocijama kad je to daleko najbolja i najbogatija klasa seksa koja postoji.
I za jedne i za druge.
Illana is offline  
Old 19.08.2009., 09:54   #60
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Ovisno o organizmu. Nisu samo ona dva tu. Recimo da su dopamin i noradrenalin najsretniji jer uzrokuju smijeh. Dok je za vrijeme sexa endrofin ''najsretniji'' hormon kod žene. Za vrijeme sexa javljaju se serotonin, endorfin, te u manjim količinama dopamin i noradrenalin,koji stvaraju osjećaj zadovoljstva,te prolaktin nakon sexa ako se dobro izmoriš
Hvala.

Imam ja još, ako nije problem ...
Naime, postoji izraz "postkoitalna tuga", uglavnom se vezivao uz žene, pretpostavljam da je i to posljedica neke kemije.
Illana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger