Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 14:51   #21
Čemu uopće raditi djecu? Zar ste toliko zli da vam nije dosta kaj ste sjebani, pa morate sjebati još nekoga?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:08   #22
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
za zensku djecu dobar je misionarski i plice svrsavanje, a za musku zguza i dublje, ili obratno, moram pitat muza
obrnuto
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:17   #23
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
za zensku djecu dobar je misionarski i plice svrsavanje, a za musku zguza i dublje, ili obratno, moram pitat muza
obratno
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:28   #24
Quote:
ivancica_t kaže: Pogledaj post
vece sanse za zensku bebu su akp se imaju seksualni odnosi prije ovulacije, a za musku poslije ovulacije
A sta dobije ako se sevi za vrijeme ovulacije?
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:31   #25
imati sex svaka dva dana..pokusajte tako...
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:42   #26
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
A sta dobije ako se sevi za vrijeme ovulacije?
pa dečkić a šta drugo
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 16:23   #27
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
pa dečkić a šta drugo
Pa eto,netko rece decko poslije ovulacije a curica prije...iako mi nije jasno kako se to zatrudni prije ili poslije ovulacije.Ja mislila da se moze zatrudnit samo za vrijeme ovulacije...Bas sam glupa!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 17:30   #28
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Pa eto,netko rece decko poslije ovulacije a curica prije...iako mi nije jasno kako se to zatrudni prije ili poslije ovulacije.Ja mislila da se moze zatrudnit samo za vrijeme ovulacije...Bas sam glupa!
pa objasnila sam ranije al me nitko ne čita
ne moš zatrudnit prije ali spermići žive po 3-4 dana, ženski duže muški kraće pa zato.

nisi glupa, sam se praviš blesava
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 19:15   #29
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
pa objasnila sam ranije al me nitko ne čita
ne moš zatrudnit prije ali spermići žive po 3-4 dana, ženski duže muški kraće pa zato.

nisi glupa, sam se praviš blesava
Ti si to lijepo objasnila ali netko drugi je rekao ako se seksas prije ovulacije bude curica a ako se seksas poslije ovulacije bude decko...Pa mi eto to nije jasno...Poslije ovulacije prosla baba s kolacima!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:59   #30
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
obrnuto
Nije obrnuto, dobro je rekla.

Ženski spermiji, tj. spermiji sa XX kromosomom mogu duže preživjeti. Dakle, ako svršiš pliće tada spermići imaju duži put za "prevaliti", a ženski preživljavaju duže; veća je mogućnost da ispadne curica.
I po logici stvari, seks par dana prije ovulacije - max. 3 dana (vijek "života" spermija u rodnici) isto ide u korist XX-ićima.
__________________
Take me to New York, I'd love to see L.A.
Lola. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:15   #31
narode dajte mi savjete kako zatrudniti molim vas pls....
merkiiiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 23:02   #32
Quote:
Lola. kaže: Pogledaj post
Nije obrnuto, dobro je rekla.
pa, znam kako mi je muž napravio kćer
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 23:44   #33
Quote:
merkiiiiii kaže: Pogledaj post
narode dajte mi savjete kako zatrudniti molim vas pls....
Na pdf trudnice ce ti moci reci nesto vise o tome a i imas vec nekih vezanih tema uz to...A inace postoje i lijecnici koji se bave takvim pitanjima pa im se obrati...Sretno!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 00:36   #34
Nakon dvije godine truda svi preporucuju da se ode na pretrage.

Meni kumovi isli nakon godinu i po truda, ustanovili da on ima lijene spermice i da je sposobnih malo, nakon 2 mjeseca jogurta ujutro i navecer i jos nekih tableta, zena zatrudnila. Naravno da nije uvijek tako, al kod njih je doslovna bila banalnost koja se vrlo lako popravila. Da nisu otisli, tko zna koliko bi se jos trudili...

U svakom slucaju, sto manje stresa i sto vise uzivanja, opuštenosti... Sretno!!!
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 03:38   #35
Jesti ribu, skoljke, rakove, suho voce, cokoladu...
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 23:07   #36
ja se saxala na 14.dan bez zastite,zatrudnila,za malog samo jedaan dan 15.ciklusa i opet zatrudnila..sada se pazimo
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 23:13   #37
Negdje otprilike deseti dan od prvog dana menge svaki dan u razmaku 24 sata. 7 dana zaredom. Ukoliko ste obadvoje mladi i imaš redovni ciklus šanse su ti oko 30 posto. To je 1:3 da ćeš zatrudniti. Sretno!


Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 01:28   #38
Quote:
slatka_ko_bombona kaže: Pogledaj post
Dragi i ja smo odlucili pokusati napraviti nasu prvu bebu pa me zanimaju vasa iskustva. Znam da je najveca sansa za vrijeme ovulacije al kako znati tacno kad je? Jel najbolje imati sex svaki dan one sedmice kad mislis da je vrijeme ovulaciji? Savjeti molim i drzite nam palceve.
u vrijeme ovulacije i to kad imaš sluz onu kao bjelanjak od jajeta, traje par dana i zato se tih par dana namjerno ne seksam da ne bi ostala trudna. To je moja kontracepcija zadnje dvije godine
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 09:18   #39
Cure moje drage, ne mogu a da ne reagiram na ove priče povezivanja poza u seksu sa spolom djeteta. Jednostavno mi je nevjerojatno da netko u 21.st. tko je dovoljno inteligentan da se zna služiti računalom i internetom bezrezervno vjeruje u tu teoriju. Zaboga, kakve veze ima fizička poza tijela s diobom stanica i rasporedom kromosoma?Šokirana sam posebno kad sam vidjela kako neke vrlo artikulirane cure koje inače pišu vrlo pametne postove to ovdje spominju.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 15:32   #40
ne može poza biti garancija spola, ali postoje poze kod kojih je penetracija dublja i samo svršavane dublje, a s obzirom na razlike između spermića koji nose kromosome x i y postoji teoretska šansa da neki stignu brže ili požive duže i da to bude taj spol
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.