Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 16:05   #41
bedak
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 20.03.2012., 16:07   #42
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nisam se stigo javiti na vaše odgovore ranije jer mi je tajming rasporeda zaista prebukiran .
Vidim iz vaših odgovora poneki su iz svog vlastitog iskustva prenijeli ovdje osijećaje kojima izriču bijes i mržnju kada netko u sretnom braku odlazi u preljub jer u njemo pronalazimo ponekad više no što nam voljena osoba može pružiti.
Moje radno mjesto zahtjeva često putovanja i po nekoliko dana gdje pritisak poslovnih obveza i razumjevanje poslovne partnerice nadoknađuju osamljenost.
Partnerica koja je ostala trudna je to učinila s namjerom jer je zašla u godine kada joj otkucava biološki sat i krivo je protumačila neke moje priče o vlastitom braku.
Mislim da je uzrok trudnoće metoda koju smo koristili ( prekinuti snošaj )
Ja sam joj predložio abortus na koji ona ne pristaje i na pitanje kako me ucjenjuje ne bih rado ovdje komentirao jer se radi o tome da je ona moja najbliža suradnica koja ima uvid u sve poslovne tajne i transakcije.
Boldana, podvučena rečenica je jedini razlog zašto uopće kvotah post, možda konačno sada nauče da -prekinuti snošaj- nije nikakva zaštita niti prevencija eventualne trudnoće (da, moš si misliti kako će to ikada naučiti )
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 20.03.2012., 16:16   #43
i koliko ste dugo u toj vasoj vezici? i sta ces sad?


nema ti druge,ispricaj zeni sve
sarajka89 is offline  
Old 20.03.2012., 16:22   #44
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nisam se stigo javiti na vaše odgovore ranije jer mi je tajming rasporeda zaista prebukiran .
Vidim iz vaših odgovora poneki su iz svog vlastitog iskustva prenijeli ovdje osijećaje kojima izriču bijes i mržnju kada netko u sretnom braku odlazi u preljub jer u njemo pronalazimo ponekad više no što nam voljena osoba može pružiti.
Moje radno mjesto zahtjeva često putovanja i po nekoliko dana gdje pritisak poslovnih obveza i razumjevanje poslovne partnerice nadoknađuju osamljenost.
Partnerica koja je ostala trudna je to učinila s namjerom jer je zašla u godine kada joj otkucava biološki sat i krivo je protumačila neke moje priče o vlastitom braku.
Mislim da je uzrok trudnoće metoda koju smo koristili ( prekinuti snošaj )
Ja sam joj predložio abortus na koji ona ne pristaje i na pitanje kako me ucjenjuje ne bih rado ovdje komentirao jer se radi o tome da je ona moja najbliža suradnica koja ima uvid u sve poslovne tajne i transakcije.
Uvaljao si se.
Pripazi na poslovne transakcije. Ako se naljuti može ti probati zaribati posao. Budi krajnje oprezan i taktičan. Kad hormoni prorade oscilirati će i može postati na momente krvoločna. Moraš naći načina da si zaštitiš posao, a da ne skuži da je zaobilaziš. Krajnji oprez! Uglavnom, možeš očekivati da će ti nanijeti veliku štetu.
Bez obzira na sve, ako je odlučila roditi, trebaš joj dati dužnu pažnju i podršku, a toga nikad neće biti dovoljno. Ili je skroz otkantati, a to baš i nije nešto.
Ne bi ti bio u koži.

Zadnje uređivanje mozak_free : 20.03.2012. at 16:32.
mozak_free is offline  
Old 20.03.2012., 16:23   #45
Kako ce je otkantati ako je njegovo djete? ima obaveze

a ona ce svakako kad tad reci tvojoj zeni,i s pravom
sarajka89 is offline  
Old 20.03.2012., 16:34   #46
Mene pak s druge strane uopće ne interesira dijete nego to što si napisao da te ucjenjuje s poslovne strane jer ti je bliska suradnica i ima uvid u sve tvoje transakcije.

Ako je sve u legali kako te može time ucjenjivati

A ako nije sve u legali onda imaš i veći problem nego što ti je to dijete i tvoj brak
ivan13 is offline  
Old 20.03.2012., 16:38   #47
Quote:
Kleopatra_0411 kaže: Pogledaj post
Ja se ne želim udati, never
Reci nam kakav je nesretan i loš brak...molim te...umirem od želje
Nesretnih i loših brakova ima zaista puno pa ukuliko nisi udata moja pogreška ne bi trebala biti razlog za tvoju dozu skepticizma.
Kada sam na jednom seminaru prokomentirao brak svog kolege bio je iznenađen činjenicom gdje mi tvrdio da je u sretnom braku a ja sam mu argumentima dokazao da nema pojma što taj pojam znači.
Nakon nekog vremena i on je shvatio da poneki izvanbračni izlet i popunjavanje seksualnog iskustva ne bi trebao naškoditi bračnoj zajednici.
Naravno ovakve iznimne situacije gdje ljubavnica zatrudni je njena neodgovornost u sprečavanju začeća.
Oceanheart is offline  
Old 20.03.2012., 16:42   #48
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Naravno ovakve iznimne situacije gdje ljubavnica zatrudni je njena neodgovornost u sprečavanju začeća.
Ok, sad je jasno da trolaš.
Ali ipak ću priupitat...po čemu je ona neodgovorna ako ga ti nisi izvadio na vrijeme?
Berenice is offline  
Old 20.03.2012., 16:43   #49
...da nisi neki političar?


kako god bilo, zlo mi je od ovog, i to je već preseravanje, s ljubavnicom i bez nje...
UVschutz is offline  
Old 20.03.2012., 16:46   #50
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Kako ce je otkantati ako je njegovo djete? ima obaveze

a ona ce svakako kad tad reci tvojoj zeni,i s pravom
Najmanje su financijske obaveze - alimentacija.
Mislio sam više u poslovnom smislu. Zato ga i može ucjenjivati, a vrlo vjerojatno je da će mu u napadu hormona nanijeti i materijalnu štetu. S time treba unaprijed računati.
Delikatna situacija.
Pusti sad moral. Uletio je u nemoralnu varijantu u startu. Nema povratka.
Teško će se izvući bez ozbiljne štete i po posao i po brak i po odnose s djetetom i njenom mamom.
Party time is over. Pain and suffering.
mozak_free is offline  
Old 20.03.2012., 16:46   #51
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
...da nisi neki političar?


kako god bilo, zlo mi je od ovog, i to je već preseravanje, s ljubavnicom i bez nje...
Možda i je. Čuo sam da se osniva HST (Hrvatska Stranka Trolova)
ivan13 is offline  
Old 20.03.2012., 16:49   #52
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Možda i je. Čuo sam da se osniva HST (Hrvatska Stranka Trolova)
Nije nužno trol. Znam jednu sličnu situaciju iz RL. To uopće nije zajebancija.
mozak_free is offline  
Old 20.03.2012., 16:54   #53
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nesretnih i loših brakova ima zaista puno pa ukuliko nisi udata moja pogreška ne bi trebala biti razlog za tvoju dozu skepticizma.
Kada sam na jednom seminaru prokomentirao brak svog kolege bio je iznenađen činjenicom gdje mi tvrdio da je u sretnom braku a ja sam mu argumentima dokazao da nema pojma što taj pojam znači.
Nakon nekog vremena i on je shvatio da poneki izvanbračni izlet i popunjavanje seksualnog iskustva ne bi trebao naškoditi bračnoj zajednici.
Naravno ovakve iznimne situacije gdje ljubavnica zatrudni je njena neodgovornost u sprečavanju začeća.
Ne nisam udana, no kad pročitam i čujem razne sudbine u današnje vrijeme uopće to ne poželim. Nije li negdje navedeno da je vjernost temelj bračne zajednice? Istina ljudi smo, svatko pogriješi, ali ovdje kod tebe je riječ u nečem drugom. Tvrdiš da si u sretnom braku i da je povremeno ispražnjavanje sjemena uokolo normalno i zbog toga ne znači da imaš loš brak.

Pa reci mi onda zašto to ne kažeš svojoj supruzi?
"Draga, varao sam te i napravio sam dijete. To je samo zato jer mi je posao ovakav kakav je, da radim nešto drugo možda i ne bi, možda! No, to ne znači da smo mi nesretni i da trebamo razvod. Jednostavno, putujem mnogo."

Ili se možda bojiš da i tvoja supruga spada u nas luđake koji vjerujemo da brak znači i vjernost, povjerenje, poštivanje itd.
Da se razumijemo, ne pričam ovdje o ljubavi, već o poštivanju žene kojoj si se zakleo na zajednicu dok vas smrt ne rastavi.
Zaista, to si potpisao kad si se ženio. Ne šalim se
Kleopatra_0411 is offline  
Old 20.03.2012., 16:55   #54
Quote:
Berenice kaže: Pogledaj post
Ok, sad je jasno da trolaš.
Ali ipak ću priupitat...po čemu je ona neodgovorna ako ga ti nisi izvadio na vrijeme?
Neodgovorna je po pitanju izbora kontracepcijske metode a vjerujem da vađenje van na vrijeme dokazuje koliko svojim pitanjem dokazuješ koliko s neiskusna.
Oceanheart is offline  
Old 20.03.2012., 16:57   #55
Quote:
mozak_free kaže: Pogledaj post
Nije nužno trol. Znam jednu sličnu situaciju iz RL. To uopće nije zajebancija.

Ma daj. Pa baš bi netko takvo nešto napravio i imao živaca ovdje po forumu pisati dok mu se svijet ruši.

A zamisli baš se nalazimo na forumu gdje se baš uvijek pronađe netko kome treba savjet. A nitko mu odavdje sigurno nema ništa puno pametnog ni za reći, a niti mu može ovdje tko pomoći

Nije ovdje nitko Almighty da će sad izbrisati ono što nije trebao napraviti.
ivan13 is offline  
Old 20.03.2012., 16:57   #56
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Naravno ovakve iznimne situacije gdje ljubavnica zatrudni je njena neodgovornost u sprečavanju začeća.

ma nemoj, zasto bi ona bila neodgovorna a ti kao da s tim nemas veze? Sta su samo zene krive i samo one moraju koristiti zastitu? A ti kao alfa muzjak mozes stavljati gdje hoces?


iskreno se nadam da ce te zena ostaviti nakon ovog jer je ti nezasluzujes koliko je crno pod noktom! A isto tako se nadam da ce ti prijateljica s posla uzeti sve sto moze i da ce te firma najuriti!



a inace ovo je vrlo vjerovatno trol!
curva-tamburello is offline  
Old 20.03.2012., 16:59   #57
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nesretnih i loših brakova ima zaista puno pa ukuliko nisi udata moja pogreška ne bi trebala biti razlog za tvoju dozu skepticizma.
Kada sam na jednom seminaru prokomentirao brak svog kolege bio je iznenađen činjenicom gdje mi tvrdio da je u sretnom braku a ja sam mu argumentima dokazao da nema pojma što taj pojam znači.
Nakon nekog vremena i on je shvatio da poneki izvanbračni izlet i popunjavanje seksualnog iskustva ne bi trebao naškoditi bračnoj zajednici.
Naravno ovakve iznimne situacije gdje ljubavnica zatrudni je njena neodgovornost u sprečavanju začeća.

Znači.... neb ti smetalo ak ti i žena malo zastrani na neki "izlet"?

Daj mi broj od žene.... pa bute bili 1:1.... ovu ljubavnicu pošalji u quratz i svi sretni zadovoljni
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Old 20.03.2012., 17:01   #58
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
a kak ljubavnica sad više ne valja, a bila ti je dobra za trpanje, no sranje si napravio skup s njom, ne znaš ga riješiti, pa bi ti lijepo zaboravio i mirno nastavio svoj savršeni život, uživao u 'sretnom' braku i opušteno se mazio s ženom, dok ova jadnica ne zna kaj bi od muke...ma svaka ti čast...nula si, ako nisi trol
Monica. is offline  
Old 20.03.2012., 17:01   #59
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Neodgovorna je po pitanju izbora kontracepcijske metode a vjerujem da vađenje van na vrijeme dokazuje koliko svojim pitanjem dokazuješ koliko s neiskusna.
A gle, ne znam puno o vađenju jer koristim metode 21. stoljeća. Pokušaj i ti koji put, stvarno se isplati
Berenice is offline  
Old 20.03.2012., 17:05   #60
Quote:
Berenice kaže: Pogledaj post
A gle, ne znam puno o vađenju jer koristim metode 21. stoljeća. Pokušaj i ti koji put, stvarno se isplati
Trebala si te metode i nabrojati da sad opet ne otvori temu kako se zaštiti tokom seksa
ivan13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger