Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 22:05   #1
Smile Neugodna bol ispod pazuha

U zadnjih nekoliko dana mi se događa da osjećam nekakvo neugodno peckanje ispod desnog pazuha, i laganu neugodnu bol koja se proteže u ruku i desni dio leđa. Kao da sam istegnula mišić..Nisam opipala nikakvu kvržicu niti nešto neobično, samo osjećam tu bol. Dali je netko imao sličan slučaj?
virgin69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 03:05   #2
Dogodilo mi se. Nemam pojma od čega. Prošlo kako i došlo.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 08:20   #3
Možda i jesi ili pritisnula negdje živac, tak mene zna bolit kad si u autu istegnem nekaj...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 18:12   #4
Quote:
virgin69 kaže: Pogledaj post
U zadnjih nekoliko dana mi se događa da osjećam nekakvo neugodno peckanje ispod desnog pazuha, i laganu neugodnu bol koja se proteže u ruku i desni dio leđa. Kao da sam istegnula mišić..Nisam opipala nikakvu kvržicu niti nešto neobično, samo osjećam tu bol. Dali je netko imao sličan slučaj?
stavi alkoholni oblog i odi kod kirurga
juric10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 22:13   #5
Danas je recimo puno bolje, pritiskala sam ali ne boli na sami pritisak, jedino što me koža dosta peće, možda je razlog brijanje britvicom i nanošenje dezića u spreju... Čitala sam da to začepi pore pa nastane takav problem... Jeli netko imao problema s tim? Misliš da je pregled kod kirurga neophodan, malo me strah toga...
virgin69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 22:28   #6
Quote:
virgin69 kaže: Pogledaj post
Danas je recimo puno bolje, pritiskala sam ali ne boli na sami pritisak, jedino što me koža dosta peće, možda je razlog brijanje britvicom i nanošenje dezića u spreju... Čitala sam da to začepi pore pa nastane takav problem... Jeli netko imao problema s tim? Misliš da je pregled kod kirurga neophodan, malo me strah toga...
Ma kakav kirurg
drmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 13:43   #7
Evo i mene
Ne peče me koža, nema otekline, nema nikakve kvržice, ali me boli. U stvari više kao neugodan osćaj. I ne boli kad je ruka uz tijelo, bol se javi kad ruku iole ispružim . Ići nekome? Staviti nešto, namazati nečim?
plava ruža is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.