Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2011., 23:47   #1
Aladinova svijetiljka

Život ide i mi tečemo sa njim...

Usvojili smo raznorazna ponašanja, ukoričili i ukalupili neka razmišljanja, dodali nova i osakatili neka stara...po potrebi.

Godina na godinu, nove sredine i nove okolnosti, možda fax u novom gradu, možda bračni život, dolazak djeteta, selidba, novi posao....ili što već nam je život priredio i donio, neki naši snovi, neki samo naš osobni i intimni dio, nježno je spremljen u ladicu.

Spremljen. No, nikada zaboravljen.

Otvorite ladicu. Neka snovi i skrivene želje polete...
lunarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 23:54   #2
Mislim da sam barem trećinu najranije djetinje dobi provela maštajući kako - letim.

Ima li još takvih luzera ovdje?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:00   #3
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Mislim da sam barem trećinu najranije djetinje dobi provela maštajući kako - letim.

Ima li još takvih luzera ovdje?
Mo'š me dodati na listu

Voljela bi probati letjeti, samo za osjetiti kakav je feeling biti totalno slobodan gdje je zrak jedino što te okružuje....i drži.

I voljela bi moći gola stajati na pljusku! ( nije da ne mogu jel' ... no ne volim bijele košulje. Pogotovo me mrze one dugih rukava, što ti iza leđa zavrnu u mašnu
lunarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:05   #4
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Mislim da sam barem trećinu najranije djetinje dobi provela maštajući kako - letim.

Ima li još takvih luzera ovdje?


O, da, a opsesija je dosegnula vrhunac s čitanjem knjige Petar Pan.
Mislim da i dan danas poskrivećki vjerujem kako bi ljudi mogli letjet kad bi samo htjeli 'radit na tome'.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:08   #5
Letenje...

U drugom životu želim biti ptica.

A na pljusku sam često, ali obučena. Obožavam kišu i čim padne ja idem van. Sada me i djeca slijede pa po pljusku skačemo po lokvama, plešemo... :nimalo uzorna mater:
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:10   #6
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
A na pljusku sam često, ali obučena. Obožavam kišu i čim padne ja idem van. Sada me i djeca slijede pa po pljusku skačemo po lokvama, plešemo... :nimalo uzorna mater:
Ti si krasna mama Ajoj

Ne mogu sada o svojoj dječijoj maštariji... u poređenju sa vašim, jako je prizemna i patetična. A imam mašte, imam majke mi. I joj
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:11   #7
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
skačemo po lokvama, plešemo... :nimalo uzorna mater:
To je upravo ono što dugo dugo nisam napravila! I ne bih rekla da nisi uzorna mater, dapače, sasvim suprotno
lunarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:15   #8
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Mislim da sam barem trećinu najranije djetinje dobi provela maštajući kako - letim.

Ima li još takvih luzera ovdje?
ima

ne samo da sma maštala, non stop sam sanjala da letim! popenjem se na visoki zidić i zamahnem rukama i letim !!!

htjela sam biti mama sa 18godina, a uz to i upisat nimalo lagan gakultet i završit ga do 23.godine! ono, da svi budu ponosni, a ja budem mlada mama!
naravno, nit sam tada imala s kim dobit dijete, nit sam imala dijete, a nisam bogami niti završila faks sa 23!

maštala sam i da sam glumica! premda sam imala priliku, profućkala sam je, jer sam mislila da sam pametnija od svih i da meni ne tribaju nikakve vježbe, samo me triba neki poznati redatelj primijetiti na autobusnom kolodvoru i počinje moja karijera!
možda sam rijetko na kolodvoru?
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:16   #9
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ti si krasna mama Ajoj
Hvala. Trudim se.

Quote:
Ne mogu sada o svojoj dječijoj maštariji... u poređenju sa vašim, jako je prizemna i patetična. A imam mašte, imam majke mi. I joj
Reci nam, please.

Quote:
lunarna kaže: Pogledaj post
To je upravo ono što dugo dugo nisam napravila! I ne bih rekla da nisi uzorna mater, dapače, sasvim suprotno
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:22   #10
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ima li još takvih luzera ovdje?
ima.

mene taj osjećaj još i danas ulovi kada sam na rubu litice, vrhu planine, ma i visoka zgrada je dovoljna.

pogledam dole i zamislim kako bi bilo predivno preletjeti taj predio. i moram se svladat da ne skočim, podsjetit se da bi se ubila.

:čudna:

edit: ove ostale stvari često radim, tj. kad sam u divljini. gola po kiši u šumi, po suncu, kada mi je susjed imao nekog čudnog psa sam ga vodila u planinu da zavijamo na mjesec (psa, ne susjeda), i sve te "glumi da si saživljena s prirodom a ne luda" stvari stalno radim.

Zadnje uređivanje Megalodona : 10.01.2011. at 00:34.
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:26   #11
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post

ne samo da sma maštala, non stop sam sanjala da letim! popenjem se na visoki zidić i zamahnem rukama i letim !!!

htjela sam biti mama sa 18godina, a uz to i upisat nimalo lagan gakultet i završit ga do 23.godine! ono, da svi budu ponosni, a ja budem mlada mama!
naravno, nit sam tada imala s kim dobit dijete, nit sam imala dijete, a nisam bogami niti završila faks sa 23!

maštala sam i da sam glumica! premda sam imala priliku, profućkala sam je, jer sam mislila da sam pametnija od svih i da meni ne tribaju nikakve vježbe, samo me triba neki poznati redatelj primijetiti na autobusnom kolodvoru i počinje moja karijera!
možda sam rijetko na kolodvoru?

ovo je carski

ja sam isto htjela biti mlada mama i mastala sam da cu zavrsiti ne jedan nego dva faksa do 22,23 godine i da cu si onda vec moci kupiti stan (ne znam s kojim novcima kad sam samo studirala a nisam jel radila) i da cu lagodno zivjeti i dolaziti starcima na rucak wikendima


sta se ikad desilo tim mastanjima?? aha da....zivot

nisam nikad mastala o ljubavnom zivotu pretjerano, uvijek sam nekak bila svjesna toga da se to desi van nase kontrole i da ne mozes to planirati

sve u svemu, mislila sam da cu nekako puno vise postici do ovih godina nego sto realno jesam ali svejedno sam osoba koja je strasno ponosna na sve sto sam prosla i vidjela i to mi nitko ne moze osporiti ni oduzeti
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:30   #12
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post

Reci nam, please.
Ok. Samo za vas narode. I za ono... pola Hrvatske koja surfa po forumu
Kad su svi maštali da lete, ja sam sanjala da je tata uvijek kući, i da imam kompletnu sretnu porodicu. Bracu, starijeg, naravno.
Da, znam, to su njihovi životi, a ovo su bili moji snovi. I da mama nije morala toliko raditi, da imam vremena s njom plesati na kiši

Dalje, maštala sam da preko noći moj grad bude opet prestolnica igračaka, i da ima puno prodavnica, i da nije crnjak pucnjave i to. Nadoknadila sam to, ne brinite se, sad ima svega koliko me je volja, i ja kupujem, o da, kupujem
Čak i dječije gluposti (da mi vidite naljepnice na laptopu, i privjeske na mobitelu, pali biste u nesvijest ).

Nadoknadila sam i bracu, nabavila sam dosta muških prijatelja

Maštala sam, najviše, da sam čarobnjak. Da mogu promijeniti neke situacije ljude, poboljšati neka jela učiniti da sedam dana nema škole, da stvorim sebi i prijateljicama sve igračke i odjeću koju želimo, ispravio sve nepravde, sve samo kad mahnem štapićem...

E, o čarobnjaku koji bi ispravio sve nepravde i dalje maštam

Ok, i volim pokisnuti ljeti, na pljusku
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:40   #13
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post

sta se ikad desilo tim mastanjima?? aha da....zivot



Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
....
Meni su tvoje maštarije prekrasne. Tužne, sjetne, vesele... sve u jednom trenu.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:45   #14
ja sam htjela leteći sag i jedan dan kao pale sam na svijetu.
i htjela sam da je cijela zemlja ravnica pod travom. ovo mi danas nije jasno... šta su planine bile krive?
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:45   #15
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post

sta se ikad desilo tim mastanjima?? aha da....zivot

upravo.



Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Meni su tvoje maštarije prekrasne. Tužne, sjetne, vesele... sve u jednom trenu.
tnx bejb
ne djeluju dječije, ali jesu, majke mi
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:58   #16
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Mislim da sam barem trećinu najranije djetinje dobi provela maštajući kako - letim.

Ima li još takvih luzera ovdje?
O da, o da. Krila su mi bila najnajnajželja. Okej, odmah poslije repa.


Neostvarena želja: uzeti ruksak, krenuti na put i ne misliti kako i kada ću se vratiti. Premalo putujem. Pogotovo po tim svjetskim selendarama koje mi se sviđaju.


Melody, ženila bi te
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 01:12   #17
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post


Melody, ženila bi te
mi tu hani, iz ovih stopa

e, a jeste vi ikad maštali (od nekoliko ljudi sam čula ovo) kad ste bili mali, da k'o fol umrete, pa da onda vidite šta vaši roditelji i prijatelji pričaju o vama?
Naravno, nakon toga se vratite i ponovo ste živi, je li

To su obične dječije želje, ali nastane frustracija kad niko oko tebe ne shvaća koliko je to što želiš ozbiljno

Meni je drug pričao da je maštao kako je umro, i mama i tata plaču i govore: "A nismo mu kupili novi bicikl. A tako ga je želio."

I onda se on vrati, oživi iznenada, i oni kažu: "Sine, možeš dobiti sve što želiš!"

Užas, ali ja sam umrla od smijeha dok sam ga slušala.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 01:17   #18
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
mi tu hani, iz ovih stopa

e, a jeste vi ikad maštali (od nekoliko ljudi sam čula ovo) kad ste bili mali, da k'o fol umrete, pa da onda vidite šta vaši roditelji i prijatelji pričaju o vama?
joj, da. ovog se ne bih sama nikad vise sjetila.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 01:45   #19
Ja sam isto htjela letjeti. Ali ne s ciljem da vidim kako to sve odozgor izgleda i da osjetim kako je to lebdjeti na povjetarcu, već zato što mi se to činilo kao najjednostavniji način putovanja. Kao, zove me frendica i ja se odmah s prozora mogu vinut u zrak i sletit njoj pod prozor. Da, uvijek sam bila lijena.

I jako, jako, jako sam htjela starijeg brata. Pa sam uvijek sanjarila o tome kak on zapravo negdje postoji, ali su zločesti ljudi mami rekli da je umro i dali ga na posvajanje. Nekoliko puta sam razmišljala i da sam ja posvojena, al to samo kad sam se ljutila na majku pa se to ne broji.
Sad imam nekoliko prijatelja koje zaista smatram braćom. Eto, nešto sam si ispunila.

I sanjarila sam o ljubavnom životu, ali o tome radije ne bih.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 01:54   #20
Govorim iz prve ruke: imati starijeg brata nije nužno super stvar.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.