Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2013., 10:45   #1401
Moće li itko preporučiti jeftinu agenciju za putovanje u Amsterdam?? Obično to budu neke 'no name' agencije koje google izbaci tek na 10oj stranici ali možda mi ovdje netko može pomoći??
hvala

ps. postoji li nekakva stranica koje objedinjuje putovanja različitih agencija?
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 10:53   #1402
Quote:
spooky kaže: Pogledaj post

ps. postoji li nekakva stranica koje objedinjuje putovanja različitih agencija?
Na e-tours se često znaju naći ponude od 5,6 agencija na jednom mjestu,. Čekiraj
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 18:41   #1403
Quote:
spooky kaže: Pogledaj post
Moće li itko preporučiti jeftinu agenciju za putovanje u Amsterdam?? Obično to budu neke 'no name' agencije koje google izbaci tek na 10oj stranici ali možda mi ovdje netko može pomoći??
hvala
Puturama?
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 09:02   #1404
toptours venecija

da li je netko bio na jednodnevnom izletu burano-murano-venecija sa toptoursom? kako Vam je bilo? hvala
SilviRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 21:35   #1405
Da li je netko putovao s agencijom JASKA TURIST?
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 16:15   #1406
Da li ima netko ovdje da radi u turistickoj agenciji?
Zanima me gdje mogu na inernetu naci popis svih turistickih sajmova i na koji nacin se prijavljuje na njih.

Hvala!
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 11:30   #1407
ALGA travel - Paris

Bilo smo 2012. s njima u u Parizu, autobusom. Vodić je bio užasno naporan, dovoljno je reći da smo na graničnom prijelazu Bregančića pola sata slušali o povijesti Bregane
Vozači su prvi put bili u Parizu (kupovali suvenire skupa s nama); vodić ih nije znao navoditi gdje ima parking za autobus, gdje mogu stati da nas iskrcaju, niti kojim putem da voze.. (s tim da je nekoliko puta napomenuo kako je on živio u Parizu)
Sam program putovanja je bio potpuno izmijenjen, ali to nikome nije previše smetalo.
Možda najveći problem je bio hotel (2-3*) koji uopće nije bio u Parizu, nego u blizini aerodroma, a u agenciji su nam rekli da ćemo biti smješteni u širem centru Pariza. Sva sreća da su nas vozači svaki dan vozili do Pariza i dolazili navečer po nas, inače bi sat i pol trošili do grada. Hotel i njegovo okruženje je izgledalo očajno.
Prvo jutro je za doručak bilo 1 pecivo, 1 šnita sira i šunke, a ostala 3 dana je bio odličan doručak jer su nas preselili u drugu kuhinju.

Sve u svemu, iako su najjeftiniji, nikome ih ne bi preporučila, niti planiram više putovati s njima.
__________________
"Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls"
sandra-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 14:16   #1408
toptours

bila na jednodnevnom izletu burano-murano-venecija sa toptoursom i zadovoljna sam. za jednodnevni put bilo je sve ok, organizacija i vodička. kako je s njima na dužim i daljim putovanjima, ne znam pa ako je netko bio, nek se javi da znamo
SilviRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 17:34   #1409
Smile ELISA TOURS ZAGREB I BIRIKINA TRAVEL ROVINJ

Poštovanje, svakako Vam preporučam agenciju ELISA TOURS iz Zagreba. Pošto nas nije bio vjerojatno dovoljan broj onda su bile spojene agencije Elisa tours i Birikina travel iz Rovinja. Dečko i ja smo išli za novu godinu 2013. u Istanbul, 6 dana.Na ni jednu agenciju nemam ama baš nikakvu primjedbu. Od Elise nam bio vodič, a bus i vozači od Birikine. Bus udoban, odličan, vozači još bolji. Sa njima je bila i vodičica ( supruga od jednog vozača) koja je vodič u Birikini, sve pohvale za ženu draga, komunikativna, sve ju možeš pitati. Na putu dijelili kolače, medicu, višnjevac, bombone. Svaka 2 sata na putu stajali na pristaništa. Gledali i tv putem. Išli smo u Bugarsku (Sofija, Plovdiv) i Turska (Istanbul). Hoteli svi i više od očekivanja, u centru, čisti, doručak i preobilan. Svugdje smo išli na vrijeme nitko nije kasnio, sve bilo po dogovoru. Istanbul nešto predivno, ko ima priliku svakako posjetiti. Naš vodič iz Elise sve pohvale, sve nam je objašnjavao i sve korisne informacije, dok smo prolazili kroz Srbiju sve nam je za tu državu objašnjavao, sve živo o Bugarskoj i Turskoj. Još bio i prehlađen, al se maksimalno trudio. Moram napomenuti da Elisa ima dobre ponude, npr. samo radi usporedbe isto putovanje Elisa i npr Bravo travel, Bravo ima po 300kn skuplje, a sve isto se gleda. Pogledajte sami, da Elisa od Brava ima iste programe a Bravo po 300 kn i više skuplji. Mi platili 1990kn za jednu osobu Istanbul 6 dana, prevoz, hotel s doručkom, pratitelj, i plus vodič i Istanbulu, s time da je naš vodič prevodio s eng na hrv, i dobili smo besplatnu vožnju Bosporom koja inače košta 25 eura. Pozdrav!
bojana-kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 14:23   #1410
Ima li tko iskustvo sa Bonusfly agencijom? O njima na netu nema baš ništa napisao kao recenzija.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 09:02   #1411
iskustva s mondo travelom? konkretno toskana/firenca? hvala
__________________
Per aspera ad astra.
kokolo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 13:17   #1412
Quote:
Bubb kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustvo sa Bonusfly agencijom? O njima na netu nema baš ništa napisao kao recenzija.
Užas, prevara, bježi od njih koliko te noge nose!!!! (Detalji slijede ukoliko ne uspijem dobiti povrat novaca...)
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 00:06   #1413
jel putovao tko s Jadrotoursom u Prag? koliko im je hotel koji nude udaljen od centra?
Kad sam išla s Birikinom iz Rovinja u Budimpešti, bili smo smješteni 10 minuta hodom do Vaci utce, sve smo oblilazili pješke uz Dunav. Jadrotursom je hotel udaljen 7 stanica metroom (Budimpešta), pa ne bi voljela da mi je i u Pragu takva situacija
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:42   #1414
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Užas, prevara, bježi od njih koliko te noge nose!!!! (Detalji slijede ukoliko ne uspijem dobiti povrat novaca...)

Molim te napiši mi iskustvo, ako hoćeš, može i na Private Message, meni se uopće ne javljaju. Rekla sam ja svojima da je to sigurno prevara, pa tko bi ti dao 7 dana besplatno putovati! Ali eto, starci nasjeli.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 18:31   #1415
http://www.starturist.hr/ dali netko ima iskustva s ovom agencijom, naročito ako putovanje nije garantirano. Mislim ići u Bratislavu na advent 3 dana https://www.starturist.hr/Packages/e...vi-3-dana.aspx
Microban is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 09:58   #1416
Bok

Eo ja tražila tu nešto o Jungle Travel agenciji pa sam ih našla u jednom jedinom postu koji ih samo spominje, a ne kaže ništa.
Ako ima nekoga, tko ima iskustva s njima, ja ga fakat jako lijepo molim da podijeli svoja iskustva ako ima 5 min vremena. Dobila sam priliku otić na Halloween u Transilvaniju, što mi je želja od kad znam za sebe, pa sam jako jako nabrijana na to al ipak bi htjela našto o njima čuti ako mogu, prije nego kaj krenem u zadnji stadij organizacije....
__________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Forsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 11:40   #1417
Quote:
Forsha kaže: Pogledaj post
Eo ja tražila tu nešto o Jungle Travel agenciji pa sam ih našla u jednom jedinom postu koji ih samo spominje, a ne kaže ništa.
Ako ima nekoga, tko ima iskustva s njima, ja ga fakat jako lijepo molim da podijeli svoja iskustva ako ima 5 min vremena. Dobila sam priliku otić na Halloween u Transilvaniju, što mi je želja od kad znam za sebe, pa sam jako jako nabrijana na to al ipak bi htjela našto o njima čuti ako mogu, prije nego kaj krenem u zadnji stadij organizacije....
Mislim da ti je najbolje masovno poslati poruku ljudima na Facebooku koji su bili tagirani u slikama i pitati ih za dojam. Uglavnom, javi i meni, zanima me kako im je bilo, pogotovo što ih ja razmatram za duugu turu.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 17:09   #1418
Pozdrav, jel išao tko sa Elisa toursom u Prag?
bojana-kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 22:08   #1419
Je li možda neko zna nudi li još koja agencija osim Alge aranžman za Novu godinu u Sofiji? Pogleda san nekoliko agencija ali nisan naša ništa...
labello red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 09:43   #1420
Quote:
labello red kaže: Pogledaj post
Je li možda neko zna nudi li još koja agencija osim Alge aranžman za Novu godinu u Sofiji? Pogleda san nekoliko agencija ali nisan naša ništa...
Pogledaj ponudu od Mondo travel.. a većina agencija ti nudi i aranžman za Istanbul, ali samo s jednim noćenjem u Sofiji..
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.