Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2011., 13:45   #141
lol
jaibreak je napravljen za otprilike 4 sekunde na jailbreakme.com
i sad procitaj sve ispocetka pa ce ti bit jasnije o cemu pricam
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 15:59   #142
Nemam namjeru jer nije bas tako uzbudljivo niti kvalitetno stivo nego samo osvrt na kuknjavu par postova prije. Ali kao sto si sam ustvrdio sve je to smece pa se rade otarasi te uzasno komplicirane nevolje za koju nema postenog torrent clienta.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 16:21   #143
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Nemam namjeru jer nije bas tako uzbudljivo niti kvalitetno stivo nego samo osvrt na kuknjavu par postova prije. Ali kao sto si sam ustvrdio sve je to smece pa se rade otarasi te uzasno komplicirane nevolje za koju nema postenog torrent clienta.
hocu, i to vrlo brzo
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 16:55   #144
...postoje na Cydia razni tweakovi za torrente,
samo treba obratiti pažnju na tvoj firmware i model...

__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 17:48   #145
Ali zašto skidati torente na iPadu?
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 17:53   #146
@tomisličak
isprobao apsolutno svaki zato i kazem danima kopao dok sam sve isprobao,
ako nades jedan da radi kako treba javi mi slobodno, mozes i na pvt

@um
na to pitanje sam ti vec dao odgovor. a zasto ne? svakako stoji kod kuce kad me nema pa nek barem nesto pametno radi
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 21:16   #147
i kako onda te fileove prebacis na komp? Nemoj se ljutiti, ali pusti komp ili laptop upaljen, stavi da skidaju i gotovo, a već ako želiš da ti iPad nešto radi dok te nema, pa stavi ga kao digitalno okvir, stavi da ti pokazuje sat i vrijeme (prognozu vremena), mislim ja imam iPad od prvog dana i koristim ga što je više moguće, iako na njemu u prosjeku dnevno radim oko 1h do 2h (ali svaki dan) imam i dalje feeling da nije iskorišten do kraja, ali staviti nešto da se skida na njemu mi je malo glupo.

Mislim svatko neka radi što hoće, drago mi je da si mu ti našao svrhu, ali ovo je prvi put da čujem da netko koristi iPad za torente.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 23:37   #148
Quote:
Um kaže: Pogledaj post
i kako onda te fileove prebacis na komp? Nemoj se ljutiti, ali pusti komp ili laptop upaljen, stavi da skidaju i gotovo, a već ako želiš da ti iPad nešto radi dok te nema, pa stavi ga kao digitalno okvir, stavi da ti pokazuje sat i vrijeme (prognozu vremena), mislim ja imam iPad od prvog dana i koristim ga što je više moguće, iako na njemu u prosjeku dnevno radim oko 1h do 2h (ali svaki dan) imam i dalje feeling da nije iskorišten do kraja, ali staviti nešto da se skida na njemu mi je malo glupo.

Mislim svatko neka radi što hoće, drago mi je da si mu ti našao svrhu, ali ovo je prvi put da čujem da netko koristi iPad za torente.
na nekom drugom operativnom sustavu bi ga spojio usb kablom na pc i prebacio, ovdje je malo drugaciji postupak ali nista strasno, mora bit jailbrejkan, instaliras ifile, preko njega udes u filesistem, pronades to sto si skinio i prebacis na mjesto gdje se nalaze fajlovi od programa air sharing hd, i onda preko wlana prebacis na pc kroz njega.. ovo mozes direkt iz ifile ali je airsharing idealan za takve stvari jer mozes pc-u ili mac-u stvorit mrezni hard disk koji je zapravo ipad..
ja sam i kupio s namjerom da sto mi sto vise zamjeni laptop znaci forsiram sve sto mogu da ide preko njega, da bude stvarno od koristi
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 01:24   #149
Quote:
Um kaže: Pogledaj post
Ali zašto skidati torente na iPadu?
I meni to nije jasno. Ali kad malo bolje pogledas da za sto ti god padne na pamet postoji barem desetak razlicitih aplikacija, a da se nitko bas nije pretrgnuo sklepati konkretan torrent client....
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 12:03   #150
NowStream je radio po tom pitanju aplikaciju koja još nije izašla na AppSTore...
...možeš pogledati prezentaciju videa, a više o svemu na
Kod:
http://www.omizio.com/iphone-apps/app-store-apps/nowstream-ce-vam-dozvoliti-da-streamate-torrente-direktno-na-iphone/
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 15:28   #151
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
NowStream je radio po tom pitanju aplikaciju koja još nije izašla na AppSTore...
...možeš pogledati prezentaciju videa, a više o svemu na
Kod:
http://www.omizio.com/iphone-apps/app-store-apps/nowstream-ce-vam-dozvoliti-da-streamate-torrente-direktno-na-iphone/
nasao sam ja i taj clanak medu ostalima.. ali nema te aplikacije ni na cydia, ni na installous, ni na appstore..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 18:00   #152
XMBC s IceFilm pluginom to radi vise nego dobro na iPadu i ATV2 gdje ga koristim svakodnevno.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 13:40   #153
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
na nekom drugom operativnom sustavu bi ga spojio usb kablom na pc i prebacio, ovdje je malo drugaciji postupak ali nista strasno, mora bit jailbrejkan, instaliras ifile, preko njega udes u filesistem, pronades to sto si skinio i prebacis na mjesto gdje se nalaze fajlovi od programa air sharing hd, i onda preko wlana prebacis na pc kroz njega.. ovo mozes direkt iz ifile ali je airsharing idealan za takve stvari jer mozes pc-u ili mac-u stvorit mrezni hard disk koji je zapravo ipad..
ja sam i kupio s namjerom da sto mi sto vise zamjeni laptop znaci forsiram sve sto mogu da ide preko njega, da bude stvarno od koristi
Aha, sada mi je jasnije ...
Drago mi je kada netko kupi (bilo kakav) uređaj i onda ga iskoristi do maximuma. I ja iz svih iUređaja pokušavam izvući maksimum.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:11   #154
Quote:
Um kaže: Pogledaj post
Aha, sada mi je jasnije ...
Drago mi je kada netko kupi (bilo kakav) uređaj i onda ga iskoristi do maximuma. I ja iz svih iUređaja pokušavam izvući maksimum.
naravno da uvijek iz bilo kojeg uredaja pokusam izvuci maksimum..
i ipak se vracam na andorid radi potpune slobode.. ili cu pricekati windows8 sto se tice tableta.. otvoren sam za sve i ne preferiram bas nista.. hocu da mi radi ono sto zamislim
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:48   #155
vidiš, ja već čekam iPad 3 i ne zanima me ništa. Ponajviše zbog toga, jer sam navikao na iPad, a i potrošio sam toliko novca na aplikacije, da iako sam otvoren za većinu stvari, za sada sam samo za iPad.

Nadam se boljem ekranu i malo ljepšem dizajnu i kupujem. Ma dovoljan je samo bolji ekran.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 17:14   #156
...iOS5 beta, nudi dokaze kako će iPad3 imati zaslon visoke rezolucije...

__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 17:23   #157
tko si moze priustiti ipad2 je odlicna igracka..ja bi samo bolji zaslon i eto ios5..nista dr. ne fali..
Flo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:18   #158
iOS5 samo sto nije, niti protiv boljeg displaya nemam nista protiv ali se bojim da ce baterija u tom slucaju trajati drasticno krace.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 14:41   #159
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...iOS5 beta, nudi dokaze kako će iPad3 imati zaslon visoke rezolucije...

Iskreno se nadam. Intrepretirati ove detalje iz operativnog sustava se već pokazalo pogrešnim jer nitko ne zna o kojem se uređaju odista radi.
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 19:14   #160
Stavio sam iOS 5 skidat... samo 55 min remaining... reko bi čovjek da su im serveri zagušeni
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.